Sloga

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Dmaster
Posts: 65
Joined: 01/07/2006 15:20

#1 Sloga

Post by Dmaster »

Zna li neko mozda broj preko kojega se moze rezervisati sto u Slozi?
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#2

Post by pinkzelena »

Zar se sad i tamo "rezerviše" :-) !?

Još malo,pa će početi rezervacije i po najgorim rupama i birtusima..svašta..

on topic: odi lično dan ranije i rezerviši,ne vjerujem da to ide preko nekog broja.Nije Sloga sad neki toliko atraktivan prostor.
Wednesday
Posts: 362
Joined: 24/12/2006 22:00
Location: Sarajevo

#3 Re: Sloga

Post by Wednesday »

Dmaster wrote:Zna li neko mozda broj preko kojega se moze rezervisati sto u Slozi?
pinkzelena wrote:Zar se sad i tamo "rezerviše" :-) !?

Još malo,pa će početi rezervacije i po najgorim rupama i birtusima..svašta..

on topic: odi lično dan ranije i rezerviši,ne vjerujem da to ide preko nekog broja.Nije Sloga sad neki toliko atraktivan prostor.
ali tu grijesite. to nije "sloga"- to je novo, ultra, cool, fansy, mjesto "cinemas" :-)
i nakon onih koznih sofa u domu mladih, ovo je sasvim normalna stvar :oops: :x
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#4 Re: Sloga

Post by pinkzelena »

Wednesday wrote:
ali tu grijesite. to nije "sloga"- to je novo, ultra, cool, fansy, mjesto "cinemas" :-)
i nakon onih koznih sofa u domu mladih, ovo je sasvim normalna stvar :oops: :x

Da,da.. zaboravio si dodati da je prozračno toliko,da ti se puši glava kad izađeš..i da bljuješ dim iz pluća narednih 7 dana,a pritom ti ostane smrad oznojenih pazuha,koji se kako god se okreneš nađu ispred tvog nosa :-)
Promenada upicanjenih papaka i papanki,kojima je Sloga idealno mjesto za malo fatačine.. :-)

Eh..šta bi od one "naše" Sloge i ISF rock partyja...
Bila je ok nakon prvog renoviranja i preobražaja,ali ovo sad... katastrofa..
Doduše,neko voli stajati ko u kifli i gledati ko prolazi,pijuckati i đuskati..zato svakom sloboda izbora.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#5

Post by Majstorinho »

Sloga... :-)
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#6 Re: Sloga

Post by Karabaja »

pinkzelena wrote:
Wednesday wrote:
ali tu grijesite. to nije "sloga"- to je novo, ultra, cool, fansy, mjesto "cinemas" :-)
i nakon onih koznih sofa u domu mladih, ovo je sasvim normalna stvar :oops: :x

Da,da.. zaboravio si dodati da je prozračno toliko,da ti se puši glava kad izađeš..i da bljuješ dim iz pluća narednih 7 dana,a pritom ti ostane smrad oznojenih pazuha,koji se kako god se okreneš nađu ispred tvog nosa :-)
Promenada upicanjenih papaka i papanki,kojima je Sloga idealno mjesto za malo fatačine.. :-)

Eh..šta bi od one "naše" Sloge i ISF rock partyja...
Bila je ok nakon prvog renoviranja i preobražaja,ali ovo sad... katastrofa..
Doduše,neko voli stajati ko u kifli i gledati ko prolazi,pijuckati i đuskati..zato svakom sloboda izbora.
A prije nije bila ni prljava, ni zagušljiva?

Uostalom, i u staroj ISV slogi se sto mogao rezervisati...
Možda malo previše kritično gledaš na to što su je malo prefarbali i dezinficirali..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7 Re: Sloga

Post by Neelix »

pinkzelena wrote:
Eh..šta bi od one "naše" Sloge i ISF rock partyja...
toliko o "tvojoj" Slozi :lol: :lol:


ni meni se ne svidja ovaj sadasnji izgled :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#8

Post by Neelix »

kad sam vec tu, imal utorkom svirki kakvih? znam da blavorsi odavno ne tamburaju tamo :( ali bio je poslije njih neki bend sa zenskom pjevacicom...imal toga jos?
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#9

Post by Neelix »

ma odem ja tu i tamo cetvrtkom, nije lose, al se sjecam prije onih utoraka, i kad blavorsi zasviraju Rundekov Makedo, ja u trans padnem :D

sta je sa cubismom bilo?
joj kako oni dosadnu muziku sviraju... :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#10

Post by Dori »

Pokusaj na 033 21 88 11, ali moras doci ranije...
Iako rezervises cuvaju ti sto do 9, poslije nista.....
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#11 Re: Sloga

Post by pinkzelena »

Neelix wrote:
toliko o "tvojoj" Slozi :lol: :lol:


ni meni se ne svidja ovaj sadasnji izgled :x

Pardon,ISV.. :-) .. nek si ti odmah poletio da me ispraviš.. :roll:
Last edited by pinkzelena on 06/11/2007 12:23, edited 1 time in total.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#12 Re: Sloga

Post by pinkzelena »

Karabaja wrote: Možda malo previše kritično gledaš na to što su je malo prefarbali i dezinficirali..

Dobro,ako ti tako misliš... meni je draža bila u staroj varijanti..ali ti si vjerovatno neki šminker,koji nerijetko uživa i u turbo folku..pa je tebi onda draža ova varijanta.. :D ..malo đuskanje,koke.. itd.
I samo da naglasim,da sam dobronamjerna.. naglasak je na tome,da mislim da smo različiti tipovi,pa sam u postu ranije i rekla svakom pravo izbora.
Kome se ide,nek ide.. al to za rezervacije mi je van pameti.
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#13

Post by cico x »

jos malo pa neces moci u tenama ulaziti
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#14 Re: Sloga

Post by Karabaja »

pinkzelena wrote:
Karabaja wrote: Možda malo previše kritično gledaš na to što su je malo prefarbali i dezinficirali..

Dobro,ako ti tako misliš... meni je draža bila u staroj varijanti..ali ti si vjerovatno neki šminker,koji nerijetko uživa i u turbo folku..pa je tebi onda draža ova varijanta.. :D ..malo đuskanje,koke.. itd.
I samo da naglasim,da sam dobronamjerna.. naglasak je na tome,da mislim da smo različiti tipovi,pa sam u postu ranije i rekla svakom pravo izbora.
Kome se ide,nek ide.. al to za rezervacije mi je van pameti.
a ti možda imas malkice previše predrasuda.. :roll:
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#15 Re: Sloga

Post by Karabaja »

pinkzelena wrote:
Karabaja wrote: Možda malo previše kritično gledaš na to što su je malo prefarbali i dezinficirali..

Dobro,ako ti tako misliš... meni je draža bila u staroj varijanti..ali ti si vjerovatno neki šminker,koji nerijetko uživa i u turbo folku..pa je tebi onda draža ova varijanta.. :D ..malo đuskanje,koke.. itd.
I samo da naglasim,da sam dobronamjerna.. naglasak je na tome,da mislim da smo različiti tipovi,pa sam u postu ranije i rekla svakom pravo izbora.
Kome se ide,nek ide.. al to za rezervacije mi je van pameti.
a ti možda imas malkice previše predrasuda.. :roll:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#16

Post by Amazonka27 »

ne kontam... :?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#17

Post by anais_nin »

Neelix wrote:ma odem ja tu i tamo cetvrtkom, nije lose, al se sjecam prije onih utoraka, i kad blavorsi zasviraju Rundekov Makedo, ja u trans padnem :D

sta je sa cubismom bilo?
joj kako oni dosadnu muziku sviraju... :D
eeeee bili su to dani :oops: :roll: :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#18

Post by Amazonka27 »

Cetvtkom je prevelika guzva, ali je zato petak i subota super. Ne znam sta ocekujete od sloge? Da je sminkeraj - nije. Da je ko prije - nije. Ali mislim da je super mjesto i za skakanje i za sjedenje.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#19

Post by mamica papucarka »

a kako se zove onaj kafic kod Zelje??? Jel to The Club :roll:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#20

Post by pinkzelena »

Amazonka27 wrote:Cetvtkom je prevelika guzva, ali je zato petak i subota super. Ne znam sta ocekujete od sloge? Da je sminkeraj - nije. Da je ko prije - nije. Ali mislim da je super mjesto i za skakanje i za sjedenje.

Ja nemam stvarno ništa protiv.. o ukusima se ne raspravlja..dvaput sam tamo bila otkako je "Cinema" i nikad više..
Ko voli,nek izvoli..
Samo neki pamte Slogu kakva je prije bila..pa upoređuju..
Lijepih uspomena ima iz tog doba :oops: :D
ManiacSA
Posts: 65
Joined: 26/03/2007 16:10

#21

Post by ManiacSA »

Ovoj ''pinkzelena'' se stavrno nema sta prigovoriti, toliko se ispametova da ne treba nista dodati :-) Cuj sminkeri koji vole turbo folk, pa ja ni na derneku ne slusam folk nit sam sminker a opet sam u slogi redovono cetvrtkom, a nisam jedini. Al eto nek si nam ti objasnila kako kasnije smrdis na dim itd. Haj pametna navedi mi jedan klub, nakon kojeg ne smdis na dim :roll: Cuj papanke i papci, kakvih li ti problema imas curo ili zeno draga?? Bolje otici kod Biche, u Central itd. jel tako jel tamo ipak nema papanluka :-) Ko da u Sarajevu ima neogranicen izbor klubova, pa seres po slogi. Sta fali djuskanju i kokama :? , pa to se trazi kad izadjes sa rajom da se zabavis, ako hoces mirni izlazak odes na pivu u korner i zavrseno. A nije sloga za ustogljene poput tebe. Smijesne su ti konstatacije

I jos neko rece jos malo pa neces moci uci ni u tenama, predrasuda glupa, ne da mozes uci u tenama vec mozes i duxerici, al ne nekoj sminkerskoj vec obicnoj sportskoj.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#22

Post by mIRCerka »

pinkzelena wrote:
Amazonka27 wrote:Cetvtkom je prevelika guzva, ali je zato petak i subota super. Ne znam sta ocekujete od sloge? Da je sminkeraj - nije. Da je ko prije - nije. Ali mislim da je super mjesto i za skakanje i za sjedenje.

Ja nemam stvarno ništa protiv.. o ukusima se ne raspravlja..dvaput sam tamo bila otkako je "Cinema" i nikad više..
Ko voli,nek izvoli..
Samo neki pamte Slogu kakva je prije bila..pa upoređuju..
Lijepih uspomena ima iz tog doba :oops: :D
koja sloga? ISV klub?



:zzzz:





Kad pokrenuse ISV rock klub, prica je bila JEBO TO KO UZIVA U OVIM POP ROCK baladama bla bla bla





vama nikad ugodit.... :D


Meni je najjace bilo kad smo vas izlevatili do maksimuma, svi se nalozise SUBOTA SLOGA ISV KLUB sminkaaaaaaaa a ono godisnji koncert AKCUSa Seljo.. a fino stajali plakati :D samo niko nije obracao paznju :D:D:D


sto se Cineme tice, ja od crvenih vrata sa ogledalima ne idem dalje :D kicheraj pravi :D

********************
sto se reyervacija tice, nisam znala da su to uveli :D
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#23

Post by pinkzelena »

mIRCerka wrote: koja sloga? ISV klub?



:zzzz:





Kad pokrenuse ISV rock klub, prica je bila JEBO TO KO UZIVA U OVIM POP ROCK baladama bla bla bla





vama nikad ugodit.... :D


Meni je najjace bilo kad smo vas izlevatili do maksimuma, svi se nalozise SUBOTA SLOGA ISV KLUB sminkaaaaaaaa a ono godisnji koncert AKCUSa Seljo.. a fino stajali plakati :D samo niko nije obracao paznju :D:D:D


sto se Cineme tice, ja od crvenih vrata sa ogledalima ne idem dalje :D kicheraj pravi :D

********************
sto se reyervacija tice, nisam znala da su to uveli :D

Ma ja se samo prisjetih nekih lijepih uspomena..a istina..nikad nikom ugoditi.. :-)
Nek ide ko gdje hoće..al imamo valjda pravo prokomentarisati i mi,koji smo tamo išli kad su bili rock partyji..
Jes da je bio go prostor..nigdje ništa,al brate u srednjoj mi je bilo zakon..
Da mi je vratit makar onu jednu noć..
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#24

Post by mIRCerka »

:D


Domestos!
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#25

Post by Amazonka27 »

:D
Post Reply