Slučaj Matej - all about

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#1 Slučaj Matej - all about

Post by dustaban »

... koja učini da čovjek u majici kratkih rukava po ovoj zimi trči gradom ko mahnit i onda zapliva Savom ?!
User avatar
manuchao91
Posts: 1363
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#2 Re: kakva je to droga ?

Post by manuchao91 »

dustaban wrote: 13/01/2022 17:59 ... koja učini da čovjek u majici kratkih rukava po ovoj zimi trči gradom ko mahnit i onda zapliva Savom ?!
kokain ...vjerovatno je prvi put uzeo i onda se desava "kokainsko ludilo" ili "kokainska psihoza" radiš stvari koje ne mozes vjerovat da neko moze uradit...glupe,nepromisljene stvari...
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3564
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#3 Re: kakva je to droga ?

Post by anex »

Promjeni naslov teme da nebi otišla gdje ne treba.
Radi se o momku kojeg traže jeli?
Fino napiši naslov da se zna.
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: kakva je to droga ?

Post by Truba »

Sjecam se prije dok smo putovali
Nema me iz wc malo dulje odmah
Pitaju gdje sam

A ne 16 sati nisu se pitali gdje je covjek
Kakvi su to jarani
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5 Re: kakva je to droga ?

Post by Edin H. »

anex wrote: 13/01/2022 18:10 Promjeni naslov teme da nebi otišla gdje ne treba.
Radi se o momku kojeg traže jeli?
Fino napiši naslov da se zna.
Da treba promijeni naslov teme :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#6 Re: kakva je to droga ?

Post by karanana »

Black swan wrote: 13/01/2022 18:52 Sjecam se prije dok smo putovali
Nema me iz wc malo dulje odmah
Pitaju gdje sam

A ne 16 sati nisu se pitali gdje je covjek
Kakvi su to jarani
odmah zajebancije jel ga to bacas pa si se zadrzo u wc-u.

jarani koji su vjerovatno povlacili chize zajedno ili mozda i obezbijedili belo. i oni bili u kurcu i kontali hahaha eki ga otiso, haj vratice se.
Fauja Singh
Posts: 2468
Joined: 07/12/2011 12:40

#7 Re: kakva je to droga ?

Post by Fauja Singh »

Da je htio odmah u Savu, skocio bi cim je izasao iz kluba.
Na snimcima se vidi da stalno trci, htio je uzeti i taxi vjerovatno jer se isparanoisao zbog ko zna kakvih opijata i usljed manjeg incidenta koji je bio u klubu, drugoj drzavi a jos Beograd. Kad ga je taxi odbio vjerovatno je mislio da moze pobjeci plivajuci na drugu stranu.
A niko ga nije ganjao, cak nisu odmah ni skontali da ga nema.
jbg
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8 Re: kakva je to droga ?

Post by Edin H. »

Zao mi je momka pravo.

Pravilo je ako ides negdje da zesce cugas da ides samo sa momcima koji ce te pripaziti, a i ti njih ako pretjerate, T
Pravi prijatelji te nece pustiti da izadjes i sam okolo lunjas, nego odmah izaci za tobom i odvesti te u hotel na spavanje ako je potrebno, bez obizra koliko im je dobro u tom momentu.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#9 Re: kakva je to droga ?

Post by dustaban »

anex wrote: 13/01/2022 18:10 Promjeni naslov teme da nebi otišla gdje ne treba.
Radi se o momku kojeg traže jeli?
Fino napiši naslov da se zna.
Nisam znao da već postoji ali evo moderator je spojio.
Edit...
izgleda nije. Sta treba da uradim da ja to spojim?
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#10 Re: kakva je to droga ?

Post by crveni_makovi »

Edin H. wrote: 13/01/2022 20:23 Zao mi je momka pravo.

Pravilo je ako ides negdje da zesce cugas da ides samo sa momcima koji ce te pripaziti, a i ti njih ako pretjerate, T
Pravi prijatelji te nece pustiti da izadjes i sam okolo lunjas, nego odmah izaci za tobom i odvesti te u hotel na spavanje ako je potrebno, bez obizra koliko im je dobro u tom momentu.
Ja nemam iskustva s druženjem s ljudima koji isprobavaju išta jače od bezazlenog alkohola i tra la la trave i nama se relativno lako pripaziti gdjegod da smo izlazili skupa. Sa halucinogenim supstancama nema mjesta ovoj finoj teoriji o cuganju.
Karikaturist
Posts: 3778
Joined: 20/12/2020 10:03

#11 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Karikaturist »

Sam pao sam se ubio.
Ocito decko nije bio uredan, plus prijatelji su mu za kurac.
Jedino roditelje mozes zaliti ali ocito nisu poznavali sina dovoljno..
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#12 Re: Slučaj Matej - all about

Post by ljubicasti limun »

Decko nije bio u tolikoj mjeri pod utjecajem bilo kakvih sredstava, ako je nesto i uzeo, da nije znao sta radi. Kretao se s nekim ciljem. Po najnovijoj rekonstrukciji izgleda da se htio vratiti u restoran gdje su bili prije tog kluba.

Na stranu sve teorije zavjere, ali optuzivati decka da je narkoman, da je bio "urokan", da je ovo, da je ono, kada na snimkama on to ocito nije (snimka iz Save je svakako cudna, nedorecena, nije sigurno da je to Matej, nju ni ne komentiram) je bas degutantno. Barem zbog njegovog oca koji stoicki prolazi agoniju i jos mora braniti sina od teza koje istragu od pocetka guraju u jednom pravcu (onaj nesretni Vulin je medju prvima spomenuo da su opijati u pitanju i da je pao/skocio u Savu).

Ovo je svakako tragedija, zao mi je njegove porodice, zao mi je njega i zelim od srca da se ovo sto prije rijesi, radi i njegovog mira i mira njegove porodice.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3564
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#13 Re: Slučaj Matej - all about

Post by anex »

A šta je na raju bilo s tim momkom?
Nisam upratio, jeli nađen? Leš?
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Logovan »

anex wrote: 14/01/2022 11:40 A šta je na raju bilo s tim momkom?
Nisam upratio, jeli nađen? Leš?
Ne zna niko šta mu se desilo, a leš nije nađen. Već pola mjeseca ga nema. :roll: Šta je i gdje je Boga dragog pitaj.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3564
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#15 Re: Slučaj Matej - all about

Post by anex »

Znam i ja to da je nestao, trcao po snimcima, našli mu telefon...i dalje ne znam šta je bilo. Kontam reko da ga nisu našli u Savi...
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Logovan »

Ma jok, kakvi :roll: Tužno
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2799
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#17 Re: Slučaj Matej - all about

Post by ovo_malo_duse »

Zajebano pravo...Moze bit svasta. Balkansko podzemlje, a narocito Beogradsko, droga, kurve itd. Moze bit svasta...
Jesam li pobrkao il procitah negdje da su nasli telefon?

Sjecam se posjete jaranu kasne 80_te, zbog trebe otisao da studira u Trsteniku ( Masinstvo nesto hidraulika i pneumatika), helem zvao on nas u kurvaluke i mi kod njeg u dom a poslije za Begas u zivot i sjecam se nas par sjedi u nekom klubu i on nas savjetuje. Hej stranci ste ne znaju vas ovi lokalci, ako si otisao do wc ili nesto drugo a pice ti niko od nas nije nadgledao NE PIJ GA. Kad narucujes gledaj sta ti sipa ili ako moze da ga otvori pred tobom (PIva).
Sjecam se ispricao nam dolazili neki tipovi tad kao mi iz Zagreba ili Splita i nakon vecernje posjete nekom kubu momak se bacio sa 7-8 sprta, poslije neka treba iz tog kluba gdje su bili priznala da su mu lokalni jalijasi iz ljubomore sipali nesto u pice. Momak puko ludovo po domu i na kraju se sutno sa 7-8 sprata na glavu.
Ne kazem da je ovo isti slucaj samo sam se automatski sjetio tog tadasnjeg...
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#18 Re: Slučaj Matej - all about

Post by meridiyan »

anex wrote: 14/01/2022 11:52 Znam i ja to da je nestao, trcao po snimcima, našli mu telefon...i dalje ne znam šta je bilo. Kontam reko da ga nisu našli u Savi...
Odakle ti info da su nasli telefon?
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#19 Re: Slučaj Matej - all about

Post by ljubicasti limun »

Evo sad citam da je taj klub Gotik povezan sa tamnosnjim krim miljeom i da se dovodi u izravnu vezu sa tim Veljom Belivukom, sa grobarima (rade na obezbjedjenju) i neposredno, sa Vulinom, a onda i sa Vucicem. Upravo je Vulin prvi javno negirao da je bilo ikakvih incidenata u klubu te veceri, a bilo ih je. Plus, njihova policija, mediji, pa i sam Vulin, od pocetka guraju pricu da su decko i njegovi prijatelji bili drogirani i da je on, navodno, pogubljen, trcao bez plana, a onda upao u rijeku Plus, namjestena snimka osobe u Savi, za koju se ne zna ni ko ju je snimio ni kad je snimljena.

Ovo su strasne stvari i ne vjerujem da ce se ikada saznati sta je s tim deckom bilo, ako se tijelo i nadje.
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#20 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Gray »

Ma mislim da se malo previše oko ovoga pravi neka misterija, momak je 99% upao/ušao u rijeku i to je to, poslije nije bilo šanse da se izvuče, vjerovatno će mu naći tijelo kroz neko vrijeme.

Cijeli region zna ko je i kako izgleda, da je nešto drugo do sada bi ga našli ili bi se nešto znalo.
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#21 Re: Slučaj Matej - all about

Post by karanana »

kaze ovaj jedan iz neke spasilacke sluzbe da tijelo ispliva nakon jedno mjesec. pitanje je koliko je otislo daleko ali negdje ce se naci, i da li ce obdukcija moci ista vise reci.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24758
Joined: 08/09/2005 20:08

#22 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Haris.ba »

namiami wrote: 13/01/2022 21:57 Nevjerovatno licemjerstvo svih! Samo sto je nestao hrvat u srbiji svi pišu o tome. Šta je s još 20tak osoba koje su nestale u HR od početka godine?
20 stranaca nestalo u Hrvatskoj?
User avatar
Ludzak
Posts: 5467
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#23 Re: Slučaj Matej - all about

Post by Ludzak »

LSD+alkohol... Da li mu je podmetnuta droga, ili ne, to je vec za razmatranja.
Ali meni je nepojmljiva stvar da neko iz Splita ode u Beograd da se 'zabavi' i da proslave Novu godinu. I to po beogradskim splavovima.
AlbatrosXL
Posts: 57
Joined: 26/09/2012 09:14

#24 Re: Slučaj Matej - all about

Post by AlbatrosXL »

Mani me se narkomana !!!
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#25 Re: Slučaj Matej - all about

Post by ljubicasti limun »

namiami wrote: 13/01/2022 21:57 Nevjerovatno licemjerstvo svih! Samo sto je nestao hrvat u srbiji svi pišu o tome. Šta je s još 20tak osoba koje su nestale u HR od početka godine?
Pa decko je nestao u Srbiji, ne u Hrvatskoj. I jel to znaci da ako ne traze toliko azurno ove nestale, da onda ne trebaju ni Mateja? :-)
Locked