Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post Reply

Trebamo li se još uvijek rahat patiti ?

1. DA
85
49%
2. NE
76
43%
3. Ne znam
14
8%
 
Total votes: 175

Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#251 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Bodkin »

General War wrote:
Bodkin wrote:
Nemam ti ja sa hdzom nista. Pricamo o konceptu. Nema nista probosansko u tome da bosnjaci biraju komsica. Samo da se sukne hrvatima. A i to bi bilo ok da taj komsic nesto i radi ali on je blecak nedorastao kucnom savjetu, a ne predsjedniku. A pored svega je zavalio socijaldemokratiju i vec drugi put zaredom pokazao da je sda potrcko. Ama bas nista pozitivno u njemu nema osim kako rekoh sukanja hrvatima i to je izgleda dovoljno
A ko to nije blecak? Covic? Dzaferovic? Dodik? Bakir? Ljubic? Becirevic? Koga oni predstavljaju s mjesta je najebao...daj ba, ima hiljadu razloga protiv Kosica, ali taj sto ponovo postavljas, nije.
Pa i nisu. Oni su lopovi i zajebani igraci. Komsic nije ni blizu kao gore spomenuti po kriminalu. Meni jeste. Postujem da tebi nije. Ako se sjecas noci rezultata izbora, svi su plakali sto se ne moze izabrati komsic i neko kontra sda kandidata bosnjackim glasovima
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#252 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Novak20 »

Fudo387 wrote:
Novak20 wrote:
Hafis wrote:Da mi rezimiramo ovu temu: Manje Hrvata, manje rahat patnje.
Naravno. Hrvati su krivi za sve. Od rata pa nadalje. Kad iŠćeraju Hrvate onda dolaze Srbi na red. Valja se opet rahat patit, samo malo manje. :lol:
Nisu Hrvati krivi, al takvi kao ti i taj samoproglaseni hecim, jesu. Razvalili ste i opuhali sve sto vam je ruke doslo, sve pod krinkom velikih domoljuba.
20 i kusur godina prdi isto, uggroooozzzbaaaaa, a ukrade bogaoca.
Kma, kme...

Ja sam na teritoriji sa kojem mi je bliži i vidljiviji kriminal u Bošnjaka. Sve ugrozba i rahat patnja ali za druge. Ako ne vjeruješ meni, pitaj recimo Brankovića.

Da sam šta ukrao, garant bi me ulovili. :D
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#253 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Novak20 »

славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
:thumbup:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#254 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote:
spreca wrote:
Bodkin wrote:
Hrvati u hr su druga drzava i nemaju nista sa komsicem niti glasaju u bih
gdje ti u mom postu koji je odgovor na tvoj post vidje Komsica :-) ....izgleda da se i tebi ukazuje Komso kao gospa u Medjugorju :lol: :lol: ...Bodkin ba da se uozbillji nemoj biti placeni HDZ trol kao Hafiz i ostalo druztvo
Nemam ti ja sa hdzom nista. Pricamo o konceptu. Nema nista probosansko u tome da bosnjaci biraju komsica. Samo da se sukne hrvatima. A i to bi bilo ok da taj komsic nesto i radi ali on je blecak nedorastao kucnom savjetu, a ne predsjedniku. A pored svega je zavalio socijaldemokratiju i vec drugi put zaredom pokazao da je sda potrcko. Ama bas nista pozitivno u njemu nema osim kako rekoh sukanja hrvatima i to je izgleda dovoljno
Jok nemas nista sa HDZ osim sto plasiras njihovu pricu. :lol: Opet brezobrazni Bosnjaci samo gledaju kako da majoriziraju i sukaju Hrvatima. :lol:

Bosnjaci biraju Komsica upravo zato sto mu je BiH na prvom mjestu i to je nebrojeno puta dokazao. Nije on niciji potrcko, kao sto nije bio ni Nijaz alijin potrcko, na jednom nivou se sukobljavas sa SDA - na drugom nivou moras naci zajednicki. Covjek nije islamofob, antiBosnjak,.... i zna ono sto velika vecina zna a to je da su probosanske snage su malo siri spektar razlicitosti. On ima svoje principe kojima je dosljedan a to je BiH. I zbog tog principa ce uvijek biti izdajnik ustasama, balija cetnicima, kjafir ili komunjara islamistima,... ali on i dalje gura svoje.
Za razliku od tebe i slicnih kojima se sve samo svodi na Boookira u svojoj carsiji i averziju prema Bosnjacima generalno.

Nije zavalio socijaldemokratiju jer socijaldemokratija nikada nije ni postojala - osim u imenu stranke. Eno jos jedna cistka kriticara - bas socijaldemokratski? :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#255 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Fudo387 »

славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
Pa de, nacrtaj taj kompromis.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#256 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by LBVIEW »

Fudo387 wrote:
славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
Pa de, nacrtaj taj kompromis.
Stipu bolan, sto ne prave kompromis u maticama s neprijateljima drzave?
Cuj, kompromis sa onim laktaskim kmetom sto zagovara ujedinjenje sa Srbijom, ili Covketom, zvani "treci"? :-)
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#257 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote: Bosnjaci biraju Komsica upravo zato sto mu je BiH na prvom mjestu i to je nebrojeno puta dokazao.
Jel zato i bakira biraju :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#258 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote: Bosnjaci biraju Komsica upravo zato sto mu je BiH na prvom mjestu i to je nebrojeno puta dokazao.
Jel zato i bakira biraju :D
Za SDA birace se moze stosta reci - ali ne bas da su protiv BiH.

Problem je to shvatiti nekome ko je opsjednut Bakirom i zlim Bosnjama.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#259 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by славянин »

Fudo387 wrote:
славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
Pa de, nacrtaj taj kompromis.
Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#260 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by славянин »

hAZNADAR wrote:
Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote: Bosnjaci biraju Komsica upravo zato sto mu je BiH na prvom mjestu i to je nebrojeno puta dokazao.
Jel zato i bakira biraju :D
Za SDA birace se moze stosta reci - ali ne bas da su protiv BiH.

Problem je to shvatiti nekome ko je opsjednut Bakirom i zlim Bosnjama.
Rece neko kojem je svaki hrvat ustasa prakticno a svaki srbin cetnik definitivno :lol:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#261 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote:
Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote: Bosnjaci biraju Komsica upravo zato sto mu je BiH na prvom mjestu i to je nebrojeno puta dokazao.
Jel zato i bakira biraju :D
Za SDA birace se moze stosta reci - ali ne bas da su protiv BiH.

Problem je to shvatiti nekome ko je opsjednut Bakirom i zlim Bosnjama.
Jel zato i za fahru glasaju :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#262 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Bodkin »

славянин wrote: Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
Hrvati su inatitucionalno jako dobro zasticeni. Nije uopste u tome poenta.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#263 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by славянин »

Bodkin wrote:
славянин wrote: Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
Hrvati su inatitucionalno jako dobro zasticeni. Nije uopste u tome poenta.
Nije tu problem oko politicke sigurnosti - hrvati imaju poluga dovoljno da blokiraju federaciju kako oce - ja samo spominjem sve to u kontekstu pa jel zaista bilo potrebe ?? Zasto sta se dobilo osim sto je nastao razdor izmedju hrvata i bosnjaka - naravno hdz onda otisao da se grli sa srbima da ga sukne bosnjacima... i tako u krug - niko ne konta tacno zasto ali je bitno da se suce :lol:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#264 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote:
Bodkin wrote:

Jel zato i bakira biraju :D
Za SDA birace se moze stosta reci - ali ne bas da su protiv BiH.

Problem je to shvatiti nekome ko je opsjednut Bakirom i zlim Bosnjama.
Jel zato i za fahru glasaju :D
Hos to sad naredati sve stranke da bi zakljucio isto?

A to je da su samo Kojo i Niksa probosanski a sve ostalo neprijatelji BiH. Kad si u stanju Komsica popljuvati, tad znaj da si otisao u q.
Mozda te славянин potapsa i kaze da si dobar, dobar,...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#265 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by LBVIEW »

славянин wrote:
Bodkin wrote:
славянин wrote: Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
Hrvati su inatitucionalno jako dobro zasticeni. Nije uopste u tome poenta.
Nije tu problem oko politicke sigurnosti - hrvati imaju poluga dovoljno da blokiraju federaciju kako oce - ja samo spominjem sve to u kontekstu pa jel zaista bilo potrebe ?? Zasto sta se dobilo osim sto je nastao razdor izmedju hrvata i bosnjaka - naravno hdz onda otisao da se grli sa srbima da ga sukne bosnjacima... i tako u krug - niko ne konta tacno zasto ali je bitno da se suce :lol:
A jel', a ja konto razdor poceo "samoupravljanjem" jos za Kosnikovog vakta, da bi se nastavio Covketovim zalaganjem za interese susjednih drzava, od miniranja revizije tuzbe, do slucaja "Peljesac". A i sa Srbima su se poceli grliti u tom periodu s ciljem razjebavanja drzave
Mozes ti spinovati do sutra, no hronologija desavanja te demantira. :izet:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#266 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote: Hos to sad naredati sve stranke da bi zakljucio isto?

A to je da su samo Kojo i Niksa probosanski a sve ostalo neprijatelji BiH. Kad si u stanju Komsica popljuvati, tad znaj da si otisao u q.
Mozda te славянин potapsa i kaze da si dobar, dobar,...
Kao i uvijek, kao biku kad u crtanom postavis crvenu zastavicu, tako su i tebi fgr :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#267 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by insomnia78 »

славянин wrote:
Fudo387 wrote:
славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
Pa de, nacrtaj taj kompromis.
Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
:lol:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#268 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by The 51st State »

Citam I ne vjerujem, a zuzvrat oni ce nam velikodusno bijele bubrege servirati.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23277
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#269 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Sanjarko »

Odkad Slavir, Srbin? Mislio sam da nije. Srbin koji se bori za prava Hrvata? Cudno?

Zaokret 100% ili 360° kako ko hoce.
zposao
Posts: 2585
Joined: 22/03/2019 09:27

#270 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by zposao »

hAZNADAR wrote: Kad si u stanju Komsica popljuvati, tad znaj da si otisao u q.

:lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23277
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#271 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Sanjarko »

:lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#272 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by славянин »

Vizionar 1985 wrote:Odkad Slavir, Srbin? Mislio sam da nije. Srbin koji se bori za prava Hrvata? Cudno?

Zaokret 100% ili 360° kako ko hoce.
Znam da je tesko svariti da neko ne razmislja na nacin mi-oni / cetnici,mudzahedini,ustase itd.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#273 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Fudo387 »

славянин wrote:
Fudo387 wrote:
славянин wrote:A Bosnjaci se ne sele iz BiH ? Cvijece cvjeta u kantonima gdje su vecina ...

Budite objektivni - svako vuce na svoju stranu - kompromis znaci prihatiti zelje drugih do neke mjere kao i drugi prihvate tvoje i nadjete se negdje oko “sredine” - mozete pricati stalo god hocete kada svi se drze apsolutno svojih stavova i ne zele promjenu.
Pa de, nacrtaj taj kompromis.
Evo za start ajde nemoj da bosnjaci sukaju hrvatima da se bira hrvatski clan u predsjednistvu - a izglasan je samo za suk.Ajde da se dogovori za vitezit,ajde da se ogradimo od nezavisnosti kosova i da nas ne interesuje......
Jel to to?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#274 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by славянин »

The 51st State wrote:Citam I ne vjerujem, a zuzvrat oni ce nam velikodusno bijele bubrege servirati.
Politika se vodi mozgom a ne populistickim rezanjem. HDZ je dobio vise glasova upravo jer ti sukovi i pomazu nacionalistima da se drze na vlasti - hljeba (manje vise) i igara (stavio zastavu,prave most,prave dzamiju itd)
User avatar
Sanjarko
Posts: 23277
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#275 Re: Smrt rahat patnji - sloboda građanima BiH

Post by Sanjarko »

славянин wrote:
Vizionar 1985 wrote:Odkad Slavir, Srbin? Mislio sam da nije. Srbin koji se bori za prava Hrvata? Cudno?

Zaokret 100% ili 360° kako ko hoce.
Znam da je tesko svariti da neko ne razmislja na nacin mi-oni / cetnici,mudzahedini,ustase itd.
Nisam to reko. Nego po pisanju tvom. Ajde itd. Zar nisi Jugosloven?

Ovo za pravo Hrvata. Niko im ne spori prava ali da mogu blokirati sta god hoce i koliko god to hoce to im se spori i to im nezelimo da damo iako imaju skoro skroz to sve.

Prava Hrvata, Srba i drugih od strane nas se postuju. Pitaj komsije moje Hrvate, Srbe i druge.

A iskreno najugrozeniji su Bosnjaci pa i Bosanci. Jer im se krse razna prava.

Svi se pozivaju drugi na ugrozenost samo Bosnjaci pa i Bosanci ne. Cudno zar ne?
Post Reply