Smještaj u Lukavcu

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#1 Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

Pozdrav svima :)

Inače sam iz Zagreba i planiram posjetiti Lukavac uskoro, pa me zanima postoji li neki privatni smještaj (iznajmljivanje apartmana il soba) za nekoliko dana?
Tražila sam na Internetu, našla sam samo hotele, ali ovako neki smještaj (malo jftiniji) nisam nigdje...
Pa ako znate nekog tko bi mogao uskočiti, ili imate bilo kakvu informaciju, bila bih vam jaaaaaako zahvalna :)
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#2 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by kritichar »

probas na jezeru nac privatni smjestaj, bilo je toga dok je jezero bilo atraktivno, moguce da i sad izdaju
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#3 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

Moguće da na jezeru Modrac ima ljudi koji izdaju apartmane. al nisam siguran
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#4 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

Heh, hvala na prijedlozima :) al to mi je malo dalje od grada... kaj u gradu ne bih mogla naći nešto?
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#5 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

Lora87 wrote:Heh, hvala na prijedlozima :) al to mi je malo dalje od grada... kaj u gradu ne bih mogla naći nešto?
Vjeruj da neznam ko privatno izdaje apartmane u gradu, ili u neposrednoj blizini.
Možda da provjeriš motele Onix ili Hayat, nevjerujem da su skupi a relativno su blizu gradu.
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#6 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by vesela_sveska »

Ja bih se ipak odlucila za Modrac,malo dalje od grada,a prelijepo.
T4-
Posts: 27
Joined: 01/02/2011 23:00

#7 Smještaj u Lukavcu

Post by T4- »

Jezero je udaljeno oko 3-4 km od grada, mislim da tu nije frka za smjestaj i cijenu... predlazem kucu odmah iza restorana "Miris dunja" (znam da su nekad u zlatnim godinama na plazi jezera izdavali sobe), i mislim da imaju sobe u piceriji "Parot". Pogled na jezero je fenomenalan, e jedino sto je ove godine susha ucinila svoje pa nije bas lijepo kako se cini. Jezero se povuklo a obala je jaaaaako prljava.
I dalje..... Motel ONIX je na samoj raskrsnici na ulazu u grad, cuo sam da cijene nisu neka "pljacka". E sad, u gradu pored stadiona FK Radnicki izdaju se apartmani pored samog ulaza u stadion, s obzirom na velicinu samog grada sa te lokacije sve ostalo je udaljeno najvise 10 minuta hodanja, objekat je prilicno nov tako da ne znam nista o cijema i ostalom. Hotel Lukavac je vjerovatno najskuplja varijanta a udaljen je od tih apartmana na stadionu nekih 3 min pjeske- Lukavac je jako mali grad :) ... uglavnom, sutra na kafi ako saznam nesto za privatne apartmane u gradu, javim odmah ;) .
Pozdrav iz Lukavca...
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#8 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

Evo našla sam sobe u tenis centru, po 20km... čini mi se čist ok, al još ću se raspitati :)
Hvala svima na prijedlozima :)
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#9 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

T4- wrote:Jezero je udaljeno oko 3-4 km od grada, mislim da tu nije frka za smjestaj i cijenu... predlazem kucu odmah iza restorana "Miris dunja" (znam da su nekad u zlatnim godinama na plazi jezera izdavali sobe), i mislim da imaju sobe u piceriji "Parot". Pogled na jezero je fenomenalan, e jedino sto je ove godine susha ucinila svoje pa nije bas lijepo kako se cini. Jezero se povuklo a obala je jaaaaako prljava.
I dalje..... Motel ONIX je na samoj raskrsnici na ulazu u grad, cuo sam da cijene nisu neka "pljacka". E sad, u gradu pored stadiona FK Radnicki izdaju se apartmani pored samog ulaza u stadion, s obzirom na velicinu samog grada sa te lokacije sve ostalo je udaljeno najvise 10 minuta hodanja, objekat je prilicno nov tako da ne znam nista o cijema i ostalom. Hotel Lukavac je vjerovatno najskuplja varijanta a udaljen je od tih apartmana na stadionu nekih 3 min pjeske- Lukavac je jako mali grad :) ... uglavnom, sutra na kafi ako saznam nesto za privatne apartmane u gradu, javim odmah ;) .
Pozdrav iz Lukavca...

Ajme... hvala ti puno! :)
Ma koliko već dugo gledam na netu sve, već ga znam napamet skoro :P
Ajde bila bih ti jako zahvalna ak saznaš kaj jer sam sve pretražila, na netu takvih stvari nema a treba mi samo za par dana smještaj, niš ekstra, a da nije preskupo :)
User avatar
MyCore
Posts: 979
Joined: 25/03/2009 14:14
Location: Vukojebina.com

#10 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by MyCore »

Ja bih se odlucio za one bungalove na jezeru Bistarac...
T4-
Posts: 27
Joined: 01/02/2011 23:00

#11 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by T4- »

MyCore wrote:Ja bih se odlucio za one bungalove na jezeru Bistarac...
Bungalovi su pravo rjesenje za ljetovanje, ali za boravak od par dana u ovo doba godine nisu bas nesto jer nemaju kupatila. Prosle godine sam sa suprugom htio da provedem gore nekih sedam dana... za ponudjene uslove cijena je pljacka!
T4-
Posts: 27
Joined: 01/02/2011 23:00

#12 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by T4- »

Lora87 wrote:
T4- wrote:Jezero je udaljeno oko 3-4 km od grada, mislim da tu nije frka za smjestaj i cijenu... predlazem kucu odmah iza restorana "Miris dunja" (znam da su nekad u zlatnim godinama na plazi jezera izdavali sobe), i mislim da imaju sobe u piceriji "Parot". Pogled na jezero je fenomenalan, e jedino sto je ove godine susha ucinila svoje pa nije bas lijepo kako se cini. Jezero se povuklo a obala je jaaaaako prljava.
I dalje..... Motel ONIX je na samoj raskrsnici na ulazu u grad, cuo sam da cijene nisu neka "pljacka". E sad, u gradu pored stadiona FK Radnicki izdaju se apartmani pored samog ulaza u stadion, s obzirom na velicinu samog grada sa te lokacije sve ostalo je udaljeno najvise 10 minuta hodanja, objekat je prilicno nov tako da ne znam nista o cijema i ostalom. Hotel Lukavac je vjerovatno najskuplja varijanta a udaljen je od tih apartmana na stadionu nekih 3 min pjeske- Lukavac je jako mali grad :) ... uglavnom, sutra na kafi ako saznam nesto za privatne apartmane u gradu, javim odmah ;) .
Pozdrav iz Lukavca...

Ajme... hvala ti puno! :)
Ma koliko već dugo gledam na netu sve, već ga znam napamet skoro :P



Ajde bila bih ti jako zahvalna ak saznaš kaj jer sam sve pretražila, na netu takvih stvari nema a treba mi samo za par dana smještaj, niš ekstra, a da nije preskupo :)
Ma nema problema :) . Par minuta tipkanja nije frka.
Iskreno, mislim da je jako tesko naci neki privatni smjestaj za nekoliko dana, znam da ima puno praznih stanova, evo zgrada u kojoj zivim trenutno je poluprazna.... al niko ne izdaje sobe, mali industrijski grad, turizam nula bodova :) .
Za tenis centar nisam znao da imaju sobe, cijena je OK, lik koji je vlasnik tenis centra je vlasnik restorana na plazi dugo godina, u tom ugostiteljskom filmu je vec dugu i ne bi trebalo da je nesto lose.
evo i link motela "Melody", to je onaj pored stadiona FK Radnicki http://bosnia.com.ba/melody/index-1.html

Pozdrav
User avatar
MyCore
Posts: 979
Joined: 25/03/2009 14:14
Location: Vukojebina.com

#13 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by MyCore »

T4- wrote:
MyCore wrote:Ja bih se odlucio za one bungalove na jezeru Bistarac...
Bungalovi su pravo rjesenje za ljetovanje, ali za boravak od par dana u ovo doba godine nisu bas nesto jer nemaju kupatila. Prosle godine sam sa suprugom htio da provedem gore nekih sedam dana... za ponudjene uslove cijena je pljacka!
ONe sobe na ulazu u jezero, znaci izvan ograde su pno uredjenije, imaju kupatilo i grijanje. Ja sam cesto tu isao :razz:
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#14 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

T4- wrote:
Ma nema problema :) . Par minuta tipkanja nije frka.
Iskreno, mislim da je jako tesko naci neki privatni smjestaj za nekoliko dana, znam da ima puno praznih stanova, evo zgrada u kojoj zivim trenutno je poluprazna.... al niko ne izdaje sobe, mali industrijski grad, turizam nula bodova :) .
Za tenis centar nisam znao da imaju sobe, cijena je OK, lik koji je vlasnik tenis centra je vlasnik restorana na plazi dugo godina, u tom ugostiteljskom filmu je vec dugu i ne bi trebalo da je nesto lose.
evo i link motela "Melody", to je onaj pored stadiona FK Radnicki http://bosnia.com.ba/melody/index-1.html

Pozdrav

Hvala na linku, al sam pogledala već i sasvim je ok :thumbup:
Budem vidjela kaj je sa ovim sobama, jel to važi il ne, pa bum već nekaj skombinirala :)
Šteta kaj je tak situacija s turizmom... koliko sam uspjela po slikama vidjeti, čini mi se jako lijep gradić i iskreno jedva čekam da dođem :))
Hvala na trudu i puno pozdrava iz Zagreba :)
T4-
Posts: 27
Joined: 01/02/2011 23:00

#15 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by T4- »

MyCore wrote:
T4- wrote:
MyCore wrote:Ja bih se odlucio za one bungalove na jezeru Bistarac...
Bungalovi su pravo rjesenje za ljetovanje, ali za boravak od par dana u ovo doba godine nisu bas nesto jer nemaju kupatila. Prosle godine sam sa suprugom htio da provedem gore nekih sedam dana... za ponudjene uslove cijena je pljacka!
ONe sobe na ulazu u jezero, znaci izvan ograde su pno uredjenije, imaju kupatilo i grijanje. Ja sam cesto tu isao :razz:
A to su one nekih stotinjak metara prije ulaza na ogradjeni parking... zaboravio sam za to mjesto, izgleda cool :). Mi smo se raspitivali za one odmah pored jezera i nije nam se svidjelo puno toga osim same cijene.
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#16 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

Lora87 wrote:
Hvala na linku, al sam pogledala već i sasvim je ok :thumbup:
Budem vidjela kaj je sa ovim sobama, jel to važi il ne, pa bum već nekaj skombinirala :)
Šteta kaj je tak situacija s turizmom... koliko sam uspjela po slikama vidjeti, čini mi se jako lijep gradić i iskreno jedva čekam da dođem :))
Hvala na trudu i puno pozdrava iz Zagreba :)
Dobro došla....a o ljepoti grada ćemo pričat kad budeš išla nazad :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#17 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by kmirsad »

Ma nema se tu šta pričati o ljepoti Lukavca... to je prototip krasote jedne... jedan od najljepših gradića u Bosni... :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#18 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

kmirsad wrote:Ma nema se tu šta pričati o ljepoti Lukavca... to je prototip krasote jedne... jedan od najljepših gradića u Bosni... :lol:
Ne zarijevaaaj :-D
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#19 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

studeni76 wrote: Dobro došla....a o ljepoti grada ćemo pričat kad budeš išla nazad :D
Hvala :D hehe, ma možeee :) (ak se vratim opće, ak ne ostanem tam XD :P )
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#20 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

Lora87 wrote:
studeni76 wrote: Dobro došla....a o ljepoti grada ćemo pričat kad budeš išla nazad :D
Hvala :D hehe, ma možeee :) (ak se vratim opće, ak ne ostanem tam XD :P )
Dobro je i to. Nebi bila prva zagrepčanka koja je ostala ovdje :D
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#21 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

studeni76 wrote: Dobro je i to. Nebi bila prva zagrepčanka koja je ostala ovdje :D
Stvarno? Aj super onda, can't wait! :)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#22 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by zelenashica »

vesela_sveska wrote:Ja bih se ipak odlucila za Modrac,malo dalje od grada,a prelijepo.
i smrdljivo :D
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#23 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by studeni76 »

zelenashica wrote:
vesela_sveska wrote:Ja bih se ipak odlucila za Modrac,malo dalje od grada,a prelijepo.
i smrdljivo :D
Nek neide blizu vode ;-)
Lora87
Posts: 8
Joined: 14/09/2011 09:41

#24 Re: Smještaj u Lukavcu

Post by Lora87 »

studeni76 wrote:
zelenashica wrote:
vesela_sveska wrote:Ja bih se ipak odlucila za Modrac,malo dalje od grada,a prelijepo.
i smrdljivo :D
Nek neide blizu vode ;-)
Neću, bez brige ;)
Post Reply