Skup podrske u Zenici

Locked

Podrzavate li protjerivanje mudzahedina?

da
84
58%
ne
50
35%
ne znam
10
7%
 
Total votes: 144

User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#551

Post by DobroJutroKolumbo »

mIRCerka wrote:
MUNAFIK wrote: Mirci od tebe kao nekoga ko stalno prica o nekakvom suzivotu, o toleranciji, o pravima o razumjevanjima i ostalim vrijednostima civilizacije sam ocekivao vise... ali sta se moze...
a ko je napisao lazi, provjeri i procitaj malo sta sam ja napisao a sta si ti... znas citati pa prifati se posla...
ja ti napisah u prethodnom postu rezime :D
A ti kako hoces.
Ako je Sud rekao da je kriv, onda je kriv, sta ja imam naglabati o tome. Ako je sud iy Strazbura rekao da se ne smije jos deportovati, onda nek ga ne deportuju.Ono sto mi smeta je to sto se, cim se neko usudi reci PA STA NEK GA DEPORTUJU AKO JE SVE ISTINA STO SU NAVELI, taj neko proglasi cetnikom i svim najgorim sto postoji. PA ti skontaj ko prica o suzivotu ko prica o normalnom zivotu i slobodi iznosenja misljenja bez titulisanja vojvotskim titulama.
Alahimanet Munafice :D
Problem je sto se on ne protjeruje PRAVNO , nego POLITICKI, a kod nas sud svira kako vlada naredi!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#552

Post by mIRCerka »

kolumbo, hajd ovako, posto moram ici halisat, deder mi nadji kojim dokumentom se on tacno protjeruje...
pa mi javi...pa da vidimo jel politicki ili pravno...
Ili ce biti PRAVNO ali znas mi svi znamo da je to politicki bla bla...
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#553

Post by DobroJutroKolumbo »

mIRCerka wrote:kolumbo, hajd ovako, posto moram ici halisat, deder mi nadji kojim dokumentom se on tacno protjeruje...
pa mi javi...pa da vidimo jel politicki ili pravno...
Ili ce biti PRAVNO ali znas mi svi znamo da je to politicki bla bla...
E pa sve je pocelo od 9/11 za ove nesretnike...Da nije toga bilo oni bi sad bili najnormalniji gradjani u BiH!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#554

Post by mIRCerka »

DobroJutroKolumbo wrote:
mIRCerka wrote:kolumbo, hajd ovako, posto moram ici halisat, deder mi nadji kojim dokumentom se on tacno protjeruje...
pa mi javi...pa da vidimo jel politicki ili pravno...
Ili ce biti PRAVNO ali znas mi svi znamo da je to politicki bla bla...
E pa sve je pocelo od 9/11 za ove nesretnike...Da nije toga bilo oni bi sad bili najnormalniji gradjani u BiH!!!
Ovo je BiH, mi nemamo veze sa 9/11...
rekoh, kojim dokumentom i po cemu je Abu Hamza prijetnja sigurnosti BiH...

konkretno molicu.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14645
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#555

Post by DaysleepeR »

Stvarno ode tema u nedogled, ja cu da vam pomognem i da vam dam prave adrese za zalbe:

http://www.sda.ba/

http://www.zabih.ba/

http://www.rijaset.ba/

http://www.sudbih.gov.ba/

Bujrum pišite šaljite mailove, ovo su ili oni koji ih tjeraju iz BiH ili oni koji bi mogli nešto da urade ali šute.
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#556

Post by DobroJutroKolumbo »

mIRCerka wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
mIRCerka wrote:kolumbo, hajd ovako, posto moram ici halisat, deder mi nadji kojim dokumentom se on tacno protjeruje...
pa mi javi...pa da vidimo jel politicki ili pravno...
Ili ce biti PRAVNO ali znas mi svi znamo da je to politicki bla bla...
E pa sve je pocelo od 9/11 za ove nesretnike...Da nije toga bilo oni bi sad bili najnormalniji gradjani u BiH!!!
Ovo je BiH, mi nemamo veze sa 9/11...
rekoh, kojim dokumentom i po cemu je Abu Hamza prijetnja sigurnosti BiH...

konkretno molicu.
Imamo i te kako , da nije bilo 9/11 niko ih nebi spomenuo...nemoj biti smijesna , budi realna molim te...
AbuBabu
Posts: 5
Joined: 17/01/2008 14:40

#557

Post by AbuBabu »

Cuj, ko kod ih podrzava morate razumiti

kao prvo to da je nekoliko stotian baradatih arapa doslo da "pomognu" je dalo mogucnos cetnicima da tvrde da su se borili protiv fundamentalista, sto je smijesno posto VRS to bi bili cetnici, je bila deset put manje sekularna od ARBiH, sto nije ni tesko. I onda oni mogu sada ispasti kao "civilizacija" a bilo je suprotno


kao drugo, to tumacenje islama, kao sto je u saudiskoj arabiji vodi u srednji vijek, ako im se malo dobost, onda mic po mic pa se sve zene pokrivaju..

isto kao sto su cetnici poceli sa evociranje uspomena u vezi kosovo s milosevicem, a onda od toga pokusali istrijebiti bosance i hrvate

i trece, saudiji i kompanija, skupa sa drugim nasim dusmanima hoce da nas naprave sto primitivnijim i zaostalim, da mogu raditi sa nama sta god hoce..

Licno nisam musliman nego agnostik, ali ovi u mojoj porodici sto se smatraju vjernici, vecina nebi htjela ovo "novo" tumacenje islama gdje se zene pokrivaju, eto

ovo mi je bilo naj zabavnije, i naj tuznije, Bog nas kazni sto nismo bili muslimani, pa poslao cetnike :lol: znaco zbog toga je pozdrav "pomoz bog" :lol:

Nama treba Republika BiH a ne ovaj nakaz sto sada imamo sa Cetnicima, Ustasama i Mujahedinima
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#558

Post by obuca »

uuuuuuuuuuuuu agnostik :D :-? :lol: sace tebi fenjera ocitat bukvicu :lol:
ya yamza yayali :D
AbuBabu
Posts: 5
Joined: 17/01/2008 14:40

#559

Post by AbuBabu »

je li ovo znaci da idem u pakao :-) :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#560

Post by obuca »

da da i to gdje ja lozim :D xaxala yayalaliler :x
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#561

Post by uvjek dobar gost »

meni je zasmetala zloupotrijeba djece u svemu onome.....
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#562

Post by Vodenjak »

mostary wrote:Znamo da najvise srbima i hrvatima smetaju muslimani koji praktikuju vjeru, koji su oprezni spram njih, koji vide dalje od svog nosa, koji vide da se srbi ponovo spremaju na zlocine, koji nece dozvoliti da budu pilici za klanje kao 92, koji su svjesni okruzenja u kojem zive, koji zive i rade posteno, ne kradu niti ubijaju (u miru), koji ne piju i ne puse niti jedu svinjetinu, - takvi smetaju i komunjarama i balijama, koji bi prodali i rodjenu majku za nesto dolara ili eura. Al neka, nek se zna kakva je ova muslimanskom krvlju natopljena BIH, a oni koji su je branili ispadaju da su krivi sto su se branili.
Zemlja je natopljena LJUDSKOM krvlju sto u stvari nema veze sa temom!

I, bez obzira na sve sto si natalasao ovdje, ti koje ti ocito smatras moralnim stubovima naseg drustva ucinili su u svakom pogledu vise zla nego dobra i narodu i drzavi!

Zato, sheraf! :x
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#563

Post by Vodenjak »

mIRCerka wrote:
venera888 wrote:
AbuBabu wrote:Boga vam, sto neki ovdje imaju probleme sa glavom

Jedino nasim bradatim susjedima s kokardama ide na ruku ovaj super islam

da nas mogu prikazivati kao majmune! Ovo nama uopce ne pomaze samo skodi, ako ovi kreteni zele da pokrivaju zene imaju S.Arabiju, ovo je Bosna..

Nemogu uopce razumiti kako nekim Bosnjacima pada napamet da budu super muslimani, je li vama vaznija vjera ili nacija..

Sada mi krecemo malo po malo u srednji vijek, a cetnici mogu pokazivati kako su se borili protiv "turaka" idiotizam...
Clanovi moje porodice su se borili za Republiku BiH, ne za neki sarijat i arabiju i sranje!
vaznija je vjera,,jel ti krivo???


bili smo losi prije rata pa smo opet dozivjeli genocid,sad smo hvala Allahu opametili se(vecina)
Venera, da bogdom ima kategorija ban zbog gluposti, ti bi ga prva dobila.
:D :D

:lol: :lol: :lol:
User avatar
arbosan
Posts: 297
Joined: 04/07/2005 08:50
Location: Sarajevo

#564

Post by arbosan »

Totalno se NE slazem sa cinjenicom da nas je Bog kaznije pa dao rat. mislim da i gospođa nije to htjela reci. A ako jeste, onda se zasigurno ne slazem.

Pravilo je jednostavno, nemozes se ponasati kao ovca u skupini vukova. To je bila nasa greska. Eh, za one pametne to je i vise nego dovoljno sto je receno.

A za one koje misle da su zloupotrebljena djeca. I s tim se ne slazem, cija su to djeca. to su njihova djeca, oni nisu ih zloupotrebili, nego djeca su ukazali da nezele ostati bez oca ili babe. Dakle, ta djeca najvise ispastaju ako ostanu bez oca, i naravno je normalno da izadju i kazu svoje. Sta bi vi htjeli da urade. Da sutre. Da je tvoje djete izaslo na protest, rekao bi da je zloupotreba djeteta, ali pretpostavljam da su to njihova djeca, i djeca njihovih prijatelja. A znamo da djeca iskazuju najiskrenija osjecanja.
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#565

Post by venera888 »

to sto sam htjela reci jeste da su mnogi prije rata imali samo ime od islama(nekada ni to) pa su opet dozivjeli genocid..sto znaci da ovi koji govore da ne mozemo biti neki "super muslimani" treba da znaju da kada neprijatelji dobiju priliku opet ce nas isto snaci,,bili super muslimani ili losi muslimani.Meni je drago vidjeti da se Bosnjaci bude i da je islam jaci...jer kada smo osvjesceni tada smo i sigurniji
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#566

Post by obuca »

reče ti i podiže mač
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#567

Post by mIRCerka »

venera888 wrote:to sto sam htjela reci jeste da su mnogi prije rata imali samo ime od islama(nekada ni to) pa su opet dozivjeli genocid..sto znaci da ovi koji govore da ne mozemo biti neki "super muslimani" treba da znaju da kada neprijatelji dobiju priliku opet ce nas isto snaci,,bili super muslimani ili losi muslimani
Oh brother... :roll:

izvrsicu harakiri...
Locked