Smrad sa KJP Poljoprivrednog dobra Butmir u Doglodima!!!!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Haris033
Posts: 3862
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#176 Re: Smrad sa KJP Poljoprivrednog dobra Butmir u Doglodima!!!!

Post by Haris033 »

Haris.ba wrote: 29/07/2021 11:02 Moze pitanje za nekoga ko zna?

Gdje se moze izmjestiti farma u KS?

I kad se spominje deponija, gdje se moze izmjestiti deponija?

Konkretna lokacija me zanima?
Ne znam gdje se može i treba izmjestiti, ali ovo što oni puštaju iz svojih štala i hangara od 23h do 06h je za krivične prijave!

Deponija je sasvim druga priča jer deponija radi po svim EU standardima i metan koji proizvodi odlazi kroz cijevi u postrojenje koje proizvodi el. energiju. Takođe, naša deponija je možda i najbolje uređena deponija u komplet regiji. Još samo da se uradi projekat za regulaciju protoka otpadnih voda i bit će bez mane.

Btw, čitav dan se na Stupu ne osjeti ništa, do 00h i evo čim sam otvorio prozor da malo uđe svježine u stan, umalo da povratim :twisted:
Jesu li ovi iz Poljporivrednog “dobra” stvarno dobre glave???
Kakav ovo smrad pustaju nakon 00h i čime nas ovo truju?!? :sad:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24797
Joined: 08/09/2005 20:08

#177 Re: Smrad sa KJP Poljoprivrednog dobra Butmir u Doglodima!!!!

Post by Haris.ba »

Haris033 wrote: 30/07/2021 00:05 Btw, čitav dan se na Stupu ne osjeti ništa, do 00h i evo čim sam otvorio prozor da malo uđe svježine u stan, umalo da povratim
Jesu li ovi iz Poljporivrednog “dobra” stvarno dobre glave???
Kakav ovo smrad pustaju nakon 00h i čime nas ovo truju?!?
Maloprije sam bio na Stupu sa malcem.
Kaze sta ovo smrdi, ovce prde.

Nego, mislim da je objasnjeno sta smrdi vec nekoliko puta. Kada je vazdusni pritisak takav da se lakse siri smrad sa skladista dzubriva. Plus se to dzubrivo baca periodicno okolo po zemljistu.
User avatar
Evelinda
Posts: 952
Joined: 21/01/2015 11:38
Location: Sarajevo

#178 Re: Smrad sa KJP Poljoprivrednog dobra Butmir u Doglodima!!!!

Post by Evelinda »

Da li je neko radio ili zna nekog da tu radi kakvi su uslovi rada? Zena sa igmana bi dosla tu da radiali je brine sto su joj rekli da radi 3 mjeseca na malu platu pa navodno poslije je primaju i daju vecu platu.Ne smije se usuditi da da otkaz na Igmanu na farmi kod covjeka ako je ovdje nece primiti.Zna li neko kako to hoda?
Post Reply