SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#51 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

UltrasNaBaterije wrote:a ako uzme HBO onda će kao ostati pare u BIH, kakve sve debili i bezmozgaši pišu na ovom forumu. :run:


Ma da BHT plaća 1 cent po korisniku godišnje, našao bi se debil koji bi rekao, daješ četnicima pare. TeleVlah nema ni 10 000 korisnika, plaćaju smiješne cifre za korisnike i pritom ih lažu i njihovo je dobro.


desni uvalim ti mesni :lol:
Uvalim ti mami i sestri pederu
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#52 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

gnjev wrote:Ima najbolju ponudu kanala TRENUTNO tako da ti je post okvalfikovan kao nezreo odmah u pocetku
Koliko vas plaćaju slabo vi to
User avatar
titinho
Posts: 624
Joined: 10/03/2012 19:05

#53 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by titinho »

A sta je tu skandalozno sto je Pink pojeo sve kanale na podrucju Balkana ?
Bhtelecom ne podrzavam ni sekunde al ovo su gluposti koje prosto ne mogu sa zdravom pameti.

Isto ko da sad optuzujemo Bingo ili Amko komerc sto uzimaju srpske sokove a ne uzimaju bosanske koje su srbijanski realno pojeli. Necemo o tome kako i zasto al takvo je trenutno stanje na trzistu !
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#54 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by gnjev »

Upali u ovom trenutku moju tv i ako ne nadjes minimum 20 kanala na kojima ide film kompetentan si za raspravu .
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#55 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by It_is_a_Leclerc »

Jedno konkretno pitanje, hoće li i kada će Moja TV uvesti najnovije Pinkove što kreću od 15. 4. ?

Ne razumijem ja ovu temu. To vam je kao da krivite hrvatsku obalu što je bolja od naše, pa većina ljudi koji su u mogućnosti ne idu u Neum nego u Biograd, npr.
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#56 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

gnjev wrote:Upali u ovom trenutku moju tv i ako ne nadjes minimum 20 kanala na kojima ide film kompetentan si za raspravu .
U cijelom svijetu sinonim za filmski kanal je HBO A NJEGA NEMA U VAŠOJ PONUDI?Nemate ni Cinemax,MGM,TV1000,KINO TV,nijedan filmski kanal patriote niste lokalizovali na bosanski ili je to za vas nepostojeći jezik.Sa 120.000 pretplatnika morali ste mnogo, mnogo više.Malo otiđite na forume iz Hrvatske i Srbije pa vidite kolika se galama podigne ako neki program nije lokalizovan na srpski ili hrvatski,ali lakše je omalovažavat telekomovci nije li tako?
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#57 Re: Odg: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by gnjev »

desni wrote:
gnjev wrote:Upali u ovom trenutku moju tv i ako ne nadjes minimum 20 kanala na kojima ide film kompetentan si za raspravu .
U cijelom svijetu sinonim za filmski kanal je HBO A NJEGA NEMA U VAŠOJ PONUDI?Nemate ni Cinemax,MGM,TV1000,KINO TV,nijedan filmski kanal patriote niste lokalizovali na bosanski ili je to za vas nepostojeći jezik.Sa 120.000 pretplatnika morali ste mnogo, mnogo više.Malo otiđite na forume iz Hrvatske i Srbije pa vidite kolika se galama podigne ako neki program nije lokalizovan na srpski ili hrvatski,ali lakše je omalovažavat telekomovci nije li tako?
Pa nismo mi hrvati da se pretvaramo da ne znamo srpski il hrvatski jos i da ga titlujemo . Vidjecu sa sefom da ubaci HBO pa da ga mogu korisnici dodatno platit koliko ono 5,6 km . ??
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#58 Re: Odg: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

gnjev wrote:
desni wrote:
gnjev wrote:Upali u ovom trenutku moju tv i ako ne nadjes minimum 20 kanala na kojima ide film kompetentan si za raspravu .
U cijelom svijetu sinonim za filmski kanal je HBO A NJEGA NEMA U VAŠOJ PONUDI?Nemate ni Cinemax,MGM,TV1000,KINO TV,nijedan filmski kanal patriote niste lokalizovali na bosanski ili je to za vas nepostojeći jezik.Sa 120.000 pretplatnika morali ste mnogo, mnogo više.Malo otiđite na forume iz Hrvatske i Srbije pa vidite kolika se galama podigne ako neki program nije lokalizovan na srpski ili hrvatski,ali lakše je omalovažavat telekomovci nije li tako?
Pa nismo mi hrvati da se pretvaramo da ne znamo srpski il hrvatski jos i da ga titlujemo . Vidjecu sa sefom da ubaci HBO pa da ga mogu korisnici dodatno platit koliko ono 5,6 km . ??
MA JOK BA UBACTE NAM VI JOŠ PINKOVA A ONA DJECA ŠTO SU SPAVALA POD ŠATORIMA ZBOG BOSANSKOG SU GLUPA ILI SU I ONI HRVATI?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#59 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by It_is_a_Leclerc »

Ne ozbiljno, ima li neko iz Moja TV da nam kaže kad će i hoće li ići u paket i novi Pink-ovi ? Ima dosta dobrih kanala koji su najavljeni.

Moja TV je :thumbup:

Kome se ne gleda, nema potrebe da pišti ko zla jetrva. Ima, hvala Bogu, i drugih kablovskih operatera.
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#60 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by gnjev »

Ma veze ti nemas . Oni su spavali pod satorima jer ne zele da farbaju jaja za vaskrs i uce o ratku mladicu kao oslobodiocu . Jel ti mislis da je nekog jebeno briga hoce li biti titlovano lijepo ili lepo dok gleda film?

Leclerc ja stvarno ne znam jer ne radim u telekomu kao sto ovaj patriota sa 066 brojem u mobitelu misli . Elem svakako da ce to biti plus jer se do sad svako ko ima moju tv uvjerio da pink fransiza nije samo grand ceca i baja mali knindza
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#61 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

gnjev wrote:Ma veze ti nemas . Oni su spavali pod satorima jer ne zele da farbaju jaja za vaskrs i uce o ratku mladicu kao oslobodiocu . Jel ti mislis da je nekog jebeno briga hoce li biti titlovano lijepo ili lepo dok gleda film?
Ma ti si genije,oni su željeli da uče srpski ,sve na ćirilici Vuka Karadžića.Samo nemojte ako je svejedno poturati drugima da su četničke firme.
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#62 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne ozbiljno, ima li neko iz Moja TV da nam kaže kad će i hoće li ići u paket i novi Pink-ovi ? Ima dosta dobrih kanala koji su najavljeni.

Moja TV je :thumbup:

Kome se ne gleda, nema potrebe da pišti ko zla jetrva. Ima, hvala Bogu, i drugih kablovskih operatera.
Ima samo što ih ovi prozivaju da su četnici a meni se toliko licemjerstvo gadi jer su me četnici četiri godine gađali granatama a često i mecima pa ne mogu da šutim na ove bljuvotine podmlatka.Željko Mitrović inače vlasnik Pinka je bio skutonoša bračnog para Milošević al eto nema veze da li su sela lepo ili lijepo gorela reče jedan genijalac.
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#63 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by gnjev »

Šatro patriota. A sad vidim psovao si sestru forumasu što ima za reci da si imbecil . Bas me interesuje jel bi isto ucinio i da ga gledas u lice tastatura mangupe ?
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#64 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

gnjev wrote:Šatro patriota. A sad vidim psovao si sestru forumasu što ima za reci da si imbecil . Bas me interesuje jel bi isto ucinio i da ga gledas u lice tastatura mangupe ?
Odgovor na provokaciju bi bio isti,u nedostatku argumenata vrijeđate,a tvoju imbecilnost pokazuju tvoji odgovori degeneriku!
User avatar
UltrasNaBaterije
Posts: 580
Joined: 28/08/2009 14:51
Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu

#65 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by UltrasNaBaterije »

To su ti zajebani mangupi, al hajd, preko zice barem mogu doc do izrazaja, jebena je ova demokratija i mogućnosti kurčenja iza IP adrese su neograničene. :kiss:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#66 Re: Odg: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by DaffyDuck »

gnjev wrote:
desni wrote:
gnjev wrote:Upali u ovom trenutku moju tv i ako ne nadjes minimum 20 kanala na kojima ide film kompetentan si za raspravu .
U cijelom svijetu sinonim za filmski kanal je HBO A NJEGA NEMA U VAŠOJ PONUDI?Nemate ni Cinemax,MGM,TV1000,KINO TV,nijedan filmski kanal patriote niste lokalizovali na bosanski ili je to za vas nepostojeći jezik.Sa 120.000 pretplatnika morali ste mnogo, mnogo više.Malo otiđite na forume iz Hrvatske i Srbije pa vidite kolika se galama podigne ako neki program nije lokalizovan na srpski ili hrvatski,ali lakše je omalovažavat telekomovci nije li tako?
Pa nismo mi hrvati da se pretvaramo da ne znamo srpski il hrvatski jos i da ga titlujemo . Vidjecu sa sefom da ubaci HBO pa da ga mogu korisnici dodatno platit koliko ono 5,6 km . ??
Za ovo je covjek u pravu! Ako te postuje kao klijeta treba da ti dostavi uslugu na tvom jeziku :wink:
Nasem narodu inace fali samopostovanja.
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#67 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

Ubi konkurencija telekom a ovi jedino što znaju je vrijeđati potencijalne korisnike i zagađivati medijski prostor u Bosni i Hercegovini smećem koje je izbačeno iz Srbije,tamošnja regulatorna agencija im je oduzela dozvolu.Kako su domišljati uskoro bi mogli imati Moja Pink tv.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#68 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by It_is_a_Leclerc »

desni wrote:Ubi konkurencija telekom a ovi jedino što znaju je vrijeđati potencijalne korisnike i zagađivati medijski prostor u Bosni i Hercegovini smećem koje je izbačeno iz Srbije,tamošnja regulatorna agencija im je oduzela dozvolu.Kako su domišljati uskoro bi mogli imati Moja Pink tv.
Čovječe, u kojim ti basnama živiš, da mi je znati..

Pink ruši rekorde gledanosti u BiH. Zvijezde Granda su gledanije od Dnevnika sa shareom od 23 %.
Za to nije kriv Pink, ni Grand, ni Srbi, ni Milošević, ni oni što su tebe gađali mecima, a nama dijelili bombone, već je kriva domaća produkcija koja ne zna, ne može i nije sposobna napraviti neki ekvivalent ZG koji bi bio pristojan i gledan.
Isto vrijedi i za filmove, muziku, emisije ...

Nije Pink kriv što daje više nego što daju drugi. Niti je Moja TV kriva što je uz Telemach najrasprostranjeniji kablovski operater.

Iskuliraj, brate... Ako ti se ne gledaju "skutonoše" prestani gledati i prestani dijeliti lekcije okolo. Samo se džaba sekiraš.
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#69 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

Post by desni »

It_is_a_Leclerc wrote:
desni wrote:Ubi konkurencija telekom a ovi jedino što znaju je vrijeđati potencijalne korisnike i zagađivati medijski prostor u Bosni i Hercegovini smećem koje je izbačeno iz Srbije,tamošnja regulatorna agencija im je oduzela dozvolu.Kako su domišljati uskoro bi mogli imati Moja Pink tv.
Čovječe, u kojim ti basnama živiš, da mi je znati..

Pink ruši rekorde gledanosti u BiH. Zvijezde Granda su gledanije od Dnevnika sa shareom od 23 %.
Za to nije kriv Pink, ni Grand, ni Srbi, ni Milošević, ni oni što su tebe gađali mecima, a nama dijelili bombone, već je kriva domaća produkcija koja ne zna, ne može i nije sposobna napraviti neki ekvivalent ZG koji bi bio pristojan i gledan.
Isto vrijedi i za filmove, muziku, emisije ...

Nije Pink kriv što daje više nego što daju drugi. Niti je Moja TV kriva što je uz Telemach najrasprostranjeniji kablovski operater.

Iskuliraj, brate... Ako ti se ne gledaju "skutonoše" prestani gledati i prestani dijeliti lekcije okolo. Samo se džaba sekiraš.
Ne znam što se ti sikiraš za mene.Moje pisanje ovdje se odnosi na skandalozan odnos BH Telekoma prema svojim korisnicima.
    Evo ovako za tvoju informaciju Zvezde Granda od sutra više nisu na Pinku,počinje sa radom Grand televizija i zamisli neće ti ZVEZDE bit u pinkovoj ponudi,da tačno je da ova vrsta muzike ima svoju publiku i to meni ni najmanje ne smeta.Ono što meni smeta je što branioci telekoma ovdje na forumu Telemah i Total nazivaju četničkim firmama a koje sa četnicima nemaju ništa.
      Pink ne daje ništa više al eto nek ti bude da je to kanal kvalitetniji od HBO.
        Kažeš da su nekima četnici dijelili bombone,ja znam da su dijelili čokolade u Potočarima a znamo šta se poslije desilo tako da ti je priča niđe veze :run: :run: .
        User avatar
        Tiger 033
        Posts: 8695
        Joined: 12/11/2010 09:47
        Location: Sarajevo

        #70 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by Tiger 033 »

        desni wrote:Evo ovako za tvoju informaciju Zvezde Granda od sutra više nisu na Pinku
        Ovo NEma veze sa istinom :izet:

        a ko hoce ovdje moze gledati Grand TV
        User avatar
        desni
        Posts: 1498
        Joined: 10/03/2012 01:21

        #71 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by desni »

        Tiger 033 wrote:
        desni wrote:Evo ovako za tvoju informaciju Zvezde Granda od sutra više nisu na Pinku
        Ovo NEma veze sa istinom :izet:

        a ko hoce ovdje moze gledati Grand TV
        Ma naravno da ima :izet: :izet: .A ovi sa tvog linka su dio United grupe u kojoj su i Telemah i Total,malo jači igrači koji će potopiti Pink živi bili pa vidjeli.Mislim pokrenuli televiziju i sad će pustiti Mitrovića da pokupi kajmak :lol: :lol:
        rizibizi
        Posts: 1962
        Joined: 28/11/2008 15:56
        Location: Zanzibar City

        #72 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by rizibizi »

        Napisao sam na svim temama (pusa za tvsabina :D ) pa cu i ovdje. Ko je bosancima i hercegovcima, bosnjacima, bosanskim srbima i hrvatima kome vec kriv sto nisu u stanju napraviti jaku medijsku kucu kao sto je to Pink u Srbiji ili Nova TV u Hrvatskoj. Bujrum brate ulozite, napravite, radite ja cu gledati jebe se meni kako se televzija zove dok ima dobar program. Eto vam i Sanele ima love ko blata a napravila mahala city tv ili hadzifejsa koji je spao na to da nema plate da isplati a glavna tema mu olajavanje svih banaka u BiH koje nisu dale kredit njegovom "probosanskom projektu". Evo uporedite Hayat Music i neki Pink Music, ovaj prvi mi je bio OK dok nije izvrtio sve spotova sto ima, a i dan danas mu je isti raspored spotova kao i prvog dana + updane po koja ZMBT "estranda pojava". Za ove sto pametuju oko Zvezda Granda, pa oni su institucija za ove nase ZMBT u svim aspektima, a i tamo "zaluta" tu i tamo poneki bosanac. Kad nema bolje odlican je i Pink paket za euro po korisniku. Dok sam bio na HS-u par godina sam imao HBO i nije los kanal ali pored interneta i torrenta ovih 6-7 KM za HBO mi bespotreban trosak. Kad covjek sve onako realno izvaga meni je BHT poprilicno ispred HS-a i Telemacha, HS probao, ne ponovilo se barem na lokaciji na kojoj sam ja, nikad nisam imao ono sto sam placao. Pokusao sam da postanem i Telemach korisnik ali ono ne bih preporucio ni najcrnjem neprijatelju, ne znaju ni gdje su postavili kablove i gdje pruzaju uslugu a kamoli sta dalje. Ne radim u BHT i nemam familije tamo, jedino sto im svaki mjesec placam sto potrosim. Dok se ne pojavi bh Zeljko Mitrovic ja zadovoljan s ponudjenom programskom semom Pink paketa na mojoj tv. Samo supljirate bezveze, kome se ne svidja odjavi, ode negdje drugo i ne daje euro mrskom okupatoru, em je zdravije, em svako moze da gleda sta hoce.
        User avatar
        It_is_a_Leclerc
        Posts: 19223
        Joined: 23/05/2012 23:51
        Location: Osmatračnica

        #73 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by It_is_a_Leclerc »

        rizibizi wrote:Napisao sam na svim temama (pusa za tvsabina :D ) pa cu i ovdje. Ko je bosancima i hercegovcima, bosnjacima, bosanskim srbima i hrvatima kome vec kriv sto nisu u stanju napraviti jaku medijsku kucu kao sto je to Pink u Srbiji ili Nova TV u Hrvatskoj. Bujrum brate ulozite, napravite, radite ja cu gledati jebe se meni kako se televzija zove dok ima dobar program. Eto vam i Sanele ima love ko blata a napravila mahala city tv ili hadzifejsa koji je spao na to da nema plate da isplati a glavna tema mu olajavanje svih banaka u BiH koje nisu dale kredit njegovom "probosanskom projektu". Evo uporedite Hayat Music i neki Pink Music, ovaj prvi mi je bio OK dok nije izvrtio sve spotova sto ima, a i dan danas mu je isti raspored spotova kao i prvog dana + updane po koja ZMBT "estranda pojava". Za ove sto pametuju oko Zvezda Granda, pa oni su institucija za ove nase ZMBT u svim aspektima, a i tamo "zaluta" tu i tamo poneki bosanac. Kad nema bolje odlican je i Pink paket za euro po korisniku. Dok sam bio na HS-u par godina sam imao HBO i nije los kanal ali pored interneta i torrenta ovih 6-7 KM za HBO mi bespotreban trosak. Kad covjek sve onako realno izvaga meni je BHT poprilicno ispred HS-a i Telemacha, HS probao, ne ponovilo se barem na lokaciji na kojoj sam ja, nikad nisam imao ono sto sam placao. Pokusao sam da postanem i Telemach korisnik ali ono ne bih preporucio ni najcrnjem neprijatelju, ne znaju ni gdje su postavili kablove i gdje pruzaju uslugu a kamoli sta dalje. Ne radim u BHT i nemam familije tamo, jedino sto im svaki mjesec placam sto potrosim. Dok se ne pojavi bh Zeljko Mitrovic ja zadovoljan s ponudjenom programskom semom Pink paketa na mojoj tv. Samo supljirate bezveze, kome se ne svidja odjavi, ode negdje drugo i ne daje euro mrskom okupatoru, em je zdravije, em svako moze da gleda sta hoce.
        Ama, od prve do zadnje riječi - potpis !
        rizibizi
        Posts: 1962
        Joined: 28/11/2008 15:56
        Location: Zanzibar City

        #74 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by rizibizi »

        Jutros dodje kolega bio mu juce telemach, za nekih 50-ak maraka dobio 20 Mbps internet, hd risiver sa pvr opcijom na eksterni disk, gomilu nekih kanala, flat telefon. E sad ja recimo placam mTV Phone i Net Flat 10 sa dva risivera oko 64 KM plus sto potrosim telefona, ovdje BHT kasni za konkurencijom pravo i tu ima prostora za poboljsanja, koja ako se ne dese u skorije vrijeme ima da otjeraju gomilu korisnika.
        User avatar
        Tiger 033
        Posts: 8695
        Joined: 12/11/2010 09:47
        Location: Sarajevo

        #75 Re: SKANDALOZNO: BH Telecom - PINK

        Post by Tiger 033 »

        desni wrote:Ma naravno da ima
        "Zvijezde Granda" kao i emisija "Narod pita" ide na Pinku do septembra :izet: jer su ugovorom vezani :izet: jedino ako neko od dvije strane (Pink-Grand) u međuvremenu ne prekrsi ugovor :izet:
        Post Reply