Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

saabsa
Posts: 1854
Joined: 07/10/2009 01:17

#6426 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saabsa »

Kakva ljudska vaška moraš biti da budeš kao ovaj cvaja bot...
Ni obraza ni stida, niti išta ljudsko u ovoj vaški nema.

Samo je interesantno da svi oni sda botovi sa izbornih tema ulete povremeno i pljucnu po Murizu.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6427 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

Nivelacija wrote: 14/02/2021 12:15 Ne bi ja pustio da sam Budnjo da me neko ovako drzi nisko..odgovorio bi ja njemu dosta toga, ok svi mu sute zbog gubitka sina ali sve ima granice
Pa odgovorio bih i ja, koji nema nista s tajkunima i gdje sigurno ne mogu znati. Da li bi stavio ruku u vatru da on ne zna nesto? Glavni frajer na Ilidzi, kojem Bake dolazi na Iftar i da ne zna nista kao ti i ja :) Ma hajte molimvas
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6428 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Milenkov buraz wrote: 14/02/2021 12:06 Stojim iza podrške Murizu međutim ovo sučeljavanje malo baca drugačije svjetlo na neke stvari. Nema sumnje da je Dženan ubijen i da se zataškavalo ali sada se vidi poprilično jasno da Muamer vjerovatno i nema veze sa ovim a grad je brujao da je on ubica. Po meni nije ni to OK pa bez obzira volio neko Muamera ili ne, treba biti častan i pošten u izgovorenom. Ne znam, evo istražni organi pa valjda će se pokazati ko i kako.
Pa Memići misle da je Budnjo ubica. Lajkali su takve tvrdnje na FB i ismijavali njegov alibi.

I Muriz sinoć kaže nešto: Biću pošten, Muamer nije nalogodavac, ali...
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#6429 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Mensur jeste previse direktan ali se slazem sa njim kad kaze da se citav slucaj pretvorio u lov na vjestice.

Budnjo jeste tranzicijski lopov a drustvo ogrizlo u korupciju u cijem sredistu je SDA svakako ne ulijeva povjerenje u citav sistem i institucije koje ga cine.

Ali se i pored toga ne mogu oteti dojmu da Muriz Memic tako sto gotovo na dnevnoj bazi pumpa citavu pricu i sve vise uvlaci razna imena, svakim danom je sve dalji od stvarnih pocinioca ubistva Dzenana. Pet godina je pustio da grad prica kako Budnjo stoji iza svega a da se nikad licno nije ocitovao u vezi toga da bi mu sinoc rekao kako se.onaj razgovor trebao ranije desiti.

A to sto mu je Feraget prije 5 godina rekao da se slucaj jos nece rijesiti je znak da ni njega bas ne interesuje istina.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#6430 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

un1ted wrote: 14/02/2021 12:19
Nivelacija wrote: 14/02/2021 12:15 Ne bi ja pustio da sam Budnjo da me neko ovako drzi nisko..odgovorio bi ja njemu dosta toga, ok svi mu sute zbog gubitka sina ali sve ima granice
Pa odgovorio bih i ja, koji nema nista s tajkunima i gdje sigurno ne mogu znati. Da li bi stavio ruku u vatru da on ne zna nesto? Glavni frajer na Ilidzi, kojem Bake dolazi na Iftar i da ne zna nista kao ti i ja :) Ma hajte molimvas
ma pojma nema budnjo kao ni muriz vjeruj mi evo proslo 5 godina procice jos 5 sjetit ces se..

ovo sto radi muris je obrnuta psihologija..mislim zao mi je lika i sina strasno ali ovo sto on radi su teorije zavjere.

to da zna imena mi je smijesno ali boze moj eto volio bi da zna a vidjeces na 10 godisnjicu da ne zna.
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#6431 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by breuer »

Lajkali na FBu :lol:

tresu se ko Petrinja SDAovci
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6432 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

Nivelacija wrote: 14/02/2021 12:22 ma pojma nema budnjo kao ni muriz vjeruj mi evo proslo 5 godina procice jos 5 sjetit ces se..
Ne znam, ne tvrdim. Ipak, ljudi koji imaju veze kao što su oni, sutra mogu saznati ko se nalazi iza i tvog, i mog nicka :) Mogu saznati sve što žele, jer su uvezani. Ako ti mislis da ne znaju nista vise od tebe i mene, mislim da si u zabludi.
User avatar
xoklix
Posts: 2419
Joined: 16/01/2018 16:07

#6433 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by xoklix »

Budnjo se obogatio preko humanitarne pomoći i sl.
Amidza imao svoj kamion i vozio materijal za porušene kuće svaki dan.
Naplaćivalo se 700 maraka,a Budnji davao pola jer je preko njega išlo. E sad možete misliti koja sila kamiona je tu bila i koliko se love nakralo
Baš ću starog pitati za detalje.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6434 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Nivelacija wrote: 14/02/2021 12:15 Ne kontam ovog Budnju od pocetka je prijateljski a ovaj iako zna da Budnjo nista nije kriv jase po njemu jase i jase..
Ne bi ja pustio da sam Budnjo da me neko ovako drzi nisko..odgovorio bi ja njemu dosta toga, ok svi mu sute zbog gubitka sina ali sve ima granice
slazem se



a ne bi budnjo postao ni opstao na svojoj poziciji da je ovakav mlak i dobar i nista ne zna, ni u sta se ne petlja ...

dobio zadatak od stranke

mada ima nekih momenata koji su mi logicni


i nesto novo, bar za mene, da je ta centralna jedinica izuzeta odmah nakon nestanka struje, izbrisanih snimaka ... i da vec 5 godina cami u policiji

mislim da je neko natuknuo na temi da je taj snimak spasen i da ga policija ima?
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#6435 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

Nivelacija wrote: 14/02/2021 12:15 Ne kontam ovog Budnju od pocetka je prijateljski a ovaj iako zna da Budnjo nista nije kriv jase po njemu jase i jase..
Ne bi ja pustio da sam Budnjo da me neko ovako drzi nisko..odgovorio bi ja njemu dosta toga, ok svi mu sute zbog gubitka sina ali sve ima granice
Da se mene onako proziva, svasta bih imao reci Murizu, al ovaj suti, al zato pokreti tijela, ruku, ociju, ... Presucuje on nesto, nesto zna. Budnjo je premazan i namazan, zato cuti i sve merhametli jer zna da, ako krene, mogao bi na TVju potonuti.

Ne smjeska se njemu Muriz tek tako. Zna on mnogo, al Ifet ga naucio ...

Procitaj intervju sa sa Hadadi Budnjo, pa pokusaj skontati ...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6436 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 12:21 A to sto mu je Feraget prije 5 godina rekao da se slucaj jos nece rijesiti je znak da ni njega bas ne interesuje istina.
Hehe, vidi ti to :) Pa pobogu, kako da istraga traje manje? Jesi li gledo fesj? Jesi li gledao izvjestaj? Jesi li gledao sve propuste?

Samo jedan primjer, 2 vjestacenja i nalaza da NEMA amneziju, jedan da ima. Pa ludnica. Mene je potreslo sve ono sto sam gledao na TV-u, ne znam da li bih imao isti sabur, posebno kad se pojave ovakvi komentari, kao da zivimo u uredjenoj zemlji, a ne čmaru od države i šupku od ljudi.
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#6437 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Almir_ »

Mnogo je sumnjivih stvari u cijelom slucaju.
Nedostaje pravih boraca kao Muriz Memic.
Tuzilastvo je trebalo dati davno nagradu onome ko nesto zna o ovome slucaju.
Siguran sam da bi neko i od ovih sto su tu, progovorio za dobru lovu jer je cijeli sistem lova.
Glupa je recenica kriva Sda, nikada Sda nije cinila sama vlast, za mene ako vidis kriminal a ne reagujes isti si kao i onaj ko ga ucini.
Sve sto ima u Sda, ima u svim strankama.
Dovoljno je u svakog politicara vidjeti imovinski karton.

Dini je cilj da promovise sebe izmedju ostalog, po meni je lose u necijoj nesreci, tuzi traziti sebe uz respekt pomoci sto se ukljucio u cijeli slucaj.
Ovo je drzava BiH, dok ne postanemo jedinstveni kao jedan politika ce nam raditi gore stvari.
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#6438 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

Pojedini, citajuci im upise, nit prate, nit citaju, i onda ulete ovdje sa stajalistima da se cudis ...

Ajd se malo potrudite ako vec zelite nesto ...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6439 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Almir_ wrote: 14/02/2021 12:29 Mnogo je sumnjivih stvari u cijelom slucaju.
Nedostaje pravih boraca kao Muriz Memic.
Tuzilastvo je trebalo dati davno nagradu onome ko nesto zna o ovome slucaju.
Siguran sam da bi neko i od ovih sto su tu, progovorio za dobru lovu jer je cijeli sistem lova.
Glupa je recenica kriva Sda, nikada Sda nije cinila sama vlast, za mene ako vidis kriminal a ne reagujes isti si kao i onaj ko ga ucini.
Sve sto ima u Sda, ima u svim strankama.
Dovoljno je u svakog politicara vidjeti imovinski karton.

Dini je cilj da promovise sebe izmedju ostalog, po meni je lose u necijoj nesreci, tuzi traziti sebe uz respekt pomoci sto se ukljucio u cijeli slucaj.
Ovo je drzava BiH, dok ne postanemo jedinstveni kao jedan politika ce nam raditi gore stvari.
Nudio je Muriz 100 000 KM.
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6440 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

MensurM wrote: 14/02/2021 12:30
Almir_ wrote: 14/02/2021 12:29 Mnogo je sumnjivih stvari u cijelom slucaju.
Nedostaje pravih boraca kao Muriz Memic.
Tuzilastvo je trebalo dati davno nagradu onome ko nesto zna o ovome slucaju.
Siguran sam da bi neko i od ovih sto su tu, progovorio za dobru lovu jer je cijeli sistem lova.
Glupa je recenica kriva Sda, nikada Sda nije cinila sama vlast, za mene ako vidis kriminal a ne reagujes isti si kao i onaj ko ga ucini.
Sve sto ima u Sda, ima u svim strankama.
Dovoljno je u svakog politicara vidjeti imovinski karton.

Dini je cilj da promovise sebe izmedju ostalog, po meni je lose u necijoj nesreci, tuzi traziti sebe uz respekt pomoci sto se ukljucio u cijeli slucaj.
Ovo je drzava BiH, dok ne postanemo jedinstveni kao jedan politika ce nam raditi gore stvari.
Nudio je Muriz 100 000 KM.
Laž
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#6441 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dustaban »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:12 Jako puno šuplje sinoć i nikakvih dokaza.

Sebija ubica - "mijenjala vještake"
Bakir ubica - "rekao mi da će vidjet šta će napravit"
Budnjo ubica - "nestao snimak"
Mutap ubica - "otkud mu Dzenanov mobitel"
Alisa ubica - "nema amneziju"
Policajci ubice - "izbrisali poruke"
Dalida ubica - "rekla mi nije on njega htio"

Svi dokazi Murizovi su rekla kazala. Budnjo sinoc cvrsto stajao iza onog da mu nije nista rekao za Zuju.
Bogme odvdje treba i tebe dodati

MensurM - "trolanje na klixu po nalogu"
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#6442 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

I taj tuzilac iz drugog smrtnog slucaja kcerke od Mutala.

Znam kako vam je, imam i ja djecu. Kasnije sam saznala da nije ozenjen, nit ima djecu.

Majku vam uhljebsku i pokvarenu. To je stoka teska ...
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6443 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

swanfilter wrote: 14/02/2021 12:29 Pojedini, citajuci im upise, nit prate, nit citaju, i onda ulete ovdje sa stajalistima da se cudis ...

Ajd se malo potrudite ako vec zelite nesto ...
Padobranci, dnevna smjena, uđu da napisu nesto tek reda radi, ko grom iz vedra neba, čitam, gledam i čudim se :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6444 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

jedna stvar koja se mogla sinoc vidjeti je sigurna:

muriz je samo marioneta u ifetovim rukama

mozda je ifet pozitivac 1000000%, ali on je glava svega sto se desava, a muriz samo frontmen, kojem niko ne smije odbrusiti
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6445 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 12:31
MensurM wrote: 14/02/2021 12:30
Almir_ wrote: 14/02/2021 12:29 Mnogo je sumnjivih stvari u cijelom slucaju.
Nedostaje pravih boraca kao Muriz Memic.
Tuzilastvo je trebalo dati davno nagradu onome ko nesto zna o ovome slucaju.
Siguran sam da bi neko i od ovih sto su tu, progovorio za dobru lovu jer je cijeli sistem lova.
Glupa je recenica kriva Sda, nikada Sda nije cinila sama vlast, za mene ako vidis kriminal a ne reagujes isti si kao i onaj ko ga ucini.
Sve sto ima u Sda, ima u svim strankama.
Dovoljno je u svakog politicara vidjeti imovinski karton.

Dini je cilj da promovise sebe izmedju ostalog, po meni je lose u necijoj nesreci, tuzi traziti sebe uz respekt pomoci sto se ukljucio u cijeli slucaj.
Ovo je drzava BiH, dok ne postanemo jedinstveni kao jedan politika ce nam raditi gore stvari.
Nudio je Muriz 100 000 KM.
Laž
Istina

http://youtube.com/watch?v=Of95QtoaaI0

Jedino ako Muriz laže, a ne želim vjerovati u to.
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#6446 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by u-pet-deka »

Nešto što u ovom slučaju nema puno smisla, a to je važnost ubojice čiji je identitet skriven kao da je svetac.

Ako ubica uživa sigurno utočište od gotovo svih institucija ove zemlje, postaviće se pitanje: a) zašto je ubio momka? b) ko je stvarno bio momak?

Nema logike po jednoj strani optužiti nekoga da je prostitutka, ali istovremeno tvrditi da je treći čovjek ubio momka iste te 'prostitutke' zbog ljubomore.

Ubica koji je iza sebe ostavio na životu svjedoka. Nije zapravo ni žrtvu ubio na licu mjesta. Živa svjedokinja brani se dijagnozom amnezija. Policija i sudovi kriju pravi identitet počinioca. Otac žrtve obilazi od TV-kuće do TV-kuće tvrdeći da zna ko je ubica.
Cerruti77
Posts: 76
Joined: 08/12/2019 19:38

#6447 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cerruti77 »

Ono što sam ja uspio da zaključim:
Alisa je sponzorusa i ljubavnica nekom uticajnom, vjerovatno iz političkog miljea. ( Sasvim normalna pojava u ovom našem kvazidruštvu).
Ulazi u vezu s rahmetli Dženanom što dovodi do reakcije sponzora.
Ostaje do daljnjeg neriješeno da li je sponzor djelovao lično ili posredstvom drugih i naravno ključno pitanje: Ko je u pitanju?!
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6448 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

SDA padobranci :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6449 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

u-pet-deka wrote: 14/02/2021 12:38 Ubica koji je iza sebe ostavio na životu svjedoka. Nije zapravo ni žrtvu ubio na licu mjesta. Živa svjedokinja brani se dijagnozom amnezija. Policija i sudovi kriju pravi identitet počinioca. Otac žrtve obilazi od TV-kuće do TV-kuće tvrdeći da zna ko je ubica.
Moze li neko na ovaj komentar postaviti sličnu analizu uvazenog forumasa koji je na sudjenju pravio profil Alise gledajuci Arijanu (tako se zove=?) koja je sestra Dzenana, te napravio potpunu fulu.

Volio bih taj komentar opet procitati, bio je na temi crne hronike, posebno zbog padobranaca koji sebi daju za pravo da prave neke zakljucke.
SamoPostenoaBd
Posts: 1
Joined: 14/02/2021 12:33

#6450 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by SamoPostenoaBd »

Sjecam se kada sam radio u marriott hotelima na Skenderiji da je Budnjo dolazio u obilazak hotela i da ga je vodeća klika hotela vodala protivpožarnim stepenicama i hodnicima po tim hotelima a ti dijelovi hotela nisu pokriveni kamerama, tj lik je kupio iskustva međunarodnih hotelijera kako da se uđe u hotel i da se isti napusti bez da posjeta bude registrovana na kamerama, radi VIP posjetilaca i mlađahnih radodajki koji žele sakriti privatnost prilikom posjete hotelu.
Kod nas u oba hotela bilo je likova koji su dovodili mlade radodajke poput Alise i nisu se krili po tim hodnicima ali je bilo i onih koji dolaze navecer u 10 ili 11 sati i insistiraju da na taj nacin dođu do svojih soba..
Toliko o elitnom hotelijerstvu i trazenju dokaza da su parovi vjencani da bi im se izdala soba na par sati ili na 1 noc...
Locked