Sjećate se Miroljuba Petrovića

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
haqqlberry
Posts: 159
Joined: 22/04/2010 18:58

#1 Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by haqqlberry »

Evo ga u posjeti "Srpskim junacima koji su branili svoju otadžbinu".



A lik mi je bio simpa...
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#2 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Dasi »

Nista novo od tog ublehasa

http://creation6days.com/diskusije/foru ... start=7900
zanzak je napisao:
Miroljube,jeste pratili ovo sto je evropski parlament donio reoluciju o srebrenici?Kakva je samo kolicina licemjerja koncentrisana u toj evropi,to je nevjerovatno.
Miroljub Petrovic je napisao:
Za vreme Drugog svetskog rata je nekoliko drzava prihvatilo fasizam, a danas je cela Evropska Unija, i skoro ceo svet prihvatio fasizam u mnogo stravicnijoj meri. Srebrenica je simbol jedne od najvece svetske lazi, i predstavlja pravu sliku fasisticke Evrope i njene religije (papizam - satanizam). Srebrenica je bila leglo najgorih koljaca i ubica, koje je stitila Evropska Unija.

I kao sto se mozda najveci zlocinci u ljudskoj istoriji, kao sto su Stepinac i papa Pije XII proglasavaju blazenim, tako se i likvidacija oko 2000 najgorih bosanskih koljaca, koji su izmasakrirali vise hiljada civila u istocnoj Bosni, proglasava "najvecim genocidom nakon Drugog svetskog rata" (da nisu bili likvidirani broj onih koje bi pobili bio bi mnogo veci) . To samo pokazuje da brzo dolazi vreme kada ce njihova braca koljaci (evropljani) zakucati i na nasa vrata. Drzava nam je okupirana, crkva razvaljena od strane ekumenista, i preostalo je da spasavamo zivu glavu, i da se uzdamo u Boga, pa ako dodje trenutak da treba da izginemo da nam Bog da snage da to dostojanstveno podnesemo.
Ali to nije smetalo TVSA da svaki dan pusta emisiju sa negatorom genocida.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#3 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Topla voda »

znam lika licno i ne mogu da vjerujem da ovo govori i radi.
doduse povrsno,par nekih susreta,neobavezna prica o svjetskom poretku i slicne bedastoce :-D

nisam posebno ulazio u analizu,ono malo pricali o ickeu,malo o fosilima,malo o arheologiji i tako svasta nesto u krug

i sad ne mogu da skontam,neki religoanarhizam propovjeda,kreaciju..znam da je na fonu tipa eu i ostale visedrzavne zajednice,koje ce sllijediti u buducnosti,vode u neko biblijsko ispunjenje kraja svijeta..i hajde ok,prica se...

malo smo se dotakli i ovih stvari,rata i to,al on bijase sa stavom,nesto kao nametnuti rat od strane globalista,putem agenata,obavjestajaca i slicno,a sve nekako rothschildi na kraju i ta ekipa,masonerija neka uglavnom..

i sad ovo,frapiran sam :?
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#4 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Bušman »

Neko dobro rece - ublehas. A jos veci su ublehasi nase TV stanice koji su ovoj budali davali medijski prostor. Sta uostalom reci o budali koja prica o bioenergiji, kozmickom jajetu... jos je samo izvjesni dr. Dabic pricao o tim budalastinama :D
KenCo
Posts: 337
Joined: 25/12/2008 02:47

#5 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by KenCo »

vecina Bosanaca ce nagativno shvatiti ovaj clip. ja mislim da je to razlog sto ne mozemo naci zajednici jezik mi, srbi i hrvati. moramo malo dublje razmisljati- nije Petrovic (ili 90 % srba koji pricaju ovu pricu) mislio da je Sud u Hagu negativan zato sto procesuira ratne zlocine. oni imaju negativan stav prema tom Sudu zato sto smatraju da optuzeni to UOPSTE NISU URADILI. dakle- ovdje je slucaj NEZNANJA a ne podrzavanja zlocina. a kod nas se uvijek potencira prica da srbi imaju negativan stav u vezi ovog suda zato sto zele da njihovi zlocinci slobodno setaju ulicama.

ogromna vecina srba slavi ratka mladica- ne slave ga zato sto je odgovoran za hiljade i hiljade mrtvih, nego zato sto je "branio" "njihovu" zemlju (iz njihove perspektive). niko ne podrzava ubice, oni jednostavno ne znaju sta se desilo. i to je naravno greska srpskog naroda (nismo ni mi bolji),ali ako nista, bolje je ne znati nego podrzavati ubice.

mislim da je to velika razlika i to se mora naglasiti.

dakle,sto se tice ovog clipa, stvarno sumnjam da Petrovic podrzava ubice, on je pogresno obavijesten i misli da su sudski procesi montirani protiv ljudi koji nisu nikakvo zlo napravili. budimo realni, i nas narod je imao negativan stav prema sudskim procesima protiv Delica, Halilovica, itd...
inace nekad sam uzivao gledajuci predavanja Petrovica...
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#6 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Chisum »

Ovo onaj idiot koji je po domacim televizijama mjesecima palamudio o nasoj planeti, staroj "4-5 hiljada" godina, Sodomi i Gomori, velikim "otkricima" koja "dokazuju Noevu arku"... :lol:

Seoska varalica koja samo na Balkanu moze dobiti onoliku paznju...


Cak su ga ovi domaci fanatici ovdje zavoljeli... kad se samo sjetim komentara i podrske nekih kolega sa kojima sam tada radio (drzavna firma, jebiga, svakakvih nas ima)... Te kako pametno prica, te kako je "nacitan"... :lol:



Sto bi se reklo - trazili ste, e'o vam ga.


P.S. Ovaj ga gore jos i brani.... :lol: dokle ide sljepilo... Al' ajde... kad 90% ove nesretne polupismene drzave vjeruje Semiru Osmanagicu, sto ne bi vjerovali i ovoj budali?!
Last edited by Chisum on 23/06/2010 02:20, edited 1 time in total.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#7 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Rookie »

Meni je ovaj lik bio oduševljavajuće zanimljiv i nemam riječi da kažem koliko mi je ovo nevjerovatno. Doduše, nikad se nisam ni zadavao da provjeravam te neke njegove tvrdnje o svemu i svačemu...
Nevjerovatno! Ali još mi je nevjerovatniji ovaj KenCo što genocidaše i njihovu podršku brani tvrdnjom da su samo neupućeni i ništa više... :shock:
Pa probaj uputiti jednog od takvih! Je li misliš da će se odmah početi izvinjavati što su podržavali zločince?! :lol:
Stvarno svašta! Tvoj me post više nasekira nego ovo za Petrovića.
Ali stvarno fascinantno! Lik mi je djelovao beskrajno inteligentno, ali sad mislim da mu fali čip. Nisu ga ni bezveze otjerali sa fakulteta u Beogradu na kojem je studirao, ako i to nije izmislio, jer je očito umobolan...
Ne znam kako je imao obraza pojavljivati se ovdje i snimati hiljade emisija na TVSA, 2 Centralna Zatvora i još štošta...
Neka dođe još jednom!!! :x
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#8 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Rookie »

Chisum wrote:Ovo onaj idiot koji je po domacim televizijama mjesecima palamudio o nasoj planeti, staroj "4-5 hiljada" godina, Sodomi i Gomori, velikim "otkricima" koja "dokazuju Noevu arku"... :lol:

Seoska varalica koja samo na Balkanu moze dobiti onoliku paznju...


Cak su ga ovi domaci fanatici ovdje zavoljeli... kad se samo sjetim komentara i podrske nekih kolega sa kojima sam tada radio (drzavna firma, jebiga, svakakvih nas ima)... Te kako pametno prica, te kako je "nacitan"... :lol:



Sto bi se reklo - trazili ste, e'o vam ga.


P.S. Ovaj ga gore jos i brani.... :lol: dokle ide sljepilo... Al' ajde... kad 90% ove nesretne polupismene drzave vjeruje Semiru Osmanagicu, sto ne bi vjerovali i ovoj budali?!
Prepoznah se u tvom postu. Stvarno kriza. Ali sumnjam da si i ti i biloko ko ga je kao pročitao, imao neke jake kontraargumente...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#9 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by cyprus »

KenCo wrote:vecina Bosanaca ce nagativno shvatiti ovaj clip. ja mislim da je to razlog sto ne mozemo naci zajednici jezik mi, srbi i hrvati. moramo malo dublje razmisljati- nije Petrovic (ili 90 % srba koji pricaju ovu pricu) mislio da je Sud u Hagu negativan zato sto procesuira ratne zlocine. oni imaju negativan stav prema tom Sudu zato sto smatraju da optuzeni to UOPSTE NISU URADILI. dakle- ovdje je slucaj NEZNANJA a ne podrzavanja zlocina. a kod nas se uvijek potencira prica da srbi imaju negativan stav u vezi ovog suda zato sto zele da njihovi zlocinci slobodno setaju ulicama.

ogromna vecina srba slavi ratka mladica- ne slave ga zato sto je odgovoran za hiljade i hiljade mrtvih, nego zato sto je "branio" "njihovu" zemlju (iz njihove perspektive). niko ne podrzava ubice, oni jednostavno ne znaju sta se desilo. i to je naravno greska srpskog naroda (nismo ni mi bolji),ali ako nista, bolje je ne znati nego podrzavati ubice.

mislim da je to velika razlika i to se mora naglasiti.

dakle,sto se tice ovog clipa, stvarno sumnjam da Petrovic podrzava ubice, on je pogresno obavijesten i misli da su sudski procesi montirani protiv ljudi koji nisu nikakvo zlo napravili. budimo realni, i nas narod je imao negativan stav prema sudskim procesima protiv Delica, Halilovica, itd...
inace nekad sam uzivao gledajuci predavanja Petrovica...
Nevezano za Miroljuba, ali slažem se. Ljudi su mnogo više mentalno ograničeni nego zli...

A što se tiče za ovog "kreacioniste"... :oops: otkad sam ga prvi put čuo, skonto sam da je ublehaš. Istina, zanimljivo ga je slušat, valjda je zato i stekao popularnost, kakvu takvu... O podržavanju ratnih zločinaca, šta reći... osim, jebat ga :-)
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#10 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Rookie »

I "mentalna ograničenost" može biti i gora od zla kad se upražnjava na tako osjetljivim stvarima. Hajde kad se neko pravi budala da te nije pljunuo(recimo), ali kad ne želi da zna da su mu "heroji" klali nevine zarad mitova, onda nema riječi da se opiše gadost te mentalne ograničenosti! Naravno, treba spomenuti da i nemali broj podržavatelja stoji i iza same ideje klanja "Turaka"...

Tako da bi KenCo i Cyprus trebali duboko da razmisle prije nego pljunu u lice svim žrtvama svojim lakomislenim postovima.
Last edited by Rookie on 23/06/2010 02:35, edited 1 time in total.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#11 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by cyprus »

Rookie wrote:I "mentalna ograničenost" može biti i gora od zla kad se upražnjava na tako osjetljivim stvarima. Hajde kad se neko pravi budala da te nije pljunuo(recimo), ali kad ne želi da zna da su mu "heroji" klali nevine zarad mitova, onda nema riječi da se opiše gadost te mentalne ograničenosti! Naravno, treba spomenuti da i nemali broj podržavatelja stoji i iza same ideje klanja "Turaka"...

Tako da bi KenCo i Cyprus trebali duboko da razmisle prije nego pljunu u lice svim žrtvama svojim lakomislenim postovima.
Za boldirano se slažem apsolutno. Za ostatak nisam siguran šta želiš reć, pogotovo za zadnju rečenicu :-)
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#12 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Chisum »

Rookie wrote:
Chisum wrote:Ovo onaj idiot koji je po domacim televizijama mjesecima palamudio o nasoj planeti, staroj "4-5 hiljada" godina, Sodomi i Gomori, velikim "otkricima" koja "dokazuju Noevu arku"... :lol:

Seoska varalica koja samo na Balkanu moze dobiti onoliku paznju...


Cak su ga ovi domaci fanatici ovdje zavoljeli... kad se samo sjetim komentara i podrske nekih kolega sa kojima sam tada radio (drzavna firma, jebiga, svakakvih nas ima)... Te kako pametno prica, te kako je "nacitan"... :lol:



Sto bi se reklo - trazili ste, e'o vam ga.


P.S. Ovaj ga gore jos i brani.... :lol: dokle ide sljepilo... Al' ajde... kad 90% ove nesretne polupismene drzave vjeruje Semiru Osmanagicu, sto ne bi vjerovali i ovoj budali?!
Prepoznah se u tvom postu. Stvarno kriza. Ali sumnjam da si i ti i biloko ko ga je kao pročitao, imao neke jake kontraargumente...
Koje argumente trazis, haveru? Da pobijem tvrdnju je zemlja stara 4-5 hiljade godina? Da se po planinama Evrope i Azije jos uvijek mogu naci kuke za koje je Noa kacio arku u pish-pauzama? Da ce da nas zaboli glava ako slusamo rock 'n' roll, jer se radi o satanizmu itd. itd :lol:

Ja nemam njega sta da procitam ili ne procitam.. Postoji jedna lijepa stvar zvana nauka, postoji jedna jos ljepsa - zvana knjiga, preko koje nam je nauka dostupna, postoji sumnja, postoji na kraju krajeva i empirija, postoji bezbroj dokaza, postoji matrica koja se da prepoznati, a to je stalni napredak tokom vremena, bez obzira na uspone i padove... i ono sto nam on donosi - znanje, pa ce, i uz razlike u nivu znanja koje posjedujemo, ova ubleha zvana Miroljub Petrovic - vrlo brzo postati ocita.

Ove satro-naucnike, kao sto je ova budaletina, koja je, eto i sto se etike tice dokazao da je jedino i samo to - budala, ili jedan Semir Osmanagic koji ni sa 50 nije prerastao Denikena... ovakve, dakle, "naucnike" - mogu ozbiljno shvatati samo ovdje... i nigdje vise.

Moram reci da likujem nakon ovog odvratnog videa (bez obzira koliko to ruzno zvucalo, jer radi se o prici koja nas je kostala toliko zivota)... milion puta sam ljudima govorio da se radi o obicnom klosaru, prevarantu i budali, molio ih da misle svojom glavom, a ne da posudjuju tudje rijeci i uzimaju sve zdravo za gotovo... i, kao sto i biva, malo ce ko da poslusa.
E evo ga sad! Ponovo na ekranu, ali u stilu onog cetnika, Lepog Mice... Sad mu se divite i zanosite mu muda u okukama, kao neki sarajevski mediji do prije koju godinu.
Last edited by Chisum on 23/06/2010 02:48, edited 2 times in total.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#13 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Rookie »

U moju odbranu, nisam njegovu priču uzimao zdravo za gotovo, već mi je bila vrlo zanimljiva, a još više način na koji je pripovijedao. Jednostavno sam bio prelijen da se zadajem da istražujem, jer me to ne zanima toliko.

Cyprus, hoću reći da je vrlo ružno da se ističe kako ti štovaoci Mladića i Karadžića nisu zli, već samo ne znaju ili su mentalno ograničeni. Lično mi se gadi takav pokušaj amnestiranja. A to niste usput spomenuli, već ste postove posvetili isključivo toj ideji.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#14 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by cyprus »

Rookie wrote:Cyprus, hoću reći da je vrlo ružno da se ističe kako ti štovaoci Mladića i Karadžića nisu zli, već samo ne znaju ili su mentalno ograničeni. Lično mi se gadi takav pokušaj amnestiranja. A to niste usput spomenuli, već ste postove posvetili isključivo toj ideji.
Neko ko misli da je Radovan Karadžić nevin i da je samo branio srpski narod, je prvenstveno mentalno ograničen. Nije to nikakvo amnestiranje to je tako.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#15 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Rookie »

cyprus wrote:
Rookie wrote:Cyprus, hoću reći da je vrlo ružno da se ističe kako ti štovaoci Mladića i Karadžića nisu zli, već samo ne znaju ili su mentalno ograničeni. Lično mi se gadi takav pokušaj amnestiranja. A to niste usput spomenuli, već ste postove posvetili isključivo toj ideji.
Neko ko misli da je Radovan Karadžić nevin i da je samo branio srpski narod, je prvenstveno mentalno ograničen. Nije to nikakvo amnestiranje to je tako.
Uredu. Ja ti se stvarno najiskrenije izvinjavam ako smatraš da je gore biti mentalno ograničen nego zao. Onda sam samo ja to pogrešno protumačio jer je meni to neko zlo najgore. Možda me zbunilo i to što si se složio s čovjekom koji je rekao da oni samo ne znaju.
KenCo
Posts: 337
Joined: 25/12/2008 02:47

#16 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by KenCo »

ovi prethodni postovi samo pokazuju ogranicenost u nasem narodu. pitate li se ikad zasto nam je ovako u drzavi ? znate li pod kakvom smo mi propagandom? isto kao i srbi- oni znaju samo za jednu stranu price- kako su njihovi vojnici oslobadjali zemlju i nisu ubijali. zato slave ljude za koje mi smatramo da su zlocinci. dakle ne slave ih zato sto znaju da su pobili hiljade ljudi. to je poenta moje price. vi koji to ne mozete shvatiti skoro ste jednako ograniceni kao oni koji se ne usudjuju da saslusaju drugu stranu price, da analiziraju dokaze.

ako vi imate bolje objasnjenje za ovoliko mrznju u nasem narodu- izvolite, objasnite mi. pa ako srbi slave zlocince zato sto su UBIJALI, ja bih prvi postao ultranacionalista. vi ne znate da svi mi imamo iste stavove- da nam je prehraniti porodicu, zavrsiti skolu, niko ne podrzava ubijanje. cuj jedna cijela nacija od 5 miliona ljudi slavi krvolocne ubice, ljude koji se zasluzni za genocid. stvarno kompleksno i dubokoumno razmisljanje. kako to nacija moze imati urodjen nagon za ubijanje ? (naravno ima izuzetaka, ali ima ih u svim nacijama) dakle- niko ne opravdava njihove zlocine, nego jednostavno, usljed jake propagande, nemaju pojma sta se desilo.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#17 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by cyprus »

Rookie wrote:
cyprus wrote:
Rookie wrote:Cyprus, hoću reći da je vrlo ružno da se ističe kako ti štovaoci Mladića i Karadžića nisu zli, već samo ne znaju ili su mentalno ograničeni. Lično mi se gadi takav pokušaj amnestiranja. A to niste usput spomenuli, već ste postove posvetili isključivo toj ideji.
Neko ko misli da je Radovan Karadžić nevin i da je samo branio srpski narod, je prvenstveno mentalno ograničen. Nije to nikakvo amnestiranje to je tako.
Uredu. Ja ti se stvarno najiskrenije izvinjavam ako smatraš da je gore biti mentalno ograničen nego zao. Onda sam samo ja to pogrešno protumačio jer je meni to neko zlo najgore. Možda me zbunilo i to što si se složio s čovjekom koji je rekao da oni samo ne znaju.
Mentalna ograničenost vrlo često vodi zlu... Mentalna ograničenost je uslov da oni koji koji čine i podržavaju zlo uvjere sebe ili da ih neko uvjeri da rade ispravnu stvar. Naravno, postoje i ljudi u potpunosti svjesni zla i nepravde koju čine, takvi ljudi su obično vrlo inteligentni, ali ipak mislim da je ovih prvih dosta više...

Malo nestvarno djeluje da je recimo 90% populacije Trećeg Rajha bilo zlo...
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#18 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Nekako s proljeća »

:)

Čim dobijem odgovor, bum ga postiral.

http://www.tvsa.ba/contact/show_form/

A možete i vi postaviti pitanje...
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#19 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by Bosnolog »

haqqlberry wrote:Evo ga u posjeti "Srpskim junacima koji su branili svoju otadžbinu".



A lik mi je bio simpa...
Jos jedan pisopijin pacijent je dosao u posjetu svojim ideoloskim mentorima i mozgotrovacima dvodecenijskog sludivanje velikosrpskih masa.Ovo je samo jos jedan od dokaza da velikosrbizam ima preduboke korijene a i Voja Vojvoda je odlicno rekao da je to neizljeciva ideoloska bolest i da priziva najcrnju presudu jer se njome mjeri velicina ideje Srbizma koja zeli da ostane vjecana u amanet generacijama ,....

Ovi sto su frapirani ili zateceni izjavom ovog Dabicevog i velikosrpskog mentola su jos jednom sebi dali do zanja da je to tinjajuca bolest koja pokaze znake i simptome bolesti i od onih koji se odlicno maskiraju i u sebi dubokro cuvaju istu,.....

Dobro je da se ovakve stvrai dese jer mnogi trebaju odigrati povremeno sami sa sobom hrkljus da se ohavizaju prije nego im ode glava i zauvijek nestanu ne znajuci cija im je ruka odjsekla njihovu naivnu i neosvijescenu glavu,kao onima sto su im vjerovali a neki im cak i oruzje predali pa ih danas trazimo po prekopavanim masovnim grobnicama genocidnog ausvica,.......
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#20 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by samo malo »

Pa jos je Miroljub medijski aktivan, znate gdje? na Beharu (to bjese tv kuca brace Latic?)

Miroljubove emisije su i zanimljive, dok god se drzi uopstenih stvari. To sto su njemu Ratko i Radovan junaci, a sta da se radi, nekima je Dario Kordic heroj.. ili eto Naser Oric. Za mene je to manje vise isto, molim bez upadica tipa "ali on nije osudjen" ili "Naserovi zlocini, ako ih je i bilo, su ispadi pojedinca".

Jedino ne kontam sto Haski sud naziva "modernom inkvizicijom" a u jednoj emisiji sam ga slusao kako o inkviziciji govori sa dosta odobravanja jer je inkvizicija "iako je proganjala i nevine ljude, unistila i mnoge vjestice i druge sotonske sluge", a i katolicku crkvu je branio u seriji predavanja o masonima (kojima je katolicka crkva jedini aktivan protivnik).
Cini mi se da on bas i nije iskren covjek.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#21 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by ultima_palabra »

Jeko Miroljub?
Vidim svi ga se sjećaju, ja prvi put čujem za lika...valjda što mi je TVSA na pedesetnekom kanalu :-D
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#22 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by atko »

ultima_palabra wrote:Jeko Miroljub?
Vidim svi ga se sjećaju, ja prvi put čujem za lika...valjda što mi je TVSA na pedesetnekom kanalu :-D
a jeko TVSA :D ... nesto mi se cini da ce je sad preimenovati u TBCA :D zbog tog lika za kojeg ii ja tek sad cujem :D
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#23 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by samo malo »

Kad smo kod TVSA, jel se ono meni ucinilo ili Marjan jutros vodio jutarnji program TVSA? :D
User avatar
haqqlberry
Posts: 159
Joined: 22/04/2010 18:58

#24 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by haqqlberry »

Evo i gusle svira :D :D :-) :-) Umalo se sa stolice ne prevrnuh :D :D :D

User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#25 Re: Sjećate se Miroljuba Petrovića

Post by JThomas »

a simpatičan je bio zato što je pljuvao po nauci i evoluciji.

eeeeeeeeeeeeeeee...
Post Reply