Slatka tajna....

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#26

Post by Jasho »

Kada vam neko povjeri neku svoju tajnu, znaci da ima puno povjerenje u vas i da je sigurnan/sigurna da tu tajnu nečete nikom otkriti! Kada meni najbolja prijateljica nešto kaže u povjerenju, to je za mene svetinja i nikad ni pod kojim uslovima ne bih nikom ispričao njezinu tajnu! Nema ništa ružnije i odvratnije nego kad odate tajnu svoje najbolje prijateljice/svog najboljeg prijatelja!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#27

Post by horns&drums »

Tajne su tu zato da ih neko nasluti...
Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

On na sve ima odgovor :)
Gđa. Brams
Posts: 15
Joined: 30/06/2005 20:06

#28

Post by Gđa. Brams »

danas wrote:
Gđa. Brams wrote:ma kad ti neko kaze "ali nemoj nikom reci" odma znaci da je to isto vec nekome ispricano...

ako moram i pomisliti na to da trebam osobu zamoliti da ne prenosi dalje, onda cu radije zadrzati za sebe.

ne odajem svoje tajne 8-) , a kamoli tudje :D

:dance: :dance: :dance: 8-)

eeeeeeee 8-)

da ti kazem, al nemoj nikom reci :)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#29

Post by anais_nin »

horns&drums wrote:Cemu li se ti Ana smijes kod ovakvih ozbiljnih pitanja? :D

Vjerovatno si nekom jebala znanje sa cuvanjem tajni :D:D
ma anais ne odaje tajne cak ni BIVSIH prijatelja, a kamoli sadasnji...ma sta prijatelja...ne odajem tajne ni usputnih povjerilaca :D u principu vecinom jako brzo zaboravim, ko bi sve to cuvao u glavi :lol: :D

a sto se povjeravanja mojih tajni tice, ma obicno je to najuzi krug jako bliskih osoba, koje same mogu procjeniti da to ne treba siriti dalje...obicno to nisu neke skandalozne informacije nego cisto neki dio mog zivota o kojem zelim raspraviti bas s tim osobama....

i obicno ne pravim dramu ako neko iznevjeri moje povjerenje u tom smislu...ali drugi put ce dobiti samo filtrirane informacije....

najinteresantnije mi je kako su cesto neke stvari stvar percepcije...kako neko proleti dalje s nekom informacijom koja je OCIGLEDNO povjerljiva, i onda to objasnjava vasim najboljim interesom ili okolnostima :roll:
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#30

Post by xygirl »

kako danas rece cudna je ljudska psiha...

imam osjecaj da je nekako najbolje zadrzati za sebe (znam tesko je :D) ono sto zelimo da se ne zna ili ispricati vec nekome ko bi najmanje imao interesa od te tajne :D neko sasvim neutralan... a ko ce ga traziti :D

helem, uglavnom nemam neke specijalne tajne ...
tajne drugih uglavnom ne zelim da cujem osim ako neko stvarno ima zarku zelju da mi se ispovjedi... onda saslusam i potrudim se da na tome i ostane... bezvezno mi je da neko prica o tajnama drugih osim... da, onda je to cisto ogovaranje...
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#31

Post by Harrys »

Anais,cini mi se da je doslo da zmjene teza. :D Hoce to kod tracibaba. :lol:
Kad ti se neko povjeri,to je tajna i nista vise.
Slatka tajna je ona tvoja,licna,koju mozda samo ti znas ili jos jedna osoba,tajnu koju ces mozda i odnijeti sa sobom.Zato se i zove slatka.
Jedna tvoja avantura sa mnom bi ostala moja slatka tajna do groba,jedino ako se ti nebi pohvalila. :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32

Post by anais_nin »

Harrys wrote:Anais,cini mi se da je doslo da zmjene teza. :D Hoce to kod tracibaba. :lol:
Kad ti se neko povjeri,to je tajna i nista vise.
Slatka tajna je ona tvoja,licna,koju mozda samo ti znas ili jos jedna osoba,tajnu koju ces mozda i odnijeti sa sobom.Zato se i zove slatka.
Jedna tvoja avantura sa mnom bi ostala moja slatka tajna do groba,jedino ako se ti nebi pohvalila. :lol: :lol:
eh al je to mozda onoj drugoj osobi "slatka tajna" :D

pa naravno da bi bila slatka, kad si ti sav od cokolade :D okle mene i hvalisanja...vjerovatno bih otvorila temu o tome "moja afera sa Harrysom" :lol: :lol: :lol: :D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#33

Post by Harrys »

anais_nin wrote:
Harrys wrote:Anais,cini mi se da je doslo da zmjene teza. :D Hoce to kod tracibaba. :lol:
Kad ti se neko povjeri,to je tajna i nista vise.
Slatka tajna je ona tvoja,licna,koju mozda samo ti znas ili jos jedna osoba,tajnu koju ces mozda i odnijeti sa sobom.Zato se i zove slatka.
Jedna tvoja avantura sa mnom bi ostala moja slatka tajna do groba,jedino ako se ti nebi pohvalila. :lol: :lol:
eh al je to mozda onoj drugoj osobi "slatka tajna" :D

pa naravno da bi bila slatka, kad si ti sav od cokolade :D okle mene i hvalisanja...vjerovatno bih otvorila temu o tome "moja afera sa Harrysom" :lol: :lol: :lol: :D
Nemas ti pojma kako je lijepo zivjeti sa slatkom tajnom. :lol: :lol: :lol: :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#34

Post by anais_nin »

Harrys wrote: Nemas ti pojma kako je lijepo zivjeti sa slatkom tajnom. :lol: :lol: :lol: :-)
kako ti znas da ja ne znam? :lol: :D i da znam ko da bih to isprical ana forumu :lol: :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#35

Post by bpsang »

danas wrote:
Gđa. Brams wrote:ma kad ti neko kaze "ali nemoj nikom reci" odma znaci da je to isto vec nekome ispricano...

ako moram i pomisliti na to da trebam osobu zamoliti da ne prenosi dalje, onda cu radije zadrzati za sebe.

ne odajem svoje tajne 8-) , a kamoli tudje :D

:dance: :dance: :dance: 8-)
tvoja tajna je mala

Image
Deb's
Posts: 145
Joined: 04/06/2005 23:42
Location: Sarajevo

#36

Post by Deb's »

lako čuvam tuđe tajne a i svoje ,i nije mi neki tereat.....nekad sam čuvo i više tajnih od jednom i nikad nije isucirlo....

šta ću kad sam

MULTI SECRET KEEPER ILI MSK 8) 8) 8) 8)
Post Reply