Slatka tajna....

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#1 Slatka tajna....

Post by anais_nin »

Tajne, tajne, tajne...molim te nemoj nikom reci!!!!! Koliko vjerno postujete takve molbe???? Koliko dobro cuvate tajne, i da li vam se ljudi uopste povjeravaju??? Da li vam je ikad teret cuvati tudju tajnu? I koliko vaznosti pridajete povjerenju koje mozete imati u neku drugu osobu da cuva vasu tajnu??? :D Da li vam se ikad omaklo, izletilo, pa ste nenamjerno odali tudju tajnu? :D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2 Re: Slatka tajna....

Post by vodolija_33 »

anais_nin wrote:Tajne, tajne, tajne...molim te nemoj nikom reci!!!!! Koliko vjerno postujete takve molbe???? Koliko dobro cuvate tajne, i da li vam se ljudi uopste povjeravaju??? Da li vam je ikad teret cuvati tudju tajnu? I koliko vaznosti pridajete povjerenju koje mozete imati u neku drugu osobu da cuva vasu tajnu??? :D Da li vam se ikad omaklo, izletilo, pa ste nenamjerno odali tudju tajnu? :D
Imam jako mali krug ljudi kojima bih pričala o svojim "tajnama", ako ih mogu tako nazvati jer su to uglavnom stvari koje se ne tiču nikoga drugoga sem mene a nikako nešto zbog čega bih život dala... tako i ako se desi da neko "slučajno izleti, oda tajnu" :D it's not a big deal at all :wink:

Uglavnom, ljudima iz tog "kruga povjerenja" :D nemam potrebu govoriti "molim te nemoj nikom reći!!!" jer se to podrazumijeva :)

Što se tiče mene kao "čuvara tajni"- o tome mogu da pričaju samo ljudi koji su mi nekad neku svoju tajnu ispričali.... :)

Lično sumnjam da čovjek može nehotice da oda nečiju "tajnu".... to je samo izgovor. :wink:
lavicas
Posts: 156
Joined: 19/08/2005 22:21
Location: BL

#3 Re: Slatka tajna....

Post by lavicas »

anais_nin wrote:Tajne, tajne, tajne...molim te nemoj nikom reci!!!!! Koliko vjerno postujete takve molbe???? Koliko dobro cuvate tajne, i da li vam se ljudi uopste povjeravaju??? Da li vam je ikad teret cuvati tudju tajnu? I koliko vaznosti pridajete povjerenju koje mozete imati u neku drugu osobu da cuva vasu tajnu??? :D Da li vam se ikad omaklo, izletilo, pa ste nenamjerno odali tudju tajnu? :D
Vjerno čuvam tajne... I povoljno... :lol: :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#4

Post by horns&drums »

Cemu li se ti Ana smijes kod ovakvih ozbiljnih pitanja? :D

Vjerovatno si nekom jebala znanje sa cuvanjem tajni :D:D
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#5

Post by repeater »

EPP
Gollum
Posts: 177
Joined: 18/06/2004 12:48

#6

Post by Gollum »

Anais, maj presassss odaj tajnicu Golumicu :D:D:D:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#7 Re: Slatka tajna....

Post by danas »

anais_nin wrote:Tajne, tajne, tajne...molim te nemoj nikom reci!!!!! Koliko vjerno postujete takve molbe???? Koliko dobro cuvate tajne, i da li vam se ljudi uopste povjeravaju??? Da li vam je ikad teret cuvati tudju tajnu? I koliko vaznosti pridajete povjerenju koje mozete imati u neku drugu osobu da cuva vasu tajnu??? :D Da li vam se ikad omaklo, izletilo, pa ste nenamjerno odali tudju tajnu? :D
ja odma posteno kazem :D ako ne mogu zadrzati za sebe :D :D :D
da znaju da sam ja ta koja ih je omahalala :D :lol: :lol:

PS a drugima "tajne" povjeravam samo kad hocu da pukne trac carsijom :D :D :D
onda pratim da vidim kojom se brzinom :D i pravcima :D siri ta ko biva "tajna" :D

inace :D cuvam za sebe :D ako nisam ja mogla sacuvati svoju sopstvenu tajnu, kako ce taj neko drugi :D :-)
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#8

Post by white_sugar »

ama sto mi to prije nisi rekla danas :x
sada znam sto mahala sve zna o meni :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#9

Post by danas »

white_sugar wrote:ama sto mi to prije nisi rekla danas :x
sada znam sto mahala sve zna o meni :lol:
pa nisam ti rekla: ja ovo ne mogu drzati samo za sebe :D
da sam ti to posteno rekla :D ne bi se ti sad javljala na ovaj forum :D
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#10

Post by white_sugar »

cccccccc :D mahaluso
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#11 Re: Slatka tajna....

Post by repeater »

[quote="danas"] inace :D cuvam za sebe :D ako nisam ja mogla sacuvati svoju sopstvenu tajnu, kako ce taj neko drugi :D :-)[/qu

da, ali onda se ne radi o dobroj tajni .. cilj je da te to dijeljenje tajne malo pogolica, uzbudi, uznervozi.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#12

Post by danas »

white_sugar wrote:cccccccc :D mahaluso
al' ako ti kazem da necu reci, znas da necu :)

da se vratimo na anaisino pitanje:
vecina ljudi kada se ko biva "povjerava" hoce da to zapravo "procuri" :D
cudna je ljudska psiha... :D
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#13

Post by white_sugar »

nemora znaciti ako ti se "povjerim" da hocu da mahala zna. nego dvije glave su bolje od jedne, pa mozda pomogne mi to povjeravanje :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#14

Post by danas »

white_sugar wrote:nemora znaciti ako ti se "povjerim" da hocu da mahala zna. nego dvije glave su bolje od jedne, pa mozda pomogne mi to povjeravanje :D
onda samo reci -- ovo ne ide dalje :D i onda je OK :D
osim ako ja kazem :D dis is tu gud to stej bitvin tu of us... :lol: :lol: :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#15

Post by FFK as Lucy01 »

Cim mi neko dodje i kaze: reci cu ti nesto, ali nemoj molim te nikome da govoris :D ja znam koliko je sati :lol: :lol:

Tajna, ako je tajna, moze da se kaze nekome i bez uvoda :nemoj nikome reci....mislim koja je poenta da ja pricam o problemima moje prijateljice u braku, kad se taj brak tice samo nje i njenog muza, osim ako ne zelim da malo "zasecerim" pricu i napravim idota od nje i njenog braka...
Dakle, ako neko kaze nemoj nikome govoriti, to samo znaci da nemaju muda da sami prosire pricu :D :D recimo ako im se neko dopada ili sl. :D
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#16

Post by Qler »

slatka tajna je kad popushis secerasu i ne pricas nikome :D:D :-) :lol: :lol: :lol: :D :-) :-) :-) :-) :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#17

Post by danas »

Lucy01 wrote: Dakle, ako neko kaze nemoj nikome govoriti, to samo znaci da nemaju muda da sami prosire pricu :D :D recimo ako im se neko dopada ili sl. :D
e, to :D
sve ti znas, vidim ja :wink:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#18

Post by FFK as Lucy01 »

danas wrote:
Lucy01 wrote: Dakle, ako neko kaze nemoj nikome govoriti, to samo znaci da nemaju muda da sami prosire pricu :D :D recimo ako im se neko dopada ili sl. :D
e, to :D
sve ti znas, vidim ja :wink:
Rodio me babo pametnu :lol: hoce to od rada na truHlom zapadu :lol:
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#19

Post by white_sugar »

vidi sto se dvije mahaluse sastale:D da znam da vam nista ne pricam vise :D
ja kada nekome kazem nemoj nikome reci stvarno tako mislim jer nekim ljudima treba to par puta ponoviti da bi stvarno skontali da nikome ne govore nista.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#20

Post by danas »

white_sugar wrote:vidi sto se dvije mahaluse sastale:D da znam da vam nista ne pricam vise :D
ja kada nekome kazem nemoj nikome reci stvarno tako mislim jer nekim ljudima treba to par puta ponoviti da bi stvarno skontali da nikome ne govore nista.
e moja secerka :D
ako im moras objasnjavati deset puta :D onda im bolje nista i ne govori :D :-)

a da nije mene i lucinde :D ko bi ti ispricao :D kakva je svadba bila u pittuljice :lol: :lol: :lol: :lol:
white_sugar
Posts: 262
Joined: 02/04/2003 00:00

#21

Post by white_sugar »

da da moram vam se zahvaliti za to :D
hvala danas hvala lucy za veoma detaljne podatke :lol:
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#22 Re: Slatka tajna....

Post by FortunaBela »

anais_nin wrote:Tajne, tajne, tajne...molim te nemoj nikom reci!!!!! Koliko vjerno postujete takve molbe???? Koliko dobro cuvate tajne, i da li vam se ljudi uopste povjeravaju??? Da li vam je ikad teret cuvati tudju tajnu? I koliko vaznosti pridajete povjerenju koje mozete imati u neku drugu osobu da cuva vasu tajnu??? :D Da li vam se ikad omaklo, izletilo, pa ste nenamjerno odali tudju tajnu? :D
Tajne se ne govore svima, ima prosto ljudi koji to ne mogu sačuvati...Ja lično nikad nisam došla u iskušenje da odam nečiju tajnu....
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23

Post by Qler »

meni kad neko kaze neku tajnu i kaze mi da je ne govorim nikome, ja se potrudim da je zaboravim sto prije...ono ostane mi negdje na kraju pameti :) i onda kad me taj neko podsjeti sjetim se da je nekad nesto pricao :) i tako najbolje cuvam tajne :)
Gđa. Brams
Posts: 15
Joined: 30/06/2005 20:06

#24

Post by Gđa. Brams »

ma kad ti neko kaze "ali nemoj nikom reci" odma znaci da je to isto vec nekome ispricano...

ako moram i pomisliti na to da trebam osobu zamoliti da ne prenosi dalje, onda cu radije zadrzati za sebe.

ne odajem svoje tajne 8-) , a kamoli tudje :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#25

Post by danas »

Gđa. Brams wrote:ma kad ti neko kaze "ali nemoj nikom reci" odma znaci da je to isto vec nekome ispricano...

ako moram i pomisliti na to da trebam osobu zamoliti da ne prenosi dalje, onda cu radije zadrzati za sebe.

ne odajem svoje tajne 8-) , a kamoli tudje :D

:dance: :dance: :dance: 8-)
Post Reply