Skijanje i ostrenje kantni

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
strojki
Posts: 32
Joined: 24/09/2010 12:24

#1 Skijanje i ostrenje kantni

Post by strojki »

Pozdrav svima,

Interesuje da li ko zna gdje se u Sarajevu mogu ispeglati skije i naostriti kantne, a da to nije sam ski centar na Bjelasnici. Vec kad odem gore zelim da se skijam, a ne da mi ih neko na brzinu sredi... A staze su nam svakako divlje i pune kamenja, pa svako malo mislim da se skije moraju servisirati, samo ne znam gdje.

Dakle, interesuje me slijedece:
- Punjenje ogrebotina vostanom masom;
- Peglanje i brusenje sa ostrenjem kantni;

Ukoliko neko ima kontakt bilo koga da se time bavi profesionalno, bio bih zahvalan da mi ga posalje. Hvala svima.
Arma1312
Posts: 2
Joined: 13/12/2013 16:21

#2 Re: Skijanje i ostrenje kantni

Post by Arma1312 »

Imas na grbavici ako znas gdje je volf u toj je zgradi sa zadnje strane ja sam jednom radio servis kod njega i odlican je.Trazi na fb Hasan Gusic :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#3 Re: Skijanje i ostrenje kantni

Post by chengaba »

Arma1312 wrote:Imas na grbavici ako znas gdje je volf u toj je zgradi sa zadnje strane ja sam jednom radio servis kod njega i odlican je.Trazi na fb Hasan Gusic :D
Ne radi ti tu on ima godina...
Imaš u madnessu kod bbi-a, imaš ski servis gdje je autopraona kod Pivare, imaš onda kad kreneš od Kobilje glave na Bare-Šip. Ili traži na piku "ski servis"...
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#4 Re: Skijanje i ostrenje kantni

Post by Ali_G »

Pozdrav.
Imam ponudu da kupim skije, Elan speedwave 11. Skije su ocuvane, cijena 350km
Mene interesuje jel cijena ok i da li bi meni kao prosjecnom rekreativcu (pravim sire zavoje) te skije odgovarale. Dimenzije skija 176, moja visina 186
Hvala
bbaass
Posts: 54
Joined: 31/12/2017 10:06

#5 Re: Skijanje i ostrenje kantni

Post by bbaass »

Gdje su sad aktuelni ski servisi u Sarajevu i okolini, dobio sam skije, al jednoj je ostecena kantna, mali zapeo za kamen pa se malo odvojilo?
Post Reply