Slike Sarajeva

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3126 Re: Slike Sarajeva

Post by nema me tamo »

SmokingMan wrote:
peepeep wrote:Nisu u rangu onih al jbg, daj šta daš.

Image
Perverzija stari. :thumbup:

Jedna od boljih ikad, nije ni zbog stadiona..
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3127 Re: Slike Sarajeva

Post by SmokingMan »

nema me tamo wrote:
SmokingMan wrote:
peepeep wrote:Nisu u rangu onih al jbg, daj šta daš.

Image
Perverzija stari. :thumbup:

Jedna od boljih ikad, nije ni zbog stadiona..
Ja sam ljubitelj pejzaža i monumentalnih zdanja,ja bih i golu djevojku ispred sebe zanemario pored jednog ovakvog pogleda.
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#3128 Re: Slike Sarajeva

Post by BordoSarajevo »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#3129 Re: Slike Sarajeva

Post by peepeep »

SmokingMan wrote:
nema me tamo wrote:
Perverzija stari. :thumbup:

Jedna od boljih ikad, nije ni zbog stadiona..
Ja sam ljubitelj pejzaža i monumentalnih zdanja,ja bih i golu djevojku ispred sebe zanemario pored jednog ovakvog pogleda.[/quote]


Samo da još jednom nabacim link na izvor slika iz prijašnjih postova.
Da ne bude da kradem ili nešto. Ima i flickr.

A sad par ukradenih od drugih autora. :D

Image

p.s.

Image

v.

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3130 Re: Slike Sarajeva

Post by SmokingMan »

Ma erotika,na svaku dobru sliku moždano svršavam. :thumbup:
User avatar
ptičica
Posts: 3006
Joined: 27/08/2012 10:11
Location: izmedju jave i sna...

#3131 Re: Slike Sarajeva

Post by ptičica »

peepeep wrote:
Image

p.s.

Image

v.

Image
Ne bih mogla izabrati koja je ljepsa! :) :thumbup: :thumbup: :thumbup:
selma 83
Posts: 622
Joined: 10/12/2010 18:45

#3132 Re: Slike Sarajeva

Post by selma 83 »

pozdrav svima, zanima me jeste li vidjeli kako su 3 stara svjedoka Sarajeva , stamena drveta sa ogromnim krošnjama sasjekli do debla, a ja sam baš se ljetos pitAO kako ih vrli inžinjeri JKP Park nisu dosad masakrirali a eto otkrili su ih i srezali. Ljetos su imali tako zelen list da su pravili ogromni hlad , mislim da grane nisu bile stare nego je to neka naša trenutna politika u Sarajevu da se sjeku drva iz neke predostrožnosti, navodno. Mjesto je do izvršne vlade ,kod parkinga blizu Vrbanja mosta .potpuno zdrave grane dužine oko 4 metra na sve strane je bilo. a sad... :run: jeste li vidjeli i šta mislite o tom . mislim da ista sudbina čeka platane kod latinske čuprije samo da zafali Parku radnih "obaveza".
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3133 Re: Slike Sarajeva

Post by mali_milojica »

Strašne slike zadnjih par stranica :thumbup:
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#3134 Re: Slike Sarajeva

Post by holowey »

selma 83 wrote:pozdrav svima, zanima me jeste li vidjeli kako su 3 stara svjedoka Sarajeva , stamena drveta sa ogromnim krošnjama sasjekli do debla, a ja sam baš se ljetos pitAO kako ih vrli inžinjeri JKP Park nisu dosad masakrirali a eto otkrili su ih i srezali. Ljetos su imali tako zelen list da su pravili ogromni hlad , mislim da grane nisu bile stare nego je to neka naša trenutna politika u Sarajevu da se sjeku drva iz neke predostrožnosti, navodno. Mjesto je do izvršne vlade ,kod parkinga blizu Vrbanja mosta .potpuno zdrave grane dužine oko 4 metra na sve strane je bilo. a sad... :run: jeste li vidjeli i šta mislite o tom . mislim da ista sudbina čeka platane kod latinske čuprije samo da zafali Parku radnih "obaveza".
a jesi li ti vidjela kako pade stablo u velikom parku i osteti napojnu mrezu tramvajskog saobracaja? srecom samo mreza nastrada...
mistek
Posts: 3394
Joined: 23/05/2010 15:16

#3135 Re: Slike Sarajeva

Post by mistek »

selma 83 wrote:pozdrav svima, zanima me jeste li vidjeli kako su 3 stara svjedoka Sarajeva , stamena drveta sa ogromnim krošnjama sasjekli do debla, a ja sam baš se ljetos pitAO kako ih vrli inžinjeri JKP Park nisu dosad masakrirali a eto otkrili su ih i srezali. Ljetos su imali tako zelen list da su pravili ogromni hlad , mislim da grane nisu bile stare nego je to neka naša trenutna politika u Sarajevu da se sjeku drva iz neke predostrožnosti, navodno. Mjesto je do izvršne vlade ,kod parkinga blizu Vrbanja mosta .potpuno zdrave grane dužine oko 4 metra na sve strane je bilo. a sad... :run: jeste li vidjeli i šta mislite o tom . mislim da ista sudbina čeka platane kod latinske čuprije samo da zafali Parku radnih "obaveza".
Neki dan pade stablo u Velikom parku. Prije 10 dana pod snijegom pade ona vrba na Vracama po sred kuće. Predostrožnost je majka.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#3136 Re: Slike Sarajeva

Post by peepeep »

Image

Image

Image

Dosta za danas :D

p.s. sve su clicky
User avatar
dragma
Posts: 3620
Joined: 19/02/2014 16:24
Location: Ja nisam odavle

#3137 Re: Slike Sarajeva

Post by dragma »

Desni klik za zoom..Image
Image
Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3138 Re: Slike Sarajeva

Post by amar1994 »

Fotograf: Emir Taljanović

Image

:thumbup:
User avatar
dragma
Posts: 3620
Joined: 19/02/2014 16:24
Location: Ja nisam odavle

#3139 Re: Slike Sarajeva

Post by dragma »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#3140 Re: Slike Sarajeva

Post by peepeep »

Uvredljivo loša praznična atmosfera. Sramota za grad koji želi da privuče turiste.
User avatar
dragma
Posts: 3620
Joined: 19/02/2014 16:24
Location: Ja nisam odavle

#3141 Re: Slike Sarajeva

Post by dragma »

Baš tako, vidi Ferhadije, isto tamni vilajet
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#3142 Re: Slike Sarajeva

Post by DoradO »

vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3143 Re: Slike Sarajeva

Post by amar1994 »

DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
:thumbup:

Image

:per: :D

:run:
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#3144 Re: Slike Sarajeva

Post by DoradO »

amar1994 wrote:
DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
:thumbup:

Image

:per: :D

:run:
nebi bio loš kao pomoćna mašina :P
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3145 Re: Slike Sarajeva

Post by amar1994 »

DoradO wrote:
amar1994 wrote:
DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
:thumbup:

Image

:per: :D

:run:
nebi bio loš kao pomoćna mašina :P
:-D :thumbup:
User avatar
dragma
Posts: 3620
Joined: 19/02/2014 16:24
Location: Ja nisam odavle

#3146 Re: Slike Sarajeva

Post by dragma »

DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
Koje ne bi ovako izgledalo? Slabo osvjetljena Ferhadija ili ofucani ukrasi u njoj?
Čuj kritično vrijeme i (ne)realne fotke!?
Niđe veze. Akcenat je stavljen na slabo osvjetljenu i bijedno okićenu centralnu ulicu glavnog grada u vrijeme novogodišnjih praznika čijem izgledu ne doprinosi nešto naročito doba dana/noći niti broj prolaznika u njoj.
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#3147 Re: Slike Sarajeva

Post by DoradO »

dragma wrote:
DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
Koje ne bi ovako izgledalo? Slabo osvjetljena Ferhadija ili ofucani ukrasi u njoj?
Čuj kritično vrijeme i (ne)realne fotke!?
Niđe veze. Akcenat je stavljen na slabo osvjetljenu i bijedno okićenu centralnu ulicu glavnog grada u vrijeme novogodišnjih praznika čijem izgledu ne doprinosi nešto naročito doba dana/noći niti broj prolaznika u njoj.

:thumbup:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#3148 Re: Slike Sarajeva

Post by problemnatravunu »

posudio

Image
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3149 Re: Slike Sarajeva

Post by black »

dragma wrote:
DoradO wrote:vala ove fotografije nisu cemu, vjerovatno mobitelom fotografisano, jos kriticno vrijeme i nema raje... nije toliko loše uživo i da su kvalitetnije (realnije) fotke nebi ovako izgledalo :-)
Koje ne bi ovako izgledalo? Slabo osvjetljena Ferhadija ili ofucani ukrasi u njoj?
Čuj kritično vrijeme i (ne)realne fotke!?
Niđe veze. Akcenat je stavljen na slabo osvjetljenu i bijedno okićenu centralnu ulicu glavnog grada u vrijeme novogodišnjih praznika čijem izgledu ne doprinosi nešto naročito doba dana/noći niti broj prolaznika u njoj.
ma pusti njega sere k'o foka :mrgreen: skroz pristojne fotke :wink:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#3150 Re: Slike Sarajeva

Post by jefff »

problemnatravunu wrote:posudio

Image
Izgkeda lepo iz zraka dok se ne spustis i dok ti ne stanu na nogu i dok te ne gurnu i ne opsuju majku i sestru
Post Reply