Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
karanana
Posts: 47242
Joined: 26/02/2004 00:00

#1301 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

Usaglasite se, je li ga pretuko bivsi momak budnjo ili taj bivsi momak ploskic ili kako vec?
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#1302 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by zavezata-vreca »

javnost je ovdje previše upletena tako da imamo stotine verzija ove priče ... otac od memića je u više navrata najavljivao ekskluzive, imena, dokaze, a nikad ništa konkretno nije objavio. šta je i kako bilo, ptice znaju, a mi nažalost nikad nećemo ni saznati.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1303 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

zavezata-vreca wrote:javnost je ovdje previše upletena tako da imamo stotine verzija ove priče ... otac od memića je u više navrata najavljivao ekskluzive, imena, dokaze, a nikad ništa konkretno nije objavio. šta je i kako bilo, ptice znaju, a mi nažalost nikad nećemo ni saznati.
Saznat ćemo. Kad tad će Muriz morati reći imena ili će morati spustiti glavu i reći da je lagao jer se nije mogao pomiriti s gubitkom sina.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1304 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

"Posebno me boli što niko u policiji niti u pravosuđu nije pokazao niti najmanju dozu ljudskosti nego su od početka ignorisali sva moja saznanja, iako su ista zasnovana na neoborivim dokazima kojih svakog dana imam sve više", napisao je Muriz.

Je li neko u posljednjih par mjeseci čuo i za jedan novi dokaz? Kontam možda sam ja nešto propustio.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#1305 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Pravna država - pravna pička materina :bih:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#1306 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Sara03 »

Alooo, cura... ne 'suj. :D :evil:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1307 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

karanana wrote:Usaglasite se, je li ga pretuko bivsi momak budnjo ili taj bivsi momak ploskic ili kako vec?
Budnjo nije ni bivši momak. Barem ne prema nama poznatim činjenicama.

Da jest, vjerujem da bi seka i njene drugarice pokrenule davno tu teoriju.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#1308 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tranquil »

MensurM wrote:Budnjo nije ni bivši momak. Barem ne prema nama poznatim činjenicama.

Da jest, vjerujem da bi seka i njene drugarice pokrenule davno tu teoriju.
Ovaj iskaz ima zanimljive logičke implikacije.

"Seka (kako posprdno nazivaš člana porodice ubijenog) ne govori to jer to nije istina. Da jeste istina, ona bi govorila o tome."

Sa time bih se čak mogao složiti.

Možda je frojdijanska omaška. Što govori puno, ako si insider.

Neću reći da sigurno jesi insider, ali fraza "prema nama poznatim činjenicama" zvuči skoro kao zvanično saopćenje neke javne institucije.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1309 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

tranquil wrote:
MensurM wrote:Budnjo nije ni bivši momak. Barem ne prema nama poznatim činjenicama.

Da jest, vjerujem da bi seka i njene drugarice pokrenule davno tu teoriju.
Ovaj iskaz ima zanimljive logičke implikacije.

"Seka (kako posprdno nazivaš člana porodice ubijenog) ne govori to jer to nije istina. Da jeste istina, ona bi govorila o tome."

Sa time bih se čak mogao složiti.

Možda je frojdijanska omaška. Što govori puno, ako si insider.

Neću reći da sigurno jesi insider, ali fraza "prema nama poznatim činjenicama" zvuči skoro kao zvanično saopćenje neke javne institucije.
Ja sam insajder koliko mi drug gugl dopusti.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#1310 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tranquil »

Naravno, jer da si insider, tada bi se ispostavilo da si lažov, a priča se da ti ne voliš lažove.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#1311 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

MensurM wrote:Ja sam insajder koliko mi drug gugl dopusti.
Ti imas ozbiljan problem jer ovdje svakodnevno komentarises i branis nesto ili nekoga. Kad god otvorim "Razne diskusije" vidim da si ti odgovarao na ovu temu. Get a life covjece..
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#1312 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Hendrix »

Ovaj Mensur je primjer kako stratesko ubacivanje trola moze sabotirati temu i odvratiti ljude od komentarisanja...bukvalno lik strazari citav dan da bi odgovorio u korist svojih prijatelja-familije-poslodavaca. Ne znam tacno sta su mu u ovom slucaju ali je lik definitivno ovde sa ciljem da vodi raspravu na stranu ovih monstruma i one "jadne" djevojke sa amnezijom.

Itekako mislim da su krivi i da se ovde nesto dobro muti, a sama pojava ovog lika potvrdjuje da pokusavaju na sve nacine da poremete bilo kakvu raspravu i razmisljanja osim oficijelnih pamfleta.

I on je jedan ovde na temi, mogu misliti koliko ih ima na stranackim temama sa zadatkom da sabotiraju i loze raju.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1313 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vješalica »

Sara03 wrote:
MensurM wrote:Nadamo se da hoće. Svako treba odgovarati za svoje postupke.
Aha, nadate se. Ako smo kojim slučajem ovdje i imali nekih dilema, vjerujem da su sada sve konačno otklonjene.
coek se pokusava na silu nadati i sva prica mu ide na silu
eto on se razumije i tumaci na osnovu prica iz frizerskog salona i brijacnica
kompleksi su zajebana stvar
pogotovo u nasem izuzetno nerazvijenom i zaostalom drustvu majmunoglavih kockastih novokomponovanih bosnjackih parajlija
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1314 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nadzorna_ploca »

Jeko Mensur ba?

Sta ceka otac vise da uplete prste, spominje neke dokaze i sve ostalo a suti vec godinama..
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1315 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Nadzorna_ploca wrote:Jeko Mensur ba?

Sta ceka otac vise da uplete prste, spominje neke dokaze i sve ostalo a suti vec godinama..
Neće ti niko odgovoriti na to. A ako to pitanje postaviš još dvaput ovdje, proglasit će te za plaćenika i izdajnika.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1316 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by orinoco »

Nadzorna_ploca wrote:Jeko Mensur ba?
Mladi Dalidin kolega
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1317 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nadzorna_ploca »

MensurM wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Jeko Mensur ba?

Sta ceka otac vise da uplete prste, spominje neke dokaze i sve ostalo a suti vec godinama..
Neće ti niko odgovoriti na to. A ako to pitanje postaviš još dvaput ovdje, proglasit će te za plaćenika i izdajnika.
Nece, ne brini. Ja sam na strani pravde.
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#1318 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Hendrix »

Znaci vec vas je dvojica na strani pravde...ima nade za ovu drzavu!
User avatar
Truba
Posts: 81710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1319 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

i ja sam na strani pravde
Pravdo naguzi se :D
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#1320 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by meteorit135531 »

Znate sta je meni cudno, i zasto sumnjam da mozda Memici tjeraju inat Dalidi i citavom sistemu?
Otkad traje ova saga sa njima? od februara 2016. I svo ovo vrijeme niko od Memica da potegne i da konacno kaze ko je ubica. ako znaju, ili se prave ludi.
Mislim , ja bih tako ucinio da me neko pravi budalom mjesecima, i ako vec vidim da sistem zakazuje , da se svi blesavi prave, i onda bih opalio u medijima ime i prezime , i sve dokaze koje imam.

ovako ce ispast da ce se jos godinama vrtiti ista prica, i kad se ispucaju svi pravni lijekovi, onda ce se lajati na korupciju, na pravosudje koje je pod uticajem tajkuna i elita, pravde nema , sistema nema, malo ce se po kafama o tome prditi, i onda ce sve pasti u zaborav.

Sto se ne izadje sa dokazima u javnost i kaze sve sto se zna?
Ja sam isprva mislio da su Memici skroz cisti , i da su zrtve tajkunizacije i zastite povlastenih, ali svakim danom ova sapunica gubi smisao..
Ne vrijedi ni citati njihova saopstenja , kad se sve svodi na to koje je boje kombi bio..
Gluposti i trivijalne stvari oko kojih se ne treba ni zamarati. :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1321 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Banksy »

Nisam glasač SDA, ali...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1322 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nadzorna_ploca »

Sa vama nema nade u svakom slucaju.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17945
Joined: 29/03/2014 19:20

#1323 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jao_situacije »

meteorit135531 wrote:Znate sta je meni cudno, i zasto sumnjam da mozda Memici tjeraju inat Dalidi i citavom sistemu?
Otkad traje ova saga sa njima? od februara 2016. I svo ovo vrijeme niko od Memica da potegne i da konacno kaze ko je ubica. ako znaju, ili se prave ludi.
Mislim , ja bih tako ucinio da me neko pravi budalom mjesecima, i ako vec vidim da sistem zakazuje , da se svi blesavi prave, i onda bih opalio u medijima ime i prezime , i sve dokaze koje imam.

ovako ce ispast da ce se jos godinama vrtiti ista prica, i kad se ispucaju svi pravni lijekovi, onda ce se lajati na korupciju, na pravosudje koje je pod uticajem tajkuna i elita, pravde nema , sistema nema, malo ce se po kafama o tome prditi, i onda ce sve pasti u zaborav.

Sto se ne izadje sa dokazima u javnost i kaze sve sto se zna?
Ja sam isprva mislio da su Memici skroz cisti , i da su zrtve tajkunizacije i zastite povlastenih, ali svakim danom ova sapunica gubi smisao..
Ne vrijedi ni citati njihova saopstenja , kad se sve svodi na to koje je boje kombi bio..
Gluposti i trivijalne stvari oko kojih se ne treba ni zamarati. :thumbup:
da ti odgovorim direktno, jer su ostali previše kulturni

kolektivno nas boli kurac šta ti je čudno
hvala.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#1324 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

jao_situacije wrote:
meteorit135531 wrote:Znate sta je meni cudno, i zasto sumnjam da mozda Memici tjeraju inat Dalidi i citavom sistemu?
Otkad traje ova saga sa njima? od februara 2016. I svo ovo vrijeme niko od Memica da potegne i da konacno kaze ko je ubica. ako znaju, ili se prave ludi.
Mislim , ja bih tako ucinio da me neko pravi budalom mjesecima, i ako vec vidim da sistem zakazuje , da se svi blesavi prave, i onda bih opalio u medijima ime i prezime , i sve dokaze koje imam.

ovako ce ispast da ce se jos godinama vrtiti ista prica, i kad se ispucaju svi pravni lijekovi, onda ce se lajati na korupciju, na pravosudje koje je pod uticajem tajkuna i elita, pravde nema , sistema nema, malo ce se po kafama o tome prditi, i onda ce sve pasti u zaborav.

Sto se ne izadje sa dokazima u javnost i kaze sve sto se zna?
Ja sam isprva mislio da su Memici skroz cisti , i da su zrtve tajkunizacije i zastite povlastenih, ali svakim danom ova sapunica gubi smisao..
Ne vrijedi ni citati njihova saopstenja , kad se sve svodi na to koje je boje kombi bio..
Gluposti i trivijalne stvari oko kojih se ne treba ni zamarati. :thumbup:
da ti odgovorim direktno, jer su ostali previše kulturni

kolektivno nas boli kurac šta ti je čudno
hvala.
Bravo. Takvi ste vi.

Mene sestra blokirala (i sve moje bližnje iako joj se nisu ni javili) jer sam joj ponudio pomoć u razotkrivanju istine. Ostali vrijeđaju.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17945
Joined: 29/03/2014 19:20

#1325 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jao_situacije »

MensurM wrote:
jao_situacije wrote:
meteorit135531 wrote:Znate sta je meni cudno, i zasto sumnjam da mozda Memici tjeraju inat Dalidi i citavom sistemu?
Otkad traje ova saga sa njima? od februara 2016. I svo ovo vrijeme niko od Memica da potegne i da konacno kaze ko je ubica. ako znaju, ili se prave ludi.
Mislim , ja bih tako ucinio da me neko pravi budalom mjesecima, i ako vec vidim da sistem zakazuje , da se svi blesavi prave, i onda bih opalio u medijima ime i prezime , i sve dokaze koje imam.

ovako ce ispast da ce se jos godinama vrtiti ista prica, i kad se ispucaju svi pravni lijekovi, onda ce se lajati na korupciju, na pravosudje koje je pod uticajem tajkuna i elita, pravde nema , sistema nema, malo ce se po kafama o tome prditi, i onda ce sve pasti u zaborav.

Sto se ne izadje sa dokazima u javnost i kaze sve sto se zna?
Ja sam isprva mislio da su Memici skroz cisti , i da su zrtve tajkunizacije i zastite povlastenih, ali svakim danom ova sapunica gubi smisao..
Ne vrijedi ni citati njihova saopstenja , kad se sve svodi na to koje je boje kombi bio..
Gluposti i trivijalne stvari oko kojih se ne treba ni zamarati. :thumbup:
da ti odgovorim direktno, jer su ostali previše kulturni

kolektivno nas boli kurac šta ti je čudno
hvala.
Bravo. Takvi ste vi.

Mene sestra blokirala (i sve moje bližnje iako joj se nisu ni javili) jer sam joj ponudio pomoć u razotkrivanju istine. Ostali vrijeđaju.
zašto ti mene citiraš ?
Locked