Sjecate li se CD Radija???

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

svimsnagama
Posts: 1
Joined: 16/03/2006 20:26

#26 RADIO CD ( Zokin ) JE BIO NAJBOLJA MEDIJSKA STVAR

Post by svimsnagama »

Pozdrav raja,

Zoku Misetica sam poznavao licno i momak je bio fantasticna skoro nestvarna figura za ove nase prostore. Njegova ideja da u Zenici napravi jedan takav radio gdje ces moci slusati muziku koja nije narodnjacka, izuzetno pametni itervjui ( kultura, politika, sport ), pa onda one njegove reklame i djinglovi koje je radio , sve je to bilo 20-30 godina ( a danas se to potvrdjuje ) ispred nasega vremena.
Svaka mu cast. Narocito zbog toga sto sam ja bio u Patriotskoj Ligi u ono vrijeme kada su ga mudjahedini ganjali pa znam iz prve ruke da su iovi nasi SDA z opsine i jos kojekavi politicki papci pokusali "podmetnut" frku da izgubi zivot.
Moj jaran Nesa i komandant Puric mu je spasio zivot i mi smo svi znali da je ta prica o "navodjenju " cisto namjestena prica da se on fizicki ukloni. Supljiranje i nista vise. Mudjahedini su mu oteli majku,maltertirali 80togodisnju nepokretnu baku i opljackali (ispraznili) mu kucu. (To znam 100% jer smo mi bili poslani tamo ,nakon sto su mudjahedini otisli, da mu cuvamo majku i baku. Nas je narod pokvaren, pa onda kada znamo da smo mi nesto skrivili pokusavamo naci 100 razloga da se opravdamo i svalimo krivicu na nekoga drugog. Mi njemu da je navodio rakete a on u bolnici hoce da daje krv za ranjene. Jebo te, pa nisam tamo vidio ni Ademira Jerkovica ni naseg Ambasadora Djidica.
Na nasu veliku zalost taj radio je bio taj covjek, tako da kada je on otisao (kada su ga otjerali) Radio CD je izgubio svaki smisao. Postao je ispodprosjecna radio stanica.
Nedavno sam slusao intervju sa Zokom koji je isao na Radio Slobodna Evropa . U tom intervju on govori i o necemu o cemu ja nisam imao pojma ,a to je da mu je Tudjmanova specijalna policija pravila probleme
kada je dosao u Zagreb nakon onoga sto mu se desilo u Zenici.
Ispod je dio tog razgovora sto je Radio Slobodna Evropa napravila sa nasim Zokom Miseticem:
"RSE: Otkud ti uopšte u Sjedinjenim Američkim Državama? Naša zajednička prijateljica mi je pričala o tom tvom i Dijaninom životnom putu i meni je to malo onako ličilo na ostvarenje američkog sna.

MIŠETIĆ: Upravo tako. Sve je započelo još prije rata. Ja sam imao svoju privatnu radio stanicu u Zenici, Radio CD. To smo tad otvorili uz pomoć ljudi iz zeničke općine. Cijela filozofija se svodila na to da ću ja da provedem u praksu nekakvo svoje iskustvo koje sam stekao u Zagrebu na studijama, dok sam zapravo manje studirao a više se motao sa ljudima iz medija, odnosno Radija 101 i Omladinske televizije (OTV) u Zagrebu koja je u to vrijeme bila tek u povojima. Stekao sam iskustvo i radeći kao dopisnik za sarajevski Omladinski program. Dakle, sve me je to navelo na ideju da je to možda pravi put za mene, dakle da se malo ozbiljnije počnem baviti novinarstvom, da uložim sve moguće snage u to i da krenem sa svojom radio stanicom. Tako nešto se doista i dogodilo u Zenici početkom devedesetih. Na žalost, vrlo kratko nakon toga, za nekih manje od godinu dana rat je pokucao na bosanskohercegovačka vrata. Prije toga je počelo u Sloveniji i Hrvatskoj i proširilo se na Bosnu i Hercegovinu. I dan danas kad me ljudi pitaju za koga sam, odgovaram im da znam za koga nisam – nisam za ljude koji su cijepali Bosnu. U tom smislu se određujem, ne politički, nego kao čovjek, prema jednoj stravičnoj činjenici da su od početka, u svim tim pregovorima i tako dalje, tu Bosnu cijepali. To više nije ona Bosna koju sam ja zamišljao, niti u kojoj sam živio. Uostalom, cijeli taj prostor bivše Jugoslavije nije više isti. Ja jesam romantičan i nostalgičan za svojim prijateljima, za svojim drugovima, za ljudima sa kojima sam dijelio dobro i zlo, međutim nemam nekih velikih sentimentalnih veza sa zemljopisnim prostorom, sa stvarima. Ne veže me emocija za tlo, već za ljude sa kojima sam dijelio dobro i zlo. Kada je rat došao u Bosnu, 1992. godine, izdržao sam do 1993. godine. U početku rata sam imao problema sa Karadžićem. Radi se o famoznoj izjavi koju je on dao na našoj radio stanici. Nakon mislim zadnjeg zasjedanja u Skupštini BiH smo ga uspjeli dobiti na telefon da ga pitamo zašto ustvari vodi Bosnu i Hercegovinu ka kompletnom raspadu i totalnom ratu. U jednom trenutku se bio toliko iznervirao da mi je rekao u program: „Gospodine Mišetiću, vaših petnaest minuta je isteklo“. Ja to i dan danas čuvam na traci. Ja sam mu tada mrtav hladan odgovorio: „Ne, gospodine Karadžiću, mojih petnaest minuta tek dolazi, a vaših petnaest minuta je isteklo“. To je za mene bio ključni moment kada sam odlučio šta će zapravo biti moj život – da li ću tamo ostati i dalje i razmišljati o ljudima poput Karadžića i njemu sličnim, ili ću napustiti te prostore i započeti život sa dvije torbe, praktično ispočetka. Tako se i desilo. Prvo smo otišli u Hrvatsku, nakon vrlo nesretne situacije koja nam se desila u Zenici. Ne znam da li je to interesantno za tebe i za tvoje slušatelje. Moj radio je 1993. godine bio zauzet od strane mudžahedina koji su došli u Bosnu i Hercegovinu. Njih uopće nije interesirala činjenica da sam ja za cjelovitu Bosnu i Hercegovinu, da sam protiv recimo HDZ-ove politike. Ti ljudi apsolutno o tome nisu razmišljali, očigledno su bili malo potpomognuti nekim instrukcijama, da to tako nazovemo, nekih ljudi koji me nisu voljeli otprije, jer sam govorio o njihovim kojekakvim kriminalnim radnjama kad je u pitanju gospodarstvena situacija u Zenici. Zbog tih ljudi sam napustio Zenicu pod vrlo nelagodnim okolnostima. Moja buduća supruga mi se pridružila mjesec dana nakon toga. U Zagrebu sam započeo sa radom za Glas Amerike. Prvo javljanje koje sam imao za Glas Amerike bilo je vezano za kritiziranje politike Mate Bobana u Bosni i Hercegovini. I samo sedam dana nakon što sam napustio Zenicu, gdje su me ganjali mudžahedini, na vrata moga strica u Zagrebu, gdje sam živio, kucala je specijalna policija Franje Tuđmana i odvela me na saslušavanje. Međutim, kad su shvatili da radim za Glas Amerike, onda su jednostavno odustali od dalje persekucije. Meni je to međutim bio dovoljan znak da treba da napustim te prostore. Jednostavno se nisam mogao pomiriti sa takvom vrstom razmišljanja, podjele i cijepanja, da o nekome razmišljam da li je dobar ili loš samo po tome kojoj religiji pripada. Tako da smo se moja supruga i ja odlučili da napravimo taj zaokret u našim životima i da odemo u Sjedinjene Američke Države. Kad sam rekao da smo došli sa dvije torbe, to je bukvalno bilo tako, i mislim da sam imao negdje oko tristo-četiristo dolara u džepu tad kad smo stigli u Ameriku. Razmišljao sam prvo o odlasku u Washingtonu, jer se tada u Glasu Amerike razmišljalo o otvaranju programa na bosanskom jeziku, međutim odlučio sam da se time više jednostavno ne bavim. Rekao sam si da ako zemljopisno napuštam taj prostor, više nemam, ne moralni kredibilitet, ali zbog toga što bih bio odvojen od tog prostora čitavim oceanom, ne bi mi bilo baš jasno da li bih čiste glave govorio o političkoj situaciji koja se tamo dešava. A i nisam doista u to vrijeme vidio sebe kako nekoga ko se na dnevnoj bazi bavim političkim zbivanjima u Bosni i Hercegovini i u Hrvatskoj. "
Vozdra ,

Nermin
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#27 evo me opet!

Post by jaca70 »

Nakon poduze pauze, evo me ponovo da prodiskutujemo o, nekada najpopularnijem u Zenici, Radiju CD. Vidjela sam da ga i u ostalim temama cesto spomenu. Voljela bih da nam se i ostali bivsi clanovi tima CD Radija jave i da tako stupimo u kontakt s njima. 8)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#28

Post by iceman ze »

ja sam evo tek ovaj topic sad i primjetio. Uglavnom zelim da se zajedno prisjetimo tih lijepih trenutaka sa radio CD-om. Ja sam sad u sarajevu, ali me vezu lijepi trenutci za neku moju mladost, bas su me nasmijali oni koji se jos sjecaju dzinglova sa vaseg i naseg radija. Nekako sad nemam kulturu slusanja radija, nekako me nijedan vise program ne privlaci. Neznam ali meni je u srcu ostao nas zenicki radio CD......pozdrav svima..... :-)
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#29

Post by jaca70 »

Svaka cast!!!! Drago mi je da se mnogi, i van Zenice, sjecaju tog nostalgicnog vremena, vremena CD Radija. Zalosno je da ovi mladi ljudi sa radijskih medija, nemaju volje niti ideja kako program pribliziti svim generacijama (kao sto je to znao Zoka u svoje vrijeme). Sve je manje humora, neobavezne price i tema, a da to ne bude vulgarno! Steta sto ne pitaju ove malo starije za savjet ili ideju :lol: !!!
A nas stare...nece niko...!!! :( :-D
Silver_surfer
Posts: 42
Joined: 21/06/2007 21:40

#30

Post by Silver_surfer »

EEE TO JE BIO NAJBOLJI RADIO!!! da stanica mi je uvijek bila na radiju... nista drugo samo cd radio... kad god je neka emisija, kviz, nagradna igra i sl ja sam prvi na telefonu... steta sto je taj radio nestao a bio je definitivno najbolji i dobro je sto nije pao u zaborav i sto ga se raja jos sjeca.... :-D :-D
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#31

Post by jaca70 »

:-D :-D
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#32

Post by jaca70 »

:-D 8-) :-D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#33

Post by amrino »

I ja tek skonta ovu temu.
Ha joj kad procitah ono Tonkice- Palonkice....nesto me strecnu :D
Nostalgija- sta ces...
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#34

Post by jaca70 »

Cujem da se ovih dana u Zenici "ozvucio" novi Radio Q na frekvenciji 105,2 MHz. Nadati se da ce to napokon biti originalan i prepoznatljiv u odnosu na druge. Nadam se, prije svega jer je jedan od clanova ekipe, stari CD-ovac, Almir Hadzajlic-Labud. Puno pozdrava i uspjeha ekipi novog Q Radija od Jace!!! :-D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#35

Post by sulesavic »

jaca70 wrote:Cujem da se ovih dana u Zenici "ozvucio" novi Radio Q na frekvenciji 105,2 MHz. Nadati se da ce to napokon biti originalan i prepoznatljiv u odnosu na druge. Nadam se, prije svega jer je jedan od clanova ekipe, stari CD-ovac, Almir Hadzajlic-Labud. Puno pozdrava i uspjeha ekipi novog Q Radija od Jace!!! :-D
Ako zna¹ Labuda - onda OK.

Ja, koji ga na znam... Nisam ne¹to pretjerano impresioniran njegovim likom i, ¹to je najva¾nije, djelom...
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2627
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#36

Post by Ja_Ja »

Lik me ne interesuje ali sto se tice njegovog djela moram da kazem da je bio svijetlo u Zenickim stanovima/kucama svojevremeno. Mislim da je zajedno sa Bogijem sa radio Zenice obiljezio jedan vremenski period (naravno svaki na svoj nacin).
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2627
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#37

Post by Ja_Ja »

Lik me ne interesuje ali sto se tice njegovog djela moram da kazem da je bio svijetlo u Zenickim stanovima/kucama svojevremeno. Mislim da je zajedno sa Bogijem sa radio Zenice obiljezio jedan vremenski period (naravno svaki na svoj nacin).
Zoran Misetic
Posts: 1
Joined: 30/08/2007 13:55
Location: Pittsburgh
Contact:

#38

Post by Zoran Misetic »

Malo mi je bez veze da se ja javljam na Forum gdje se ljudi bave temom koja je na direktan ili indirektan nacin povezana sa jednim dijelom moje kreativne zedji iz vremena proslog.
No, na nagovor moga dobrog prijatelja Mileta Srdanovica koji mi je poslao ovaj link do Price o Radio CD,samo da konstatiram da je ugodno za cuti (procitati) da se ljudi jos uvijek "svjeze" sjecaju Radio CD i onoga sto je isti znacio ne samo mojoj malenkosti , vec i mnogim drugim ljudima koji su zeljeli razmisljati globalno pa onda djelovati lokalno.
Ukratko, lijepo je za procitati da se ljudi sjecaju Jasne, Danka, Zile, Stevice,Branka,Alica,Gojka,Labuda, "male" Jace,Igora,Marija, Darija i svih onih ljudi koji su prodefilirali kroz onaj mali studio sa "velikom terasom".Ili bi mozda vise bilo prikladno da napisem "mali studio sa velikom dusom".
Jedino ime sa kojim nisam familijaran je Salih Ekmescic?Vjerovatno je Salih dosao na Radio CD nakon moga odlaska pa se zato ne mogu sjetiti njegovog imena.
Poetika moje patetike je u tome sto ja i dan danas mislim da taj grad ima kreativnu snagu koja moze "stvari" da mijenja na bolje. Samo mu je potrebna "kriticna masa" sljedbenika te nekakve normalne filozofije koja ne trazi puno...koja ne ocekuje da joj se da mnogo...Jednostavno, treba se imati dovoljno pameti , hrabrosti i nesto malo lude srece, pa ce opet neko "zapaliti" tu svijecu koja ce ugrijati i osvjetliti mnoge domove. Samo treba bjezati od mitomanije ... Pa tako i od stvaranja Mitova i Legendi o Radio CD. Moja cijela ideja je bila da se napravi medij koji ce se suprostaviti Mitovima i Legendama svakodnevnog zivota...Ideja je bila da se napravi medij koji ce imati glavu, tijelo,srce ,noge ,ruke i dusu... Da bi svi ti dijelovi skladno funkcionirali trebalo se okruziti kreativnim ljudima spremnim da prave promjene i da u tom procesu uzivaju i da se dobro zezaju i zabavljaju.
Ajd da ja ovo piskaranje privodim kraju...Noc je u Americi a u Zenici svice jutro. Novi dan u gradu koji zasluzuje nove dane...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#39

Post by sulesavic »

Zoran Misetic wrote:Malo mi je bez veze...
Nimalo ti ni¹ta nije bezveze.

Dobro nam do¹ao, pozdaravlja te jedan 30-godi¹njak koji se, izmeðu ostalog, sjeæa i nekakvog dijeljenja kondoma svojevremeno tamo pred Beogradskom. Takvo ne¹to je jo¹ nezabilje¾eno na ovim prostorima...
Mislilac
Posts: 270
Joined: 21/08/2004 21:42

#40

Post by Mislilac »

jaca70 wrote:Cujem da se ovih dana u Zenici "ozvucio" novi Radio Q na frekvenciji 105,2 MHz. Nadati se da ce to napokon biti originalan i prepoznatljiv u odnosu na druge. Nadam se, prije svega jer je jedan od clanova ekipe, stari CD-ovac, Almir Hadzajlic-Labud. Puno pozdrava i uspjeha ekipi novog Q Radija od Jace!!! :-D
Il' ti Marin Tomić :D :D :D

Šalim se malo.. Onako, OK lik, ima glas, pamet malo manje, al' kontam ako on bude "radio", mogao bi uspjeti...
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#41

Post by jaca70 »

Poštovani Zoka,
Potpuno razumijem tvoju skromnost, jer tako razmišljaju oni kojima novac nije najvazniji, nego da u zivotu rade ono što vole i za šta ih je dragi Bog obdario, pa makar i na kratko.
Htio ti to ili ne, CD Radio jeste nešto najbolje što se desilo Zenici i šire, baš kad je to bilo najpotrebnije. Svi oni koji su imali tu srecu da jedan dio svog života provedu na 11. spratu hotela Metalurg, pamtice to vrijeme sa sjetom i nostalgijim (kako ja, tako i ostali članovi kuće). Slažem se s tobom da je ovom gradu potrebna "kritična masa" sljedbenika, koje još uvijek nema... ali se iskreno nadam da će se jednog dana pojaviti jedan Zoka sa puno hrabrosti, ludosti i ko zna čim još, pa gradu podariti nešto za čim Zenica vapi a nema šlifa da javno kaže i danas.
Na žalost, ni jedan Radio u gradu nema "glavu, ruke, noge, srce... a pogotovu dušu". Čega se boje?... Ne znam.... Kreativnih ljudi u gradu ima.. ali nemaju podršku... a ni novaca... Na žalost, sve se svelo na novaaaaac!!!
Ljudi ne shvataju da je novac prolazan, sad ga imaš, sad ga nemaš... Duševno zadovoljstvo je, po meni, najvažnije!!! Radio ti pruža milion mogućnosti da se iskažeš, da se nametneš...
Ali odoh ja u filozofiju... Ukratko, CD Radio jeste postao legenda Zenice pa i šire!!!! To je fakat! Smatram da ga ne treba potisnuti iz sjećanja onih koju su ga slušali i zahvaljujući kojima je bio to što jeste.
Puno pozdrava od Jace!!!!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#42

Post by sulesavic »

I bi pu¹ten u eter Q radio (ima li on kakve veze s onim visokim sliènoimenim radijem?) i niko se ne oglasi da prokomentari¹e spomenuti èin...
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#43

Post by Oi »

sulesavic wrote:I bi pušten u eter Q radio (ima li on kakve veze s onim visokim sličnoimenim radijem?) i niko se ne oglasi da prokomentariše spomenuti čin...
http://www.zenicaqradio.com

stranica im je jos u izradi, nema programske sheme, pa ne znam kako bi ih okarakterisao. neki dan sam 5 minuta slusao program i to nije dovoljno da bih mogao dati nekakvu ocjenu.
valjda ce na nesto liciti, tj. da im glavna emisija nece biti ona debilana sa sms porukama kada pubertetlije i zagori pozdravljaju svoje simpatije.
korice
Posts: 30
Joined: 29/08/2007 11:58
Location: ...kad se hoće Velikom Medvjedu...

#44

Post by korice »

I ja se sa nostalgijom sjećam CD Radija... Od svih ex YU radija na koje sam ikada slušao, ispred njega bih jedino stavio Omladinski radio Sarajevo. Ne vjerujem da će se ikad ponovo skupiti toliki broj "ludaka" na jednom mjestu. Što se tiče Tonkice-Palonkice meni je išla na živce samo zato jer je ideja (često cijeli dijelovi emisije) "posuđena" od istoimene emisije Mladena Kušeca koja se emitovala na Radio Zagrebu od 1982 sve do rata... Slažem se da današnje radio stanice premalo (ili nimalo) prostora posvećuju djeci. Pozdrav Z. Mišetiću (ako se opet ovdje pojavi) i svima na temi.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#45

Post by sulesavic »

korice wrote:Pozdrav Z. Mi¹etiæu (ako se opet ovdje pojavi)...
...èemu se nadamo

korice wrote:...i svima na temi.
Hvala ispred svih.
jaca70
Posts: 30
Joined: 27/01/2006 19:11

#46

Post by jaca70 »

Ovaj novi Radio, istina nema ama bas nikakvu programsku shemu, ali.... bar malo je drugaciji od ostalih. Vecina zaposlenih je iz Visokog, jer je vlasnik iz tog grada...a istina je i da takav Radio postoji u Visokom vec duze vrijeme.
A moram i da odgovorim na komentar o bivsoj emisiji Radija CD. Naime, u zivotu nismo slusali Radio Zagreb, ni '82. a ni do rata, pa prema tome, stvarno nismo znali kakva je Tonkica-Palonkica bila u Zagrabu, bas niko od nas. Ali to nije ni bitno. Sve je krenulo od Labuda koji je u gomili ploca iz tadasnje fonoteke, pronasao bas tu i odmah smo je prihvatili kao "podlogu" a i preuzeli smo naziv, jer smo smatrali da bilo koji drugi, nema smisla uz tu plocu. I sto je najvazniji, u to doba mi smo bili i skola, i diskoteka i savjetovaliste za roditelje... sve ono sto u ratu djeca nisu mogla nigdje pronaci. Svi smo bili ponosni na tu emisiju, prije svega sto je bila jako slusana, i niko nije postavljao pitanje ko je autor ni emisije, ni muzike, ni ploce koja se vrtila svako jutro od 07:30h do 08:00h.
A to da u Zenici je jako malo djecijeg programa, nije tacno... ne malo, nego NEMA NIJEDNE DJECIJE EMISIJE na zenickim medijima!!!!! :x
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#47

Post by sulesavic »

jaca70 wrote:Ovaj novi Radio, istina nema ama bas nikakvu programsku shemu, ali.... bar malo je drugaciji od ostalih. Vecina zaposlenih je iz Visokog, jer je vlasnik iz tog grada...a istina je i da takav Radio postoji u Visokom vec duze vrijeme.
Ako je to visoèka ispostava Radija Q, onda èestitam onima koji mogu slu¹ati tu frekvenciju.

Svojevremeno je to bio dobar skup budala!
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#48

Post by piskerernest »

poslije mišetićevog odlaska je jedno vrijeme cd radio bio kvalitetan da bi kasnije postao drugi bm radio,toliko primitivizma najednom mjestu je bilo teško slušati,osobito lika po imenu viktor boban
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#49

Post by sulesavic »

Ne¹to se ne sjeæam tog lika, ali u jednom je (tom) periodu CD dotakao dno. Tu sam negdje i prestao slu¹ati radio...
labudich
Posts: 2
Joined: 08/09/2007 00:48
Location: Zenica
Contact:

#50 CD-CEMP!!!

Post by labudich »

Vidim da se i ja spominjem , PAMET , djelo ...nije moje o tome da sudim ali mislim da sam se i da se trudim i ovo sa ljubavlju radim , zaista sam na CD radiju mnogo toga naučio , i nikad mi nijedan radio nije bio takv kao prvi , to je normalno ...,.
Ipak eto volio sam reklame i to mi ide extra!

CD RADIO ...super je bilo JACO pamtim ono jutro kada su me polkupili i odveli na prvu liniju ...kasnije 16 mjeseci dalje necu nikada zaboraviti , ove stvari malo ljudi zna a vidim da pametuju i previse!!!

Iskreno osjecao sam se mlad i učio sam , nikada nisam kao i sada želio sebe da forsiram , sigurno bi bolje prosao da je sva ta ekipa moga ostati skupa!!

...Marin ili Almir je moja privatna stvar....( porodicna! ) al ostao sam ja JA !
Ali idemo dalje...pozdrav svima koji po ljepome se sjecaju ovog radija...
http://www.labudich.com
Post Reply