Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#2301 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Satori »

sumirprimus wrote: druze stat u odbranu slabijeg, nemocnijeg makar i sam lose prosao je vrlina a ne mana.
to nas odvaja od zivotinja.
vise se i ne pitam sto nam je tako kako je
svi cemo mi jednom umrijet, samo je pitanje kako smo zivjeli,ko ljudi il ko pizde. :thumbup:
:thumbup:
To je za mene skolski pojam casti i casnog covjeka.
Nazalost, u dobu kad svi gledaju samo sebe i svoj interes, ova vrlina se izgubila, zato nam drustvo i propada.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2302 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

cuj lika momci nisu bili cvjecke
po cemu to rhm dzenan nije bio cvjecka?
sto ti je neki kloso bREZposleni jajaros to negdje u nekoj pusihani objasnio?
hahhahaha
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#2303 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Seyfo »

Kao ni jedna tema od kad postoji ovaj forum,ova pokazuje koliko pogani ima u nasem narodu.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#2304 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ovo_malo_duse »

Naletih jutros na ovo.

Ako je ovo istina, i ako je to vidio a Muriz se drzi za nesto od pocetka i ponavlja da zna ko je ubica, treba skinuti kapu ovom covjeku, ja se ozbiljno ne bih mogao kontrolisati.

Kako saznajemo, jedan snimak će otkriti SVE. Na tom snimku se jasno vidi UBICA i šta se sve dešavalo te kobne noći. Otac Muriz taj snimak posjeduje i uskoro će zvanično reći IME i PREZIME.

Snimak je na svu sreću na vrijeme uzet, jer bi svakako mogao “nestati” kao i sa hotela Crystal iako, govoreći informatičkim jezikom, niko iz Tužilaštva očito nema informaciju da je moguće sa svakog Hard disk uređaja (ukoliko nije uništen) vratiti izbrisane podatke.

Nekim čudom nije uspio “nestati” snimak koji je prema nezvaničnim informacijama, uzet iz parkiranog automobila državljanina sa Kosova (ime i prezime poznato redakciji), na kojem se jasno vidi sve šta se dešavalo i ko je UBICA (nezvanično saznajemo).
http://www.sarajevograd.ba/snimak-iz-pa ... ana-memica
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#2305 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

ovo_malo_duse wrote:Naletih jutros na ovo.

Ako je ovo istina, i ako je to vidio a Muriz se drzi za nesto od pocetka i ponavlja da zna ko je ubica, treba skinuti kapu ovom covjeku, ja se ozbiljno ne bih mogao kontrolisati.

Kako saznajemo, jedan snimak će otkriti SVE. Na tom snimku se jasno vidi UBICA i šta se sve dešavalo te kobne noći. Otac Muriz taj snimak posjeduje i uskoro će zvanično reći IME i PREZIME.

Snimak je na svu sreću na vrijeme uzet, jer bi svakako mogao “nestati” kao i sa hotela Crystal iako, govoreći informatičkim jezikom, niko iz Tužilaštva očito nema informaciju da je moguće sa svakog Hard disk uređaja (ukoliko nije uništen) vratiti izbrisane podatke.

Nekim čudom nije uspio “nestati” snimak koji je prema nezvaničnim informacijama, uzet iz parkiranog automobila državljanina sa Kosova (ime i prezime poznato redakciji), na kojem se jasno vidi sve šta se dešavalo i ko je UBICA (nezvanično saznajemo).
http://www.sarajevograd.ba/snimak-iz-pa ... ana-memica
Šanse za ovo da je istina su iste kolike i da Muriz ne blefira da zna ko je ubica.



A ja ti, jer sam dobar, bum rekal kakve su šanse za to - nikakve.
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#2306 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

lijepa u dusi wrote:Pogresno sam shvacena. Moja poena je da vjeru, naciju i stranku ne treba uvlacit u ovako nesto, jer bi mogli profitirati od toga oni koji ne trebaju. Njihovi ciljevi su plemeniti, cisti i jasni i trebaju se drzati toga i samo toga. Svako politiziranje bilo cega odvesce sve u ovo u krivom smjeru.

I naravno da treba isprozivati Bakira. On i njegova kriminalna struktura su najveci krivci mozda ne za ubistva, vec za nerjesavanje raznih ubistava, za opstanak kockastih glava i zakona mocnijeg i jaceg. Naravno da treba ga prozvat, ali ne na onaj nacin.

Kao sto rekoh, i dalje sam uz tu borbu i bicu na svakom narednom skupu, pruzati podrsku. Mozda ja jedna njima ne znacim nista ali njihova borba meni znaci mnogo.
Svaki pojedinac znaci. Mnogo vise nego sto ljudi shvataju.

Licno smatram da je dobro sto je Muriz "prozvao" Bakira i to bas na taj nacin.
Mislim da se dovoljno dugo vec Politika nije mjesala u ovaj slucaj, a u principu je jednako odgovorna kao i svi koji su pomogli u prikrivanju ubistva.
Treba tome stati u kraj. Treba dati do znanja ko ima moc da rijesi ovo, a to do dana danasnjeg nije uradio.
Nije Dzenan prvi ubijen, a cije je ubistvo zataskano ili nerijeseno.
Po mojim istrazivanjima u pitanju je najmanje 100 gradjana na prostoru cijele BiH u posljednjih 10 godina.
To je puno. Previse. Treba to sebi predociti.

Da se razumijemo, nije tacno da on kao clan predsjednistva nema mogucnosti uticati na rad nadleznih, kako to neki tvrde.

Sto se Davorove izjave tice, mislim da si stvarno pogresno shvatila. Covjek je zelio time samo prikazati absurd stanja nam u drzavi. Da je Davida ubio neki "Bosnjak", nastala bi hajka na Bosnjake sirom BiH, a ovako svi znaju da su ga ubili "Srbi" pa vecina idalje suti, iako je podrska Davoru vec jako velika.

Vidjeh status na fejsbuku, kaze:

"Davida su u Banja Luci ubili Srbi.
Dzenana u Sarajevu Bosnjaci.
Vedrana u Sirokom Hrvati.
Valjda to tako treba."

Ova zadnja recenica je naravno ironicna, ali mislim da je ovo jedan savrsen prikaz absurdistana i svima bi trebalo biti jasno da je vrijeme da se tome stane u kraj.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#2307 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ovo_malo_duse »

MensurM wrote:
ovo_malo_duse wrote:Naletih jutros na ovo.

Ako je ovo istina, i ako je to vidio a Muriz se drzi za nesto od pocetka i ponavlja da zna ko je ubica, treba skinuti kapu ovom covjeku, ja se ozbiljno ne bih mogao kontrolisati.

Kako saznajemo, jedan snimak će otkriti SVE. Na tom snimku se jasno vidi UBICA i šta se sve dešavalo te kobne noći. Otac Muriz taj snimak posjeduje i uskoro će zvanično reći IME i PREZIME.

Snimak je na svu sreću na vrijeme uzet, jer bi svakako mogao “nestati” kao i sa hotela Crystal iako, govoreći informatičkim jezikom, niko iz Tužilaštva očito nema informaciju da je moguće sa svakog Hard disk uređaja (ukoliko nije uništen) vratiti izbrisane podatke.

Nekim čudom nije uspio “nestati” snimak koji je prema nezvaničnim informacijama, uzet iz parkiranog automobila državljanina sa Kosova (ime i prezime poznato redakciji), na kojem se jasno vidi sve šta se dešavalo i ko je UBICA (nezvanično saznajemo).
http://www.sarajevograd.ba/snimak-iz-pa ... ana-memica
Šanse za ovo da je istina su iste kolike i da Muriz ne blefira da zna ko je ubica.



A ja ti, jer sam dobar, bum rekal kakve su šanse za to - nikakve.
Drzi se tema na oku. Ja vise vjerujem Murizu nego tebi...

A sto ti kazes bumo videli
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2308 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

MensurM wrote:Šanse za ovo da je istina su iste kolike i da Muriz ne blefira da zna ko je ubica.

A ja ti, jer sam dobar, bum rekal kakve su šanse za to- nikakve.
Je li ovo Sanela rekla? Il' je to tvoja autentična misao?
Last edited by Sara03 on 24/05/2018 14:55, edited 1 time in total.
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#2309 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

Sara03 wrote:
MensurM wrote:Šanse za ovo da je istina su iste kolike i da Muriz ne blefira da zna ko je ubica.

A ja ti, jer sam dobar, bum rekal kakve su šanse za to- nikakve.
Je li ovo Sanela rekla? Ili je to tvoja autentična misao?
:thumbup: :D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#2310 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tripple_dubble wrote:
Sara03 wrote:
MensurM wrote:Šanse za ovo da je istina su iste kolike i da Muriz ne blefira da zna ko je ubica.

A ja ti, jer sam dobar, bum rekal kakve su šanse za to- nikakve.
Je li ovo Sanela rekla? Ili je to tvoja autentična misao?
:thumbup: :D
Ko je Sanela?



Jedina Sanela u mom životu je moja učiteljica iz prvog razreda. Mislim da se vratila i dio četvrtog razreda.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2311 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

tripple_dubble wrote:
Sara03 wrote: Je li ovo Sanela rekla? Ili je to tvoja autentična misao?
:thumbup: :D
Pa da, za učiteljicu mu pitam. :D

:stolica1:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#2312 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Sara03 wrote:
tripple_dubble wrote:
Sara03 wrote: Je li ovo Sanela rekla? Ili je to tvoja autentična misao?
:thumbup: :D
Pa da, za učiteljicu mu pitam. :D

:stolica1:
Bezveze su vam prcanja kad drugi ne razumiju o čemu je riječ. Možda je fakat simpatično pa bi se i ja nasmijao.
User avatar
ortodont
Posts: 1831
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2313 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ortodont »

User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2314 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

MensurM wrote:Bezveze su vam prcanja kad drugi ne razumiju o čemu je riječ. Možda je fakat simpatično pa bi se i ja nasmijao.
Meni su, primjerice, fakat simpatične one fuksice iz Alemanije, sa čijih profila si se svojevremeno javljao i maltretirao Arijanu Memić.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2315 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Streptokok »

Sara03 wrote:
MensurM wrote:Bezveze su vam prcanja kad drugi ne razumiju o čemu je riječ. Možda je fakat simpatično pa bi se i ja nasmijao.
Meni su, primjerice, fakat simpatične one fuksice iz Alemanije, sa čijih profila si se svojevremeno javljao i maltretirao Arijanu Memić.
Je li mensur budnjo mozda?
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2316 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

Ne, nije gospodin Budnjo. :mrgreen:
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2317 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Streptokok »

Sara03 wrote:Ne, nije gospodin Budnjo. :mrgreen:
Nisam ni mislio na matorog, taj jos nije cuo za internet.
Jedino ako mu je i junior gospodin budnjo?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2318 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

nestalo struje i snimak se izbrisao. dal' bi ikome išta ostalo na računaru da to tako ide :mrgreen:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2319 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

Streptokok wrote:
Sara03 wrote:Ne, nije gospodin Budnjo. :mrgreen:
Nisam ni mislio na matorog, taj jos nije cuo za internet.
Jedino ako mu je i junior gospodin budnjo?
Svi su oni gospoda za njega. :oops:
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#2320 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

Kad ste kod tog snimka vec.

Tu je gora policija, i odgovornoja policija.

Prvo nije na vrijeme izuzela snimka, drug, ako je bio snimka i izbrisan, 99 posto se mogao vratiti, osim ako nije hard disk bio sprzen skroz.
tripple_dubble
Posts: 241
Joined: 29/10/2017 19:42

#2321 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tripple_dubble »

_Reds_ wrote:Kad ste kod tog snimka vec.

Tu je gora policija, i odgovornoja policija.

Prvo nije na vrijeme izuzela snimka, drug, ako je bio snimka i izbrisan, 99 posto se mogao vratiti, osim ako nije hard disk bio sprzen skroz.
E to je sad pitanje. Hard disk je izuzet onda cijeli, a fali samo snimak sa nadzorne kamere od 8. do 10.2. :D
Ne pricam bezveze, imate to u izvjestaju apelacionog suda.

I slazem se da je odgovornija policija, ali je odgovoran i Budnjo za to.
Pitanje je samo, sta se na tom snimku vidi, a da se nije smjelo vidjeti? Da li mozda gospodin Budnjo mladji, koji je tada navodno bio u Njemackoj, ili neko sasvim treci, malo jaci, ha? eeee ko zna :wink:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#2322 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

tripple_dubble wrote:
_Reds_ wrote:Kad ste kod tog snimka vec.

Tu je gora policija, i odgovornoja policija.

Prvo nije na vrijeme izuzela snimka, drug, ako je bio snimka i izbrisan, 99 posto se mogao vratiti, osim ako nije hard disk bio sprzen skroz.
E to je sad pitanje. Hard disk je izuzet onda cijeli, a fali samo snimak sa nadzorne kamere od 8. do 10.2. :D
Ne pricam bezveze, imate to u izvjestaju apelacionog suda.

I slazem se da je odgovornija policija, ali je odgovoran i Budnjo za to.
Pitanje je samo, sta se na tom snimku vidi, a da se nije smjelo vidjeti? Da li mozda gospodin Budnjo mladji, koji je tada navodno bio u Njemackoj, ili neko sasvim treci, malo jaci, ha? eeee ko zna :wink:
policija zna sta je na snimku, pregledali su ga jednom
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2323 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Streptokok »

tripple_dubble wrote:[qu
I slazem se da je odgovornija policija, ali je odgovoran i Budnjo za to.
Pitanje je samo, sta se na tom snimku vidi, a da se nije smjelo vidjeti? Da li mozda gospodin Budnjo mladji, koji je tada navodno bio u Njemackoj, ili neko sasvim treci, malo jaci, ha? eeee ko zna :wink:
Gospodin :D budnjo ne moze biti odgovoran za snimak jer je to njegov privatni nadzor i sve dok mu ga nisu sluzbeno izuzeli imao je pravo da ga obrise.

E sad, da li je na snimku bio gospodin :skoljka: budnjo mlađi, ne vjerujem jer je ocigledno temeljito pripremio alibi.

Prije ce biti da je kamera na neki nacin povezala gospodu :run: budnje sa ubistvom.

Ovdje svi povezuju budnju mlađeg sa alisom jer su tu negdje sa godinama. No sta ako je u pitanju budnjo stariji, koji je jebezljive prirode i voli da tambura tek punoljetne curice. Prica se da je jednu takvu i ozenio.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2324 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

pa oni su sami rekli da se dva dana izuzimalo, a da je do "nesreće" koja je rezultirala brisanjem došlo drugi dan :mrgreen: k'o ono grah s mesom bez mesa...

ne mora uopšte biti da su radi sebe. ali obrisali su.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#2325 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Streptokok »

Zar ima i ta verzija. Pa budnjo neki dan izjavio da tih dana nadzor uopce nije ni radio jer je biva bager pokidao kablove.
Locked