Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulacije??

User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#5501 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Janjicar »

llull wrote:
Ma ne, nisi me shvatio ... nego pokusava sa ovim povremenim informacijama koje objavljuje da drzi javnost na vatri. To sam mislio, ma mali je ubijen jasno je kao dan i ta porodica je unistena zbog toga sto je tragicno. Ni najvecem dusmaninu ne bih pozelio da izgubi dijete ..
Shvatio sam ja tebe od prvog dana kad si počeo pisat na ovu temu.

Najbolje bi bilo da Davor kontaktira par forumaša pa da mu vi dajete savjete kako i šta.

Citiraj sam sebe i svoj post od 16.05, zatim se izbriši s foruma.
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#5503 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Neregistrirani »

dezurni_ucenik wrote:Ne kontam ni ja ovaj snimak. Da li ovo David ode iza zgrade pa se vrati, ko je ovaj cikica?
Na snimku, lik koji odlazi iza zgrade je Djordje Radjen.
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#5505 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Janjicar »

MensurM wrote:Koliko si puko od 1 do Davor Dragičević?
Il koliko si puk'o od 1 do MensurM ?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5506 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by mO k3 »

Ne bi me čudilo kada bi ubistvo Davida natovarili ovome sto je ubio krunica .... a i igrom slučaja ovaj Emilio će se objesiti
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5507 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by 90minut »

mO k3 wrote:Ne bi me čudilo kada bi ubistvo Davida natovarili ovome sto je ubio krunica .... a i igrom slučaja ovaj Emilio će se objesiti
Sace Davor na skajp da piše kako je povezano to je neminovno
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#5508 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Haman2 »

Nije o Dragicevicu ali jeste o Krunicu. Da li ima slicnosti ili ne pokazat ce distraga.
KAKO JE POLICIJA BRŽE-BOLJE 'RIJEŠILA' SLUČAJ UBISTVA KRUNIĆA: Pogledajte šta je Slaviša govorio o Karadžiću, RATU U BiH, ratnim veteranima...(VIDEO)
Krunić je u dokumentarnom filmu 2012. govorio o ratnom periodu, pokretanju biznisa, te poslao jasnu poruku - mržnju stvaraju ljudi kojima ne odgovara način rada i razmišljanja ljudi poput njega i njegovih saradnika
Image

Napomena: Kliknite na lik da procitate tekst i pogledate VIDEO.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#5510 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Haman2 »

Bosnjaci su malo znali o Krunicu do njegove likvidacije. Moras priznati da je zalosno sto se likvidiraju ovakvi ljudi. Izgleda da tebi i slicnima odgovaraju oni koji zgrcu pare a ne pokrecu neki biznis. Rep. Srpskoj su bili potrebni bas ovakvi kao sto je Krunic. Takvi trebaju i FBiH. Bez zaposlajavanja i biznisa nema nista, mladost ode ostaju samo politicari da repliciraju jedan drugome. To je samo ono sto znaju i za taj posao su enormno dobro placeni.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#5512 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Atego »

Haman2 wrote:Bosnjaci su malo znali o Krunicu do njegove likvidacije. Moras priznati da je zalosno sto se likvidiraju ovakvi ljudi. Izgleda da tebi i slicnima odgovaraju oni koji zgrcu pare a ne pokrecu neki biznis. Rep. Srpskoj su bili potrebni bas ovakvi kao sto je Krunic. Takvi trebaju i FBiH. Bez zaposlajavanja i biznisa nema nista, mladost ode ostaju samo politicari da repliciraju jedan drugome. To je samo ono sto znaju i za taj posao su enormno dobro placeni.
Ovog oplakuju na drugoj temi. Na ovoj temi se oplakuje hasisar David,sin bivseg cetalja , Davora
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#5513 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Haman2 »

NA OVU INFORMACIJU DUGO SE ČEKALO: David je ubijen zbog ulaska u jedan račun na kojem je ogroman novac!?

- Imam saznanja da je pokojni David kao veliki stručnjak ušao u sistem i otkrio veliki novac, da je promijenio šifru i da sada kada su ga stisli nije znao reći koja je to nova šifra ili nije htio i da je usljed toga izgubio život", kazao je Tomić, tvrdeći da je David ubijen i da je motiv tog ubistva "hakerski ulazak u jedan račun gdje je ogroman novac".

Image

Advokat Duško Tomić večeras je ponovio u emisji Izazovi BN TV da je David Dragičević ubijen.

Govoreći o istrazi, Tomić je rekao da je došao do pouzdane informacije da je motiv tog ubistva "hakerski ulazak u jedan račun gdje je ogroman novac".

Pošto je bio u advokatskom timu porodice Dragičević, Tomić kaže da je lično upoznao advokatki tim i razgovarao sa Davidovim ocem, Davorom Dragičevićem, u prisustvu istražitelja.

"Od Davora u prisustvu mog istražitelja sam tražio da mi kaže da li je to tačno. Imam saznanja da je pokojni David kao veliki stručnjak ušao u sistem i otkrio veliki novac, da je promijenio šifru, i da tada kada su ga stisli nije znao reći koja je to nova šifra ili nije htio i da je usljed toga izgubio život. Ili su ga ubili pa bacili, ili su ga jurili pa ubili ili je on skočio ... to više nije bitno momak je mrtav", kazao je Tomić.

Dalje je naveo da mu je tada Davor rekao "da je on znao,i da je tu šifru zaštitio sa pet sistema".

"Tada sam rekao da o tome moramo da obavijestimo i javnost i da idemo do tih laptopa i da se utvrdi čiji je taj novac - čij je novac taj ga je i ubio! Ja sam to i naglasio na jednoj konferenciji. Nakon toga Davor me je pozvao i rekao: - Zaboravi više ovu priču, ti si moj advokat, rekao je Tomić, navodeći da je Davoru objasnio da je on advokat istine i da je tada došlo da raskola, odnosno razlaza.

Duško Tomić je bio u advokatskom timu koji je porodica angažovana u slučaju Davida Dragičevića.

"Ja sam imao punomoć od majke i oca da formiram jedan tim i da idemo ka tome. Ja sam po ličnoj inicijativi prihvatio Antu Nobila kao vrsnoga advokata iz Hrvatske, Zoru Nikadinović iz Beograda, Davor Dragičević je tražio da tu uđe i Ifet Feraget. Krenuli smo jako dobro, međutim, kako je vrijeme odmicalo imali smo drugačije koncepte. naš koncept je bio utvrditi istinu. Mi ne možemo da utvrdimo istinu ako se ne približimo policiji i Tužilaštvu, a u startu je bilo nećemo sa njima", podsjetio je Tomić u emisiji Izazovi BN TV.

Nestanak Davida Dragičevića je prijavljen policiji 18. marta prošle godine, a njegovo tijelo je pronađeno 24. marta iste godine na ušću pritoke Crkvene u rijeku Vrbas kod tvrđave Kastel u Banjaluci.

Prvobitnom policijskom istragom je utvrđeno da je smrt nastala utapanjem, ali bez elemenata krivičnog djela, da bi tužilac nakon tri mjeseca, 28. juna prošle godine donio naredbu o sprovođenju istrage protiv nepoznatih počinilaca zbog osnova sumnje za ubistvo.

Više detalja o istrazi o ubistvu dvadesetjednogodišnjeg studenta iz Banjaluke nema.
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/116 ... novac.html
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#5514 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by zavrzlama »

Odgledao emisiju i Tomic ocito laze..kao prvo,pravi advokat nikad u javnosti ne iznosi stvari vezane za branjenika a koje mogu posluziti kao sredstvo odbrane.

Tomic mi djeluje kao presvuceni dodikov pijun koji je zaduzen za kritiku vlasti,ali cija kritika ustvari proizvodi kontra efekat i pomaze dodiku i vlasti manjeg entiteta.
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#5515 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by wowausername »

Dalje je naveo da mu je tada Davor rekao "da je on znao,i da je tu šifru zaštitio sa pet sistema". :lol: :lol: :lol:
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#5516 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Moenx »

Zasto niko ne govori o pravu mladog ljudskog bica na zivot
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#5517 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by high_volume »

wowausername wrote:Dalje je naveo da mu je tada Davor rekao "da je on znao,i da je tu šifru zaštitio sa pet sistema". :lol: :lol: :lol:
Ne vidim razlog ruganja Tomićevom neznanju IT terminologije. Smisao njegove izjave potpuno je jasna, a to je bitno.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#5518 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by high_volume »

zavrzlama wrote:Odgledao emisiju i Tomic ocito laze..kao prvo,pravi advokat nikad u javnosti ne iznosi stvari vezane za branjenika a koje mogu posluziti kao sredstvo odbrane.

Tomic mi djeluje kao presvuceni dodikov pijun koji je zaduzen za kritiku vlasti,ali cija kritika ustvari proizvodi kontra efekat i pomaze dodiku i vlasti manjeg entiteta.
Tomić nikad nije bio na Dodikovoj strani, njegov jedini i jedini i isključivo jedini životni interes je novac i njegova uža porodica. Tačno je, vješt je manipulator, odličan improvizator, ali i advokat. Što se tiče zastupanja Dragičevića, raskinuli su ugovor. A osim toga, priča o hakiranju je stara priča koja je u javnosti odavno.
Moenx
Posts: 1659
Joined: 26/06/2013 10:36

#5519 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Moenx »

Ima u ovom slucaju sveha i svacega
Ima i neke potrebe da se ostvari populizam
Malo roditelja malo vise onih koji se kace
Znate fazoni tipa facebook dristvene mreze svojevrsni vidovi rialitija (mozda ne bas to)
I tu svako iskazuje svoje emocije kao i u drugim slucajevima
Ali to ne umanjuje i onaj dio borbe za pravda u koju ja vjerujem licno i na strani sam toj
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#5520 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by wowausername »

high_volume wrote:
wowausername wrote:Dalje je naveo da mu je tada Davor rekao "da je on znao,i da je tu šifru zaštitio sa pet sistema". :lol: :lol: :lol:
Ne vidim razlog ruganja Tomićevom neznanju IT terminologije. Smisao njegove izjave potpuno je jasna, a to je bitno.
Nema pojma sta prica... cak i da jeste David promijenio lozinku e-bankinga od jos nepoznate osobe ili firme, i dalje ostaje par neobjasnjenih stvari:
1. kako je to mogao uraditi bez mobitela od te osobe ukoliko je 2fa ukljucen i ako nije u pitanju domaca banka.
2. pa cak i da nije bio 2fa, i da je u pitanju domaca banka, i dalje bi se problem mogao rijesiti u 24h jer ne postoje "anonimni" racuni.

U slucaju da je u pitanju crypto, ne bi mijenjao lozinku, nego bi poslao crypto na svoj wallet, tako da ovo sto Tomic prica nema smisla ni u tom slucaju.

Sve u svemu, iskoristavaju Davidovo ubistvo da lupaju gluposti svako malo... tuzno i odvratno.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#5521 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Haman2 »

DAVOR DRAGIČEVIĆ ŽESTOKO NAPAO BIVŠEG ADVOKATA: „Tomić je UDBAŠKO ĐUBRE koji je od početka radilo za Dodika, Davida su UBILI…“

Davor Dragičević dao je izjavu za portal Face TV-a nakon izjava advokata Duška Tomića, kako je njegov sin ubijen zbog navodnog novca koji je „pronašao“ putem hakiranja

Image
Foto: ArhivFoto: ArhivFoto: Arhiv

Tomić je izjavio da je onaj čiji je novac, ubio Davida, što je vidno razljutilo Davora.

„To je jedan udbaš koji je od početka radio za suprotnu stranu. To jeste lično za Milorada Dodika i Dragana Lukača, ne bi li napravio njihovu konstrukciju o ubistvu Davida Dragičevića. To je pokušano i onaj dan kad su došli u Tužilaštvo. Ifet Feraget i ja znamo šta je istina, samo čekamo sudski proces“, rekao je Davor.

„To je jedna stara ofucana priča. Mislim da su to svi prepoznali. Sam njegov izlazak u javnost, a on nema pravo da se oglašava putem medija, jasno vam govori sa koje je strane pozvan. Bio je na protestima ispred VSTV-a, a došao je ne bi li napravio neki incident“, kaže Dragičević.

„Ma molim vas, sudski proces nije počceo, ubice nisu uhvaćene, a on da zna motiv. Ja sam njega tužio advokatskoj komori. Morat će biti sankcionisan“, kazao je.

Otac nesretnog Davida smatra da su mu sina ubili pripadnici MUP-a RS-a. Stoga se vješto skrivaju ubice, ali i dokazi.

„O motivu ćemo kada dođe sudski proces, a on će uskoro. Tada će to biti relevantno. Sve će se fino saznati. Oni to znaju, zato i dalje pokušavaju sa montiranim ljudima koje ubacuju u proces“, kazao je na kraju Davor Dragičević.

DAVOR DRAGIČEVIĆ
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/116 ... ubili.html
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5522 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Sanjarko »

Ma ovo u vezi para, da je hakirao necije pare je patka vjerovatno i misdirection, skretanje paznje. Nesto je mozda hakirao ali ko zna sta.

Povjerljive mozda neke informacije. Jer brzo likvidirase i ovog Krunica a on je security tj., fakticki obavjestajac.

Sta su znali ko zna. To su odnijeli sa sobom u grob. Mrtvaci negovore.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5523 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by 90minut »

Vizionar 1985 wrote:Ma ovo u vezi para, da je hakirao necije pare je patka vjerovatno i misdirection, skretanje paznje. Nesto je mozda hakirao ali ko zna sta.

Povjerljive mozda neke informacije. Jer brzo likvidirase i ovog Krunica a on je security tj., fakticki obavjestajac.

Sta su znali ko zna. To su odnijeli sa sobom u grob. Mrtvaci negovore.
David travar haker koji je otkrio prevaru od 40 miliona i zbog toga je ubijen..

To je najdebilnija, kretenska i maloumna patka da je to žalosno a ne smijesno koliko ljudi vjeruje u to.
Ne kazem da ima ekstremno puno koji vjeruju vec je tuga da ih ima mnogo. :run:

Frajer se ba zakacio s pogrešnim osobama i ćao jedinu razliku pravi otac koji je totalno skrenuo s uma i optužuje sve redom.
Sama cinjenica da je ovdje ispisano 230 stranica je. :(
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5524 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by Sanjarko »

Moguce je da je nesto hakirao. Ali u vezi sverca necega ili nesto slicno. Jer sto koknuse i ovog Krunica koji kazem fakticki je bio obavjestajac tj., paraobavjestajac.

Ne bi stitili ovoliko one s kojima je se zakacio cak i da je babin sin ne bi se stitio nego bi se nasao neko da odlezi umjesto babinog sina.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5525 Re: Smrt mladića Davida Dragičevića: Jeftini pokušaji SNSD-A u prikrivanju počinilaca i političke predizborne manipulaci

Post by 90minut »

Krunica vec 10 godina pokušavaju reketirat nisu uspjeli i sad je pod zemljom.

Kakav crni David taj je jedino znao na fejsbuk uci i to ti je to.
Nije imo vremena za bilo šta drugo pušio travu svaki dan.

Probudite se ljudi šta vam je.
Post Reply