SKOLA PO JORDANSKOM SISTEMU

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply

Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Poll ended at 20/12/2006 00:22

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana
8
12%
Nemam misljenje o tome
10
15%
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti
50
74%
 
Total votes: 68

User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#201

Post by Jimmy_The_Saint »

Tema su škole.

A 7. muslimanska fakat jeste bila vrhunska ekipa. Nek' priča k'o šta hoće.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#202

Post by mIRCerka »

JEBEMU VISE ZAChaTAVANJE
mIRCerka wrote:http://skupstinabd.ba/ba/index.php?opti ... &Itemid=85


ako se ne varam, u pitanju je Maoca, koja spada u Brcko Distrikt.
Obrazovanje je jos uvijek pod jurisdikcijom kantona/distrikta/vlade RSa.

Eto gore link o Zakonu o obrazovanju u distriktu
...
Pa mi nadjite da je jordanski NPP zakonom dozvoljen.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#203

Post by Vodenjak »

Evo kako se postupa sa djevojcicama iza zavjese kad budu malo starije...
Dottern med pojkvän mördade av pappa
En jordansk man sköt ihjäl sin dotter och hennes pojkvän efter rykten om att de haft sex, rapporterar tidningen Jordan Times.
http://www.svd.se/dynamiskt/utrikes/did_14242270.asp

Ukratko, da bi zastitio cast porodice, otac ubio 21-godisnju kcerku i momka joj jer je mislio da su imali sex. Obdukcija pokazala da je kcerka bila nevina.
Parlament Jordana dva puta odbio inicijative da se inace vrlo blage kazne za takva djela povecaju.
Ne pomaze ni to sto su kralj Abdullah i kraljica Rania za poostravanje kazni.
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#204

Post by njonjica »

Anketa:

Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?
Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 9% [ 5 ]
Nemam misljenje o tome 10% [ 6 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 80% [ 44 ]
Ukupno glasova : 55

Idemo dalje.
Vozi misko... 8)
mirness
Posts: 225
Joined: 04/12/2006 18:54

#205

Post by mirness »

horns&drums wrote:
SaraLe wrote:[Tako da me je vise strah, da ce na ovo podrucje rat donijeti ovi koji uce nastavu po Srpskom i Hrvatskom planu programa, nego ovi sto ga uce po Jordanskom planu i programu :?
Toliko od mene na ovu temu, nemam namjeru se vise javljati ovdje :-)
I nemoj...

Samo svi mijesate nesto. Srbi, hrvati i bosnjaci su konstitutivni narodi u BiH, pa samim tim imaju i ustavno pravo raditi po hrvatskom, srpskom ili bosnjackom programu. Naravno u okviru normativa koji su zakonom propisani. (ako te zanima opisacu ih)

Jordanci nisu konstitutivan narod u BiH, samim tim niti njihov skolski plan i program je nevazeci. Uporedjujte vehabijski, cetnicki ili ustaski program i parametri su zadovoljeni ali mijesati hrvatski ili srpski program sa vehabijskim je jos jedan poziv na linc.
a imamo mi i jevreja a ljudi nemaju pravo svoju skolu da osnuju iako ih je veliki broj, imamo i roma pa je ista sitacija, a jordanaca ima mozda vise nego jevreja. a 7 muslimanska brigada je branila i tvoju guzicu ko i moju, samo mozda si ti u tim momentima bio s druge strane nisana, ko zna pa zato kazes da te nisu branili
mirness
Posts: 225
Joined: 04/12/2006 18:54

#206

Post by mirness »

Salko sto je u vodu skako wrote:
zena wrote:
PITARKA_SA wrote:ti brkas kruske i jabuke :-)
tebi je isto sto u skolama kazu tjedan,i sto ih odvajaju paravanom??
tebi je to isti stepen vaznosti?
sta mislis sta ce ona curica koja od malena bude naucena da je samim cinom rodjenja manje vrijedna ?
u tome je problem..u ideologiji kojom uce tu djecu..
ovo je bosna ljudi,kod nas nema kidanja ruku i zene imaju pravo obuci minjak halllooo...o cemu pricamo mi :-) :-) :-) :)
treba im zabraniti rad. zbog mnogocega...
kao sto treba zabraniti rad onima koji u "dvije skole pod istim krovom" proizvode buduce fasiste.
djeca su to. :(
ako stari sistem nije mogao sprijeciti "proizvod" koji smo osjetili u ratu...sta ce biti kad ova djeca izađu iz ovakvih skola? jest, kako rece ovo je bosna...
dođe mi na mars da se iselim. :(
@zeno, koliko to arapski skolski sistem inzinjera proizvodi godisnje??? :?
arapski svijet ima najveci procenat nepismenog stanovnistva..nek se arapi(draga nam braca) pozabave o sebi, nek pomognu sebi a nas nek puste na miru...donose nam samo (u europi) prevazidjene stvari...

BiH je EUROPA!!!
Piše: Boris Dežulović, Globus

Gledam tako na televiziji papu Benedikta XVI. kako s katedre sveučilišta u Regensburgu citira bizantskog cara Manuela II: "Pokažite nam što nam je to novoga donio Muhamed, osim zla i neljudskih stvari, poput zapovijedi da se vjera širi mačem?"

I sve mi se ispod one bjele kapice ukazuje Regovo lice, pa umjesto pape vidim Ivan Cleesea Drugog kako se retorički pita: "Što su nam to uopće muslimani dobra donijeli?"

"Matematiku", dobacit će iznenada student informatike iz zadnjeg reda.

"Decimalni sustav, brojke koje i danas nazivamo arapskim, nepoznanicu 'x' i revolucionarnu nulu nakon koje svijet nikad neće biti isti. I trigonometriju i algebru, koja se zove tako po Kitab Al Jabru, djelu čuvenog matematičara Al-Hawarizmija. Po kojemu je, usput, svoj naziv dobio algoritam.

"Dobro", nevoljko će priznati Benedikt XVI. vođa Narodnog Fronta Europe – slažem se da su brojke i algebra dvije stvari što...

"I geografija – sjetit će se treći student.

"I filozofija. Svojim prijevodima u mračnom su nam srednjem vijeku spasili grčku filozofiju. Izradili su prvu kartu svijeta, prvi izračunali opseg Zemlje i otkrili heliocentrični sistem. Sagradili su prvi opservatorij, utemeljili modernu astronomiju i s Istoka nam donijeli kompas. I papir. I rižu.

"U redu, dovoljno je", iznervirat će se Papa.

"I šećer, naranču, limun, breskvu", nastavit će studenti – prešu za ulje, sustav navodnjavanja i uopće modernu poljoprivredu. Pamuk, tekstilnu industriju i modu. Jakna je arapski izum. Konstruirali su prvu cameru obscuru i utemeljili optiku. Onda qitara. Da, gitara. I kava.

"Da, očito", procijedit će Benedikt s katedre – ali osim matematike, geografije, filozofije, astronomije i gitare...

"I farmakologije – dodat će nadobudna studentica. U vrijeme kad se Europa gušila u smradu i bolestima, Arapi su nam dali sapun i parfem, objasnili da se zaraza širi zagađenom vodom, te donijeli čuveni Qanun Ibn Sine, prvu enciklopediju lijekova i eliksira – pardon, al-iksira. Najzad upravo su arapski alkemičari – alkemija, od al-kimya – očevi moderne kemije. Između ostalog otkrili su lužine i barut, izmislili destilaciju i dobili al-kuhul. Zvuči poznato?

"Da, alkohol" - Kimnut će netko – alkohol će nam zaista nedostajati kad odu.

"U redu", planuo je konačno Benedikt XVI. – ali osim decimalnog sustava, brojeva, algebre, matematike, filozofije, karte svijeta, kompasa, papira, riže, šećera, pamuka, navodnjavanja, camere obscure, optike, jakne, gitare, kave, parfema, sapuna, alkohola, farmacije, higijene i moderne kemije, što su muslimani ikada učinili za nas?

Što su nam, dakle, muslimani novoga donijeli osim zla i neljudskih stvari? – čita s papira studentima regenburškog sveučilišta Joseph Ratzinger, sav u svili i kadifi, zanemarujući za tu prigodu ne samo činjenicu da su mu muslimani donijeli i to što na sebi nosi, i papir s kojeg čita, veći neumoljivu činjenicu da su čak i koncept sveučilišta preko Španjolske u Europu donijeli upravo Arapi.
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#207

Post by car-x »

mirness wrote:a 7 muslimanska brigada je branila i tvoju guzicu ko i moju, samo mozda si ti u tim momentima bio s druge strane nisana, ko zna pa zato kazes da te nisu branili
to sto su te tvoje uvezene bradonje odbranili u gradaccu, brckom, tuzli, teocaku i sire ja cu svojerucno da uzhasam..
mirness
Posts: 225
Joined: 04/12/2006 18:54

#208

Post by mirness »

car-x wrote:
mirness wrote:a 7 muslimanska brigada je branila i tvoju guzicu ko i moju, samo mozda si ti u tim momentima bio s druge strane nisana, ko zna pa zato kazes da te nisu branili
to sto su te tvoje uvezene bradonje odbranili u gradaccu, brckom, tuzli, teocaku i sire ja cu svojerucno da uzhasam..
slobodno, a ti isti "uvezeni" arapi su i u oluji ginuli, malo progooglaj pa ces da vidis
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#209

Post by mIRCerka »

mirness wrote:
a imamo mi i jevreja a ljudi nemaju pravo svoju skolu da osnuju iako ih je veliki broj, imamo i roma pa je ista sitacija, a jordanaca ima mozda vise nego jevreja. a 7 muslimanska brigada je branila i tvoju guzicu ko i moju, samo mozda si ti u tim momentima bio s druge strane nisana, ko zna pa zato kazes da te nisu branili
ko je rekao da nemaju pravo? valjda i jevrejska zajednica organizuje vjeronauku...
a djeca idu u regularne skole, po NPPu po zakonu BiH.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#210

Post by Svemirski_Jebach »

njonjica wrote:
horns&drums wrote:
SaraLe wrote:[Tako da me je vise strah, da ce na ovo podrucje rat donijeti ovi koji uce nastavu po Srpskom i Hrvatskom planu programa, nego ovi sto ga uce po Jordanskom planu i programu :?
Toliko od mene na ovu temu, nemam namjeru se vise javljati ovdje :-)
I nemoj...

Samo svi mijesate nesto. Srbi, hrvati i bosnjaci su konstitutivni narodi u BiH, pa samim tim imaju i ustavno pravo raditi po hrvatskom, srpskom ili bosnjackom programu. Naravno u okviru normativa koji su zakonom propisani. (ako te zanima opisacu ih)

Jordanci nisu konstitutivan narod u BiH, samim tim niti njihov skolski plan i program je nevazeci. Uporedjujte vehabijski, cetnicki ili ustaski program i parametri su zadovoljeni ali mijesati hrvatski ili srpski program sa vehabijskim je jos jedan poziv na linc.
Hvala @horns.....

Pa ako ti nije tesko....
meni nije tesko. Ma ja, KSC uci djecu glupostima, srbi i hrvati ne treba da uce hrvatski ili srpski jezik, a jordan je k'o biva nas jel de njonjice? mojne mi toga...
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#211

Post by njonjica »

Svemirski_Jebach wrote:
njonjica wrote:
horns&drums wrote: I nemoj...

Samo svi mijesate nesto. Srbi, hrvati i bosnjaci su konstitutivni narodi u BiH, pa samim tim imaju i ustavno pravo raditi po hrvatskom, srpskom ili bosnjackom programu. Naravno u okviru normativa koji su zakonom propisani. (ako te zanima opisacu ih)

Jordanci nisu konstitutivan narod u BiH, samim tim niti njihov skolski plan i program je nevazeci. Uporedjujte vehabijski, cetnicki ili ustaski program i parametri su zadovoljeni ali mijesati hrvatski ili srpski program sa vehabijskim je jos jedan poziv na linc.
Hvala @horns.....

Pa ako ti nije tesko....
meni nije tesko.
Drago mi je da si se i ti ukljucio u diskusiju.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#212

Post by Svemirski_Jebach »

ma ja to samo zbog jordana :D ne gumo ih...

srbi i hrvati u BiH imaju pravo da uce na svom jeziku...to im je (kao i bosnjacima) ustavom zagarantirano.
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#213

Post by Harrys »

Grom iz vedra neba wrote: 7. muslimanska kao i HOS su bile najbolje jedinice Armije BiH. Ja im skidam kapu. Volio bih da su i Jevreji organizovali svoju jedinicu, ali eto oni su ponosno napustili grad...
Moze li proci skoro i jedna tema a da nesto ne pljujes na Jevreje.
Nisu Jevreji ponosno napustili grad vec sa velikom tugom u srcu.Ogromna vecina je napustila grad jos u aprilu kad jos niko nije znao na sta ce se sve izroditi.Otisli su sa nadom da ce se vratiti za 2/3 mjeseca.Smeta ti odlazak 1000 dusa,od 1-80 godina ali ne i odlazak 50.000-100.000 Bosnjaka.
Ali Jevreji su ponosni sto od njih nikom ni dlaka sa glave nije falila,sto nisu osnavali svoju nacionalnu stranku,sto su oni koji su ostali,uspjeli da nabave lijekove i dijele gradjanima Sarajeva besplatno,u kolicinama vise nego su dostavile zajedno sva tvoja Arapska braca.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#214

Post by spreca »

horns&drums wrote:
SaraLe wrote:[Tako da me je vise strah, da ce na ovo podrucje rat donijeti ovi koji uce nastavu po Srpskom i Hrvatskom planu programa, nego ovi sto ga uce po Jordanskom planu i programu :?
Toliko od mene na ovu temu, nemam namjeru se vise javljati ovdje :-)
I nemoj...

Samo svi mijesate nesto. Srbi, hrvati i bosnjaci su konstitutivni narodi u BiH, pa samim tim imaju i ustavno pravo raditi po hrvatskom, srpskom ili bosnjackom programu. Naravno u okviru normativa koji su zakonom propisani. (ako te zanima opisacu ih)

Jordanci nisu konstitutivan narod u BiH, samim tim niti njihov skolski plan i program je nevazeci. Uporedjujte vehabijski, cetnicki ili ustaski program i parametri su zadovoljeni ali mijesati hrvatski ili srpski program sa vehabijskim je jos jedan poziv na linc.




Slazem se da konstutivni narodi u BiH ......po zakonu imaju pravo na .....
ali nemaju pravo da razaraju tu istu BiH .....(pod jednim istim krovom dve ili tri nac skole )uBosni treba da bude Bosanski program a dopunske skole mogu da budu marsovske, bosnjacke ,nepalske itdddddd.Mi smo takva drzava itakvi su nam zakoni(je*beni i nikakvi )za to svako moze da radi sta hoce i kako hoce.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#215

Post by Grom iz vedra neba »

Harrys wrote:
Grom iz vedra neba wrote: 7. muslimanska kao i HOS su bile najbolje jedinice Armije BiH. Ja im skidam kapu. Volio bih da su i Jevreji organizovali svoju jedinicu, ali eto oni su ponosno napustili grad...
Moze li proci skoro i jedna tema a da nesto ne pljujes na Jevreje.
Nisu Jevreji ponosno napustili grad vec sa velikom tugom u srcu.Ogromna vecina je napustila grad jos u aprilu kad jos niko nije znao na sta ce se sve izroditi.Otisli su sa nadom da ce se vratiti za 2/3 mjeseca.Smeta ti odlazak 1000 dusa,od 1-80 godina ali ne i odlazak 50.000-100.000 Bosnjaka.
Ali Jevreji su ponosni sto od njih nikom ni dlaka sa glave nije falila,sto nisu osnavali svoju nacionalnu stranku,sto su oni koji su ostali,uspjeli da nabave lijekove i dijele gradjanima Sarajeva besplatno,u kolicinama vise nego su dostavile zajedno sva tvoja Arapska braca.
Zajebi ti tu pricu o antisemitizmu. Jebo te zivot, cim nesto negativno pomenes kod jevreja, oni te odmah proglase antisemitom?! Smijesni ste, fakat...

Smeta mi licemjere koje ovdje prosipate. Onaj rabin iz Doboja je bio veci cetnik od Karadzica, a Finci, vash politicki vodja je isao po Evropi i negirao genocid, sve dok ga Tilman Cilh nije zakuco ozbiljnom kritikom.

Za razliku od Arapa koji su slali pomoc, sta su Jevreji radili? Ugoscavali su cetnike po Izrealu, iz RS-a i Srbije. Pa RS jedino tamo u Izraelu i u Rusiji ima svoje "ambasade".

I sada kada ste fino spasili guzice, onda serete o tome kako smo se mi trebali branit...
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#216

Post by Grom iz vedra neba »

Svemirski_Jebach wrote:ma ja to samo zbog jordana :D ne gumo ih...

srbi i hrvati u BiH imaju pravo da uce na svom jeziku...to im je (kao i bosnjacima) ustavom zagarantirano.
Problem je sto oni uce po planu iz susjedne zemlje, koja je btw izvrsila agresiju na BiH. Postoji npr. federalni plan i program (jedinstven), kojeg oni ne postuju nego uce po planu iz Hrvatske.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#217

Post by Svemirski_Jebach »

Grom iz vedra neba wrote:
Harrys wrote:
Grom iz vedra neba wrote: 7. muslimanska kao i HOS su bile najbolje jedinice Armije BiH. Ja im skidam kapu. Volio bih da su i Jevreji organizovali svoju jedinicu, ali eto oni su ponosno napustili grad...
Moze li proci skoro i jedna tema a da nesto ne pljujes na Jevreje.
Nisu Jevreji ponosno napustili grad vec sa velikom tugom u srcu.Ogromna vecina je napustila grad jos u aprilu kad jos niko nije znao na sta ce se sve izroditi.Otisli su sa nadom da ce se vratiti za 2/3 mjeseca.Smeta ti odlazak 1000 dusa,od 1-80 godina ali ne i odlazak 50.000-100.000 Bosnjaka.
Ali Jevreji su ponosni sto od njih nikom ni dlaka sa glave nije falila,sto nisu osnavali svoju nacionalnu stranku,sto su oni koji su ostali,uspjeli da nabave lijekove i dijele gradjanima Sarajeva besplatno,u kolicinama vise nego su dostavile zajedno sva tvoja Arapska braca.
Zajebi ti tu pricu o antisemitizmu. Jebo te zivot, cim nesto negativno pomenes kod jevreja, oni te odmah proglase antisemitom?! Smijesni ste, fakat...

Smeta mi licemjere koje ovdje prosipate. Onaj rabin iz Doboja je bio veci cetnik od Karadzica, a Finci, vash politicki vodja je isao po Evropi i negirao genocid, sve dok ga Tilman Cilh nije zakuco ozbiljnom kritikom.

Za razliku od Arapa koji su slali pomoc, sta su Jevreji radili? Ugoscavali su cetnike po Izrealu, iz RS-a i Srbije. Pa RS jedino tamo u Izraelu i u Rusiji ima svoje "ambasade".

I sada kada ste fino spasili guzice, onda serete o tome kako smo se mi trebali branit...
sto jest jest grome...u jednom si u pravu, onaj rabin iz doboja atijas ili kako se vec pizda zove, je fakat veci tnikace od rashe ili raleta. Upoznao ga licno i covjek mi se zgadio da ti opisati ne mogu...ne samo sto je tnikace, nego sto je onako prljav, mastan, smrdljiv...u jebote.

istina ziva...
mirness
Posts: 225
Joined: 04/12/2006 18:54

#218

Post by mirness »

e vala si bas ko grom iz vedra neba udaras iznenada i kad ti se covjek najmanje nada, al bas po sred sredine
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#219

Post by njonjica »

Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 11% [ 7 ]
Nemam misljenje o tome 13% [ 8 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 75% [ 45]

Ukupno glasova : 60
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#220

Post by Salko sto je u vodu skako »

njonjica wrote:Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 11% [ 7 ]
Nemam misljenje o tome 13% [ 8 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 75% [ 45]

Ukupno glasova : 60
mislim da anketa govori vise od bilo cega... :P

ps. ovde neko ima 7 klonova...
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#221

Post by DONY »

Salko sto je u vodu skako wrote:
njonjica wrote:Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 11% [ 7 ]
Nemam misljenje o tome 13% [ 8 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 75% [ 45]

Ukupno glasova : 60
mislim da anketa govori vise od bilo cega... :P

ps. ovde neko ima 7 klonova...
mislim ,da ti "Skakac" ne bi ni svog cuku dao u tu skolu... :-) :lol:
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#222

Post by Salko sto je u vodu skako »

DONY wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
njonjica wrote:Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 11% [ 7 ]
Nemam misljenje o tome 13% [ 8 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 75% [ 45]

Ukupno glasova : 60
mislim da anketa govori vise od bilo cega... :P

ps. ovde neko ima 7 klonova...
mislim ,da ti "Skakac" ne bi ni svog cuku dao u tu skolu... :-) :lol:
nebi dao...tacno...nebi cak ni razmisljo o tome...skola je ispod svakog nivoa... 8-)
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#223

Post by PITARKA_SA »

DONY wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
njonjica wrote:Treba li dopustiti da ova skola nastavi sa radom?

Naravno, to je u interesu ovdasnjih muslimana 11% [ 7 ]
Nemam misljenje o tome 13% [ 8 ]
Skandalozno, treba je odmah zatvoriti 75% [ 45]

Ukupno glasova : 60
mislim da anketa govori vise od bilo cega... :P

ps. ovde neko ima 7 klonova...
mislim ,da ti "Skakac" ne bi ni svog cuku dao u tu skolu... :-) :lol:
nebi ni ja svog vala....
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#224

Post by Salko sto je u vodu skako »

PITARKA_SA wrote:
DONY wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote: mislim da anketa govori vise od bilo cega... :P

ps. ovde neko ima 7 klonova...
mislim ,da ti "Skakac" ne bi ni svog cuku dao u tu skolu... :-) :lol:
nebi ni ja svog vala....
to ti je pametno pitarko...onaj tvoj fini cuko bi pobjesnio posle jednog casa..ujeo bi nekoga... i eto belaja... :P
bosnjo24
Posts: 20
Joined: 05/09/2006 00:10
Location: zimbabve

#225

Post by bosnjo24 »

Cekaj, nikako nesfatam ove nase bosnjake,ovde ovim forumasima sve smeta muslimansko nemogu da vjerujem kakvi ste vi sarajlije ili vec jesteli muslimani ili placenici ili sta je vec ne kontam nikako jel se spomenuo ISLAM u bilo kojem smislu ili zachatavaju temu ili ismijavaju ali znajte ko se zadnji smije najslade se smije,sve vam smeta istocno izuzev izraela cccccccc zalosni ste pa to se ocito vidi ovde da ste protiv svega muslimanskog .A i ta skola ako njihovi roditelji odlucili gdje ce ih skolovati sto to vi ponizajete te ljude ,ponizajete jer je jordanski sistem ili ci vec gledajte u svijetu imas razni skola i razni ljudi koji ih finansiraju ,vama ni u dzep ni iz dzepa za tom skolom jedino problem je vratice se muslimani izvornom ISLAMU toga se vi bojite .Ali na putu su INSALLAH ,pogledajte koje izmislio medicinu matematiku ,astrologiju ,ali smo onda zapustili vjeru ,a sada masallah kada se vratimo izvornom ISLAMU vraticemo i ugled koje smo imali dok smo vladali evropom smrdljivom.Toliko za ove izdajnike
Post Reply