Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Bobi
Forum administrator
Posts: 32530
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#51 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Bobi »

Izgleda Fici nista..malo napuhali su,...upucan u abdomen, zivotno ugrozen, operisan i sad vec komunicira sa okolinom...jasta nakon narkoze svjestan sa izbušenim stomakom .
User avatar
konektovan
Posts: 41395
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#52 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by konektovan »

:lol:

Faljs flag.
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#53 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by sajber87 »

https://ba.voanews.com/a/pobjeda-protiv ... 01062.html

Istorija ubistava i atentata u slovackoj nije pocela danas. Desnicarsko diktatorski rezimi siju zlo koje eskalira prije ili kasnije, ficov(brz oporavak) je jedan od njih
User avatar
Optimus09
Posts: 3128
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#54 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Optimus09 »

Kazem ja kolegici iz Slovacke da je upucan,ona iz topa neka,supak jedan .
Tako isto mi rece jedna iz Madjarske za Orbana.
HelaS
Posts: 5980
Joined: 22/09/2018 13:21

#55 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by HelaS »

Optimus09 wrote: 15/05/2024 23:24 Kazem ja kolegici iz Slovacke da je upucan,ona iz topa neka,supak jedan .
Tako isto mi rece jedna iz Madjarske za Orbana.
Kakvi bi bili komentari da neko slično upuca Dodika, gluho bilo :D
User avatar
Point.
Posts: 28121
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#56 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Point. »

Slovak Prime Minister Robert Fico has been placed in an induced coma after undergoing surgery, Slovakia’s TA3 TV channel reported on Wednesday.
Fico’s condition now depends on the ability of his body to cope with injuries, as he did not suffer critical blood loss, according to the broadcaster.
The prime minister was shot earlier in the day during the government's field-meeting in the city of Handlova located 190 kilometers (118 miles) northeast of Bratislava. He was rushed to a hospital, reportedly with wounds to his abdomen and chest."
User avatar
sinuhe
Posts: 11548
Joined: 03/06/2011 11:33

#57 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by sinuhe »

Kakva li je politicka scena u Slovackoj? Ne znam da sam bilo kojom prilikom cuo za politicka previranja i socijalne nemire u toj zemlji.
Naravno ima i usamljenih vukova kao neki slovacki Travis Bickle.
User avatar
istra_hr
Posts: 1534
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#58 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by istra_hr »

Truba wrote: 15/05/2024 21:19 Ako se krenemo ubijati zbog misljenja...nece na dobro
A vidimo komunjare na temi samo se raduju tudjoj smrti
Bezosecajni likovi
8-)
Ko o čemu...
Vojska o skraćenju, kurva o poštenju - a, Truba/Labud o komunizmu.

Pa kak nisi više dosadan sam sebi? Nema komunizma već 30+ godina. 8)
User avatar
Truba
Posts: 82710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#59 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Truba »

A ti me pratis s druge strane ja se gnusam tvojih postova
Pun je forum komunjara kad treba neko da biva UBIVEN

i postuju rezime koji betoniraju zene i djecu po jamama
User avatar
istra_hr
Posts: 1534
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#60 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by istra_hr »

Labude trubadurski,
dosadan si ko proljev; to je sve što ti imam reći...
splinter
Posts: 7530
Joined: 08/10/2011 12:28

#61 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by splinter »

istra_hr wrote: 16/05/2024 07:55 Labude trubadurski,
dosadan si ko proljev; to je sve što ti imam reći...
:lol:
User avatar
Truba
Posts: 82710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#62 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Truba »

Klasican primjer relikta komun. agenture za koju uvjerava da ne postoji 30 godina
Zato se i trza...
Samo je dres promijenio na vrijeme...ovaj jedanspijun s aparatima iz nase zgrade kaze 1992.bjezite u Rijeku i istru...lik sto je kardinala prisluskivao pobjegao u istru

Sve sami agenti

Na temu
Eeej...21.st.ljudi se raduju pokusaju ubojstva covjeka s cijim se misljnjen ne slazu

A na drugoj temi placu za ubojstvima ljudi koje su drugi ubijali jer se nisu slagali s njihovim misljenjem
User avatar
video
Posts: 7004
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#63 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by video »

Jasta ce, oni se takvih gnusaju i Boga mole da im se oduzme pravo glasa za HR izbore

Btw,

Ziv je fico ALi... :roll:
DonieBrasco
Posts: 16046
Joined: 31/08/2016 16:09

#64 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by DonieBrasco »

Samo jos da nekako povezu ovaj napad sa muslimansko-politickim Sarajevom.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3431
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#65 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Dupli_skalp »

istra_hr wrote: 16/05/2024 07:55 Labude trubadurski,
dosadan si ko proljev; to je sve što ti imam reći...
vala baš, kao i svi kapitalisti i njihov prokleti sistem.
User avatar
Truba
Posts: 82710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#66 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Truba »

DonieBrasco wrote: 16/05/2024 10:16 Samo jos da nekako povezu ovaj napad sa muslimansko-politickim Sarajevom.
ne brini neće
inače veliki je problem kad si glas manjine
ali kad si glas većine :D ko ti... to postaje komično

lik je u jednom trenutku bio komunjara i krenuo ubijati... ne da mi se guglati i tražiti iz njegova dosjea što je sve bio u svom životu...luda kuća u jednoj glavi... kod dr. dabić...
atentati i jesu svojevremeno bili glavno oružje komunjara...pa i oružja koja koriste npr...pijuk... ilitiga mala krampa kojom su ubili Trockog u meksiku samo zato što nije isto mislio kao dragi vođa...

svjestan sam da ljude nervira podsjećanje na određene anomalije poput komunizma jer su pušili te fore
i mene ovdje stalno podsjećaju kako sam bio za rusiju

jesam...bio sam ali ne za ubijanje... nego na filozofskoj razini
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3400
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#67 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Billy The Pljuc »

Optimus09 wrote: 15/05/2024 23:24 Kazem ja kolegici iz Slovacke da je upucan,ona iz topa neka,supak jedan .
Tako isto mi rece jedna iz Madjarske za Orbana.
Jesu li kolegice slobodne? Pitam za jarana :P

Glede teme, znam da sam gledao neki film o ubijenom novinaru a koji je ubistvo prikazivao u širem aspektu kriminala u Slovačkoj. Tačnije mislim da je glavna priča u filmu bila u stvari o izrabljivanju maloljetnica i ubistvima istih ili nešto slično. Uglavnom kompletan narativ se odvijao u pravcu toga da je tadašnja partija na vlasti a i inače čini mi se najveća politička partija tamo, usko bilo povezana sa svim time. Naravno Fico je dio iste i povukao se sa funkcije usljed protesta i evo vidimo da se vratio nazaj što bi rekli. U međuvremenu po povratku na vlast se dešavaju i ovi njegovi istupi koji se već spominju na temi a i da ih nije bilo moja neka slika o njemu je negativna. Jednostavno mi nije bilo teško povjerovati da je isti loš čovjek, poučen našim iskustvima i nakon gledanja tog filma, ta sprega politike i kriminala je realnost bilo gdje u svijetu. Što se mene tiče deda je trebao malo vježbati gađanje prije samog čina i poslati govno six feet under.
User avatar
Truba
Posts: 82710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#68 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Truba »

tako smo mi u slozi kad su nam javili da je Arkan ucmekan
a jedna cura iz Sandžaka koja je došla u sarajevo studirati ili živjeti negdje u razdoblju od 1996 do 1999.
počela se radovati...
mislim se šta se raduješ ubojstvu svoga sugrađanina :D jel on nanio zla bosnjackoj zajednici u raškoj oblasti

fascinatno mi je to radovanje tuđoj smrti... ne znam što mi čovjek mora napraviti da bih se radovao
ni rašinoj smrti neću se radovati ni mladićevoj iako su njih 2 najviše negativno utjecali na moj život
zigson
Posts: 3217
Joined: 04/04/2015 22:17

#69 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by zigson »

Truba wrote: 16/05/2024 11:04 tako smo mi u slozi kad su nam javili da je Arkan ucmekan
a jedna cura iz Sandžaka koja je došla u sarajevo studirati ili živjeti negdje u razdoblju od 1996 do 1999.
počela se radovati...
mislim se šta se raduješ ubojstvu svoga sugrađanina :D jel on nanio zla bosnjackoj zajednici u raškoj oblasti

fascinatno mi je to radovanje tuđoj smrti... ne znam što mi čovjek mora napraviti da bih se radovao
ni rašinoj smrti neću se radovati ni mladićevoj iako su njih 2 najviše negativno utjecali na moj život
Necu se ni ja mladicevoj smrti radovati, volio bih da zivi 150 godina u svojim govnima.

Ne glumi moralnu vertikalu bgt kad se zna kakav si
User avatar
drndalo
Posts: 22992
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#70 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by drndalo »

Truba wrote: 16/05/2024 11:04 tako smo mi u slozi kad su nam javili da je Arkan ucmekan
a jedna cura iz Sandžaka koja je došla u sarajevo studirati ili živjeti negdje u razdoblju od 1996 do 1999.
počela se radovati...
A ti kao znas da li je ona i sta prezivjela za vrijeme u kojem je navedeni bio sve i sva sistema...?
User avatar
vicious
Posts: 6932
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#71 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by vicious »

Truba wrote: 16/05/2024 10:45
DonieBrasco wrote: 16/05/2024 10:16 Samo jos da nekako povezu ovaj napad sa muslimansko-politickim Sarajevom.
ne brini neće
inače veliki je problem kad si glas manjine
ali kad si glas većine :D ko ti... to postaje komično

lik je u jednom trenutku bio komunjara i krenuo ubijati... ne da mi se guglati i tražiti iz njegova dosjea što je sve bio u svom životu...luda kuća u jednoj glavi... kod dr. dabić...
atentati i jesu svojevremeno bili glavno oružje komunjara...pa i oružja koja koriste npr...pijuk... ilitiga mala krampa kojom su ubili Trockog u meksiku samo zato što nije isto mislio kao dragi vođa...

svjestan sam da ljude nervira podsjećanje na određene anomalije poput komunizma jer su pušili te fore
i mene ovdje stalno podsjećaju kako sam bio za rusiju

jesam...bio sam ali ne za ubijanje... nego na filozofskoj razini
Što onda forumaši koje stalno prozivaš ne bi mogli biti za komunizam, na filozofskoj razini? :D
JovicSA
Posts: 331
Joined: 14/03/2024 09:01

#72 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by JovicSA »

Truba wrote: 16/05/2024 10:00 Klasican primjer relikta komun. agenture za koju uvjerava da ne postoji 30 godina
Zato se i trza...
Samo je dres promijenio na vrijeme...ovaj jedanspijun s aparatima iz nase zgrade kaze 1992.bjezite u Rijeku i istru...lik sto je kardinala prisluskivao pobjegao u istru

Sve sami agenti

Na temu
Eeej...21.st.ljudi se raduju pokusaju ubojstva covjeka s cijim se misljnjen ne slazu

A na drugoj temi placu za ubojstvima ljudi koje su drugi ubijali jer se nisu slagali s njihovim misljenjem
Ma ti si puk'o k'o lopta, priviđaju ti se komunisti i sa Sutjeske :lol:
User avatar
Truba
Posts: 82710
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#73 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by Truba »

vicious wrote: 16/05/2024 11:16 Što onda forumaši koje stalno prozivaš ne bi mogli biti za komunizam, na filozofskoj razini? :D
zato što glorificiraju betoniranje civila maloljetnika i žena u jamama
na mnogim temama kroz mnoga vremena bez obzira je li reijč o hrvatima nijemcima mađarima
samo je bitno da nisu pripadnici njihove klase

o vojno sposobnim muškarcima ne govorim niti o zarobljenicima koji su takodjer cementirani u brojnim rovovima

za njih nema nevinih kad crvene armije idu da oslobode necrvena područja
User avatar
konektovan
Posts: 41395
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#74 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by konektovan »

Kakva ubleha od forumasa,..komi trubadur.. :-)
User avatar
apsidejzi
Posts: 8413
Joined: 25/05/2013 23:49

#75 Re: Slovačka- (Atentat na premijera Slovačke)

Post by apsidejzi »

I ovi teroristi vise idu na klinac. Nikad da urade posao kako treba. Pa daj brate isplaniraj taj atentat kako treba i uradi to na nekom nivou. Opalis pet metaka iz blizine i covjek ziv i svjestan sutradan.

Mislim, ne podrzavam atentate i terorizam da se razumijemo. Ali ne podrzavam ni aljkavo uradjen posao. Il ga uradi kako treba il se ne lati posla. Sad je samo haos u drzavi napravio.
Post Reply