Sloga

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#51 Re: Sloga

Post by neshto »

aida05 wrote:Do sada u Slozi nije bilo belaja i nisam vidjela sumnjivih likova
ti si se baš sprijateljila sa vladom pa tako lijepo pišeš :-)
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#52 Re: Sloga

Post by Zox »

aida05 wrote:Zox,vjeruj mi sada NIGDJE nije sigurno!
Vjeruj ti meni, JESTE :) Ne zelim pisati gdje da ne ispadne da bilo koga reklamiram.
Recept je vrlo jednostavan: izbacivac mahalac, koji zna druge mahalce, kojem je stalo do posla kojeg obavlja i kome niko ne zeli da se zamjeri :)
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#53 Re: Sloga

Post by Šeherzada »

neshto wrote: ti si se baš sprijateljila sa vladom pa tako lijepo pišeš :-)
Nije mi prijatelj,jednostavno covjeka znam otkad tamo izlazim,vazda mi nadje mjesto.....Ali previse je star da mi bude bas prijatelj :)
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#54 Re: Sloga

Post by neshto »

aida05 wrote:
neshto wrote: ti si se baš sprijateljila sa vladom pa tako lijepo pišeš :-)
Nije mi prijatelj,jednostavno covjeka znam otkad tamo izlazim,vazda mi nadje mjesto.....Ali previse je star da mi bude bas prijatelj :)
ma pogrešno si me shvatila... bilo malo ironično...

u mojih 15-tak godina aktivnog izlaženja sloga (zadnje 2-3 godine) zauzima prvo mjesto po belajima. zbog belaja ne odem preko godinu dana tamo, odem na nekakav parti, pola sloge tuče DJ-a, konobare, gazdu. onda se tuku sa obezbjeđenjem i na kraju stolicom razbijaju opremu.
poslje toga sam se zakleo da više nikad neću ući, i nisam.
zimus mi dođu splićani u posjetu, vodam ih gradom, pitaju za slogu, ja im kažem svoje viđenje ali oni ipak odu i naravno upadnu u belaj.
proljetos troje mojih najjarana također nakon dugo vremena odu u slogu i ni krivi ni dužni završe u hitnoj.
to su samo stvari koje su se zadnjih godinu dana desile meni i mojoj ekipi. a šta je sa ostalih 362 dana u godini ne smijem ni pomisliti.
sloga no thnx!!!
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#55 Re: Sloga

Post by Šeherzada »

Svasta!A ja toliko izlazim i BAS NIKADA nisam tucu vidjela a ne nesto drugo!
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#56 Re: Sloga

Post by The 51st State »

Zox wrote:kad sam govorio da se ne ide u city jer ce pasti mrtva glava, ljudi su vikali "sta ti znas" i onda je nakon samo SEDAM DANA PALA mrtva glava.
Sad to isto tvrdim za slogu. A najkrivlji su izbacivaci koji su apsolutno nezainteresovani i, kad se nesto dogodi, prvi ce se skloniti da bude sto vise mrtvih ali da su oni na sigurnom.
kad je u pabu pala mrtva glava? znam za slucaj kad je lik uletio sa bezbol palicom i dobio metak u nogu kad su ga uganjali?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#57 Re: Sloga

Post by ♥ Julianna ♥ »

A gdje nije pala mrtva glava? :roll: Ako ćemo po tome, do sada su me mogli i na semaforu upucati... mada sam nekad i zaslužila :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#58 Re: Sloga

Post by JThomas »

hajde, ko prizna pola mu se prašta :D

osvježavajuće iskreno, za razliku od tipičnih priča zli ostatak svijeta protiv dobrog mene :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#59 Re: Sloga

Post by ♥ Julianna ♥ »

Image
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#60 Re: Sloga

Post by karanana »

kako zakljucujes ovo zox? jeli nesto bilo sinoc pa si na osnovu ovoga zakljucio? sumnjiv si ti meni, upozoris city padne mrtva glava, sad upozoravas slogu...ako se desi, imam osjecaj da bi tebe mogli potraziti.
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#61 Re: Sloga

Post by Kjajević Majko »

Zox wrote:Vjeruj ti meni, JESTE :) Ne zelim pisati gdje da ne ispadne da bilo koga reklamiram.
Recept je vrlo jednostavan: izbacivac mahalac, koji zna druge mahalce, kojem je stalo do posla kojeg obavlja i kome niko ne zeli da se zamjeri :)
:lol: :lol: :lol:
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#62 Re: Sloga

Post by dimu »

aida05 wrote:Svasta!A ja toliko izlazim i BAS NIKADA nisam tucu vidjela a ne nesto drugo!

pa potuku se oni klosarcici i narkomancici vrlo cesto... ne moraju se bas tacno ispred tebe potuci, ali bude sranja na ulazu i ispred naravno...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#63 Re: Sloga

Post by Cholina_Lokica »

potuku se tamo, samo eto niko nije povlacio oruzje nikakvo sve se zavrsavalo obicnom tucom
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#64 Re: Sloga

Post by Šeherzada »

Mozda se potuku(u mojoj okolici nisu nikada)a i ako jesu,kako Dile kaze,sve se zavrsilo samo tucom
Ali_G
Posts: 4640
Joined: 02/03/2002 00:00

#65 Re: Sloga

Post by Ali_G »

Nije mozda, nego jest'! Razni se likovi skupljaju tako da me nista ne cudi. Al' eto vi zadovoljni sto se samo na tuci zavrsi... :-)
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#66 Re: Sloga

Post by dimu »

pa tako to pocinje, prvo samo sake, pa se neko sjeti flasom, pa drugi noz ponese... itd 8)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#67 Re: Sloga

Post by Cholina_Lokica »

ma dobro, cinjenica je da nigdje vise nije sigurno, tako da nije ni tamo, bile su tuce sto ne znaci da nece biti veceg belaja... iskreno se nadam da ce me to fuliti i ako bude nest da budo k'o do sad, jer od saka mogu pobjeci, ali od metka ne mogu...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#68 Re: Sloga

Post by JThomas »

ma neće kobru niko :lol: :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#69 Re: Sloga

Post by Cholina_Lokica »

'oce mungos :D
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#70 Re: Sloga

Post by to sam ja »

:D Sloga i koncerti "Rock under the siege" :lol: :lol: :lol: sjeca li se ko toga??? :lol: :lol: :lol: :lol: I bila rupa u zidu kroz koju su se flase provlacile...eeeeeee..lijepa su to vremena bila :D :D :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#71 Re: Sloga

Post by strong69 »

to sam ja wrote::D Sloga i koncerti "Rock under the siege" :lol: :lol: :lol: sjeca li se ko toga??? :lol: :lol: :lol: :lol: I bila rupa u zidu kroz koju su se flase provlacile...eeeeeee..lijepa su to vremena bila :D :D :D
Eeee. da mi je neko rekao da cu se sa sjetom sjecati tih vremena... Lezi Majmune, Grafit, Blago Gluhim, Edge... Pa rock maratoni... Nisam 2 dana kuci dolazio. Hebo ti ovo danas...

A usput, najjaca Sloga je ona na zadnjem spratu, kod Rese i Zinke :-D Nikad niko nikoga nije poprijeko pogledao a kamoli sta drugo. Makar je tako bilo. Prosle su godine otkad sam zadnji put bio tamo.
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#72 Re: Sloga

Post by to sam ja »

strong69 wrote:
to sam ja wrote::D Sloga i koncerti "Rock under the siege" :lol: :lol: :lol: sjeca li se ko toga??? :lol: :lol: :lol: :lol: I bila rupa u zidu kroz koju su se flase provlacile...eeeeeee..lijepa su to vremena bila :D :D :D
Eeee. da mi je neko rekao da cu se sa sjetom sjecati tih vremena... Lezi Majmune, Grafit, Blago Gluhim, Edge... Pa rock maratoni... Nisam 2 dana kuci dolazio. Hebo ti ovo danas...

A usput, najjaca Sloga je ona na zadnjem spratu, kod Rese i Zinke :-D Nikad niko nikoga nije poprijeko pogledao a kamoli sta drugo. Makar je tako bilo. Prosle su godine otkad sam zadnji put bio tamo.

E vidis Reso...njega sam zaboravila :-D
Post Reply