Skup podrske u Zenici

Locked

Podrzavate li protjerivanje mudzahedina?

da
84
58%
ne
50
35%
ne znam
10
7%
 
Total votes: 144

venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#1 Skup podrske u Zenici

Post by venera888 »

DANA 2. 2. 2008. GODINE (SUBOTA) ĆE SE AKOBOGDA ODRŽATI SKUP PODRŠKE “HALALI NAM HAMZA”. OKUPIMO SE SVI ZAJEDNO U 13 SATI NA TRGU S IMENOM NAŠEG RAHMETLI PREDSJEDNIKA, ALIJE IZETBEGOVIĆA, U ZENICI.


izvor:islambosna
0.7.1.
Posts: 198
Joined: 08/02/2007 20:45

#2

Post by 0.7.1. »

Da mi je žao mudžahedina nije, da mi je žao njihove djece, što će bez babe rasti, jeste!
U principu nama su oni više problema donjeli nego dobra, ali zbog onih izuzetaka koji su čista srca i nijeta došli u BiH želim se svakom od njih zahvaliti, ipak su i oni ratovali protiv četnika... ali ne treba zaboraviti da je gro tih ljudi zaista povezan sa najmračnijim likovima na planeti da ih je večina u svojim matičnim zemljama osuđena čak i na smrtne kazne... mislim da je daljnji komentar suvišan...
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#3

Post by MuaDib »

Nek se obrate MI-6 koja ih je i dovela ovdje. A ne da prijete terorističkim akcijama i da će praviti dar-mar po Bosni. A te njihove žene, nek žanju što su posijale, mislile su dobra prilika za zaradu.
Dovoljno su štete nanijeli BiH i našoj borbi. :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14599
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#4 Re: Skup podrske u Zenici

Post by DaysleepeR »

venera888 wrote:DANA 2. 2. 2008. GODINE (SUBOTA) ĆE SE AKOBOGDA ODRŽATI SKUP PODRŠKE “HALALI NAM HAMZA”. OKUPIMO SE SVI ZAJEDNO U 13 SATI NA TRGU S IMENOM NAŠEG RAHMETLI PREDSJEDNIKA, ALIJE IZETBEGOVIĆA, U ZENICI.


izvor:islambosna
dolaziš li ti venero
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5 Re: Skup podrske u Zenici

Post by mIRCerka »

venera888 wrote:DANA 2. 2. 2008. GODINE (SUBOTA) ĆE SE AKOBOGDA ODRŽATI SKUP PODRŠKE “HALALI NAM HAMZA”. OKUPIMO SE SVI ZAJEDNO U 13 SATI NA TRGU S IMENOM NAŠEG RAHMETLI PREDSJEDNIKA, ALIJE IZETBEGOVIĆA, U ZENICI.


izvor:islambosna
Dana 28.01.2008.g. u 16:40 (ponedeljak) je strasna bezobrazna mIRCerka rekla veneri ILI SMANJI SLOVA ILI CEMO TI I JA ZARATITI.
Pa onda trazi halal negdje drugdje.
I sleeperu, da ti ja odgovorim, naravno da ne dolazi, kao sto ni trlica nece ucestvovati u frci u Bosni.
Oni ce cekati da se sve sredi i da dodju na gotovo. As usual.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#6 Re: Skup podrske u Zenici

Post by Vodenjak »

DaysleepeR wrote:
venera888 wrote:DANA 2. 2. 2008. GODINE (SUBOTA) ĆE SE AKOBOGDA ODRŽATI SKUP PODRŠKE “HALALI NAM HAMZA”. OKUPIMO SE SVI ZAJEDNO U 13 SATI NA TRGU S IMENOM NAŠEG RAHMETLI PREDSJEDNIKA, ALIJE IZETBEGOVIĆA, U ZENICI.


izvor:islambosna
dolaziš li ti venero
Ona ce stajati na brijegu... :D :D :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14599
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#7

Post by DaysleepeR »

pih...

bas mi je zao sto ne dolazi venera, dosao bih maxuz da je upoznam

a inace mi je pravo supacki kad te neko zove negdje gdje i sam ne ide, isto kao i situacija kad si u drugom gradu i domacin ti je neko ko tu zivi. kad ga pitas za mjesto gdje je dobra klopa on te odvede u neki restoran i onda kaze ja nemogu da jedem, jedite vi, nisam ja gladan

u 99% slucajeva je hrana katastrofa
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#8

Post by Prpa.ba »

Sellam mudzahedinima, sretno im u vlastitim lijepim drzavama iz kojih su potekli uz poruku da ne skrecu sa Allahovog puta. :)
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#9

Post by Umjetnik a »

MuaDib wrote:Nek se obrate MI-6 koja ih je i dovela ovdje. A ne da prijete terorističkim akcijama i da će praviti dar-mar po Bosni. A te njihove žene, nek žanju što su posijale, mislile su dobra prilika za zaradu.
Dovoljno su štete nanijeli BiH i našoj borbi. :x :x :x :x :x :x :x :x
naravno protjerovati i njih i žene im i djecu i sve njihovo odavde
naravno vehabije prvo
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#10

Post by taxi_driver »

ja nisam za protjerivanje.barem ne one koji su cisti po nasim zakonima.
ako nemaju krivicnih prijava zasto onda ljude protjerati?zato sto su mudzahedini,vehabije?
dosli su u bosnu,borili se za istu,i ako su uzorni gradjani ne vidim razloga zasto ih protjerati.

pa takvih i gorih od njih ima i u holandiji.dobili papire i zive svoj zivot.sve dok se pridrzavaju holandskih zakona.a velika vecina ima i holandsko drzavljanstvo.i niko se ne pita kako su i na koji nacin isto dobili.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#11

Post by Umjetnik a »

taxi_driver wrote:ja nisam za protjerivanje.barem ne one koji su cisti po nasim zakonima.
ako nemaju krivicnih prijava zasto onda ljude protjerati?zato sto su mudzahedini,vehabije?
dosli su u bosnu,borili se za istu,i ako su uzorni gradjani ne vidim razloga zasto ih protjerati.

pa takvih i gorih od njih ima i u holandiji.dobili papire i zive svoj zivot.sve dok se pridrzavaju holandskih zakona.a velika vecina ima i holandsko drzavljanstvo.i niko se ne pita kako su i na koji nacin isto dobili.
nemoj mi se uspoređivati sa holandijom
trlica
Posts: 389
Joined: 08/07/2007 05:11

#12 Re: Skup podrske u Zenici

Post by trlica »

mIRCerka wrote:
venera888 wrote:DANA 2. 2. 2008. GODINE (SUBOTA) ĆE SE AKOBOGDA ODRŽATI SKUP PODRŠKE “HALALI NAM HAMZA”. OKUPIMO SE SVI ZAJEDNO U 13 SATI NA TRGU S IMENOM NAŠEG RAHMETLI PREDSJEDNIKA, ALIJE IZETBEGOVIĆA, U ZENICI.


izvor:islambosna
Dana 28.01.2008.g. u 16:40 (ponedeljak) je strasna bezobrazna mIRCerka rekla veneri ILI SMANJI SLOVA ILI CEMO TI I JA ZARATITI.
Pa onda trazi halal negdje drugdje.
I sleeperu, da ti ja odgovorim, naravno da ne dolazi, kao sto ni trlica nece ucestvovati u frci u Bosni.
Oni ce cekati da se sve sredi i da dodju na gotovo. As usual.
trlica je svoj dug prema babovini oduzio i odsluzio od '92.godine do kraja devedesetipete godine.ako te jos sta zanima pitaj,jer ko pita taj ne skita.

a sad gdje si ti bila kad je bilo najteze?

ako bude trebalo trlica ce opet u borbene redove.
brdo
Posts: 432
Joined: 26/11/2006 10:59

#13

Post by brdo »

kad su isli prvi u napade bili dobri a sada ko ih jebe idite jer vise niste potrebni , a ako se sutra opet ponovi sta ce biti onda gdje ste da nam pomognete . nijedan rus ili ukrajinac ,bugarin nije otisao niti ga neko cera da ode iz rs a ima ih pun kurac --cekaju novih pokolja mirno i uzivajuci u prirodi BIH . a muslimani ili mudjahedini su trn u oku i moraju da se sele iako imaju drzavljanstvo BIH .a djecu im ko ce hraniti nikoga to nebrina drzava nece sigurno :?
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#14

Post by jefferson »

Da bog da im Zenica prisjela! Nek idu u Visoko kod Cengica da protestuju! :x
Sretno im bilo, a Hamzi da izbrise BiH sa geografske karte!
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#15

Post by Prozor »

User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#16

Post by Lincoln-Burrows »

Protjerivanje nije ni vjerski ni humano,

ali, naravno treba pogledati i drugu stranu, odakle su došli da bi ubijali i ratovali, iz država u kojima su također to isto radili, došli su u zemlju koju ne poznaju, ni običaje ni kulturu,
koliku su štetu suvišno je govoriti,
mislim da je najveća šteta što su počinili zlodjela nad građanima ove zemlje,
našim susjedima , jer Bosna je zemlja svih a oni to ne znaju
Kakvi bombaši samoubojice, kakvi ekstremi,
to ovdje nije do njihovog dolaska nitko ni znao
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#17

Post by sulesavic »

A hoæe li bit' kakva podr¹ka za onog ubijenog zenièkog taksistu. Neki dan nabildani osumnjièeni srednji prstiæ pokazuje kamerama, jebe mu se ¹to je optu¾en za ¹ta je veæ optu¾en...
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#18

Post by taxi_driver »

Umjetnik a wrote:
taxi_driver wrote:ja nisam za protjerivanje.barem ne one koji su cisti po nasim zakonima.
ako nemaju krivicnih prijava zasto onda ljude protjerati?zato sto su mudzahedini,vehabije?
dosli su u bosnu,borili se za istu,i ako su uzorni gradjani ne vidim razloga zasto ih protjerati.

pa takvih i gorih od njih ima i u holandiji.dobili papire i zive svoj zivot.sve dok se pridrzavaju holandskih zakona.a velika vecina ima i holandsko drzavljanstvo.i niko se ne pita kako su i na koji nacin isto dobili.
nemoj mi se uspoređivati sa holandijom


pa ebi ga hocete demokratiju i postovanje zakona.nek neko kaze ima li taj abu hamza krivicnih prijava?je li osumnjicen za ratne zlocine?
a to sto su dosli da se bore to je njihova privatna stvar.bilo je i njemaca i italijana u ABiH ali ove izgleda ebe to sto su arapi.

nego, ko ima krivicnih prijava taj treba da se deportuje a ko nema nek ostane.
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#19

Post by xon_sa »

Da se odmah razumijemo, ovo sto se radi sada sa tim ljudima je cista diskriminacija. O njima se sudi zato sto je neko koga su neki smatrali mudzahedinom, pocinio neke zlocine. Dati nekome drzavljanstvo, dopustiti mu da ovdje zivi tako dugo, da zasnuje porodicu i onda ga protjerati je cisti barbarizam. Pljujem ja na svaku drzavu koja ovako nesto uradi nekome!

To smatra li neko njihov doprinos odbrani RBiH bitnim ili nebitnim, dobrim ili losim, je apsolutno irelevantno. Ako su krivi za nesto sto im se ne sudi, vec se protjeruju samo radi njihove boje koze i nacina na koji prakticiraju religiju? Hoce li i abu Hamzu poslati u Guantanamo?

Dobro je abu Hamza nedavno rekao na FTV cini mi se, zasto se ne protjeraju desetine hiljada srba iz Hrvatske koji su isto tako dobili drzavljanstva!
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#20

Post by jefferson »

xon_sa wrote:Da se odmah razumijemo, ovo sto se radi sada sa tim ljudima je cista diskriminacija. O njima se sudi zato sto je neko koga su neki smatrali mudzahedinom, pocinio neke zlocine. Dati nekome drzavljanstvo, dopustiti mu da ovdje zivi tako dugo, da zasnuje porodicu i onda ga protjerati je cisti barbarizam. Pljujem ja na svaku drzavu koja ovako nesto uradi nekome!

To smatra li neko njihov doprinos odbrani RBiH bitnim ili nebitnim, dobrim ili losim, je apsolutno irelevantno. Ako su krivi za nesto sto im se ne sudi, vec se protjeruju samo radi njihove boje koze i nacina na koji prakticiraju religiju? Hoce li i abu Hamzu poslati u Guantanamo?

Dobro je abu Hamza nedavno rekao na FTV cini mi se, zasto se ne protjeraju desetine hiljada srba iz Hrvatske koji su isto tako dobili drzavljanstva!
Blago tebi jaro moj!
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#21

Post by xon_sa »

Lincoln-Burrows wrote:Kakvi bombaši samoubojice, kakvi ekstremi,
to ovdje nije do njihovog dolaska nitko ni znao
Ma sta pricas ti? Kakvi samoubice?! Pa Bosna spada vjerovatno u drzave Evrope u kojima je najmanji rizik od teroristickih akata, sto i govori njihova brojka u odnosu na tu Evropu...
smayo
Posts: 141
Joined: 26/01/2008 11:17

#22

Post by smayo »

nego, ko ima krivicnih prijava taj treba da se deportuje a ko nema nek ostane.
Tacno. Na kraju nisu oni krivi sto su dobili drzavljanstvo BiH. Zna se ko je krivac.
Inace Abu Hamza i ekipa su mi odvratni :D
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#23

Post by Lincoln-Burrows »

xon_sa wrote:
Lincoln-Burrows wrote:Kakvi bombaši samoubojice, kakvi ekstremi,
to ovdje nije do njihovog dolaska nitko ni znao
Ma sta pricas ti? Kakvi samoubice?! Pa Bosna spada vjerovatno u drzave Evrope u kojima je najmanji rizik od teroristickih akata, sto i govori njihova brojka u odnosu na tu Evropu...
Europa je u mnogo većim problemima,
ali ja sam pričao o Bosni prije i sada, kakav sad Abu Hamza brate????????
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#24

Post by xon_sa »

jefferson wrote:Blago tebi jaro moj!
A hoces li pokusat da sastavis punu recenicu pa da postovani auditorij zna sta si ovim htio reci? Ja se na ovoj temi nisam izjasnjavao o njihovom doprinosu odbrani RBiH i kao sto rekoh ne smatram to relevatnim za pitanje krsenja njihovih ljudskih prava! Srbi iz krajine, njih desetine hiljada su na isti nacin dobili drzavljanstva ove drzave, ali oni su malo svjetlije puti i oko vrata nose krstove pa ih zato valjda niko ne protjeruje.

Ako je neko od njih kriv za kakav zlocin nek im se sudi!
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#25

Post by taxi_driver »

smayo wrote:
nego, ko ima krivicnih prijava taj treba da se deportuje a ko nema nek ostane.
Tacno. Na kraju nisu oni krivi sto su dobili drzavljanstvo BiH. Zna se ko je krivac.
Inace Abu Hamza i ekipa su mi odvratni :D

jarane ni ja ih ne volim,ali ipak ima neki zakon.
ali izgleda da je ovdje samo pitanje zato sto ljudi imaju duzu bradu,kratke hlace i tamniju put.
Locked