Sloga četvrtkom

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Post Reply

Idete li u Slogu?

Naravno
1
5%
Ne, nikad, to je davno prošlo vrijeme
11
50%
Samo četvrtkom
10
45%

Total votes: 22

Prince

#1 Sloga četvrtkom

Post by Prince » 27/01/2007 11:56

Nije mi jasno kako se moglo desiti da se od Sloge napravi vrtić. Ljudi od 14-15 godina su preplavili ovu nekad dobru kafanu, i što je najzanimljivije, ostaju do 2-3 ujutro. Zadnji put sam pokušao ući u pola 1, i naišao sam na red do policije, a u 2 je i dalje bilo krcato. Ako nisu djeca, onda su žilavi ili nabildani papani, obrijanih glava, a unutra svira dance iz 95. godine, kao što je ET ili Ilan Kabiljo. Smučilo mi se... Vlado, pa šta uradi...

DUREX

Post by DUREX » 27/01/2007 12:13

Cekaj malo, haveru.... Pa, pod broj jedan, to vise nije I NIJE ODAVNO Sloga koje se starija populacija sjeca... niti treba da bude nesto tome slicno... Vremena se mijenjaju, a sa vremenom stizu i nove furke.... Svaki pokusaj pravljenja necega sto bi potsjecalo na neka davna vremena-propao je... Propao je iz jednostavnog razloga sto su se sa vremenom mijenjali i ljudi i ovaj nas grad (negativnom putanjom, nazalost).
Drugo, Sloga vise nije Sloga, nego pokusaj obrade stare Kineme, tj. Vladin pokusaj da , nakon sto je dobio pedalu iz Olomanke, ponovo stane na noge (zna se kako je prosla(pala) ona obrada Kineme u prolazu kod EP).

Zato, ne pitaj se "Sta je bilo sa Slogom", jer Sloga kao Sloga, na koju ti aludiras, odavno vise ne postoji... Radije se pitaj "Vlado, kad ces vise umjesto ET-a, Snow-a, Dine dvornika, Tonija Cetinskig i ostalih budalastina u Kinemu dovesti nekog pravog house DJ-a ili nesto slicno"... O tome se radi.

O bilderima, koznjacima, nakurcenim likovma i belajima, ne moras da se pitas... to smo odavno MI i ovaj nas grad i tome niko vise ne moze stati u kraj...Sto se djece tice, to je posao kerova na vratima.

debela

Post by debela » 27/01/2007 12:49

da, to nije ona birvaktilna sloga ali ce se prostor vazda zvati tim imenom.
sloga je generacijama bila prvo (jedno od) mjesto gdje su klinci pocinjali sa izlascima. i sama sam bila medju takvima davne...nebitno :D
neka ih, na pravom su mjestu. sta im je alternativa :roll:

stidljiv

Post by stidljiv » 27/01/2007 12:52

Cuj sta im je alternativa...

Pa Akva.... :-) :D

Neelix

Post by Neelix » 27/01/2007 17:37

mah...smece :D

prije 4-5 godina ISV ROCK CLUB Sloga je za mene bila prava stvar :) utorak blavorsi, i srijeda unplugged plug, nije se propustalo :)

i ko sto neko rece, nisu pustali 2pana, tehno govna, i slicne krkanluke 8-)

sad...eh...samo mogu mastati o necemu slicnom :roll:

van Basten
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Post by van Basten » 28/01/2007 03:11

zar taj unplugged nije bio četvrtkom? Il mene sjećanje izdaje lagano? A nedjeljom karaoke party...
to je bilo zlatno doba poslijeratne sloge kad je moj staž tamo u pitanju... nakon 2 godine počeo sam sve rjeđe ići, a sada više nikako...
Nove generacije, nove furke... pa se i mjesto prilagođava... dobro je sve dok se i tu ne počne đigera puštati... a to što klinci i klinke sa 14-15 godina ostaju do 2 ujutro tamo, to je već za posebne teme

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 28/01/2007 09:46

Nije lose ponedjeljkom, latino americki plesovi, folovi..

amarce

Post by amarce » 28/01/2007 09:56

Sto se mene tice interijer sloge mi je i sada solidan.Opet se osjeti ona neka atmosfera u njoj.Mozda mi se u vezi ove atmosfere i cini ,nisam siguran,jer su mi ostali u sjecanju oni metal koncerti,one sutke,mahanje glavom i naravno one armaturne sipke kojih vise nema.
A sto se tice djecurlije i papaka koji izlaze..uhhh.Neki sam dan bio u slozi na bini gore i promatrao onako face koje su se sepurile dole nize stejdza.Povracao sam i pitao se sta ja radim ovdje!?
Meni iskreno nesmeta sto je pocela malo mlada raja izlaziti,mogu i oni biti onako OK a i svi smo nekad mladi bili,nego me zivcira onaj papanluk koji u slozi nikad nije postojao.Jebi ga,sloga nikad nije bila sminkersko mjesto.Za takve postoji Akva,central i pederski Akvarijus(rekla kazala za ovaj dio-pederski)

supersonic

Post by supersonic » 28/01/2007 11:58

nedelja- karaoke sa legendom zokom
utorak- blavorsi
cetvrtak-unplugged, to je bila sloga.
sto jaran rece neki dan, ovih pola likova ne zna da se ovo prosle godine zvalo sloga.
ukratko na jednom mjestu bazeni, internet i boemi.

Prince

Post by Prince » 28/01/2007 12:35

supersonic wrote:nedelja- karaoke sa legendom zokom
utorak- blavorsi
cetvrtak-unplugged, to je bila sloga.
sto jaran rece neki dan, ovih pola likova ne zna da se ovo prosle godine zvalo sloga.
ukratko na jednom mjestu bazeni, internet i boemi.
Ovim je stvarno sve rečeno.

Fakat je šteta ono što se sad dešava, jer dugoročno može izgubiti ljude koji vole Slogu. Djeca i papci će doći i proći, i početi izlaziti negdje drugdje, čim im Sloga dosadi, ali se više niko neće htjeti vratiti od normalne raje u Slogu. Možda i griješim, ali znam da sam prošli četvrtak otišao kod Bičakčića i super mi je bilo.

Neelix

Post by Neelix » 28/01/2007 15:14

u pravu si, cetvrtak unplugged, prenijelo me ;)

Post Reply