Skandalozno:Suljo smijenio Sasu Toperica... :oops:

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

plimpi
Posts: 92
Joined: 29/10/2006 10:51
Location: Sarajevo

#26

Post by plimpi »

addem wrote:Sasa Toperic je derpe, ovo je provjerena informacija. I on i Suljo nisu normalni. :lol: :lol:
Inace kao pijanista Toperic je jedna velika 0. Trenutno kod nas u BiH imamo mnogo boljih, mladjih i talentovanijih.
awww addeme, a kako si ti uspio provjeriti tu informaciju :-D
i zasto on i suljo nisu normalni?
i, kako možeš da tvrdiš da je toperić 0 kao pijanista, kojeg to ti smatraš boljim ? i kad već tvrdiš takvo nešto, mora da si i sam pijanista i upućen u svjetske tokove? baš me zanima otkud tako negativan stva o tako divnom čovjeku :-)
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#27

Post by taxi_driver »

plimpi wrote:
addem wrote:Sasa Toperic je derpe, ovo je provjerena informacija. I on i Suljo nisu normalni. :lol: :lol:
Inace kao pijanista Toperic je jedna velika 0. Trenutno kod nas u BiH imamo mnogo boljih, mladjih i talentovanijih.
awww addeme, a kako si ti uspio provjeriti tu informaciju :-D
i zasto on i suljo nisu normalni?
i, kako možeš da tvrdiš da je toperić 0 kao pijanista, kojeg to ti smatraš boljim ? i kad već tvrdiš takvo nešto, mora da si i sam pijanista i upućen u svjetske tokove? baš me zanima otkud tako negativan stva o tako divnom čovjeku :-)

ovog toperica ,kod mnogih izgleda jebe IME.
plimpi
Posts: 92
Joined: 29/10/2006 10:51
Location: Sarajevo

#28

Post by plimpi »

toperic je iz mijesanog braka :D a tako je to kod nas, ništa neobiččno. zamisli da neko ima neki nick poput "stjepan". pa niko ga ne bi shvatao ozbiljno na raspravama o islamu, ma koliko on bio ovo ili ono u stvarnom životu 8)
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#29

Post by taxi_driver »

plimpi wrote:toperic je iz mijesanog braka :D a tako je to kod nas, ništa neobiččno. zamisli da neko ima neki nick poput "stjepan". pa niko ga ne bi shvatao ozbiljno na raspravama o islamu, ma koliko on bio ovo ili ono u stvarnom životu 8)


ja kontam jos veca je vrijednost zvati se sasa i biti bosanac.
Post Reply