Smatrate li da je Željko Komšić najjaci protukandidat Tihicu

bih_drot
Posts: 2
Joined: 11/09/2006 14:09
Location: sarajevo

#1 Smatrate li da je Željko Komšić najjaci protukandidat Tihicu

Post by bih_drot »

mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2 Re: Smatrate li da je Željko Komšić najjaci protukandidat Ti

Post by mIRCerka »

bih_drot wrote:
bas si drot....
Zeljko uopste nije protukandidat Tihicu...

Zeljko ide za HRVATSKOG clana, a Tihic za BOSNJACKOG...
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3

Post by Truba »

nek su mu ti rekla ja nisam imao volje :D:D:D
bih_drot
Posts: 2
Joined: 11/09/2006 14:09
Location: sarajevo

#4

Post by bih_drot »

Bas si mirCerka prava, prosvijetli me, je li ti na glasackom listiu pises nacionalonost? je li samo Hrvati mogu glasati za Komšića? pametnice!!!!!! :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5

Post by Truba »

bih_drot wrote:Bas si mirCerka prava, prosvijetli me, je li ti na glasackom listiu pises nacionalonost? je li samo Hrvati mogu glasati za Komšića? pametnice!!!!!! :D
obojica mogu biti u predsjedništvu što znači da nisu 1 drugome protivnici :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6

Post by mIRCerka »

bih_drot wrote:Bas si mirCerka prava, prosvijetli me, je li ti na glasackom listiu pises nacionalonost? je li samo Hrvati mogu glasati za Komšića? pametnice!!!!!! :D
Nauci sklopiti recenicu kako treba. Ja nisam AZIRA koja gleda u kasike pa da znam sta si ti mislio reci, a kako si napisao, po izbornom zakonu ja protumacih.
A vec imas tema i tema posvecenih upravo ovome. Prije nego pocnes, pregeldas. Zato link PRETRAGA i sluzi.
:D
PS Moje nacionalnosti nema, ja sam OSTALI :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7

Post by Truba »

a ostali su zaostali

:D:D:D


ja sam japanac :D :oops:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#8

Post by mIRCerka »

komi wrote:
bih_drot wrote:Bas si mirCerka prava, prosvijetli me, je li ti na glasackom listiu pises nacionalonost? je li samo Hrvati mogu glasati za Komšića? pametnice!!!!!! :D
obojica mogu biti u predsjedništvu što znači da nisu 1 drugome protivnici :D
On je valjda mislio:
da li smatrate da ce Komsic odvuci glasove Tihicu.....
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#9

Post by tataratira »

ne kontam vam logiku!?
pa ja imam pravo na jedan glas i ako ga dam Zeljku normalno je da
nisam u mogucnosti da glasam i za Tihica jer imam jedan glas

idete logikom da ce Hrvati za Hrvate a Bosnjaci za Bosnjake...itd
pa se kao ne smetaju jedan drugom, a mi imamo po jedan glas
i normalno je da utiče na izbore, to o cemu vi pricate utice na raspodjelu funkcija po nacionalnom kljucu


ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP


hajde pojasnite
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#10

Post by mIRCerka »

tataratira wrote:ne kontam vam logiku!?
pa ja imam pravo na jedan glas i ako ga dam Zeljku normalno je da
nisam u mogucnosti da glasam i za Tihica jer imam jedan glas

idete logikom da ce Hrvati za Hrvate a Bosnjaci za Bosnjake...itd
pa se kao ne smetaju jedan drugom, a mi imamo po jedan glas
i normalno je da utiče na izbore, to o cemu vi pricate utice na raspodjelu funkcija po nacionalnom kljucu


ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP


hajde pojasnite
Zasto moj glas ide Komsicu
IZJAVA ZA JAVNOST ŽELJKA KOMŠIĆA, KANDIDATA SDP BIH ZA ČLANA PREDSJEDNIŠTVA BIH
Sarajevo, 13. septembar 2006. godine


"Iskreno me počinje radovati gubitnička nervoza predstavnika pojedinih političkih stranaka koje u političkoj kampanji sve više i više gube kompas, demonstrirajući sve veće elementarno nepoznavanje kako BiH uopće tako i njenih građana.

Moram podsjetiti gospodu iz pojedinih stranaka, koji ne znaju, neće ili ne žele da znaju, da u FBiH ne žive samo građani sa pravom glasa koji su Hrvati ili Bošnjaci. Osim većine Hrvata koji će glasati za mene kao i velikog broja Bošnjaka zaboravili ste da u FBiH živi i preko 110. 000 građana srpske nacionalnosti te 30.000 pripadnika Albanske, Romske, Jevrejske, Slovenačke, Crnogorske i Makedonske nacionalnosti.


Da li će oni glasati i izabrati me za člana Predsjedništva koji će voditi brigu i o njima ne znam ali se iskreno tome nadam. Međutim sa sigurnošću znam za koga svi oni kao i oni Hrvati i Bošnjaci koji žele normalnu BiH nikada neće glasati.

Vrijeme ekskluzivnog predstavljanja naroda i "brige" samo za „svoje“ u BiH u stilu raznih Ljubića, Jovića, Silajdžića, Tihića je prošlo a što će vam 1. oktobra potvrditi sami građani.

Željko Komšić

Potpredsjednik SDP BiH i
kandidat za člana Predsjedništva BiH"
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#11

Post by bice_bice »

ako je to sve sto te ubijedilo...
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#12

Post by daduli_sa »

mIRCerka wrote:
komi wrote:
bih_drot wrote:Bas si mirCerka prava, prosvijetli me, je li ti na glasackom listiu pises nacionalonost? je li samo Hrvati mogu glasati za Komšića? pametnice!!!!!! :D
obojica mogu biti u predsjedništvu što znači da nisu 1 drugome protivnici :D
On je valjda mislio:
da li smatrate da ce Komsic odvuci glasove Tihicu.....
Mirci, evo krenuh do pijace pa de mi samo reci koliko ono zrna treba da bi se mog'o baciti grah... jedino da tako skontam sta pisac šćede da rekne... :D
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#13

Post by haris ubleha »

tataratira wrote:ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP
I ja isto razmisljam: da Lepi Hare demagog nije zaustavio ustavne promjene po kojima smo trebali glasati za predsjednika BiH, moj glas bi isao Komsicu kao predsjedniku BiH. Ovako, kad je ostalo troclano predsjednistvo, iako na svim ostalim nivoima glasam za SDP, glas za predsjednistvo ide Tihicu.
Jos smo mi daleko od gradjanske demokratije... Pa, i sam SDP vodi racuna o nacionalnom balansu u vrhu partije, ne moze se desiti da svih pet najodgovornijih funkcija drze predstavnici jednog naroda jer nismo gradjanska nego drzava tri nacije. Zato po meni nije posteno da Bosnjaci namecu Hrvatima clana predsjednistva bez obzira sto je Zeljko tri klase iznad HDZ-ovaca. Hrvati iz SDP-a trebaju glasati za Komsica, pa ako sa glasovima ostalih Hrvata Zeljko nadmasi Jovica i Ljubica, onda jos bolje za drzavu. Tihi i Komsic u predsjednistvu - dream team BiH. :bih:
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#14

Post by haris ubleha »

stochar wrote:Ovako, Tihic i Silajdzic imaju veliki broj fanova i izmedju njih dvojice ce se voditi bitka za Boshnjachkog chlana Predsjednishtva i tu je teshko uticati i teshko da SDP-ovi birachi mogu puno toga promijeniti(mislim da ce, sudeci prema raspolozhenju lokalnih nana, Silajdzic pobjediti u toj utrci). U utrci za hrvatskog chlana, bice Zeljko, Ivo Miro i Ljubic. Kada se malo pogleda broj Hrvata u BiH i broj glasacha koji je podrzhao Lagumdziju na proslim izborima, mislim da bi ti glasaci glasanjem za Komsica mogli sjebati ovu dvojicu iz dva HDZ-a (mislim da je i podjela HDZ-a zvrchka, kako bi se glasachi podijelili pa ujedinili). eto...
Ukoliko ocijene da bi moglo biti "guravo" sa Komsicem, predstavnici stranaka sa hrvatskim predznakom najavljuju da bi u zadnji momenat mogli postici dogovor da izadju sa samo jednim kandidatom (vjerovatnije Jovic nego Ljubic). Dva HDZ-a su medjusobno toliko zakrvljena, ali bi ipak isli u neki dogovor samo da sprijece da im Bosnjaci (to je tako, htjeli mi priznati ili ne) nametnu clana predsjednistva. Zbog toga, a i zbog nana ("moja kono, sto fino prica stranjski, fin je ko lutka, farba kosu...), Bosnjaci-glasaci SDP-a trebaju podrzati Tihica.
Znaci, i ovako je upitno moze li Zeljko proci cak i ako se Hrvati iz HDZ-a ne dogovore. A i ako prodje, stvara se kriza... A sa SDP-ovim glasovima za bosnjackog clana predsjednistva je 99,99 posto sigurno da Tihi salje Lepog Hareta u Istanbul... Izuzev, ako neko ne misli da je bolje da Lepog Hareta sada istrpimo 4 godine umjesto da 2010. opet dodje nekoliko mjeseci pred izbore i napravi haos sa svojom jubilarnom petom kandidaturom za predsjednistvo.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

daduli_sa wrote:
mIRCerka wrote:
komi wrote: obojica mogu biti u predsjedništvu što znači da nisu 1 drugome protivnici :D
On je valjda mislio:
da li smatrate da ce Komsic odvuci glasove Tihicu.....
Mirci, evo krenuh do pijace pa de mi samo reci koliko ono zrna treba da bi se mog'o baciti grah... jedino da tako skontam sta pisac šćede da rekne... :D
ako se ne varam, 42 zrna su potrebna...od toga "gledas" sa 41, a onaj 42. sluzi za odmor jednog od 41 iskoristenog :D

@bice_bice,
de malo prosetaj forumom, prosetaj temama posvecenim ovim izborima, nemoj me tjerati da opet pisem sve razloge zasto zelim da mene predstavlja jedan Hrvat :D
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#16

Post by haris ubleha »

stochar wrote:Sefe, to ti je biranje izmedju toga hoces li da te guze s vazelinom ili bez vazelina. Ja najradije biram da me ne guze. Haris i Tihi su u pet deka chovjeche i ne bih vala mogao ni za jednog od njih glasati, osjec'o bi se nekako silovano... Moramo ipak shvatiti: IMA ZHIVOTA I POSLIJE IZBORA! Politichare treba stalno pratiti i stalno ih pozivati na odgovornost...
Ja mislim da ipak nije. Moramo stvari gledati malo sire. Ja bih volio da SDP moze sam formirati vlast, da je Zlaja predsjednik Vlade BiH, Bozo Matic predsjednik Vlade Federacije, da u predsjednistvu sjede Alija Behmen, Zeljko Komsic i Bogic Bogicevic, ali pasha moj solidni, ne moze, nazalost.
E, hajdemo onda malo kalkulisati ali i baviti se drzavnim interesima. SDP-u nista ne znaci da dobije 49,9 posto glasova ako ce bosnjacku kvotu u parlamentu moci popuniti SDA sa 25 i Stranka ZAgraBiH sa 25,1 posto. Dok god SDP, sam ili u koaliciji sa srodnim strankama, nema apsolutnu vecinu, ne moze sam formirati vlast. To se jos dugo nece desiti i kakav je onda smisao stranke da godinama laje iz opozicije, a drzava propada li propada. U ovom trenutku je zahvaljujuci Tihicu, Kebi, Dzaferovicu, Bakiru SDA puno manje zlo od Stranke ZAgraBiH, ali Tihic jos nije uspio stvari izvesti do kraja. Ako si gledao sinoc intervju Hasana Cengica, jos uvijek u SDA postoji jaka struja koja bi da prekine Suljin reformski kurs. Predvodi je Cengic, tu su i Terzic, Omer Behmen i oni prizeljkuju Tihicev poraz od Silajdzica da kazu "dok nije Suljo unio pivu i modernisticki kurs u stranku dobivali smo ubjedljivo izbore...". To da Suljo ostane van predsjednistva je minorna steta jer je predsjednistvo ionako "paradni organ" bez konkretnih nadleznosti. Mnogo gore je da se otvara mogucnost da ovi Cengicevi radikali sruse Tihica i odvedu SDA u koaliciju sa Haretovim gangsterima umjesto sa SDP-om, a onda ce nam trebati puno puno vazalina u naredne cetiri godine.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#17

Post by Vodenjak »

tataratira wrote:ne kontam vam logiku!?
pa ja imam pravo na jedan glas i ako ga dam Zeljku normalno je da
nisam u mogucnosti da glasam i za Tihica jer imam jedan glas

idete logikom da ce Hrvati za Hrvate a Bosnjaci za Bosnjake...itd
pa se kao ne smetaju jedan drugom, a mi imamo po jedan glas
i normalno je da utiče na izbore, to o cemu vi pricate utice na raspodjelu funkcija po nacionalnom kljucu


ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP


hajde pojasnite

Za Tihica ce, pretpostavljam, i pored svih lomova u stranci ipak glasati vecina Bosnjaka.
Ako simpatizeri SDP-a, bez obzira na nacionalnost, glasaju za Zeljka, velike su mogucnosti da isti bude i izabran.
Posto SDA i SDP u zadnje vrijeme sve vise nalaze dodirnih tacaka u politici, realno je ocekivati da u tom slucaju Suljo i Zeljo usko saradjuju...
Mada, iskreno, u tu saradnju dugorocno i ne vjerujem...

Ne toliko zbog Sulje i Zelje koliko zbog Muje i Has(r)e...
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#18

Post by PITARKA_SA »

nikad mi necemo doci tobe
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#19

Post by Vodenjak »

haris ubleha wrote:
tataratira wrote:ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP
I ja isto razmisljam: da Lepi Hare demagog nije zaustavio ustavne promjene po kojima smo trebali glasati za predsjednika BiH, moj glas bi isao Komsicu kao predsjedniku BiH. Ovako, kad je ostalo troclano predsjednistvo, iako na svim ostalim nivoima glasam za SDP, glas za predsjednistvo ide Tihicu.
Jos smo mi daleko od gradjanske demokratije... Pa, i sam SDP vodi racuna o nacionalnom balansu u vrhu partije, ne moze se desiti da svih pet najodgovornijih funkcija drze predstavnici jednog naroda jer nismo gradjanska nego drzava tri nacije. Zato po meni nije posteno da Bosnjaci namecu Hrvatima clana predsjednistva bez obzira sto je Zeljko tri klase iznad HDZ-ovaca. Hrvati iz SDP-a trebaju glasati za Komsica, pa ako sa glasovima ostalih Hrvata Zeljko nadmasi Jovica i Ljubica, onda jos bolje za drzavu. Tihi i Komsic u predsjednistvu - dream team BiH. :bih:
Potpuno pogresan pogled na demokratiju i ravnopravnost u istoj..
Voditi racuna o ravnopravnoj zastupljenosti svih naroda ili ravnomjernoj zastupljenosti pripadnika oba pola u, recimo, strukturama stranke, nikako ne znaci voditi politiku u kojoj je prioritet prioriteta nacija ili pol!
A upravo to smo dobili jos davne 1990. kad su oni koji su dosli ubijedili ljude da samo pripadnost njihovoj stranci (citaj: pokretu!) oznacava pripadnost i naciji.
Svi koji su van njihovih stranaka su obiljezeni i nemaju se pravo ni osjecati pripadnicima svog naroda, a kamo li pokusavati da druge zastupaju...

Ti si, na zalost, nasjeo na tu logiku. :oops:
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#20

Post by haris ubleha »

Vodenjak wrote:
haris ubleha wrote:
tataratira wrote:ako se varam neka mi neko detaljnije objasni
jer sam u nedoumici, naravno za Zeljka sam ali
ako je Tihic Silajdzicu pencilin onda bolje da glasam i za Tihica (ovo sam sebi ne vjerujem) a ostalo za SDP
I ja isto razmisljam: da Lepi Hare demagog nije zaustavio ustavne promjene po kojima smo trebali glasati za predsjednika BiH, moj glas bi isao Komsicu kao predsjedniku BiH. Ovako, kad je ostalo troclano predsjednistvo, iako na svim ostalim nivoima glasam za SDP, glas za predsjednistvo ide Tihicu.
Jos smo mi daleko od gradjanske demokratije... Pa, i sam SDP vodi racuna o nacionalnom balansu u vrhu partije, ne moze se desiti da svih pet najodgovornijih funkcija drze predstavnici jednog naroda jer nismo gradjanska nego drzava tri nacije. Zato po meni nije posteno da Bosnjaci namecu Hrvatima clana predsjednistva bez obzira sto je Zeljko tri klase iznad HDZ-ovaca. Hrvati iz SDP-a trebaju glasati za Komsica, pa ako sa glasovima ostalih Hrvata Zeljko nadmasi Jovica i Ljubica, onda jos bolje za drzavu. Tihi i Komsic u predsjednistvu - dream team BiH. :bih:
Potpuno pogresan pogled na demokratiju i ravnopravnost u istoj..
Voditi racuna o ravnopravnoj zastupljenosti svih naroda ili ravnomjernoj zastupljenosti pripadnika oba pola u, recimo, strukturama stranke, nikako ne znaci voditi politiku u kojoj je prioritet prioriteta nacija ili pol!
A upravo to smo dobili jos davne 1990. kad su oni koji su dosli ubijedili ljude da samo pripadnost njihovoj stranci (citaj: pokretu!) oznacava pripadnost i naciji.
Svi koji su van njihovih stranaka su obiljezeni i nemaju se pravo ni osjecati pripadnicima svog naroda, a kamo li pokusavati da druge zastupaju...

Ti si, na zalost, nasjeo na tu logiku. :oops:
Ja to ovako gledam: da su tri najjaca covjeka u SDP-u Bosnjaci, SDP ih ne bi postavio na tri najodgovornije funkcije u stranci. Nego bi, kako i treba, tezio nacionalnom balansu, jer je tako definisana citava BiH. Takav je i ustav BiH i biramo tri clana predsjednistva iz reda svakog od konstitutivnih naroda. Zato je meni nelogicno da ja kao Bosnjak glasam za Hrvata. Nije nelegalno jer ne dobivamo razlicite glasacke listice (npr. zeleni za Bosnjake, plabi za Srbe, crveni za Hrvate) ali jeste malo nelogicno da Bosnjaci izaberu hrvatskog clana predsjednistva. Jos jednom, nista kontra Zeljka, svaka mu cast, ali tako je... Na izborima 1990. moglo se glasati na svakoj "nacionalnoj listi" (i za Muslimana, i za Hrvata, i za Srbina i iz reda ostalih) i po tom nacinu glasanja bilo bi sasvim OK izabrati Zeljka. Ali, po ovom poslijeratnom zakonu moze se glasati samo na kandidata iz jednog naroda. OK je i da oni koji su iz reda "ostalih" izaberu jednog kandidata i glasaju, ali mi je nelogicno da Bosnjaci izaberu Hrvata.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#21

Post by daduli_sa »

Samo jedno pitanje - da li ja kao pripadnik jedne nacionalne skupine onog casa kada glasam za jednog clana troclanog predsjednistva i pri tome glasam za nekoga ko je iste nacionalnosti kao i ja, prihvatam da 2/3 vremena u sustini nemam "svog" predsjednika i pustam da tu ulogu u tom periodu obavlja neko ko u sustini ima politiku i retoriku koja mene kao pripadnika suprotne nacionalne skupine apsolutno negira, a ponekad i zeli da ukloni sa nekog podrucja? Podrzavam li ja onda takav sistem sa svojim preduslovom kod glasanja "moja nacija = nacija mog kandidata za kojeg glasam"?!
Iskreno, necu time da se vodim!
Zelim da prioritetno imam istinske Bosance i Hercegovce u predsjednistvu, a ne Bosnjaka iz Sarajeva, Hrvata sa pogledom ka "domovini" i Srbina sa čežnjom ka "majčici"!
Želim i ja da biram nekad nekoga od "onih" drugih!
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#22

Post by Jara »

Stalno kalkulacije tipa: eto, glas'o bih za Komsica, zastupa dobar program, on je OK, sposoban, odličan čak, baš bih volio da pobijedi, ALI... neću ... :-? Ljudi dragi, stvarno ne razumijem :( .
Meni je vazno da sposobni i pošteni rukovode državom, da rade za sve bh. građane (i seljake), a koje su nacije, bas me briga.
Ne iskoristiti mogućnost glasanja za covjeka kojeg smatramo najboljim kandidatom za važnu funkciju ... ne mogu da shvatim :-?
Sorry, nakako mi to mazohistički :shock:
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#23

Post by haris ubleha »

Stvari su malo komplikovanije od ovog "zelim pravog Bosanca u Predsjednistvu". Zelimo to svi, ali stvari treba gledati iz vise uglova. Znamo da sadasnji izborni zakon izbora clanova predsjednista ne valja, ali da li cemo ga ispraviti glasanjem za hrvatskog clana predsjednistva iza kojeg ne stoji vecina njegovih sunarodnika. Da se razumijemo: u istu vrecu ide i glasanje poslamika SDA i SzBiH za Jovica u skupstini. Treba naci neku sredinu izmedju "mogucnosti izbora kandidata koji zadovoljava sve gradjane" i "nacionalnog balansa".
A treba voditi racuna i o kalkulacijama, zasto ne? Tihic i Komsic u predsjednistvu to je dream tim, ali moze se pogrijesiti u kalkulacijama pa da se glasovi ljudi koji zele dobro drzavi iscjepkaju. I onda umjesto Tihija i Zeljka, u predsjednistvu sjede Ljubic i Silajdzic… Jedan zestoki borac za treci entitet, a ovaj drugi ublehas koji bi raskucio sve zivo, a kamoli drzavu, zbog svojih talova, sujete, karijerizma, kompleksa. U tom slucaju bi sada zadnji put imali mogucnost glasati za Hrvata jer bi 2010. glasali u bosnjackom entitetu za koji se Lepi Hare zalaze jos od 1993.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#24

Post by Grom iz vedra neba »

Zeljko je najjaci kandidat generalno...moj glas ide njemu. :-D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#25

Post by lampard »

nabijem ih sve na nesto ostro :D :D :D
Post Reply