Slike gradnje Bugojna

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

DTSRyder
Posts: 50
Joined: 14/08/2012 02:56

#76 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by DTSRyder »

Prelijep je ovaj centar
User avatar
SemPer_fi
Posts: 122
Joined: 17/08/2010 18:26

#77 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by SemPer_fi »

Ulica legla sve fino reklo bi se ulaze se , a to sto mi studenti od opstine smo dobili samo 2 stipendije to ih boli racKu ..
Mislio sam glasati za Hasana , al nakon ovog nema sanse(cak sam i na jednoj temi na ovom forumu to napisao) moj glas ce ici HDZ-u imam osjecaj da ce nam biti bolje !
Did
Posts: 246
Joined: 28/10/2007 21:08

#78 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by Did »

SemPer_fi wrote:Ulica legla sve fino reklo bi se ulaze se , a to sto mi studenti od opstine smo dobili samo 2 stipendije to ih boli racKu ..
Mislio sam glasati za Hasana , al nakon ovog nema sanse(cak sam i na jednoj temi na ovom forumu to napisao) moj glas ce ici HDZ-u imam osjecaj da ce nam biti bolje !
Studenti su mali procenat glasača. Puno ljudi će hodati ulicom i reći da je lijepo. Tako se to u politici gleda, na žalost.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#79 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by Jazzy.ba »

Image
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#80 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by Chuckie »

Večeras.

Image
User avatar
Bakuda
Posts: 2
Joined: 11/04/2012 03:48
Contact:

#81 Slike gradnje Bugojna

Post by Bakuda »

Nije uvek lako ali je uvek lepo navijati za Partizan
Cke ciganske totalno poludele,sve bi htele titule ali ne da Tole bre :
Lazna Barsa sa lazne marakane. Uvek su hteli da budu nesto drugo...a mi smo samo "mali" Partizan
User avatar
newlevel
Posts: 1168
Joined: 30/03/2013 23:51

#82 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by newlevel »

Ovo je jedan grad, koji je osudjen na propast, vrijeme ce to dokazati, pa ce i propasti jednog dana. Vrlo malo mu fali, Hasan Ajkunic & Co, su ga zavili u crno, a Bgmi i neka su, a i neka ce. Preporucio bi svakome da napusti ovaj grad, pogotovu studentima, da se uspiju probiti u drugom gradu, ili inozemstvu. Jer definitivno u Bugojnu nema buducnosti. Za ne povjerovat je, koliko su ljudi koji imaju 40+ godina primitivni. Grad im pljacka nacelnik, i par mocnika tj ratnih profitera, a oni sute i opet na izborima glasaju za istog gradonacelnika. E pa gladujte, dragi moji ex-sugradjani !
ps.
zao mi samo pametne omladine koji primjecuju tu pljacku i unistavanje grada, ali sta mogu poduzeti, naspram masu seljaka, koji znaju samo na predizbornim skupovima govoriti:"Hasooo, Hasooo, Hasooo". I pola godine poslije izbora, istom tom nacelniku, za kojeg su glasali psovati i verbalno ga vrijedjati. Nije vam on kriv, niti njegova porodica pa da psujete...
User avatar
Amagon
Posts: 392
Joined: 12/07/2007 16:10
Location: Zenica-Sarajevo

#83 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by Amagon »

User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3446
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#84 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by anex »

Ima li išta novo u Bugojnu?
blecak
Posts: 1379
Joined: 15/11/2006 09:28

#85 Re: Slike gradnje Bugojna

Post by blecak »

Slike gradnje Bugojna, ali iz ranijeg vakta. :bih:

Bugojno, 1883

Image
Post Reply