Skijanje Mojmilo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Ateista
Posts: 46565
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#26 Re: Skijanje Mojmilo

Post by Ateista »

zahvalan wrote:
Edin H. wrote:Hoce li na Mojmilu postaviti stazu sa vjestackim snijegom, pa da se moze i ljeti skijati, ili ce se alternativno saditi krompir i praziluk kako predlazu pojedinci?
Posto se ovo odnosi na mene, imaju masinu za vjestacki snijeg ali ne znam dal ce biti ljetno skijanje.

A ovo za luk i krompir cu preskociti al eto :bih:
Koliko ja znam, i za vjestacki snijeg je potrebna odredjena temperatura, ne znam tacno kolika ali vjerovatno bar oko nule, tako da definitivno nista od ljetnog skijanja. :roll:
User avatar
Kemo BA
Posts: 783
Joined: 11/12/2011 18:34

#27 Re: Skijanje Mojmilo

Post by Kemo BA »

GandalfSivi wrote:Nevjerovatno. Ali ono dijagnoza barem. Halo, a gdje je kultura zivljenja? Naprave ljudi skijaliste u sred grada, obezbijede nesta gdje ce generacije djece mozda nauciti skijati, a ovdje se o plastenicima prica. Pa sta ce nam onda parkovi, sadnice, muzeji, pozorista, koncertne dvorane? Sve je to vise manje nerentabilno. Lik regularno prica o luku i krompiru. Odoh se roknuti, svega mi...
Nadam se da se nisi "roknuo". Imaš li cenera dnevno za lift? Od cijih para je napravljeno? Ko je napravio?Koliko ljudi razmišlja kako da obezbjedi rucak a koliko da ode na skijanje?Gdje nesta solidarnost i sve ono zbog cega se Sarajevo zove olimpijski grad? Ne treba graditi plastenike i sijati krompir na Mojmilu ali da li je moglo taj milion i dio neiskorištenog poljoprivrednog zemljišta ponuditi ugroženim kategorijama koje stoje u redu za narodnu kuhinju ako ništa a ono da obrade i daju prinose u tu istu kuhinju.? E sad razmisli pa se onda rokni. :-D :lol:

Zahvalni svaka cast na komentaru :thumbup:
Post Reply