Skup podrske u Zenici

Locked

Podrzavate li protjerivanje mudzahedina?

da
84
58%
ne
50
35%
ne znam
10
7%
 
Total votes: 144

venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#376

Post by venera888 »

Centralni dnevnik, pitanje, da li treba protjerati Abu Hamzu ?


rezultati

DA 1195

NE: 5179
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#377

Post by venera888 »

Umjetnik a wrote:šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
navedi te lazi
globalbih
Posts: 94
Joined: 12/05/2007 14:04
Location: Sarajevo

#378

Post by globalbih »

GandalfSivi wrote:Hocemo li narode proteste po skandinaviji organizovati? Pa koga ti lozis vise nesretnice...
GandalfSivi, da od protesta ima nesto, bio bih medju prvim. Nazalost, ni 10.000 nece rjesiti nista. Ako se sjecas jadnih rudara koji su protestovali i kada si bili prebijeni samo zato sto su iznosili svoj stav!!! Mi cesto zaboravljamo pa npr> tkz.alzirska grupa gdje se neki nasi ublehasi ni do dan danas *IZ nije nista uradila* nisu ocitovali. Sve presude pa i ona iz Strazbura rekle da je uradjeno nezakonito i da su nasi....to je sada samo suplja prica. Da se ja pitam, uradio bih ko studenti u Francuskoj, poveo 5.000 mladica u nerede, porusio sve izloge od vjecne vatre do marindvora, unistio sto vise automobila neduznih gradjana pa nek se i oni pitaju ZBOG KAKVOG SU GRIJEHA TO NEKI URADILI I KADA CE IM DRZAVA/VLAST NAMIRITI STETU. eh, onda bi se digle i drugi kojima bi ta steta bila nepopravljiva i t d.. to bi islo u nedogled. Policija bi hapsila par, mozda desetine mladica i nista vise ali bi na kraju bio opci haos i ANARHIJA sto bi dovelo do sloma vlastodrzaca i neke bi, BAREM NEKE stvari isle nabolje.
Kao sto napisah, TIPICAN JE PRIMJER OMLADINE U FRANCUSKOJ koja je iako veoma mala naspram nase, dala rezultate. Dok se nesto ne dogodi dzaba je protestovati. To, sto se kaze u narodu, ne pije vode!
samo treba zapaliti FITILJ NA PRAVOME MJESTU i biti 8-) !
Ne treba loziti nego samo zapaliti fitilj u pravo vrijeme na pravome mjestu. Klima *razne afere, inflacija itd." i vjetar pogoduju!
NA KRAJU KRAJEVA, PREDPOSTAVLJAM DA JE NA OVIM FORUMIMA NAJVISE OMLADINE I TO ONE OBRAZOVANE KOJI POSMATRAJU A MOGU URADITI NESTO ZA SEBE I BOLJE SUTRA UKOLIKO PLANIRAJU ZIVJETI U BIH.

Pozdrav,

PS> kada bolje analizirate moj tekst vidjet cete da u osnovi nema nista loseg nego zelja za opcim dobrom, bas kao i novo rodjenje djeteta gdje majka mora imati bolove pri prodjaju.
Pink_Panther
Posts: 8
Joined: 28/01/2008 01:01

#379

Post by Pink_Panther »

Umjetnik a wrote:šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
a što ti se zgadilo?

ne sviđaju se ni meni al živimo u demokratiji, sloboda izražavanja, član 10. europske konvencije

nije lipo da se tako ložiš pajdo, glasovali ste za komšića, ne date hrvatima da biraju svog člana govoreći da je to demokratija, pa eto sad demokratija
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#380

Post by Prpa.ba »

venera888 wrote:a narod nece dugo jos trpiti ovo ponizavanje svega islamskog i bosnjackog
Sta bi sa multi-kulti svebosnjackom narodnoscu? Ono, bosnjaci muslimani, bosnjaci katolici, bosnjaci pravoslavci, bosnjaci ateisti? :lol:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#381

Post by Umjetnik a »

venera888 wrote:
Umjetnik a wrote:šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
navedi te lazi
što te to zanima
ili ti je babo abu hamza pa bi da ostane :D
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#382

Post by olduser »

maloprije gledam na TV, da bog sacuva...
muslimanski cetnici
pa ono pobit sve redom,
steta one djece..

demokratija :x :x
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45271
Joined: 29/12/2005 01:20

#383

Post by jeza u ledja »

venera888 wrote: Image
:shock: :lol:
venera888 wrote: normalno da ne oslikava,,oslikava samo sta SDP-ovci misle,a oni nisu vecina :)
I? Sta sad? Nije SDP na vlasti. Ma kako majku mu koga sad da krivimo. Koliko se sjecam izrucenje Alziraca je bila top-tema zamjerka vladavini SDPa. Ko ih sad tjera? Neko imaginaran jelde? Nije sigurno tvoja SBiH jel tako? A cekaj, oni su i tada bili na vlasti.

Fuj. :-x
Last edited by jeza u ledja on 02/02/2008 20:47, edited 1 time in total.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#384

Post by Umjetnik a »

Pink_Panther wrote:
Umjetnik a wrote:šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
a što ti se zgadilo?

ne sviđaju se ni meni al živimo u demokratiji, sloboda izražavanja, član 10. europske konvencije

nije lipo da se tako ložiš pajdo, glasovali ste za komšića, ne date hrvatima da biraju svog člana govoreći da je to demokratija, pa eto sad demokratija
1nije dalmacija
2nisam pajdo
3nisam glasao
4KO JE IM JE KRIV
IMAŠ VIŠE HRVATSKIH STRANAKA U BIH NEGO U HRVATSKOJ
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#385

Post by Umjetnik a »

olduser wrote:maloprije gledam na TV, da bog sacuva...
muslimanski cetnici
pa ono pobit sve redom,
steta one djece..

demokratija :x :x
SVAKA ČAST I JA SM TO POMISLIO
I ONI ĆE NAM GOVORITI ŠTA VALJA A ŠTA NE VALJA
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#386

Post by Umjetnik a »

venera888 wrote:Centralni dnevnik, pitanje, da li treba protjerati Abu Hamzu ?


rezultati

DA 1195

NE: 5179
HAYAT :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#387

Post by Prpa.ba »

jeza u ledja wrote:I? Sta sad? Nije SDP na vlasti. Ma kako majku mu koga sad da krivimo. Koliko se sjecam izrucenje Alziraca je bila top-tema zamjerka vladavini SDPa. Ko ih sad tjera? Neko imaginaran jelde? Nije sigurno tvoja SBiH jel tako? A cekaj, oni su i tada bili na vlasti.

Fuj. :-x


Ma komunisti u saradnji sa židovima i srpskohrvatskim agresorom su se infiltrirali u sve pore napacenog muslimanskog bosnjackog naroda. Ali tome se blizi kraj! Dzihad-divizije iz trulog krscanskog zapada stizu u odbranu svoje naturalizovane gradjanske brace. :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45271
Joined: 29/12/2005 01:20

#388

Post by jeza u ledja »

globalbih wrote:Na forumu ima dosta fanatika sa predrasudama koji svoja ubjeđenja baziraju na željama a ne na činjenicama.
HAMZA I DRUGI IMAJU VEĆA PRAVA DA OSTANU NEGO MNOGI KINEZI; SRBIJANCI; ALBANCI; CRNOGORCI KOJI SU DOŠLI U OVU ZEMLJU:
A cekaj, mislis da se tim Kinezima, Srbijancima, Albancima... dijele drzavljanstva 'nako na slijepo kako su se dijelila mudzahedinima za vrijeme rata? I uz to, mislis da Kinezi, Srbijanci, Albanci isto tako ne dobijaju nogu negdje, daleko od ociju kamere i hiljada razjarenih 'boraca za pravdu'?
Pink_Panther
Posts: 8
Joined: 28/01/2008 01:01

#389

Post by Pink_Panther »

Umjetnik a wrote:
Pink_Panther wrote:
Umjetnik a wrote:šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
a što ti se zgadilo?

ne sviđaju se ni meni al živimo u demokratiji, sloboda izražavanja, član 10. europske konvencije

nije lipo da se tako ložiš pajdo, glasovali ste za komšića, ne date hrvatima da biraju svog člana govoreći da je to demokratija, pa eto sad demokratija
1nije dalmacija
2nisam pajdo
3nisam glasao
4KO JE IM JE KRIV
IMAŠ VIŠE HRVATSKIH STRANAKA U BIH NEGO U HRVATSKOJ
ma nemaš razloga da se ljutiš nisan ti ništa loše reka :D

a ne živim ni ja u dalmaciji, ja sam ovdi vaš al me vuče porijeklo nije valjda da ti smeta

samo kažem da ako je demokratija da vi birate hrvatskog člana predsjedništva i onemogućavate hrvate u vršenju njihovih konstitutivnih prava, onda je isto tako demokratija da i tamo neki mudžaeidi se okupe i izražavaju svoje mišljenje

ne znam što ti smeta
nokturno
Posts: 221
Joined: 04/12/2007 22:32
Location: "zzzzz"

#390

Post by nokturno »

Koliko god ja bio protiv vehabizma u BiH, a jesam, ovo je sramota za bh drzavu i za sviju nas. Nemaju nikakvog ni pravnog ni moralnog osnova da protjeruju ove ljude. Vecina onih koji brane ovakve poteze rade to iz cistih predrasuda jer vjerujem da bi se ti isti vec sutra zalozili za ostanak kakvog Kineza ili crnca, studenta iz Afrike.

Djeluje mi kao da je nekome cilj da da isprovocira neke sukobe ili ne daj boze teroristicke akcije.

Mislim, ja nisam zadojen nikakvom ideologijom ali da mi neko protjera oca samo zato sto nije Bosanac, bio bih gnjevan na sve i svasta. Ne zaboravite da ce njihova djeca (ta djeca su Bosanci, ako nekome treba napominjati) rasti tu medju nama i medju nasom djecom. Bojim se da ne zazalimo, kad tad.

Ja zalim vec sad, zato sto imamo duple arsine a ubi smo se pricama o demokratiji i ljudskim pravima.
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#391

Post by bhxxl »

sretni bi pojedinci bili da nema muslimana ovdje da mozete zajedno sa cetnickim ravnogorskim pokretom da gradite suvremenu drzavu.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#392

Post by and »

Pink_Panther wrote:
Umjetnik a wrote:
Pink_Panther wrote: a što ti se zgadilo?

ne sviđaju se ni meni al živimo u demokratiji, sloboda izražavanja, član 10. europske konvencije

nije lipo da se tako ložiš pajdo, glasovali ste za komšića, ne date hrvatima da biraju svog člana govoreći da je to demokratija, pa eto sad demokratija
1nije dalmacija
2nisam pajdo
3nisam glasao
4KO JE IM JE KRIV
IMAŠ VIŠE HRVATSKIH STRANAKA U BIH NEGO U HRVATSKOJ
ma nemaš razloga da se ljutiš nisan ti ništa loše reka :D

a ne živim ni ja u dalmaciji, ja sam ovdi vaš al me vuče porijeklo nije valjda da ti smeta

samo kažem da ako je demokratija da vi birate hrvatskog člana predsjedništva i onemogućavate hrvate u vršenju njihovih konstitutivnih prava, onda je isto tako demokratija da i tamo neki mudžaeidi se okupe i izražavaju svoje mišljenje

ne znam što ti smeta
jedan što ste ga vi birali ima 10 god. odležati i u bjekstvu je.
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#393

Post by Bosanac_21 »

Nikad necu podrzati koristenje vjere za necije ciljeve. Sjecam se prijeratnog i sadasnjeg odraza prema vjeri, ti koji sad se zale i koji se okupljaju su ti isti koji su posli nekim novim stilom molitve i sta ja znam sta jos sve.
Kod nas i medju nama nikad nije bilo ovoliko, koliko sad ima, ti bradatih koji sve vise potsjecaju na neke ekstremiste svojim izjavama, a vala i nekim organizacijama koje su za svaku osudu!
Volim svoju vjeru, kao i svoju Bosnu i Hercegovinu, nije lijepo da se ono sto nam je ostavljeno u amanet sad izokrece i koristi za svoje ideje :sad:
Pink_Panther
Posts: 8
Joined: 28/01/2008 01:01

#394

Post by Pink_Panther »

and wrote:
Pink_Panther wrote:
Umjetnik a wrote: 1nije dalmacija
2nisam pajdo
3nisam glasao
4KO JE IM JE KRIV
IMAŠ VIŠE HRVATSKIH STRANAKA U BIH NEGO U HRVATSKOJ
ma nemaš razloga da se ljutiš nisan ti ništa loše reka :D

a ne živim ni ja u dalmaciji, ja sam ovdi vaš al me vuče porijeklo nije valjda da ti smeta

samo kažem da ako je demokratija da vi birate hrvatskog člana predsjedništva i onemogućavate hrvate u vršenju njihovih konstitutivnih prava, onda je isto tako demokratija da i tamo neki mudžaeidi se okupe i izražavaju svoje mišljenje

ne znam što ti smeta
jedan što ste ga vi birali ima 10 god. odležati i u bjekstvu je.
ma dobro jest on šmugnuo

al to vas opet ne opravdava da nas ugnjetavate da nam birate predsjednika

i u svemu tome se pozivate na demokratiju

e pa eto sad demokratija kad vas klepi po ušima i kad se naložite nemoj da cvilite onda

morate gledat te mudžaedine kako izražavaju svoja mišljenja i govore tegbir i ostale uzvike i ne smijete im ništa

ko drugom jamu kopa...
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#395

Post by ulpinian »

U ovoj je raspravi najbolje biti neutralan. Ima argumenata i za i protiv ovih ljudi... a što se tiče Abu Hamze, konkretno, to je jedna ljudeskara od čovjeka.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#396

Post by Prpa.ba »

bhxxl wrote:sretni bi pojedinci bili da nema muslimana ovdje da mozete zajedno sa cetnickim ravnogorskim pokretom da gradite suvremenu drzavu.

:lol: :-)
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#397

Post by bhxxl »

Prpa.ba wrote:
bhxxl wrote:sretni bi pojedinci bili da nema muslimana ovdje da mozete zajedno sa cetnickim ravnogorskim pokretom da gradite suvremenu drzavu.

:lol: :-)
naravno da ti je smijesno zato sto si licemjer i to veliki kao i masa ljudi na ovom forumu svi se poderete o pricama o pravima covjeka i zivotinja naravno gdje vama to odgovara, a nema dana da neko ne potegne temu protiv dzamija ili muslimana. hvala bogu da ima muslimana jos u bih i bice ih ako nista iz prkosa.
Last edited by bhxxl on 02/02/2008 21:26, edited 1 time in total.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#398

Post by and »

Pink_Panther
ma dobro jest on šmugnuo

al to vas opet ne opravdava da nas ugnjetavate da nam birate predsjednika

i u svemu tome se pozivate na demokratiju

e pa eto sad demokratija kad vas klepi po ušima i kad se naložite nemoj da cvilite onda

morate gledat te mudžaedine kako izražavaju svoja mišljenja i govore tegbir i ostale uzvike i ne smijete im ništa

ko drugom jamu kopa...
niko vas ne ugnjetava,ja ti predsjednika nisam birao,ali ovaj vam izgleda jedini nema duge prste,on samo udara po prstima.
što se mudzahedina tiče meni ne smetaju kao ni njihovo tekbiranje.ljudima treba da se omoguće sva prava,u slučaju da ne krše zakone bih.
mnogo je više onih što ne tekbiraju,i ne poštuju državu bih i njene zakone.oni su veća opasnost za bih
Last edited by and on 02/02/2008 21:30, edited 2 times in total.
nokturno
Posts: 221
Joined: 04/12/2007 22:32
Location: "zzzzz"

#399

Post by nokturno »

Vidjet cemo koliko ce od ovoga biti koristi a koliko stete. Ne vjerujem da ce vehabijski pokret ovim oslabiti, mislim da ce biti suprotno i da ce ojacati. Dobili su svoje "zrtve", zrtve drzave BiH.

O njihovoj djeci da i ne govorim. Mi smo uprskali stvar kad smo ih primili ovdje (pitanje je i cime su bile uslovljavane pare za pomoc odbrane BiH od strane arapskih zemalja) i red je bio da se s tim suocimo ali na ovakav nacin napravili smo samo vecu stetu.
baba
Posts: 139
Joined: 16/06/2004 01:17

#400

Post by baba »

E jesmo se usrecili sa ovim ZZ-Topovima u p.m.
Locked