SkyShowtime

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

brazzo19
Posts: 3163
Joined: 25/09/2008 13:43

#126 Re: SkyShowtime

Post by brazzo19 »

S obzirom da imam Netflix i HBO Max, isplatili se uopste uzimati ovo o sta oni nude da nema na ovima gore koji su poklopili 90% sadrzaja?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#127 Re: SkyShowtime

Post by Benq »

Ne isplati, pompezno najavljivano, a ponuda nikakva.
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#128 Re: SkyShowtime

Post by hopi »

brazzo19 wrote: 14/09/2023 21:59 S obzirom da imam Netflix i HBO Max, isplatili se uopste uzimati ovo o sta oni nude da nema na ovima gore koji su poklopili 90% sadrzaja?
ja sam pauzirao hbo, tj nisam platio, haj da vidim šta ima ovdje
pa vala tanko, ima solidno sadržaja, ali ništa konkretno da pogledam tj ništa posebno zanimljivo barme za mene
tako da možda evo 1 mjesec pogeldati, i onda ugasiti
Benjo34
Posts: 2000
Joined: 21/01/2018 00:49

#129 Re: SkyShowtime

Post by Benjo34 »

Sky je poprilicno los..disney+ je top, mana je sto nema prijevoda ali ima hrpa dobrog sadrzaja.
brazzo19
Posts: 3163
Joined: 25/09/2008 13:43

#130 Re: SkyShowtime

Post by brazzo19 »

Sta ima Disney+ u ponudi i namjeravaju li ga prevoditi za "nase trziste"?
dzenanalic22
Posts: 832
Joined: 28/08/2017 16:30

#131 Re: SkyShowtime

Post by dzenanalic22 »

brazzo19 wrote: 15/09/2023 10:36 Sta ima Disney+ u ponudi i namjeravaju li ga prevoditi za "nase trziste"?
Imaš trenutno ponudu 1.99€/mj (3 mjeseca), pa možeš istražiti sadržaj. Ponuda traje do 20.09., inače će cijena biti 9.99e za nove korisnike od 1.11.

https://www.disneyplus.com/en-ba
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#132 Re: SkyShowtime

Post by AnonymousBIH »

dzenanalic22 wrote: 15/09/2023 10:50
brazzo19 wrote: 15/09/2023 10:36 Sta ima Disney+ u ponudi i namjeravaju li ga prevoditi za "nase trziste"?
Imaš trenutno ponudu 1.99€/mj (3 mjeseca), pa možeš istražiti sadržaj. Ponuda traje do 20.09., inače će cijena biti 9.99e za nove korisnike od 1.11.

https://www.disneyplus.com/en-ba
Vidio, uzeo, 3 mjeseca po 1.99€ mjesecno ako neko jos pokusa, a ne 1.99€ za 3 mjeeeca kako sam mislio. Otkazao, pogledacu ovaj mjesec sta ima jer je slika perfekcija. Nemaju nikako balkanskih prevoda niti audio sinhronizacije, veliki minus.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4409
Joined: 02/12/2017 20:10

#133 Re: SkyShowtime

Post by fusion_ba »

Odličan je Disney, uz HBO Max meni odlična kombinacija.
ertz1
Posts: 6
Joined: 26/12/2020 12:31

#134 Re: SkyShowtime

Post by ertz1 »

Ako neko hoce,nudim skyshowtime za netflix ili hbo max
User avatar
Point.
Posts: 27802
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#135 Re: SkyShowtime

Post by Point. »

Samo zbog Frasiera plaćam SkyShowtime i vrijedno svake pare.
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#136 Re: SkyShowtime

Post by Qler »

To i Star Trek :)
dzenanalic22
Posts: 832
Joined: 28/08/2017 16:30

#137 Re: SkyShowtime

Post by dzenanalic22 »

Od aprila dižu cijene i uvode paket s reklama u većini zemalja Europe i u zemljama regije (BiH, Makedoniju, Albaniju i Crnu Goru će izgleda preskočiti).

Image
probook
Posts: 4595
Joined: 13/10/2013 22:38

#138 Re: SkyShowtime

Post by probook »

Imao sam onu akcijsku licencu od par dolara i otkazao. Vrlo slabo dodaju naslove i nisam nikako bio zadovoljan ponudom.
User avatar
HardCore
Posts: 2379
Joined: 17/05/2011 21:46

#139 Re: SkyShowtime

Post by HardCore »

I kod mene je ova od 50% popusta, nisam pregledo do sad mozda 3-4 filma, a imam ga vec pola godine, vjerovatno cu ga uskoro isključiti, sranje teško pored netflixa i hbo max
Ajdinn4
Posts: 637
Joined: 21/06/2021 20:59

#140 Re: SkyShowtime

Post by Ajdinn4 »

I ja davno otkazao.... Vremenom planiram otkazao je sve servise i ostaviti samo RD
david87
Posts: 66
Joined: 02/06/2020 07:51

#141 Re: SkyShowtime

Post by david87 »

Imam ovu app kako je dosla kod nas i uredno mi naplacivalo svakog 14og u mjesecu. Ovaj mjesec mi nije skinulo nista, u cemu moze biti problem?
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#142 Re: SkyShowtime

Post by crnivrag »

david87 wrote: 16/03/2024 16:49 Imam ovu app kako je dosla kod nas i uredno mi naplacivalo svakog 14og u mjesecu. Ovaj mjesec mi nije skinulo nista, u cemu moze biti problem?
Vjerovatno nisi prihvatio da se slažeš sa novom većom cijenom pretplate, pa su deaktivirali dalju naplatu.
Spoiler
Show
Poštovani korisniče,

prije svega, želimo da vam se zahvalimo što ste, putem ponude Upola cijene zauvijek, postali jedan od naših prvih pretplatnika. Upravo nam posebni članovi poput vas daju inspiraciju da nastavimo pružati najbolje moguće iskustvo zabave i razonode. Želimo da znate da ste izuzetno cijenjeni dio SkyShowtime zajednice.

Od 23. aprila 2024. vaš postojeći plan pretplate će biti preimenovan u Standard Plus, a također uvodimo i novu vrstu plana pretplate na naše usluge, Standard s reklamama.

Nije obavezno da bilo šta poduzimate kako biste i dalje uživali u SkyShowtime ponudi bez reklama i prekida* i nastavit ćemo da vam pružamo uslugu u skladu s ponudom Upola cijene zauvijek koja nastavlja da se primjenjuje. Vaša će se trenutna pretplata automatski prebaciti na plan pod novim nazivom Standard Plus od 23. aprila 2024. a vaše uplate će automatski biti preuzimane istom metodom plaćanja kao i dosad.

Oduvijek smo se trudili da pružimo vrhunsko iskustvo po povoljnoj cijeni i neprestano podižemo kvalitet sadržaja dostupnog na našoj platformi. To uključuje više blockbuster filmova izravno iz kina, više novih i ekskluzivnih serija i sve veći broj SkyShowtime Original produkcija, uključujući i lokalnu zabavu i razonodu.

Kao dio ovih izmjena, cijena vaše mjesečne pretplate na Standard Plus plan će se povećati.

Počevši od vašeg prvog redovnog datuma naplate, ne prije 23. aprila 2024., vaša mjesečna pretplata će podlijegati našoj novoj cjenovnoj strukturi i povećat će se na sljedeći način:

Mjesečno Upola cijene zauvijek
Trenutni iznos: 2,99 € mjesečno
Od 23. aprila 2024.: 3,99 € mjesečno

Ukoliko vaša pretplata ističe prije 23. aprila 2024. godine, ove izmjene se neće primijeniti na vas.

Ukoliko ne pristajete na navedene izmjene možete otkazati svoju pretplatu na SkyShowtime. Posjetite svoj Korisnički račun i isključite opciju automatskog obnavljanja prije nego što promjene stupe na snagu.

Ažuriranje naših Uslova korištenja i Izjave o privatnosti

U naporima da neprestano podižemo kvalitet naše usluge i obezbjedimo vam najbolje iskustvo streaminga, također vas obavještavamo kako upravo ažuriramo naše Uslove korištenja i Izjavu o privatnosti. Sažetak navedenih izmjena možete pronaći u daljem tekstu, ali vam preporučujemo da u cijelosti pročitate i ažurirane Uslove korištenja i Izjavu o privatnosti.

Ažurirani Uslovi korištenja na snagu stupaju 23. aprila 2024. Nije obavezno da bilo šta poduzmete, ali nastavkom korištenja naših usluga nakon ovog datuma pristajete na primjenu ažuriranih Uslova korištenja. Ukoliko ne pristajete na navedene izmjene možete otkazati svoju pretplatu na SkyShowtime. Posjetite svoj Korisnički račun i isključite opciju automatskog obnavljanja.

Ažurirana Izjava o privatnosti na snagu stupa 28. februara 2024. Znamo da vam je privatnost bitna, pa želimo da se osjećate potpuno informisani o tome kako postupamo s vašim ličnim podacima nakon što nam ih povjerite.

Naša pomoć vam je uvijek na raspolaganju. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, molimo posjetite naš Centar za pomoć za više informacija.

Zahvaljujemo vam što ste izabrali SkyShowtime servis i željno očekujemo priliku da vam nastavimo pružati najbolju holivudsku i lokalnu zabavu i razonodu od kultnih brendova kao što su Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock, te SkyShowtime Original serije.

Detalji o ažuriranoj verziji naših Uslova korištenja

Uključeno je:

• Dodatno pojašnjenje i opis vrste sadržaja koji nudimo na našoj platformi.

• Dodatno pojašnjenje u pogledu uvođenja novih planova pretplate i mogućnosti prebacivanja na drugi plan.

• Pojašnjenje kako naši planovi pretplate mogu (ovisno o odabranom planu) uključivati reklame (prikaz sponzora i plasman proizvoda) i/ili promotivne trailere SkyShowtime servisa. Također smo jasno naznačili kako je bilo kakav pokušaj da se spriječi prikazivanje reklama (uključujući upotrebu ad-blocker tehnologije) strogo zabranjen.

• Ažuriranje uslova koji se odnose na naplatu kako bi se ponudile jasnije i preciznije informacije o ciklusima naplate i trajanju vaše pretplatne obaveze.

• Pojašnjenje uslova koji se odnose na pretplatu ostvarenu putem treće strane.

• Pojašnjenje kako svoj korisnički račun možete zajednički koristiti s ovlaštenim korisnicima iz vašeg domaćinstva.

• Pojedinosti o tome kako i kada može doći do promjena u našim uslovima i cijenama u budućnosti.

• Uklanjanje ili pojednostavljenje ponavljanih izraza ili dijelova teksta, tako da Uslovi korištenja ostanu transparentni, jasni i precizni, te laki za primjenu i snalaženje.

Detalji o ažuriranoj verziji naše Izjave o privatnosti

Uključeno je:

• Revidiranje Izjave o privatnosti čiji je fokus na vama, našem korisniku, te kako se naše procedure obrade podataka odnose na vas i to kako koristite naše usluge.

• Pojednostavljene izraze i pojašnjenja da bi se povećala transparentnost u pogledu toga kako SkyShowtime upravlja vašim podacima i koristi ih. Cilj je da sve informacije budu jasne i razumljive za sve naše cijenjene korisnike.

• Dodatne informacije koje se konkretno odnose na naše ažurirane opcije pretplate, te na njihove značajke i funkcionalnost.

• Detaljnije informacije o vašim pravima i izborima – budući da razumijemo da su vam od velikog značaja – uključujući to koji su vam na raspolaganju, kako da ih ostvarite, te sve različite metode kontaktiranja koje vam nudimo kako bismo osigurali da vam je pružena podrška koju tražite.

*Može uključivati promotivne trailere za SkyShowtime filmove i serije.
Post Reply