Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11876 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

ja isto mislim da ne bi. vjerovatno će imati vremena da razmisli u hladovini je li od svoje volje izbrisao ili mu je rekao direktor. ili predsjednik poslovodnog odbora :mrgreen: ali nebitno, tu oni dolaze u priču i u sumnju. nije slučajno, nije bezveze. ostalo sve što se tiče njih može biti, a i ne mora. ali namjerno se kiti, kao raja izmišlja, mrzi tajkune...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#11877 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

nije sda dala budnji hotele za papire 'nako

harac se placa
mafijaski - samo cash
vjerovatno svaki mjesec

e, sad da li je bila pljacka uopste, da li je zena opljackana, koliko je bilo para ...
(a i ne treba im pratnja, zna se da pare idu sefovima mafije, zna se kako takvi zavrse :D )

uostalom tesko da u hotelu neko radi sa parama ko nije dio klana, dobro provjeran osoba, sa "pedigreom" koju budnjo i/li stranka drze u saci
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11878 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

to može biti "uobičajeno" izvlačenje keša isto koliko i bilo šta vezano za ovaj slučaj. ali snimak su izbrisali, i moraće saslušati muziku iz kojeg god razloga su to uradili. neke stvari su se ipak malo promijenile i mijenjau se i dalje.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#11879 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

karanana wrote: 20/06/2021 17:01 moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:


1. iz nekog razloga, a u dogovoru sa alisom, nekolicina osoba dolazi i prebije dzenana, vjerovatno bez plana da ga ubiju.
2. policija je potplacena da kasno reaguje i da usere dokaze sa lica mjesta
3. hitna pomoc je potplacena da dodje kasno i da ne pomogne na vrijeme jer se plan promijenio i ta grupa kriminalaca je ipak htjela da dzenan premine
4. nakon sto se dzenan jos uvijek bori za zivot, kako bi osigurali njegovu smrt, potplacuju/rjesavaju ljude u kbc-u koji ce sigurno zavrsiti posao
5. hotelsko osoblje je potplaceno da sakrije dokaze i unisti video zapise
6. romi su potplaceni da budu topovsko meso tj. da se na njih baci krivica
7. tuzilastvo (sudski vjestaci, inspektori, tuziteljica) je potplaceno da prikrije istragu i da ne cini nista tj. da podane lazne nalaze kada su u pitanju rezultati sa mjesta incidenta i rezultati raznoraznih medicinskih i policijskih ispitivanja
8. neko u granicnoj policiji bih, hrvatske i slovenije je potplacen kako bi ostambiljo budnjin pasos
9. apoteka u njemackoj je potplacena da predstavi da je budnjo bio tamo kada ustvari nije
10. budnjo pljacka sam svoj hotel kako bi obezbijedio lovu za sva ova silna potplacivanja. u medjuvremenu potplacuje jos nekolicinu policajaca koji pomazu da ova pljacka prodje bez mjesanja policije i otkrivanja pocinilaca.
11. i naravno potplacuje i kupuje sendviche sve nas koji u ovoj teoriji ne vidimo apsolutno nikakvu logiku niti neku mogucnost izvrsenja svih ovih radnji i da se sve poklopi kako treba. pa jebote, nije budnjo ni sda cia ni mosad, jebo svaki film sta ce se od ove price napraviti ako se ispostavi tacna.

a sigurno sam nesto fulio u ovom svemu, ispravite me/nadodajte.

eh sad ostaje i onaj najbitniji dio gdje se teorije granaju i gdje cini mi se niko ne moze pofatati sve krajeve. a to je motiv.

da li je budnjo junior bio ljubomoran jer je alisa njegov pichich?
da li je dzenan otkrio alisine prostitutske sheme i velike igrace koji su je karindzali u budnjinom hotelu, ali ipak ju je volio i nije mu smetalo sta ona radi kad nije s njim?
da li je babo mutap bio nezadovoljan sa dzenanom i nije htio alisicu da vidi s njim pa je on to odradio? ali zar je moguce da babo mutap ima takvu logistiku i poledjinu za sve ovo? ili je to uradio u saradnji sa budnjom bakirom i sebijom jer se dvije teorije mijesaju: babo mutap je ok s tim da mu karindzaju kcerku ali nije ok s tim da bude sa dzenanom?

ma haos ljudi moji. sta god da je bilo, ja sumnjam da ima ikakvih dokaza. ova hapsenja su cisto iz pritiska javnosti na tuzilastvo i sudstvo.
Odgovorite čovjeku.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11880 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

MensurM wrote: 20/06/2021 17:38
karanana wrote: 20/06/2021 17:01 moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:


1. iz nekog razloga, a u dogovoru sa alisom, nekolicina osoba dolazi i prebije dzenana, vjerovatno bez plana da ga ubiju.
2. policija je potplacena da kasno reaguje i da usere dokaze sa lica mjesta
3. hitna pomoc je potplacena da dodje kasno i da ne pomogne na vrijeme jer se plan promijenio i ta grupa kriminalaca je ipak htjela da dzenan premine
4. nakon sto se dzenan jos uvijek bori za zivot, kako bi osigurali njegovu smrt, potplacuju/rjesavaju ljude u kbc-u koji ce sigurno zavrsiti posao
5. hotelsko osoblje je potplaceno da sakrije dokaze i unisti video zapise
6. romi su potplaceni da budu topovsko meso tj. da se na njih baci krivica
7. tuzilastvo (sudski vjestaci, inspektori, tuziteljica) je potplaceno da prikrije istragu i da ne cini nista tj. da podane lazne nalaze kada su u pitanju rezultati sa mjesta incidenta i rezultati raznoraznih medicinskih i policijskih ispitivanja
8. neko u granicnoj policiji bih, hrvatske i slovenije je potplacen kako bi ostambiljo budnjin pasos
9. apoteka u njemackoj je potplacena da predstavi da je budnjo bio tamo kada ustvari nije
10. budnjo pljacka sam svoj hotel kako bi obezbijedio lovu za sva ova silna potplacivanja. u medjuvremenu potplacuje jos nekolicinu policajaca koji pomazu da ova pljacka prodje bez mjesanja policije i otkrivanja pocinilaca.
11. i naravno potplacuje i kupuje sendviche sve nas koji u ovoj teoriji ne vidimo apsolutno nikakvu logiku niti neku mogucnost izvrsenja svih ovih radnji i da se sve poklopi kako treba. pa jebote, nije budnjo ni sda cia ni mosad, jebo svaki film sta ce se od ove price napraviti ako se ispostavi tacna.

a sigurno sam nesto fulio u ovom svemu, ispravite me/nadodajte.

eh sad ostaje i onaj najbitniji dio gdje se teorije granaju i gdje cini mi se niko ne moze pofatati sve krajeve. a to je motiv.

da li je budnjo junior bio ljubomoran jer je alisa njegov pichich?
da li je dzenan otkrio alisine prostitutske sheme i velike igrace koji su je karindzali u budnjinom hotelu, ali ipak ju je volio i nije mu smetalo sta ona radi kad nije s njim?
da li je babo mutap bio nezadovoljan sa dzenanom i nije htio alisicu da vidi s njim pa je on to odradio? ali zar je moguce da babo mutap ima takvu logistiku i poledjinu za sve ovo? ili je to uradio u saradnji sa budnjom bakirom i sebijom jer se dvije teorije mijesaju: babo mutap je ok s tim da mu karindzaju kcerku ali nije ok s tim da bude sa dzenanom?

ma haos ljudi moji. sta god da je bilo, ja sumnjam da ima ikakvih dokaza. ova hapsenja su cisto iz pritiska javnosti na tuzilastvo i sudstvo.
Odgovorite čovjeku.
Na to ce da odgovori alisa ona je bila na mjestu događaja i zna cime se bavila.Nego,sta ima iza resetaka?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11881 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

i ovaj vikend o kojem se sad pričalo na ročištima, za taj treba vidjeti kakvi su sa računima i pečatima. ne onaj koji se njima sviđa i koji sami guraju.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11882 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

MensurM wrote: 20/06/2021 17:38
karanana wrote: 20/06/2021 17:01 moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:
Odgovorite čovjeku.
Jel moramo? Hocemo li biti uhapseni?
User avatar
czhuay
Posts: 153
Joined: 18/05/2020 20:30

#11883 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by czhuay »

Image
:run:
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#11884 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 17:44 karanana wrote: ↑20/06/2021 17:01
moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:
Image
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11885 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

czhuay wrote: 20/06/2021 17:49 Image
:run:
Sve Mensuri i Mensurovčići, sta drugo za ocekivati.
Usrala Dalida i svi redom iza nje, sad jos samo direktne prijetnje. Teska govna se seru ovih dana, mozak puca po reznjevima, noci su neprospavane ....
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11886 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

dzolix wrote: 20/06/2021 17:57
uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 17:44 karanana wrote: ↑20/06/2021 17:01
moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:
Image
Ovo Dzo s odmora i s nepoznate planete, sve je virtuelono, a hoce kod Budnje u hotele i kod rodjaka. :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10786
Joined: 27/04/2021 22:52

#11887 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tramvajtrojka »

JThomas wrote: 20/06/2021 17:30 to može biti "uobičajeno" izvlačenje keša isto koliko i bilo šta vezano za ovaj slučaj. ali snimak su izbrisali, i moraće saslušati muziku iz kojeg god razloga su to uradili. neke stvari su se ipak malo promijenile i mijenjau se i dalje.
pod pritiskom momak sa recepcije koji je bio na smjeni natjeran da izbrise snimke stiglo naredjenje sa vrha i zavaljen kao bekan i sve za pet joja mjesecno sad zaglavi centralnog

pa ova dzolix bot nastavlja pisati budnjo fin covjek i bizmizmen
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#11888 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by i agree »

czhuay wrote: 20/06/2021 17:49 Image
:run:
Ko li ovo prijeti jal onaj sedmica jal ilija :lol:

Mogu ga samo popusit i to ako im gospodin Muriz dozvoli.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11889 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Prijete tužiocu Ćazimu, prijete inspektoru Nerminu Šehoviću, prijete sada Murizu.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#11890 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

klix wrote: 20/06/2021 18:30 Prijete tužiocu Ćazimu, prijete inspektoru Nerminu Šehoviću, prijete sada Murizu.
Zar je moguce nabrojanim prijetiti a pritom ne biti uhapsen?Gdje to mi zivimo u nekom plemenu gdje ne postoje zakoni?
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#11891 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

preselio na ahiret wrote: 20/06/2021 18:34
klix wrote: 20/06/2021 18:30 Prijete tužiocu Ćazimu, prijete inspektoru Nerminu Šehoviću, prijete sada Murizu.
Zar je moguce nabrojanim prijetiti a pritom ne biti uhapsen?Gdje to mi zivimo u nekom plemenu gdje ne postoje zakoni?
Živimo u rupi.
belfy
Posts: 7690
Joined: 06/08/2007 09:00

#11892 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

GAU8 wrote: 20/06/2021 15:27
uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 15:07
GAU8 wrote: 20/06/2021 15:01

Ti nisi dure. Pa zar to nije poenta cijele istrage - da se nadju pokretaci zavjere.
To nije "samo" lazni iskaz. Treba ih oritisnuti da kazu zasto su dali lazno priznanje.
A mescini da Muriz to vjesto zaobilazi. On radije ganja recepcionere hotela...

Eto dokazi da nisam u pravu, ja ti ljubim kopito.
Hahahahaa ti nisi ni u dure ni uredu, to nije poanta cijele istrage. Samo mali dio onih koji su kolo vodili i skretali vodu naopako. Muriz rekao da Seferovici nisu krivi i on ih je i oslobodio. Kad budu dosli na red da se ponovo ispitaju ili pritvore bice i to zavrseno egzaktli.
"Muriz rekao" :lol: :lol: :lol:

Kad je to on postao branitelj i sudija...

Salu na stranu. Kako nisu krivi ako su dali lazno priznanje?? Ima li iko normalan u toj grupi :-) :-) :-) :-)
Sami ste rekli da svi koji kriju informacije moraju biti u pritvoru i pritisnuti.

Licemjerno.
"GAU8 mislio" :lol: :lol: :lol:

salu na stranu. ti sada mislis da znas vise od Muriza?
belfy
Posts: 7690
Joined: 06/08/2007 09:00

#11893 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

dzolix wrote: 20/06/2021 15:49
i agree wrote: 20/06/2021 15:31
dzolix wrote: 20/06/2021 15:07
Zato sto nema pravih dokaza za to.
Hajde reci mi onako,neutralno,jel malo bezvezna slucajnost da se tako to sve desi vlasniku hotela,ubistvo nedaleko od njega,brisanje snimaka ,pljacka para?
Ubistvo tj. mjesto se nalazi od hotela oko 360 metara. Dali je to blizu.Ima nekoliko hotela izmedju.
Pljacke bogatih se desavaju. To je skoro normalna pojava.
Prvo neka se otkrije sta je tacno bilo sa snimcima i diskom .
Snimci i disk i kompjuter su pregledani oduzimani nezakonito bez sudske pismene naredbe, znaci nelegalno.
Moguce da je zbog toga vlasnik bio isfrustriran i namjerno ih iz principa u nekom prkosu izbriso.
Cudne stvari se desavaju u parkovima.
Cesto se desavaju samoubistva, tuce, sumnjive stvari,umiranja.Cesto sam vidjo.
ti si cesto "vidjo" sta i gdje?

'ljebe sa kim se ovdje raspravlja... :cry:
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11894 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

tramvajtrojka wrote: 20/06/2021 18:09 pod pritiskom momak sa recepcije koji je bio na smjeni natjeran da izbrise snimke stiglo naredjenje sa vrha i zavaljen kao bekan i sve za pet joja mjesecno sad zaglavi centralnog
Neka neka tako i treba, samo neka isprica pricu i kaze ko je zvao i sta je dirigovao. Veoma lako moze biti i oslobodjen.
td_maajka
Posts: 1024
Joined: 05/02/2021 09:57

#11895 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

preselio na ahiret wrote: 20/06/2021 18:34
klix wrote: 20/06/2021 18:30 Prijete tužiocu Ćazimu, prijete inspektoru Nerminu Šehoviću, prijete sada Murizu.
Zar je moguce nabrojanim prijetiti a pritom ne biti uhapsen?Gdje to mi zivimo u nekom plemenu gdje ne postoje zakoni?
Moguce je kad ne znas ko ti prijeti. Pismo, poruka s za to kupljenog broja, bilo sta.

Ali pise da Muriz zna ko mu je prijetio i da upravo daje izjavu povodom toga. Pa vidjet cemo. Saznat ce se, u najmanju ruku kroz mahalu.

A @karanana, vecinu si fulo. Nije sve, brato moj, u parama. Ima malo i guzice, i stolice, i usluge, i javasluka. Ali, najvise tu ima Alise Mutap. Konacno dolazi vrijeme kada ce se moci javno pricati o tome ko je ustvari Alisa Mutap i cime se bavi(la).
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#11896 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 18:49
tramvajtrojka wrote: 20/06/2021 18:09 pod pritiskom momak sa recepcije koji je bio na smjeni natjeran da izbrise snimke stiglo naredjenje sa vrha i zavaljen kao bekan i sve za pet joja mjesecno sad zaglavi centralnog
Neka neka tako i treba, samo neka isprica pricu i kaze ko je zvao i sta je dirigovao. Veoma lako moze biti i oslobodjen.
A haj ti znaj smije li ispricati. Vidis da i Muriz dobija prijetnje. Amiru Zukicu je konj izvrsio samoubistvo.
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11897 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

klix wrote: 20/06/2021 18:45
preselio na ahiret wrote: 20/06/2021 18:34
klix wrote: 20/06/2021 18:30 Prijete tužiocu Ćazimu, prijete inspektoru Nerminu Šehoviću, prijete sada Murizu.
Zar je moguce nabrojanim prijetiti a pritom ne biti uhapsen?Gdje to mi zivimo u nekom plemenu gdje ne postoje zakoni?
Živimo u rupi.
Mislim da je situacija pod kontrolom, ceka se samo sljedeci pogodan momenat da se i to pomete :ceslja: :ceslja:
belfy
Posts: 7690
Joined: 06/08/2007 09:00

#11898 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by belfy »

uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 18:01
dzolix wrote: 20/06/2021 17:57
uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 17:44 karanana wrote: ↑20/06/2021 17:01
moze li mi neko nacrtati hronologiju dogadjaja od pocetka do kraja ali da je hronologija u jednoj liniji a ne da se raznorazne teorije razgranavaju i da nista veze s vezom nema? mozemo li ukratko zakljuciti da je ovo ta hronologija, a ovo je cak i bez motiva:
Image
Ovo Dzo s odmora i s nepoznate planete, sve je virtuelono, a hoce kod Budnje u hotele i kod rodjaka. :lol:
ovo mu je prvi dobar post na temu. mene je nasmijao. :D mozda je bolje da promijeni temu i baci se na slicicu dana...
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#11899 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uvijekIInikadI »

pinkman wrote: 20/06/2021 18:54
uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 18:49
tramvajtrojka wrote: 20/06/2021 18:09 pod pritiskom momak sa recepcije koji je bio na smjeni natjeran da izbrise snimke stiglo naredjenje sa vrha i zavaljen kao bekan i sve za pet joja mjesecno sad zaglavi centralnog
Neka neka tako i treba, samo neka isprica pricu i kaze ko je zvao i sta je dirigovao. Veoma lako moze biti i oslobodjen.
A haj ti znaj smije li ispricati. Vidis da i Muriz dobija prijetnje. Amiru Zukicu je konj izvrsio samoubistvo.
Na konobaru je da odluci, ili zatvor ili prica. Jedno iskljucuje drugo. Do sad je mogo lamudati s Dalidom. Od sad nema cile mile.
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#11900 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

belfy wrote: 20/06/2021 18:46
GAU8 wrote: 20/06/2021 15:27
uvijekIInikadI wrote: 20/06/2021 15:07
Hahahahaa ti nisi ni u dure ni uredu, to nije poanta cijele istrage. Samo mali dio onih koji su kolo vodili i skretali vodu naopako. Muriz rekao da Seferovici nisu krivi i on ih je i oslobodio. Kad budu dosli na red da se ponovo ispitaju ili pritvore bice i to zavrseno egzaktli.
"Muriz rekao" :lol: :lol: :lol:

Kad je to on postao branitelj i sudija...

Salu na stranu. Kako nisu krivi ako su dali lazno priznanje?? Ima li iko normalan u toj grupi :-) :-) :-) :-)
Sami ste rekli da svi koji kriju informacije moraju biti u pritvoru i pritisnuti.

Licemjerno.
"GAU8 mislio" :lol: :lol: :lol:

salu na stranu. ti sada mislis da znas vise od Muriza?
Gdje si trolu.... nisi odavno smarao
Locked