Slucajevi X na NTV Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#1 Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Luce »

Sinoc gledam ovu emisiju, izmedju ostalog rekonstrukcija ubistva, sin ubio majku na Alipasinom polju, prije dvije godine. Uzas zivi rekonstrukcija, probudila sam se jedno 3 puta od straha :-)
Poenta je sljedeca, lik je ubio vlastitu majku nozem, priznao ubistvo, na sudu konstatovano da je bio neuracunljiv eh sad glavno...nije smjesten u zatvor jer je zakljuceno da je dusevni bolesnik nego je povjeren centru za socijalni rad s obzirom da za takve mi nemamo adekvatnih institucija?!!! Moje pitanje je: GDJE JE TRENUTNO LIK KOJI JE PREKLAO VLASTITU MAJKU AKO NIJE U ZATVORU ILI NEKOJ ADEKVATNOJ INSTITUCIJI? Ovo mi isuvise lici na pitanje maloljetnicke delikvencije ali nemojte mi reci da i ovakvi likovi hodaju okolo slobodni
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by mIRCerka »

Luce wrote: Ovo mi isuvise lici na pitanje maloljetnicke delikvencije ali nemojte mi reci da i ovakvi likovi hodaju okolo slobodni
da.
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#3 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Fiore »

Mozda sjedi do tebe u tramvaju.. :evil:
User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#4 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Luce »

mIRCerka wrote:
Luce wrote: Ovo mi isuvise lici na pitanje maloljetnicke delikvencije ali nemojte mi reci da i ovakvi likovi hodaju okolo slobodni
da.

Toga sam se i bojala...nista, eto sad pored straha da ce nas zaganjati maloljetnici imamo i dusevne bolesnike za petama
User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#5 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Luce »

Fiore wrote:Mozda sjedi do tebe u tramvaju.. :evil:
Rijetko se vozim tramvajem tako da cisto sumnjam. Ali eto mozda hoda ulicom ovako kao ja i ti
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by mIRCerka »

Luce wrote:
Toga sam se i bojala...nista, eto sad pored straha da ce nas zaganjati maloljetnici imamo i dusevne bolesnike za petama
Boj se Luce boj...jer nije taj monstrum jedini vani...pod POJACANIM NADZOROM....
User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#7 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Luce »

mIRCerka wrote:
Luce wrote:
Toga sam se i bojala...nista, eto sad pored straha da ce nas zaganjati maloljetnici imamo i dusevne bolesnike za petama
Boj se Luce boj...jer nije taj monstrum jedini vani...pod POJACANIM NADZOROM....
Ja prosto ne mogu da vjerujem. Bez komentara sam
*mima*

#8 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by *mima* »

Fiore wrote:Mozda sjedi do tebe u tramvaju.. :evil:

Sinoc prikazase da lik ima automobil.
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#9 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Dioda »

mima wrote:
Fiore wrote:Mozda sjedi do tebe u tramvaju.. :evil:

Sinoc prikazase da lik ima automobil.
Crveni BMW :D
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#10 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Mikado »

Interesantan je bio i prilog o udesu kod Holiday Inn-a. Neko se sa starom Opel Vektrom zabio u novog Mercedesa beogradskih registracija i preuredio mu prtljaznik. Nasrecu samo jedno lakse povrijedjeno lice je bilans.

Što se tiče udesa kod Kaknja, jeza me uhvatila kad sam ono vidio, al svakog ponedjeljka u Slučajevima X bude priloga o udesima, kao da se naši vozači takmiče ko će napravit teži udes...
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#11 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Mikado »

Luce wrote:Sinoc gledam ovu emisiju, izmedju ostalog rekonstrukcija ubistva, sin ubio majku na Alipasinom polju, prije dvije godine. Uzas zivi rekonstrukcija, probudila sam se jedno 3 puta od straha :-)
Poenta je sljedeca, lik je ubio vlastitu majku nozem, priznao ubistvo, na sudu konstatovano da je bio neuracunljiv eh sad glavno...nije smjesten u zatvor jer je zakljuceno da je dusevni bolesnik nego je povjeren centru za socijalni rad s obzirom da za takve mi nemamo adekvatnih institucija?!!! Moje pitanje je: GDJE JE TRENUTNO LIK KOJI JE PREKLAO VLASTITU MAJKU AKO NIJE U ZATVORU ILI NEKOJ ADEKVATNOJ INSTITUCIJI? Ovo mi isuvise lici na pitanje maloljetnicke delikvencije ali nemojte mi reci da i ovakvi likovi hodaju okolo slobodni
Sjecam se da je taj ubica dosad u džamiju Istikal na Otoci i tamo se sapirao od krvi, a kad ga je neko pitao otkud toliko krvi po njemu, rekao je da je zaklao kurban...
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#12 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by metal_rules_cura »

Ovdje nemas nijansi... Jednako su na slobodi oni koji ukradu, pretuku, ubiju jedno pa i vise ljudi. Tako da te nema sta cuditi :?
User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Truba »

metal_rules_cura wrote:Ovdje nemas nijansi... Jednako su na slobodi oni koji ukradu, pretuku, ubiju jedno pa i vise ljudi. Tako da te nema sta cuditi :?
pa ko je u zatvoru onda ako su svi na slobodi :D

i sta je bilo s onom sarenom revolucijom
cujem da je dobio 8 mjeseci :D jel on u zatvoru?
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#14 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by arbosan »

komi wrote:
metal_rules_cura wrote:Ovdje nemas nijansi... Jednako su na slobodi oni koji ukradu, pretuku, ubiju jedno pa i vise ljudi. Tako da te nema sta cuditi :?
pa ko je u zatvoru onda ako su svi na slobodi :D

i sta je bilo s onom sarenom revolucijom
cujem da je dobio 8 mjeseci :D jel on u zatvoru?

Vjerujem da jeste. Kakovo je to pitanje :D :D , on je ugrozio Predsjednistvo :-) :-) , posto boje koje je bacao garant sadrze olovo, a jos steti Ozonu. A ovi sto ubijaju i siluju, pa cak i pedofili, oni su zasticeni. mozda sto ne diraju politicare :-) .
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by mIRCerka »

arbosan wrote:

Vjerujem da jeste. Kakovo je to pitanje :D :D , on je ugrozio Predsjednistvo :-) :-) , posto boje koje je bacao garant sadrze olovo, a jos steti Ozonu. A ovi sto ubijaju i siluju, pa cak i pedofili, oni su zasticeni. mozda sto ne diraju politicare :-) .
Da ispravim krivu Drinu, posto se radi o EKOLOSKOH ORGANIZACIJI, sve boje bacene na zgradu Predsjednistva su BIORAZGRADIVE.
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#16 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by arbosan »

mIRCerka wrote:
arbosan wrote:

Vjerujem da jeste. Kakovo je to pitanje :D :D , on je ugrozio Predsjednistvo :-) :-) , posto boje koje je bacao garant sadrze olovo, a jos steti Ozonu. A ovi sto ubijaju i siluju, pa cak i pedofili, oni su zasticeni. mozda sto ne diraju politicare :-) .
Da ispravim krivu Drinu, posto se radi o EKOLOSKOH ORGANIZACIJI, sve boje bacene na zgradu Predsjednistva su BIORAZGRADIVE.
Pihhh, onda treba ga objesiti na javnom mjestu, cuj koristio Biorazgradjive boje. Mora da ih je kupio od nasih sredstava :P .
Ado88
Posts: 48
Joined: 09/10/2009 20:52

#17 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Ado88 »

Image
Slučajevi X, 22.02.2010
Download
Ado88
Posts: 48
Joined: 09/10/2009 20:52

#18 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Ado88 »

Slučajevi X, 01.03.2010.
- Na licu mjesta. Tučnjava u Zvorničkoj ulici kod stadiona Grbavica, u subotu uvečer uznemirila je prolaznike. Našom kamerom zabilježili smo niz udaraca kojim su se ova dvojica mladića "častila". Brzom intervencijom policije spriječena je tragedija.
- U Prijedoru tragedija. Mladić aktivirao ručnu bombu te raznio sebe i djevojku.
- U Banjoj Luci mafijaški obračun. U sačekuši iz heklera izrešetan Ruško P.
- U predgrađu Prozora zaplijenjeno oko 12 kg skanka i laboratorij za proizvodnju modifikovane marihuane.
- Pogledajte i noćne policijske avanture.
- Pripadnici SIPA-e pronašli 16 pištolja, dvije puške, puškomitraljez i ručne bombe. Uhapšene tri osobe i još mnogo toga večeras u Slučajevima X.

Download
hoggarr
Posts: 328
Joined: 03/04/2010 07:31

#19 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by hoggarr »

Ima li neko emisiju od 26.04.2010.g?
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#20 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by felipe kajetano »

Sinoc slucajno listajuci kanale naleti na ovu emisiju, bolje da nisam!

Ta ekipa koja radi emisiju nema ni truna postovanja prema ljudskoj tragediji, intervju sa muzom zene koja je nastradala u Visokom je bio za nepovjerovati :shock:
Covjek u vidno alkoholisanom stanju je dobio prostor od 20 minuta u kojem je lupao ko maksim po diviziji, da bi na kraju bez da trepne rekao da bi on sad trebao" uzeti "handzar" i zaklati neku Muniru a njenoj kcerci rasporiti stomak i izvaditi crijeva" :shock: ...al' eto on je dobar pa nece ....

Svjesno provociranje ocigledno potresenog covjeka da valja nebuloze je za nepovjerovati...kadrovi i ambijent u kojem je snimano su prica za sebe :cry:
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#21 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by samo malo »

Prilog o Hlapcevicima je fakat uzasan, na nivou mahalske rasprave, ali valjda gledatelji Hayata vole tako, ne znam.

Inace emisija nije losa, sa strane iznosenja nekih cinjenica, ali sve to je jako lose odradjeno. Prelosa kopija Istrage sa Nove tv, one rekonstrukcije recimo. Valdecova ekipa je to puno bolje radila.
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#22 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by aerosa »

Odron odrona od emisije....
Sa obzirom ko je vodi i nije ni začudo, ali sinoć su baš prešli sve moguće granice iole profesionalnog novinarstva....
Kad su već onako pustili onog čovjeka da priča bez ikakve povezanosti, minimum zdravog razuma bi ipak trebao da preovlada pa da bar provjere u stanici policiji i domu zdravlja navode one žene, sestre od onog monstruma na koju je sinoć preko tv ekrana javno pušten poziv na linč.
User avatar
Bosna i Hercegovina
Posts: 110
Joined: 05/12/2009 13:21

#23 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Bosna i Hercegovina »

Rekonstrukcije su im "prave". Samo me interesuje gdje "pokupe" one likove što glume kriminalce i žrtve.
Da se emisija ne bavi ozbiljnom tematikom, bila bi bolja i smješnija od :"Lud, zbunjen,normalan!"
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#24 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by samo_ovaj_put »

Luce wrote:Sinoc gledam ovu emisiju, izmedju ostalog rekonstrukcija ubistva, sin ubio majku na Alipasinom polju, prije dvije godine. Uzas zivi rekonstrukcija, probudila sam se jedno 3 puta od straha :-)
Poenta je sljedeca, lik je ubio vlastitu majku nozem, priznao ubistvo, na sudu konstatovano da je bio neuracunljiv eh sad glavno...nije smjesten u zatvor jer je zakljuceno da je dusevni bolesnik nego je povjeren centru za socijalni rad s obzirom da za takve mi nemamo adekvatnih institucija?!!! Moje pitanje je: GDJE JE TRENUTNO LIK KOJI JE PREKLAO VLASTITU MAJKU AKO NIJE U ZATVORU ILI NEKOJ ADEKVATNOJ INSTITUCIJI? Ovo mi isuvise lici na pitanje maloljetnicke delikvencije ali nemojte mi reci da i ovakvi likovi hodaju okolo slobodni
da to nije onaj kosarkas,da ga ne imentujem ovdje?
User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#25 Re: Slucajevi X na NTV Hayat

Post by Truba »

frajer bio na koncertu aleksandre radović u kolosumu s nekim kokama i to dobroizgledajuće
Post Reply