Sjecate li se CD Radija???

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

labudich
Posts: 2
Joined: 08/09/2007 00:48
Location: Zenica
Contact:

#51 EVO MENE OPET!!! JACO : ZOKA; DANKO ; IGOR ; NERMIN ; HELMIN

Post by labudich »

RADIO Q je nezavisna stanica, ispostava ne kontam sta ti to znači ..emitujemo svoj program i hvala Bogu imam uslove kao do sada nigdje za rad...
Navrati da vidis?!! naravno komparaciju q radija i cd radija je glupo praviti , druga vremena i drugi ljudi CD je jedan i jedini , barem meni .....

http://www.labudich.com

http://www.zenciaradioq.ba

Treba da njegujemo mi zeničani i cijenimo zeničko samo tako možemo uspjeti , sjediti i piti kafu i kometarisati to ne ide!!!!
Ako imas kakvih kreativnik , pametnih ideja slobodno se javi !

032 203 310 !! Trazi ALMIRA!
Pa pa
Pozdrav Azri , Jaci , Aleni , Danki , Zoranu , Salihu , Kreši , Djubi , Dijani , Romani , Larisi , Robertu , Dariju Suticu , Zlatku Šestanu , Mariju Ivanovicu , Talijanu , Šerifu , ISMETU , ELIRIJI , SENKI ....svimaaaaaaaaaaaaaa
i prvoj postavi .....ako me se sjecaju barem smo 2 mjeseca radili ja sam poceo u avgustu 92 ...Žuži ...joj koliko još ima ljudi ...LELI ....
CD RADIO -IS THE BEST!
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#52 Re: EVO MENE OPET!!! JACO : ZOKA; DANKO ; IGOR ; NERMIN ; HE

Post by piskerernest »

labudich wrote:RADIO Q je nezavisna stanica, ispostava ne kontam sta ti to znači ..emitujemo svoj program i hvala Bogu imam uslove kao do sada nigdje za rad...
Navrati da vidis?!! naravno komparaciju q radija i cd radija je glupo praviti , druga vremena i drugi ljudi CD je jedan i jedini , barem meni .....

http://www.labudich.com

http://www.zenciaradioq.ba

Treba da njegujemo mi zeničani i cijenimo zeničko samo tako možemo uspjeti , sjediti i piti kafu i kometarisati to ne ide!!!!
Ako imas kakvih kreativnik , pametnih ideja slobodno se javi !

032 203 310 !! Trazi ALMIRA!
Pa pa
Pozdrav Azri , Jaci , Aleni , Danki , Zoranu , Salihu , Kreši , Djubi , Dijani , Romani , Larisi , Robertu , Dariju Suticu , Zlatku Šestanu , Mariju Ivanovicu , Talijanu , Šerifu , ISMETU , ELIRIJI , SENKI ....svimaaaaaaaaaaaaaa
i prvoj postavi .....ako me se sjecaju barem smo 2 mjeseca radili ja sam poceo u avgustu 92 ...Žuži ...joj koliko još ima ljudi ...LELI ....
CD RADIO -IS THE BEST!
pa ja se baš i ne sjećam cd radija po dobrom kada si ti u pitanju,bezveze si kao voditelji novinar,bez uvrede
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#53

Post by sulesavic »

@labud(ich)

Welcome, wilcomen, bienvenuti!
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#54

Post by jaca70 »

O Boze, zar ima i onih koji nikada nisu culi za CD Radio :? :lol: ?!?!
Ali to je sigurno neka nova generacija... nema veze.
A drago mi je da se javio moj prijatelj i drag kolega, Labud.
Poruka mu je da neke stvari na Forumu ne treba da ga nerviraju... oni koji ga ne poznaju ne mogu ni davati komentare (tako bi bar trebalo biti!!). Bez obzira na sve, on je najpostovaniji i najkvalitetniji spiker-voditelj u Zenici pa i sire. To dokazuju i pozivi na drzavnoj TV za snimanje nekih reklama, jer su ljudi prepoznali kvalitet.
U svakom slucaju, dobro nam dosao i puno srece u radu!!!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#55

Post by sulesavic »

Sada kad ste se fino sakupili - de nam se sjetite onih ljudi sa CD-a èija prezimena nisu bila na -iæ...

Tek da mi jednu brigu s vrata skinete i malo razveselite... Ne znam kad, al' nasmija¹e me jedne godine kad se to troje naðo¹e u zajedno u programu...
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#56

Post by jaca70 »

Oni cija prezimena ne zavrsavaju na -ić su: Škaro, Tuco, Djubo, Šestan, Stavnjak, Travar... više ne mogu da se sjetim... Ako sam pomogla.... bice mi drago.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#57

Post by sulesavic »

jaca70 wrote:Oni cija prezimena ne zavrsavaju na -iæ su: ©karo, Tuco, Djubo, ©estan, Stavnjak, Travar... vi¹e ne mogu da se sjetim... Ako sam pomogla.... bice mi drago.
Eh, Tuco mi nije mogao pasti na pamet.
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#58

Post by jaca70 »

O, Igor Tuco je bio glavni tonac na Radiju.
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#59

Post by jaca70 »

Ćao narode,
dugo se nismo javljali na ovu temu. Iskoristila bih priliku da zamolim sve svoje bivše kolege i kolegice koji imaju u svojoj arhivi neku od dječijih pjesmica (posebno "Mrako-mrakane") da mi ih pošalju, jer sam ih svojedobno nekome posudila i nikad mi nisu vraćene, a one mi predstavljaju moje malo "blago". Neki ljudi mi ih traže, pa vas molim da mi pošaljete što prije.
Puno pozdrava od Jace
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#60

Post by SiSaJuMe »

CD radio wau koje je to bilo osvjezenje za usi,.

a tek oni radio tulumi,.pa kad se pocnu javljat na one oglase poput : Izdajem stan , prodajem zemljiste, prodajem stoku,,. pa pocnu ljude motat i ispitivat do besvjesti,..... wau u svakom slucaju ljepo sjecanje,.
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#61

Post by Citizen-X »

Sta sam auta nacrt'o slusajuci CD-radio u ratu.

Mislim da je radio kao radio inace super medij, nekako vise bliskiji ljudima od previse mozgoispiracke televizije, bilo da se radi o prenosu utakmica (samo kad se sjetim onih prije rata :) ) ili pak o nekim kontakt emisijama koje sam slusao i tako zaspao.

Dok svira radio o sta bi ti radio, SLUS'O BIH CD RADIO :D
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#62

Post by jaca70 »

SRETNE PREDSTOJECE PRAZNIKE I PUNO ZDRAVLJA I USPJEHA U NOVOJ 2008. GODINI OD SRCA ZELI JACA!!! :-)
memo bosnjo
Posts: 106
Joined: 04/10/2007 23:03
Location: Radonjici bb

#63

Post by memo bosnjo »

jaca70 wrote:SRETNE PREDSTOJECE PRAZNIKE I PUNO ZDRAVLJA I USPJEHA U NOVOJ 2008. GODINI OD SRCA ZELI JACA!!! :-)
I TEBI JACO,ZIVA I ZDRAVA BILA!!!!!!!!!!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#64

Post by sulesavic »

jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#65 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by jaca70 »

:thumbup: ;-)
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#66 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by jaca70 »

U Zenici postoje 4 Radio stanice. Koji program vi najradije slušate?
Šta je ono što vam nedostaje a šta je po vama dobro?
User avatar
kozolec
Posts: 525
Joined: 13/08/2008 14:00

#67 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by kozolec »

Te 4 su bzze, a nedostaje mi CD!
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#68 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by jaca70 »

"Za prolivenim mlijekom ne vrijedi plakati!!!!" :sad:
User avatar
kozolec
Posts: 525
Joined: 13/08/2008 14:00

#69 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by kozolec »

A zašto ne bi neko napravio hajmo rec' instant CD radio, kao stream?
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#70 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by jaca70 »

Mislim da znam zašto!!!! 99% ljudi koji su na čelu zeničkih medija, preferira emisije koje donose novac, jer takva su vremena. Niko sretniji od mene da neko nastavi tradiciju legendarnog CD-a, gdje se radilo s ljubavlju, entuzijazmom i gdje je novac bio sporedna stvar, a udovoljiti slušateljstvu (a tek onda komitentima), prva i osnovna.
Sigurna sam da ima ljudi koji su zainteresovani za takav Radio, ali nemaju novaca!
User avatar
kozolec
Posts: 525
Joined: 13/08/2008 14:00

#71 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by kozolec »

jaca70 wrote:Mislim da znam zašto!!!! 99% ljudi koji su na čelu zeničkih medija, preferira emisije koje donose novac, jer takva su vremena. Niko sretniji od mene da neko nastavi tradiciju legendarnog CD-a, gdje se radilo s ljubavlju, entuzijazmom i gdje je novac bio sporedna stvar, a udovoljiti slušateljstvu (a tek onda komitentima), prva i osnovna.
Sigurna sam da ima ljudi koji su zainteresovani za takav Radio, ali nemaju novaca!
OK! U pravu si da se radi o novcu...ali novac pada na stranu kada govorimo o stream-u...net radiju...Tu je takodjer potreban entuzijazam...i smatram da eventualno sa ponovnom pojavom CD-a svi slušatelji i sponzori bi znali gde će ići. Iole Zeničani znaju zašto..a svi ostali ostanu tamo gdje jesu!
Salih Ekmescic
Posts: 2
Joined: 07/03/2006 09:45
Location: canada

#72 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by Salih Ekmescic »

Zoka,

ti i ja smo se mimoisli zato me i ne znas. Ja mislim da sam dosao na radio 1993 ili '94 nisam siguran. Igor Tuco me je progurao kao tonskog realizatora i ja sam najvise mjenjao Tucu u njegovom odsustvu. Moram reci da sam bio impresioniran nivoom profesionalizma na radiju i generalno ljudima koji su tu tada radili. To se uglavnom odnosi na realizaciju: Labud, tonci, novinari itd...od administaracije samo sekretarica...
Zoka, neko mi je rek'o da si dolazio u New York u posjetu nasima tamo. Ja sam bio u NYC (2000-2003, burazer me doveo). Sad sam u Canadi. Stao na ludi kamen, ozenio se, imam malog bracu, sad cemu 3 god, zove se Kenan. Sada imam potpuno drugaciju struku ovdje u Canadi, sada sam uspjesan salesman, comission based (ne mogu se pozaliti da kucnem u drvo). Jos uvijek njegujem svoj hobi, jos uvijek sam uveliko u muzici i u novim muzickim tokovima, naravno pri tom ne zaboravaljam i dobru staru muziku i mnogo sam vise orjentiran stranoj muzici nego nasoj. Zapravo nasu muziku i ne slusam nikako, samo ponekad.
Toliko samo pa se tipkamo opet, pozdrav svima pogotovo tebi Jaco koja si pokrenula ovaj forum u vezi CD Radija. Pozdrav ide i tebi Labude i naravno Zoka tebi. Nismo se nikad vidjeli licem u lice sto ne znaci da necemo u skoroj buducnosti, nikad se ne zna.
P.S: Ako se k'o pita gdje je Tuco i Mario, oni su u Phoneix-u, USA. Ja sam jos uvijek u kontaktu sa Tucom. Znam da je Djubo u Zenici jos uvijek i to je to...caos...
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#73 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by Tercius »

ja ne znam sad da li je to CD radio bio ili neki drugi, al kako su ti uzivo programi bili prejaki jbt.tipa nesto iza 22,00 sati lafo javljaju se neki likovi i neke djevojcice pod raznim nickovima pa se muntaju u live prenosu a raja im daje ocjene ili neka dnevna varijanta vikednom sto je isla voditelji uzmu oglas iz novina pa zovu nekog lika sto prodaje tamo nesto pa ga pilaju do besvjesti...hvala Vam sto ste postojali al fkt, evo meni recimo ste obojili taj period zivota nekom pozitivom koje se sjecam i dan danas.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8127
Joined: 25/05/2013 23:49

#74 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by apsidejzi »

Al je iscupa iz naftalina 10g kasnije :D gdje su sad ovi sto su pisali na prve tri stranice?
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#75 Re: Sjecate li se CD Radija???

Post by belfy »

Vec se oprostih od foruma i onda se pojave stari dobri zombiji koji mi nostalgiju i suze na oci navlace. Pih.
Post Reply