Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#12026 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

skafiskafsnjak wrote: 21/06/2021 00:08
Mraka wrote: 20/06/2021 23:58
Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
Iz Zenice je...ne zamjeri :mrgreen:
i ja bih da se izvinim sto je iz Zenice.
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#12027 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

Nivelacija wrote: 21/06/2021 00:23
Mraka wrote: 20/06/2021 23:58
Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
Ne ozb pitam. To sto vi nasjedate na populizam je druga stvar. Nema te majke na svijetu koja bi dijete nosila u ćeliju da ga ugrozi i sebe i njega. Majčinski instinkt.

I to logika ona skriva nekoga kao a ubija oca sebe i svoje dijete u ćeliji hahahah sve se desava radi Murizovog medijskog pritiska. Nema logike da ubija sebi tri najdraža bica na svijetu a da skriva nekoga tamo desetog.


I najprimjer veceras su barem 2 zene od muza brutalno pretucene i sta Ce biti nista, 24 sata pritvora i 500 maraka kazne i cao a ovaj levat muz sto je rekao bude li sta zeni i dijetu i tebi Ce dobiti radi medija i glupe javnosti mjesec dana.
evo ti jedan odgovor koji si vidio na Zenicanima:
User avatar
malakh
Posts: 7172
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#12028 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by malakh »

Nivelacija wrote: 21/06/2021 00:23
Mraka wrote: 20/06/2021 23:58
Nivelacija wrote: 20/06/2021 23:51 Sta ako su nevini ovi npr ta Alisa.

Sta se desava?

Ima li odgovornosti kakve ili zatvora za Arijanu i Muriza Memica i tuzioce sud koga vec pojma nemam.

Pisem ovo pitanje jer sam siguran milijardu posto da ova nista ne skriva. Ne bi ubijala i sebe i dijete i oca svoga.
ahhahaha jel se zezas ti ???
Ne ozb pitam. To sto vi nasjedate na populizam je druga stvar. Nema te majke na svijetu koja bi dijete nosila u ćeliju da ga ugrozi i sebe i njega. Majčinski instinkt.

I to logika ona skriva nekoga kao a ubija oca sebe i svoje dijete u ćeliji hahahah sve se desava radi Murizovog medijskog pritiska. Nema logike da ubija sebi tri najdraža bica na svijetu a da skriva nekoga tamo desetog.


I najprimjer veceras su barem 2 zene od muza brutalno pretucene i sta Ce biti nista, 24 sata pritvora i 500 maraka kazne i cao a ovaj levat muz sto je rekao bude li sta zeni i dijetu i tebi Ce dobiti radi medija i glupe javnosti mjesec dana.
ma druže ako se ispostavi da muriz laže, nahebao je za sva vremena. to je svima jasno, ali toliko imam argumenata da mislim da ne laže, jer je sve toliko traljavo i ofirno urađeno da bi svatko posumnjao.

zato sam ubijedjen da će alisa propjevati vrlo brzo, jer tužiteljstvo nesto ima čime je ubijedilo sud da alisi odredit pritvor.
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#12029 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by noviclan »

Jel' ovaj farudin ramic nesto zajevan ili je bez terapije
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12030 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

Chmoljo wrote: 21/06/2021 00:15
Billy The Pljuc wrote: 21/06/2021 00:12 A mogao je biti i zlatan prije nje, balavo i nepromišljeno, znao je koga ženi s obzirom na prošlost koju ona ima, preko pet godina ovo sve traje, nije s Marsa pao. Valjda dođe tobe večeras kad malo razmisli u četiri zida, ne vjerujem da će biti težih mjera izrečenih, zabrana prilaska i ćao, kad su mogli "onog Senadovog" pustiti i njega će. Helem diže frku bez potrebe, sve je za razumjeti, supruga mu i još trudna ali nije mu Muriz zatvorio Alisu, tužilaštvo dalo prijedlog a sud prihvatio i potvrdio, ako je kome htio prijetiti onda mu je Muriz zadnja adresa za isto. Ja sam fakat mislio da je nešto mnogo ozbiljnije, iskreno nemam snage ni da ga žalim.
ma ja ga žalim jer ga znam, neiskvaren lik. ali tvrdoglav uvijek bio i jebiga, sam je sebe zajebo.
Ma vjerujem ti drug da je tako kao što pišeš, ja ga ne poznajem i neću ni da sudim nego uopšteno pišem da ga ne mogu žaliti, ako ikoga žalim to su Memići, muka mi iskreno od svega, preko pet godina ovo traje i zaslužili su da se okonča već jednom. Od samih početaka ih varaju i lažu, ko zna kakvih su se priča naslušali sve do sada, vidim kako pojedini "građani zabrinuti da neko nevin ne završi iza rešetaka" forsiraju određene Murizove izjave. Pa dobro je čovjek ostao pri pameti ikako, normalno je da će svašta pričati jer su mu svašta i govorili kroz svo ovo vrijeme i normalno je da je u određenom momentu i vjerovao u nešto od toga. Ne znam, ne dao Bog nikome, ja bih odavno pukao, halalio i sebe i ohladio onoliko koliko stignem prije nego se mene ohladi.

Biće on OK, valjda ima koga starijeg da ga sjetuje, nije mu žena u gulagu naposlijetku, i u pritvoru i na eventualnoj robiji imaće poseban tretman s obzirom na stanje u kojem jeste. Jbga sad što je tako ispalo i on sam snosi dio odgovornosti.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#12031 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saint_mirad »

verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45501
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#12032 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Chmoljo »

Nivelacija wrote: 21/06/2021 00:23 Ne ozb pitam. To sto vi nasjedate na populizam je druga stvar. Nema te majke na svijetu koja bi dijete nosila u ćeliju da ga ugrozi i sebe i njega. Majčinski instinkt.
koliko ti je godina pa još uvijek gledaš diznijeve crtane?

hoćeš da ti pričam šta majke pod dijagnozama, na drogama ili bez jednog i drugog znaju uraditi svojoj djeci?
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#12033 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:37 verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#12034 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

Kad postavis normalno pitanje motiva, ko, kako, zasto....odmah si placenik, prodana dusa za sendvic, budnjin cuko, bakirova slina, alisina musterija....
Odmah si markiran da si njihov, da si debil, malouman, psuju ti, govore da ides na drugu temu sa golim slikama.
Meni je nevjerovatan izliv mrznje i govora mrznje prema osobi za koju se jos ne zna da li je kriva ili ne. Kurva je, jebala se sa pola sda, jebala se sa citavim hotelima....na osnovu cega optuzbe? Gdje su dokazi? Imate li vi zene, sestre, kcerke? Ovaj primitivizam nema smisla pa da je imamo na kameri kako zamahuje bejzbol palicom. I onad sta ocekivati od njene rodbine muza, oca? Stavite se u tu poziciju pa makar se uspostavilo da je lazljivica i ubica. Ustvari meni je sumnjivo upravo to sto nisu glasniji bili u njenoj zastiti nakon svih ovih prozivki. Usvari taj dio mi je nekako najbitniji u mozda pomisljanju da jesu umijesani u nesto.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#12035 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Billy The Pljuc »

Kako se samo ovdje na temi pojedine stvari izvrću i mnogi se prave nevješti. Kako je krenula istraga o istrazi o svakom ročištu postoje video zapisi i koga već interesuje može pronaći iste i uvjeriti se direktno zašto je kome predložen i određen pritvor. Ispisuju se stranice u spinovanju i razvodnjava bitno a to je da nikome pritvor nije određen "bezveze". Postoje dokazi i svjedoci određenih tvrdnji tužilaštva po pitanju odgovornosti svakoga koga su sumnjičili za određene radnje i tražili mjeru izricanja pritvora, iste sud razmatra i donosi odluku. Kraj priče.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#12036 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by deogest »

belfy wrote: 21/06/2021 00:50
saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:37 verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
Mislim da nije ubijen sto je on vazna neka licnost bio, vec upravo sto je ubica ili otac od ubice vazna licnost u drzavi. Drugim rijecima neko ko ima pare i koga stiti drzava. Imao si slucaja u ovoj drzavi da lik autom pregazi i ubije osobu i lagano se izvuce jer je na vaznoj poziciji.

A posto je ubistvo s predumisljajem vaznije od ubistva iz nehata (javnost bi ipak reagovala drugacije), tesko bi se spasio dugogodisnjeg zatvora, zbog toga se i kriju pocinioci.

Da ga je ubila totalno nevazna osoba, random narkic kojem otac radi u trafici, bilo bi to otkriveno za dan.

Probaj ti, kao obican covjek ukrast metar drva ili 2 jabuke pa ces vidjet sto ti neko nece pokucati na vrata.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#12037 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saint_mirad »

belfy wrote: 21/06/2021 00:50
saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:37 verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
lol..ne. nisam ranije ništa pisao na ovoj temi. pitam, jer me zanima.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#12038 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saint_mirad »

deogest wrote: 21/06/2021 00:57
belfy wrote: 21/06/2021 00:50
saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:37 verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
Mislim da nije ubijen sto je on vazna neka licnost bio, vec upravo sto je ubica ili otac od ubice vazna licnost u drzavi. Drugim rijecima neko ko ima pare i koga stiti drzava. Imao si slucaja u ovoj drzavi da lik autom pregazi i ubije osobu i lagano se izvuce jer je na vaznoj poziciji.

A posto je ubistvo s predumisljajem vaznije od ubistva iz nehata (javnost bi ipak reagovala drugacije), tesko bi se spasio dugogodisnjeg zatvora, zbog toga se i kriju pocinioci.

Da ga je ubila totalno nevazna osoba, random narkic kojem otac radi u trafici, bilo bi to otkriveno za dan.

Probaj ti, kao obican covjek ukrast metar drva ili 2 jabuke pa ces vidjet sto ti neko nece pokucati na vrata.
kontam ja zašto se ubica krije, mene zanima koji potencijalni motiv ima ubica da ubije običnog momka iz čaršije? nije valjda samo zbog ispodprosečne koke da se napravi ovolika haranga. nekako mi to neubedljivo.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#12039 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by deogest »

saint_mirad wrote: 21/06/2021 01:00
deogest wrote: 21/06/2021 00:57
belfy wrote: 21/06/2021 00:50

jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
Mislim da nije ubijen sto je on vazna neka licnost bio, vec upravo sto je ubica ili otac od ubice vazna licnost u drzavi. Drugim rijecima neko ko ima pare i koga stiti drzava. Imao si slucaja u ovoj drzavi da lik autom pregazi i ubije osobu i lagano se izvuce jer je na vaznoj poziciji.

A posto je ubistvo s predumisljajem vaznije od ubistva iz nehata (javnost bi ipak reagovala drugacije), tesko bi se spasio dugogodisnjeg zatvora, zbog toga se i kriju pocinioci.

Da ga je ubila totalno nevazna osoba, random narkic kojem otac radi u trafici, bilo bi to otkriveno za dan.

Probaj ti, kao obican covjek ukrast metar drva ili 2 jabuke pa ces vidjet sto ti neko nece pokucati na vrata.
kontam ja zašto se ubica krije, mene zanima koji potencijalni motiv ima ubica da ubije običnog momka iz čaršije? nije valjda samo zbog ispodprosečne koke da se napravi ovolika haranga. nekako mi to neubedljivo.
Pa ne treba ti motiv, mozda je i nesretan slucaj, htio ga premlatit i ubio ga. Motiv je da se ubistvo sakrilo. Djeca mocnika i bogatasa rade sta hoce u ovoj drzavi.
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#12040 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:58
belfy wrote: 21/06/2021 00:50
saint_mirad wrote: 21/06/2021 00:37 verovatno je pitano ranije, nisam citao temu osim par poslednjih stranica. ako postoji zavera krimosa, zasto bi neko zeleo da ubije dzenana? kome on predstavlja pretnju i zasto? nije valjda samo jer je nekom od njih skinuo ovu alisu? ona i nije cemu da bi se zbog nje ovo sve radilo.
jel ti ovo sada namjerno zakuhavas i trolujes hljeba ti i phd-a?
lol..ne. nisam ranije ništa pisao na ovoj temi. pitam, jer me zanima.
onda radije procitaj temu ako te vec zanima. za sve postoji pravo mjesto i pravo vreme. ovo je najgore vreme za postalvjati takva pitanja... MHO
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#12041 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by deogest »

Imas x primjera u Sar gdje ti traze mob il pare i ne dadnes ili se trgnes i zbodu te, lezis na KCUSU ni kriv ni duzan.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#12042 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Ako se realno gleda na stvari,ko hoce,vidjet ce da je alisa htjela tuzit Muriza samo po jednom osnovu a to je za naziv prostitutka,znaci ona prelazi preko toga sto je on stalno karakterise kao saucesnika i na to se ne obazire.Cim je ona do sada dokazala svoju nevinost?Podjebavanjem u sudnici?Ne oglasavanjem putem medija?Ne suosjecanjem sa porodicom zrtve?
Onda dodje neki padobranac i pocne pricat o njoj kao da je svetica i ocekuje odgovore na nebulozna pitanja. :-)
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#12043 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

karanana wrote: 20/06/2021 20:45 Kakva je to drzava koja u pritvor stavlja ljude a da im se ni ne kaze zasto.
Sad "pravna drzava" odgovara. A da sutra tako nekog "pozitivnog" pokupe i zatvore bilo bi kukanje.
uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#12044 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

karanana wrote: 21/06/2021 00:50 Kad postavis normalno pitanje motiva, ko, kako, zasto....odmah si placenik, prodana dusa za sendvic, budnjin cuko, bakirova slina, alisina musterija....
Odmah si markiran da si njihov, da si debil, malouman, psuju ti, govore da ides na drugu temu sa golim slikama.
Meni je nevjerovatan izliv mrznje i govora mrznje prema osobi za koju se jos ne zna da li je kriva ili ne. Kurva je, jebala se sa pola sda, jebala se sa citavim hotelima....na osnovu cega optuzbe? Gdje su dokazi? Imate li vi zene, sestre, kcerke? Ovaj primitivizam nema smisla pa da je imamo na kameri kako zamahuje bejzbol palicom. I onad sta ocekivati od njene rodbine muza, oca? Stavite se u tu poziciju pa makar se uspostavilo da je lazljivica i ubica. Ustvari meni je sumnjivo upravo to sto nisu glasniji bili u njenoj zastiti nakon svih ovih prozivki. Usvari taj dio mi je nekako najbitniji u mozda pomisljanju da jesu umijesani u nesto.
Gdje su dokazi ??? Sigurno je neko iza resetaka vec par mjeseci jer nema dokaza i radi pritiska javnosti na tuzilastvo. Dobar dio osoba bi ovdje trebalo preispitat svoje intelektualne sposobnosti.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#12045 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

belfy wrote: 21/06/2021 01:04
karanana wrote: 20/06/2021 20:45 Kakva je to drzava koja u pritvor stavlja ljude a da im se ni ne kaze zasto.
Sad "pravna drzava" odgovara. A da sutra tako nekog "pozitivnog" pokupe i zatvore bilo bi kukanje.
uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Ne kontam o cemu pricas ni paralelu sa tim kalimero sta god znacilo. A na svako pitanje koje ovdje neko postavi padobranski ili ne, cisto da se bolje informise i mozda zagolica misljenje mase i rulje, odgovor je isti: nema ga, nego ide prozivanje da si bot, padobranac, troler.....
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#12046 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

belfy wrote: 21/06/2021 01:04
karanana wrote: 20/06/2021 20:45 Kakva je to drzava koja u pritvor stavlja ljude a da im se ni ne kaze zasto.
Sad "pravna drzava" odgovara. A da sutra tako nekog "pozitivnog" pokupe i zatvore bilo bi kukanje.
uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Ovaj karanana ko da je podvojena licnost.Jedan dan pise u korist porodice Memic a drugi u korist porodice Mutap :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#12047 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

preselio na ahiret wrote: 21/06/2021 01:08
belfy wrote: 21/06/2021 01:04
karanana wrote: 20/06/2021 20:45 Kakva je to drzava koja u pritvor stavlja ljude a da im se ni ne kaze zasto.
Sad "pravna drzava" odgovara. A da sutra tako nekog "pozitivnog" pokupe i zatvore bilo bi kukanje.
uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Ovaj karanana ko da je podvojena licnost.Jedan dan pise u korist porodice Memic a drugi u korist porodice Mutap :lol:
Ne pisem je ni za koga niti protiv koga. Samo pitam razumna i normalna pitanja. Ali eto, pretpostavljam da danas pisem kontra memica a za mutape. Pa haj mi onda podani post gdje pisem za memice a protiv mutapovih?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#12048 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saint_mirad »

čudno je da se ne zna motiv za sačekusu. sigurno postoje neke indicije, čak ni bogataši iz čiste zajebancije ne ubijaju random momke.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#12049 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

karanana wrote: 21/06/2021 01:10
preselio na ahiret wrote: 21/06/2021 01:08
belfy wrote: 21/06/2021 01:04

uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Ovaj karanana ko da je podvojena licnost.Jedan dan pise u korist porodice Memic a drugi u korist porodice Mutap :lol:
Ne pisem je ni za koga niti protiv koga. Samo pitam razumna i normalna pitanja. Ali eto, pretpostavljam da danas pisem kontra memica a za mutape. Pa haj mi onda podani post gdje pisem za memice a protiv mutapovih?
Jel ono juce bilo da si kao mogucnost egzekutora naveo seku?
avijon
Posts: 1533
Joined: 20/08/2012 22:10

#12050 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by avijon »

preselio na ahiret wrote: 21/06/2021 01:08
belfy wrote: 21/06/2021 01:04
karanana wrote: 20/06/2021 20:45 Kakva je to drzava koja u pritvor stavlja ljude a da im se ni ne kaze zasto.
Sad "pravna drzava" odgovara. A da sutra tako nekog "pozitivnog" pokupe i zatvore bilo bi kukanje.
uletis padobranski na temu, pa ti ljudi odgovore i objasne jednostavno i narodski, a ti nakon toga pises post u kojem si prozivani Kalimero. zasto to radis?
Ovaj karanana ko da je podvojena licnost.Jedan dan pise u korist porodice Memic a drugi u korist porodice Mutap :lol:
Puno kompleksasa zeljnih paznje koje uopste ne zanima nit znaju 2% o ovom slučaju ali kad ih 10 ljudi citira njima puno srce. Kao i ovaj nivelacija covjek izazvao 10 komentara on sretan neko mu poklonio pažnju a nit zna ko je alisa nit ga boli kurac da sazna ali njegov kompleks zadovoljen pa do sljedećeg puta.
Locked