Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

elcaliente
Posts: 4573
Joined: 13/06/2012 15:52

#6376 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 10:02 No, krajem novembra svjedočio je Amel Bureković zaposlenik firme koja se bavi prodajom autostakala. On je kazao da je 10. februara 2016. godine u radnju došao Ljubo Seferović (pokazao prstom u sudnici na optuženog) i kupio staklo za auto. Tužilac Meris Ćato pitao je svjedoka kojim automobilom je došao optuženi, a svjedok je kazao sa „tamnoplavim T4 kombijem“. U kombiju je bila žena s bebom i još dvoje djece.

- Bio je nervozan i u žurbi. Prodao sam mu staklo i ubacili u kombi. Kod nas nije izvršio zamjenu jer mu je bilo skupo – kazao je svjedok.
Znaci sada totalni obrt. Rom Ljubo je ustvari taj koji je toliko mocan da zavrti PU Ilidza i tuzilastvo kantona oko prsta.
Ljubo je ustvari Keyser Soze.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3382
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#6377 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

_Reds_ wrote: 13/02/2021 22:49 Ovdje mnogi iskljucuju polciju, a policija je debelo umijesana. Vrlo je moguce da su snimke izbrisali policajci koji su prvi put dolazili. Oni prvi put dosli kao da nesto vide, pa onda drugi put za nekoliko dana poslali druge. Dakle snimak nije odmah izbrisan.
Ma kako nije umiješana, snimak je obrisan dan poslije i to je i rekao nezavisni inspektor kod Senada čini mi se, 8-i i 9-i februar nije moguće pregledati jer su snimci izbrisani.

Inače je za osude ponašanje Muriza Memića i rastavljanje na proste faktore njega i njegove porodice od strane pojedinih forumaša, ne mogu vjerovati šta se sve "ljudi" usude da pišu ovdje. Ta je porodica izgubila sina i brata kojeg više nema, ništa ga na ovom svijetu više ne može vratiti i pojedinci se slomiše da prikažu članove porodice kao "ovakve ili onakve". Taman i da jesu najgori na svijetu a svi znamo da nisu, nasilna smrt jednog mladića koji je tek počeo da živi život zaslužuje rasvjetljenje i privođenje ubice ili ubica.

To što se Muriz Memić hvatao za slamku, što je možda u određenim periodima bio i izmanipulisan, rekao nešto pogrešno ili što nije istinito ne daje za pravo nekom anonimnom forumskom seratoru da pljuje po istom, čovjek je izgubio djete i ima puno pravo da izađe na ulicu svaki dan i urla iz sveg glasa prozivajući koga stigne. Smrt njegovog djeteta jeste ispolitizirana i zna se vrlo dobro ko su gospodari života i smrti kod nas, to da je on bio glasač i simpatizer tih istih gospodara nema nikakve veze sa ubistvom, naposlijetku više od pola forumaša ovdje je nekada glasalo za SDA a sad su im ljuti protivnici.

Hajmo se malo pozabaviti činjenicama.

Dženan Memić je ubijen, kako i na koji način, ko ga je ubio, šta je motiv možemo pretpostavljati, taman i da ga je neko gurnuo u svađi pa isti udario glavom u ivičnjak ne mijenja na činjenici da je ubijen.

Policijske strukture i pored pravdanja poslovnom neprofesionalnošću, po kojoj i inače jesu poznate, su umiješane u zataškavanje ubistva. Mnogo je dokaza koji govore u prilog istom, dok se za brisanje snimaka iz hotela ne može sa sigurnošću tvrditi da su ih pripadnici istih izvršili, sasvim pouzdano se zna da su odgovorni za "nestajanje" snimaka sa Šerifove kamere i brisanje poruka sa Dženanovog mobitela dok o ostalim "radnjama" ne bih ovom prilikom. Ovo zadnje mi je stvarno teško za svariti, otkud pravo jednom običnom drotu (namjerno pišem drotu a i sam sam bio isto nekada, da me oni koje isto vrijeđa ne mogu prozivati) da briše poruke iz telefona pronađenog na mjestu ubistva ili saobraćajne nesreće kako su pokušali iskonstruisati.

Kantonalno tužilaštvo je umiješano u zataškavanje ubistva, čak i pojedinci na višim nivoima, dokaznog materijala je i previše.

Mutapi su umiješani u samo ubistvo i zataškavanje istog, za isto takođe postoji dovoljno dokaza i pored onoga što su uspjeli uništiti i sakriti.

Pojedinci sa KCUS-a su umiješani u zataškavanje ubistva a za što postoji dovoljno dokaza.

Ono što se sa sigurnošću još uvijek ne zna jeste koja je uloga Budnja u ovome, isto tako Seferovića ali je indicija i previše da su isti umiješani u čitav slučaj. Seferoviće treba procesuirati zbog vjerovatnoće da im je neko platio da izigravaju žrtvenu janjad.

Ovo traje isuviše dugo, nije juče spomenuto da određenu odgovornost ima kuja iz pakla sa KCUS-a i ista se našla za shodno da reaguje i pere nakon pet godina, tako i Alija Budnjo, šta su čekali svo ovo vrijeme, da dogori do nokata?

Stoji li iza svega SDA hobotnica, svima nam je jasno da stoji, veze se mogu lako pohvatati od onih najnižih do najviših nivoa.

Iskreno teško mi je za povjerovati da će kuja iz pakla odgovarati za bilo šta, oprala se juče sa reakcijom i tvrdnjom da joj je "naređeno" od strane tužilaštva da uradi to za šta je se proziva. Koliko se njoj nešto može narediti vidjeli smo svi za ovo decenija koje živimo "pod njom" i njenog uspona do najmoćnije žene na našim prostorima.

Teško mi je za povjerovati takođe da će Budnje odgovarati za bilo šta, o kakvoj se porodici radi svima nam je jasno, SDA perjanice, od 20 DM do mega uspješnih biznismena, mlađi poznat kao nasilnik koji nikad nije odgovarao za djela iz prošlosti.

Teško mi je za povjerovati i da će Burzićka, Kreštalica i ini kadrovi instalirani u tužilaštva i sudove odgovarati za bilo šta, vjerni stranački kadrovi koji se moraju održati na pozicijama kako bi i u budućnosti osiguravali nedodirljivost članova stranke eventualno procesuiranih za kriminal bilo koje vrste.

Ono što očekujem da se eventualno desi jeste da će "pasti pokoja glava" u policiji zbog "nemara u vršenju dužnosti" i procesuiranje Zije i Alise Mutap i sa nadam se izvjesnim kaznama za iste i konačno procesuiranje ubice/ubica.

Nema mjesta naslađivanju i uživanju u gostovanjima Muriza Memića na Face TV, čovjek je izgubio sina i malo ga je i bilo u medijima za sve ovo godina koliko traje ova nepravda. Taman da sutra lijepi jumbo plakate i "vrišti" sa naslovnica, da ga gledamo svaki dan na TV-u, da proziva sve i svakoga, on ima puno pravo za isto. Ovo se na drugačiji način i ne može riješiti s obzirom protiv čega i koga se bori.
Last edited by Billy The Pljuc on 14/02/2021 10:33, edited 1 time in total.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6378 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Jako puno šuplje sinoć i nikakvih dokaza.

Sebija ubica - "mijenjala vještake"
Bakir ubica - "rekao mi da će vidjet šta će napravit"
Budnjo ubica - "nestao snimak"
Mutap ubica - "otkud mu Dzenanov mobitel"
Alisa ubica - "nema amneziju"
Policajci ubice - "izbrisali poruke"
Dalida ubica - "rekla mi nije on njega htio"

Svi dokazi Murizovi su rekla kazala. Budnjo sinoc cvrsto stajao iza onog da mu nije nista rekao za Zuju.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6379 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#6380 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ako te pitaju »

Vrlo zanimljivo je bilo sinoć.
Muriz je rekao da Muamer nije nalohodavatelj, al se može zaključiti da je Alija namjerno skrio dokazi režiranom pljačkom financirao istragu u krivom smjeru.
Zapravo, borba protiv trulog sustava.

Tko bi mogao iscenirati lažan sudski postupak? Tko se krije?

Dakle, svi moraju biti procesuirani.
Rak rana-pravosuđe i istražni organi.

Dobro nad zlom mora pobijediti.

Muriz svaka čast. Mislim da bi većina nas odležala ubojice djece, a pokvareni sustav bi ostao i prikrivao ubojice i štitio nalogodavatelje.

Muriz, svaka čast.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6381 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:12 Jako puno šuplje sinoć i nikakvih dokaza.

Sebija ubica - "mijenjala vještake"
Bakir ubica - "rekao mi da će vidjet šta će napravit"
Budnjo ubica - "nestao snimak"
Mutap ubica - "otkud mu Dzenanov mobitel"
Alisa ubica - "nema amneziju"
Policajci ubice - "izbrisali poruke"
Dalida ubica - "rekla mi nije on njega htio"

Svi dokazi Murizovi su rekla kazala. Budnjo sinoc cvrsto stajao iza onog da mu nije nista rekao za Zuju.
Nije ni rekao da su nabrojani ubice.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#6382 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Zna zna ne brini ti, još malo pa ćeš i ti znati jer inače ništa ne znaš. Samo se na forumu informišeš :skoljka:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6383 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

uvijekIInikadI wrote: 14/02/2021 10:20
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Zna zna ne brini ti, još malo pa ćeš i ti znati jer inače ništa ne znaš. Samo se na forumu informišeš :skoljka:
Živi bili pa vidjeli. Ruku u vatru dajem da se još ne zna. Inače ne bi rekao ovu gore rečenicu.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6384 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Zna, zna....
Znaš kako je Palmer to lijepo objasnio:
Tražiti od političara u BiH da se pobrinu za korupciju gotovo isto kao i tražiti od lisica da čuvaju kokoške, kazao je zamjenik pomoćnika državnog sekretara SAD-a i specijalni predstavnik za zapadni Balkan Matthew Palmer.
elcaliente
Posts: 4573
Joined: 13/06/2012 15:52

#6385 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Za mene je najveci dokaz bio : ja sam 1996 sa 20 KM izasao iz rata.

Ako ovo nije za SIPE onda neznam za sta je.
Frajer javno na TV priznao da je opljackao javnu imovinu.
swanfilter
Posts: 7918
Joined: 06/06/2008 18:52

#6386 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 10:02 No, krajem novembra svjedočio je Amel Bureković zaposlenik firme koja se bavi prodajom autostakala. On je kazao da je 10. februara 2016. godine u radnju došao Ljubo Seferović (pokazao prstom u sudnici na optuženog) i kupio staklo za auto. Tužilac Meris Ćato pitao je svjedoka kojim automobilom je došao optuženi, a svjedok je kazao sa „tamnoplavim T4 kombijem“. U kombiju je bila žena s bebom i još dvoje djece.

- Bio je nervozan i u žurbi. Prodao sam mu staklo i ubacili u kombi. Kod nas nije izvršio zamjenu jer mu je bilo skupo – kazao je svjedok.
Spasava se robije, al mu je zamijena sajbe bila skupa. I jos imao je vremena, a i volje ici kuci lijepo i polako to odraditi. Ajd ...
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#6387 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:22
uvijekIInikadI wrote: 14/02/2021 10:20
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Zna zna ne brini ti, još malo pa ćeš i ti znati jer inače ništa ne znaš. Samo se na forumu informišeš :skoljka:
Živi bili pa vidjeli. Ruku u vatru dajem da se još ne zna. Inače ne bi rekao ovu gore rečenicu.
Ti si u zabludi, to svi znamo. A možda si i bludnik.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6388 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

elcaliente wrote: 14/02/2021 10:28
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Za mene je najveci dokaz bio : ja sam 1996 sa 20 KM izasao iz rata.

Ako ovo nije za SIPE onda neznam za sta je.
Frajer javno na TV priznao da je opljackao javnu imovinu.
Čitao sam sinoć o tom Budnji. Navodno je uvozio građevinski materijal za srušdne kuće pa se tako obogatio. Naravno, uz pomoć nekih na vlasti.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#6389 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:31
elcaliente wrote: 14/02/2021 10:28
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Za mene je najveci dokaz bio : ja sam 1996 sa 20 KM izasao iz rata.

Ako ovo nije za SIPE onda neznam za sta je.
Frajer javno na TV priznao da je opljackao javnu imovinu.
Čitao sam sinoć o tom Budnji. Navodno je uvozio građevinski materijal za srušdne kuće pa se tako obogatio. Naravno, uz pomoć nekih na vlasti.
A šta si radio prije nego si sinoć čitao?
User avatar
gdesi bre
Posts: 582
Joined: 13/02/2021 17:54
Location: gdje god hocu

#6390 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by gdesi bre »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:22
uvijekIInikadI wrote: 14/02/2021 10:20
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Zna zna ne brini ti, još malo pa ćeš i ti znati jer inače ništa ne znaš. Samo se na forumu informišeš :skoljka:
Živi bili pa vidjeli. Ruku u vatru dajem da se još ne zna. Inače ne bi rekao ovu gore rečenicu.
Ti ne razumijes u kojem kontekstu je rekao,sad se svi nude a tada niko,sto sad.pa zato sto se sve zna i bice za mjesec svima poznato.Dzaba sad da pomaze i Bakir,Budnjo...nebitni su sada.
swanfilter
Posts: 7918
Joined: 06/06/2008 18:52

#6391 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Covjek fino rece, da zna ko je bio na licu mjesta, 3 osobe, ali ne zna ko je ubica. Kontas, Mensure ...

Sta si sinoc meni ovdje napisao, nisam gledao, ugasio na pola. A taj dio emisije je drugio dio.

Mensure, informantu, sakrij se ...
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6392 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:12 Jako puno šuplje sinoć i nikakvih dokaza.

Sebija ubica - "mijenjala vještake"
Bakir ubica - "rekao mi da će vidjet šta će napravit"
Budnjo ubica - "nestao snimak"
Mutap ubica - "otkud mu Dzenanov mobitel"
Alisa ubica - "nema amneziju"
Policajci ubice - "izbrisali poruke"
Dalida ubica - "rekla mi nije on njega htio"

Svi dokazi Murizovi su rekla kazala. Budnjo sinoc cvrsto stajao iza onog da mu nije nista rekao za Zuju.
Ološu i gnjido ljudska
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#6393 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

swanfilter wrote: 14/02/2021 10:35
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Covjek fino rece, da zna ko je bio na licu mjesta, 3 osobe, ali ne zna ko je ubica. Kontas, Mensure ...

Sta si sinoc meni ovdje napisao, nisam gledao, ugasio na pola. A taj dio emisije je drugio dio.

Mensure, informantu, sakrij se ...
Pa za Bakira je rekao u smislu da mu vise ne znaci nicija pomoc poslije toliko godina, sad mu vise takva vrsta pomoci ne treba, a svi sve znaju od pocetka! Sve i da kaze Bakir taj i taj je ubio, to je totalno beskorisno sad!

Ovaj Budnjo je prava sirovina, prava bosanska seljacona, kako ga nije sramota neke stvari javno pricati, rjecnik na nivou kocijasa, i takvi su kod nas eLita i cijenjeni su i bogati i kvalitetno zive!!! :run:
I Budnjo kao nista ne zna - spominjr tog nekog narkomana i da je sin njegov stariji od Alise 15godina, i javno se sramoti pricom o centralnoj jedinici, hard disku, vjestacenje nakon 5godina itd haha
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6394 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

swanfilter wrote: 14/02/2021 10:35
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Covjek fino rece, da zna ko je bio na licu mjesta, 3 osobe, ali ne zna ko je ubica. Kontas, Mensure ...

Sta si sinoc meni ovdje napisao, nisam gledao, ugasio na pola. A taj dio emisije je drugio dio.

Mensure, informantu, sakrij se ...
Upalio sinoć u pola 2. Umalo me žena nije ostavila, probudila je reklama s youtubea. Taman tu negdje kad sam upalio, sat vremena od pocetka emisije, govori to za Bakira.

Vidi se i po Senadu da mu vjeruje za zataškavanje, al ne vjeruje da zna ko su ubice.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6395 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by salik79 »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:31
elcaliente wrote: 14/02/2021 10:28
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Za mene je najveci dokaz bio : ja sam 1996 sa 20 KM izasao iz rata.

Ako ovo nije za SIPE onda neznam za sta je.
Frajer javno na TV priznao da je opljackao javnu imovinu.
Čitao sam sinoć o tom Budnji. Navodno je uvozio građevinski materijal za srušdne kuće pa se tako obogatio. Naravno, uz pomoć nekih na vlasti.
Svega "navuk'o" za 20 maraka i poceo prodavati... Multiplikacija povrata ulozenog kapitala je odradila svoje. :thumbup:
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#6396 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:44
swanfilter wrote: 14/02/2021 10:35
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Covjek fino rece, da zna ko je bio na licu mjesta, 3 osobe, ali ne zna ko je ubica. Kontas, Mensure ...

Sta si sinoc meni ovdje napisao, nisam gledao, ugasio na pola. A taj dio emisije je drugio dio.

Mensure, informantu, sakrij se ...
Upalio sinoć u pola 2. Umalo me žena nije ostavila, probudila je reklama s youtubea. Taman tu negdje kad sam upalio, sat vremena od pocetka emisije, govori to za Bakira.

Vidi se i po Senadu da mu vjeruje za zataškavanje, al ne vjeruje da zna ko su ubice.
Ma svi sve znaju osim tebe koji ništa ne znaš?! Konstantno, evo već 4-5 god od slučaja i teme. Misliš li doći tobe?
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6397 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

MensurM wrote: 14/02/2021 10:31
elcaliente wrote: 14/02/2021 10:28
MensurM wrote: 14/02/2021 10:14 Meni je najveci dokaz sinocnje emisije rečenica: Da mi Bakir ujutro otkrije ime ubice, ignorisao bih ga

Jasno je da se ime ubice i dalje ne zna.
Za mene je najveci dokaz bio : ja sam 1996 sa 20 KM izasao iz rata.

Ako ovo nije za SIPE onda neznam za sta je.
Frajer javno na TV priznao da je opljackao javnu imovinu.
Čitao sam sinoć o tom Budnji. Navodno je uvozio građevinski materijal za srušdne kuće pa se tako obogatio. Naravno, uz pomoć nekih na vlasti.
Za 20 maraka nije mogao natankati ni pola rezervara nafte, a ne da radi na uvozu građevinskog materijala.
User avatar
basicm
Posts: 10483
Joined: 16/01/2012 21:38

#6398 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by basicm »

Ja sam stekao dojam da Muriz ipak malo preuvelicava stvari i pravi senzacije, i da je pomalo i manipulator u razgovoru. Bolje bi bilo da smanji gostovanja.
harka
Posts: 729
Joined: 18/02/2007 20:32

#6399 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by harka »

MensurM ,kao da se bojis da se otkrije ubica :?: :?: :?:

Da sam na Murisovom mjestu nebi ni ja otkrila ko je ubica,morala bi mu sama presuditi,ovako neka to odrade nadlezni kako i treba ,a onda ce ubica povuci hrpu njih za sobom.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6400 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

Muriz ih izludi, to se vidi i po ovom Mensuru. Zapjenili daj imena, daj imena ako znas, da vise ne zive u strahu da li zna i hoce li ujutro policija zakucati na vrata.

Koliko vidim iz ovih istupa, on ne trazi kaznu za jednog, ili trojicu, vec SVE ONE koji su ucestovali u procesu prije i poslije. Aferim, da ih sve vidimo s lisicama :bih:
Locked