Školske torbe za malu raju

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20511
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#1 Školske torbe za malu raju

Post by Bullet Tooth Tony »

Dobar Dan

Bliži se početak škole i većina male raje sa nestrpljenjem očekuje povratak u klupe gdje će sa svojim drugarima i drugaricama raspravljati o ljetu.
Kako živimo u apsolutno apsurdnoj državi, većina male raje neće imati priliku da se zbog materijalne ili neke druge sitaucije u kojoj se nalaze raduju novim olovkama,torbama, sveskama...
...

U saradnji sa svojim prijateljima , pokrenuo sam akciju u kojoj skupljamo novac za formiranje školskih torbi sa priborom (pernice,gumice,teke,olovke)

Zamolio bih Vas , da ukoliko posjedujete informaciju,znate nekog u vasoj blizinin, posaljete imena djece, porodica , adrese, meni u pp bilo sta sto bi nam bilo od koristi Lokacija nije bitna (mada bi zbog same kompleksnosti bilo pozeljno da to bude u kantonu Sarajevo)

Hvala :)
User avatar
honey33
Posts: 114
Joined: 14/05/2013 23:47
Location: Ovdje, gdje je sve po mom...

#2 Re: Školske torbe za malu raju

Post by honey33 »

I ja imam viška nekog pribora ( novo) pa bih rado poklonila nekome kome je potrebno...
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20511
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#3 Re: Školske torbe za malu raju

Post by Bullet Tooth Tony »

honey33 wrote:I ja imam viška nekog pribora ( novo) pa bih rado poklonila nekome kome je potrebno...
Cao

Zamolio bih Vas da mi u pp kratko napisete o cemu se radi da bi se znali organizovati i skontati

Hvala i lijep pozdrav
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4 Re: Školske torbe za malu raju

Post by pirmin »

Post Reply