Sirija vol. 2

Locked
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#109651 Re: Sirija vol. 2

Post by The 51st State »

sumirprimus wrote:Il ova bolest . Praise asad if u want to drink :-)
Ako ovo nije kultastvo jebga :roll:
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ova raja koja nije glupa evidentno ovako bezrezervno podrzava takav rezim i koljaca predvodnika.
Last edited by The 51st State on 23/03/2018 16:50, edited 1 time in total.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14626
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#109652 Re: Sirija vol. 2

Post by DaysleepeR »

The 51st State wrote:pusti to, nego nikakvog komentara na ove gore barbarizme? to je ta uzvisena sirija i ideali prosipani po forunu godinama?
Od 5 ljudi koji bez riječi dijele vodu ljudima, jedan tenkre se ponaša ko majmun i sad to treba poseban osvrt da se napravi?

Kako revolucionari postupaju sa civilima? Suni ili alevija? Alevija. Rafal.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109653 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

The 51st State wrote:
sumirprimus wrote:Il ova bolest . Praise asad if u want to drink :-)
Ako ovo nije kultastvo jebga :roll:
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ova raja koja nije glupa evidentno ovako bezrezervno podrzava takav rezim i koljaca predvodnika.
Kao biraju manje zlo i sekularniju stranu.
Samo sto se dole teroriste ne uzgajaju jer im je super u zivotu.nego upravo zbog tih represivnih krvolocnih rezima.
Btw po ugovoru rusi uzimaju 25% gasa i nafte.nnaravno da nije dzaba i zbog borbe protiv terorizma.zato se i zalijecu tamo na amere.najveca pipa zavrnuta.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#109654 Re: Sirija vol. 2

Post by The 51st State »

DaysleepeR wrote:
The 51st State wrote:pusti to, nego nikakvog komentara na ove gore barbarizme? to je ta uzvisena sirija i ideali prosipani po forunu godinama?
Od 5 ljudi koji bez riječi dijele vodu ljudima, jedan tenkre se ponaša ko majmun i sad to treba poseban osvrt da se napravi?

Kako revolucionari postupaju sa civilima? Suni ili alevija? Alevija. Rafal.

ma ja ba pet u jedan, dokle cete te birvaktilne dogadjaje potezati? uostalom, jos gora zvjerstva su asadovci radili na pocetku saml sto isti i sada drze kontinuitet. kako postupaju pobunjenici sa civilima vidili smo u maslinovoj grani. a ovo napalm sto si izgnirosi, svaka cast.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109655 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Il ona dvojica kretena sto se slikaju medju iznurenim zenama i djecom slavodobitno ccccc :-)
Doduse to je nista naspram un izvkestaja gdje su imali naredbu u homsu da redom siluju.bog te ko srednjovjekovni barbari :-) i kaze manje zlo.
Zlo je zlo.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14626
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#109656 Re: Sirija vol. 2

Post by DaysleepeR »

The 51st State wrote:
DaysleepeR wrote:
The 51st State wrote:pusti to, nego nikakvog komentara na ove gore barbarizme? to je ta uzvisena sirija i ideali prosipani po forunu godinama?
Od 5 ljudi koji bez riječi dijele vodu ljudima, jedan tenkre se ponaša ko majmun i sad to treba poseban osvrt da se napravi?

Kako revolucionari postupaju sa civilima? Suni ili alevija? Alevija. Rafal.

ma ja ba pet u jedan, dokle cete te birvaktilne dogadjaje potezati? uostalom, jos gora zvjerstva su asadovci radili na pocetku saml sto isti i sada drze kontinuitet. kako postupaju pobunjenici sa civilima vidili smo u maslinovoj grani. a ovo napalm sto si izgnirosi, svaka cast.
jesi li pogledao klip? dok ovaj sere, ostali uredno i bez ikakvih uslova dijele vodu.

ne znam za napalm, nisam upratio čija je vijest, da li je provjerena itd.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109657 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Al neke stvari znas care i bez provjere.
Ne branim terore.al i ovo je terorizam.kalva demokratija i sloboda.i asad i putin su teroristi.
ultrajvosa 1987
Posts: 863
Joined: 18/11/2008 17:34

#109658 Re: Sirija vol. 2

Post by ultrajvosa 1987 »

Vozac trole nikako brzinu da prebaci.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#109659 Re: Sirija vol. 2

Post by The 51st State »

nije sve trola, prosto nevjerovatno sta sve ignorisete samo sto su "vehabije" na suprotnoj strani.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#109660 Re: Sirija vol. 2

Post by rajv0sa »

The 51st State wrote:
DaysleepeR wrote:
The 51st State wrote:pusti to, nego nikakvog komentara na ove gore barbarizme? to je ta uzvisena sirija i ideali prosipani po forunu godinama?
Od 5 ljudi koji bez riječi dijele vodu ljudima, jedan tenkre se ponaša ko majmun i sad to treba poseban osvrt da se napravi?

Kako revolucionari postupaju sa civilima? Suni ili alevija? Alevija. Rafal.

ma ja ba pet u jedan, dokle cete te birvaktilne dogadjaje potezati? uostalom, jos gora zvjerstva su asadovci radili na pocetku saml sto isti i sada drze kontinuitet. kako postupaju pobunjenici sa civilima vidili smo u maslinovoj grani. a ovo napalm sto si izgnirosi, svaka cast.
Postupaju tako da je protjeran svaki nearap? Afrin je grad duhova postao. Nisu imali koga ubit kad su svi otišli. Pusti mi tu turkofiliju prikrivenu iza neke patetike i tobožnje brige. Svi zli samo je erdo evlija.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#109661 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger_ »

The 51st State wrote:nije sve trola, prosto nevjerovatno sta sve ignorisete samo sto su "vehabije" na suprotnoj strani.
Nema tu ignorisanja već dosta preskakanja upisa likova koji su pristrasni i koje ne interesuje nikakva istina.

Onaj debeli: mislim isto što i DaysleepeR. Četiri normalna čovjeka i jedan majmun koji prije svega bruka sebe. Zapaljeni ljudi. Znam taj izvor i eliminisao sam ga zbog više lažnih objava. Naravno da stvar treba provjeriti. Primjer, postavljao sam snimke ljui iz Gute koji su se sakrili u podrum, koji traže da militanti odjebu iz naselja, da traže SAA, pa onda, eksplicite: "mi hoćemo Bašara". Otkud da znamo da ova banda iz Gute, koja je napravila :arrow: masakr u Adri nije posula benzinom i zapalila ljude?

Zašto bi vjerovali proterorističkom izvoru?

Ne kažem da znam šta se desilo, ne znam, ali znam da stvar prvo treba provjeriti, utvrditi činjenice pa se onda postaviiti na osnovu činjenica.


To apriorno reagovanje na tvrdnje proterorističkih izvora, ma nema teorije.
Last edited by Challenger_ on 23/03/2018 17:22, edited 1 time in total.
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#109662 Re: Sirija vol. 2

Post by Klavikula »

Šta nam otkriva izraelsko priznanje za bombardovanje nuklearnog reaktora u Siriji

https://www.globaldefence.info/sta-nam- ... -u-siriji/
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#109663 Re: Sirija vol. 2

Post by handžar88 »

Challenger_ wrote:
The 51st State wrote:nije sve trola, prosto nevjerovatno sta sve ignorisete samo sto su "vehabije" na suprotnoj strani.
Nema tu ignorisanja već dosta preskakanja upisa likova koji su pristrasni i koje ne interesuje nikakva istina.

Onaj debeli: mislim isto što i DaysleepeR. Četiri normalna čovjeka i jedan majmun koji prije svega bruka sebe. Zapaljeni ljudi. Znam taj izvor i eliminisao sam ga zbog više lažnih objava. Naravno da stvar treba provjeriti. Primjer, postavljao sam snimke ljui iz Gute koji su se sakrili u podrum, koji traže da militanti odjebu iz naselja, da traže SAA, pa onda, eksplicite: "mi hoćemo Bašara". Otkud da znamo da ova banda iz Gute, koja je napravila :arrow: masakr u Adri nije posula benzinom i zapalila ljude?

Zašto bi vjerovali proterorističkom izvoru?

Ne kažem da znam šta se desilo, ne znam, ali znam da stvar prvo treba provjeriti, utvrditi činjenice pa se onda postaviiti na osnovu činjenica.


To apriorno reagovanje na tvrdnje proterorističkih izvora, ma nema teorije.
Otkud znamo da prije neki dan kad je poginulo onih 40tak ljudi nisu bombardovani od strane SAA?.. jadno
kazes "oni" neki tamo pristrasni :mrgreen: nisi ti ni slucajno
User avatar
habanero68
Posts: 555
Joined: 01/11/2016 18:06

#109664 Re: Sirija vol. 2

Post by habanero68 »

The 51st State wrote:
sumirprimus wrote:Il ova bolest . Praise asad if u want to drink :-)
Ako ovo nije kultastvo jebga :roll:
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ova raja koja nije glupa evidentno ovako bezrezervno podrzava takav rezim i koljaca predvodnika.
Mozda su ta raja skontala šta se zapravo dešava u Syriji. To što neki nece da progledaju, to je njihova stvar. Najmanje sto zelim je da ih ubjedjivam. Ni na kraj pameti.

Cheli je neki dan postavio link na portalu sott. U tekstu ima puno činjenica i linkova koje objasnjavaju šta se tamo desilo.

https://hr.sott.net/article/17386-Sirij ... ri-verzije

Pateticni ste do bola, kukajuci za te civile. Nije vama stalo do civila ni najmanje nego do ideologije, koju bi željeli da se instalira u Siriji.

Nisam primjetio da si komentarisao i osudio maskr civila u Damasku neki dan.

Teroristi iz Istočne Goute raketirali Damask – 37 mrtvih i 35 ranjenih

https://www.logicno.com/politika/terori ... jenih.html
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#109665 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger_ »

handžar88 wrote:Otkud znamo da prije neki dan kad je poginulo onih 40tak ljudi nisu bombardovani od strane SAA?.. jadno
kazes "oni" neki tamo pristrasni :mrgreen: nisi ti ni slucajno
Mislim na likove na forumu kao što je Država. Njega nikakva istina ne interesuje, on vozi svoju priču, uprkos činjenicama. Što se mene tiče, otvoren sam za svaki argument i svaku argumentovanu tvrdnju.

Objava i tvrdnja Qalaat Al Mudiqa U SVAKOM SLUČAJU zahtijeva provjeru i ne zaslužuje nikakav komentar prije temeljite provjere iz više izvora.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109666 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Recmo dzulanija su provjeravali u iraku u zatvoru iako je vec bio i u siriji u tvorza.i prolazio kao naka abu nesto al iraki...sve su znali al su sutili.zanimljivo .sad je terorist :skoljka:
Lik dilajla svakako.al sad je teror jelte
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#109667 Re: Sirija vol. 2

Post by handžar88 »

Challenger_ wrote:
handžar88 wrote:Otkud znamo da prije neki dan kad je poginulo onih 40tak ljudi nisu bombardovani od strane SAA?.. jadno
kazes "oni" neki tamo pristrasni :mrgreen: nisi ti ni slucajno
Mislim na likove na forumu kao što je Država. Njega nikakva istina ne interesuje, on vozi svoju priču, uprkos činjenicama. Što se mene tiče, otvoren sam za svaki argument i svaku argumentovanu tvrdnju.

Objava i tvrdnja Qalaat Al Mudiqa U SVAKOM SLUČAJU zahtijeva provjeru i ne zaslužuje nikakav komentar prije temeljite provjere iz više izvora.
Kakvi argumenti, u ovakvim raspravam mi ne mozemo imati nikakve argumente samo nagadjanja.. poenta mog posta je da sve st ide na ruku SAA odma ti je prihvatljivo i objavljujes iste sekunde, dok s druge strane trazis svaki dokaz i samo sto ne trazis sudsku presudu.. a cak i kad postoji najjaci moguci dokaz za nestou vidu videa i to ces dovesti u pitanje.. i kazes onda nekome da je pristrasan.
ultrajvosa 1987
Posts: 863
Joined: 18/11/2008 17:34

#109668 Re: Sirija vol. 2

Post by ultrajvosa 1987 »

The 51st State wrote:nije sve trola, prosto nevjerovatno sta sve ignorisete samo sto su "vehabije" na suprotnoj strani.
Nisi ti zacvo.

Mozda si upratio , ako nisi... Mene apsolutno Sirija ne dotice, nema emocija. Moze poginuti na obje strane danas 1000 ljudi il 2 insana meni je svejedno. Al mrzim lazne moraliste koji ne napisu slova kad po Damasku padaju granate, kad 5 godina niko ne spomene Zor i civile koje je ISIL drzao pod opsadom, kad Saudijci orgijaju po Jemenu..jbt ih to su svakako mrske sije ?! Sva stradanja siita se opravdavaju Iranski uticajem i sirenjem Irana. Vecina mrzi siite ne zbog Irana nego zato sto siite smatraju sektom, otpadnicima i sl. Pa nismo djeca.
Mene ne moras trpat u kos sa ostalim, ja sam poseban kloc :D

Imamo mi vehabija i kod nas, znam neke, pa nisu teroristi, neki jesu, pa su kosti ostavili u Siriji, Iraku. Extra pametan potez budala, da su bar ubili 30 cetnika pa da kazem svaka vam cast, a ne bracu muslimane.
Iskljucivo sam na strani SAA zbog sekularne Sirije i sto su svi u rovu zajedno. Suniti, siiti, alaviti, druzi, krscani...a na drugoj strani 95% cisto vjerske formacije koje se medjusobno pobise a svi su suniti. Evo da kazemo da famozna FSA postoji u tih 5%. A i oni su razjedinjeni i nisu pod istom komandom, nego svaka njihova formacija u Siriji svoju politiku vodi.

Asad ko Asad, nista, babo ga instalirao, bio protiv njega, al kad sam vidio alternativu, vjerske fanatike koji bi mene prvog roknuli jer nisam mumin kako su oni zamislili...e jbg.
Uostalom SAA pokazuje milost, zelene buseve i odose, da je obrnuto vidjeli bi masovne egzekucije, urednu snimljene kao po Alepu, Kindi bolnici i raznim bazama koje su teroristi zauzeli.

PS. Cekajuci Razgrad raspisah se, cekam samo zbog Sarica da vidim hoce li se vuci po terenu kao kad za nas igra.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#109669 Re: Sirija vol. 2

Post by The 51st State »

dok je svaki vladin pouzdan, pa prvi chelendzer je od svakakvih proasad likova prenosio vijesti ovida dok su se konstruisali stavovi i strane, eto tebe interesuje istina do jaja sto bi se reklo, ndgo se lakse sakriti iza takve price ne bi li se skrenula paznja sa evidentne zlocinacke prirode rezima.
qalat je jedan od relevantnijih izvora
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#109670 Re: Sirija vol. 2

Post by Young Erotica »

Ne znam sta očekujete, da ih gadjaju cvećem. Normalni će ćutati a ovi isfrustrirani mali miševi ce maltretirati ljude, svakako i tome će doći kraj ovo su tek prvi dani a znamo da medjusobno poverenje nije na zavidnom nivou.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#109671 Re: Sirija vol. 2

Post by The 51st State »

ultrajvosa 1987 wrote:
The 51st State wrote:nije sve trola, prosto nevjerovatno sta sve ignorisete samo sto su "vehabije" na suprotnoj strani.
Nisi ti zacvo.

Mozda si upratio , ako nisi... Mene apsolutno Sirija ne dotice, nema emocija. Moze poginuti na obje strane danas 1000 ljudi il 2 insana meni je svejedno. Al mrzim lazne moraliste koji ne napisu slova kad po Damasku padaju granate, kad 5 godina niko ne spomene Zor i civile koje je ISIL drzao pod opsadom, kad Saudijci orgijaju po Jemenu..jbt ih to su svakako mrske sije ?! Sva stradanja siita se opravdavaju Iranski uticajem i sirenjem Irana. Vecina mrzi siite ne zbog Irana nego zato sto siite smatraju sektom, otpadnicima i sl. Pa nismo djeca.
Mene ne moras trpat u kos sa ostalim, ja sam poseban kloc :D

Imamo mi vehabija i kod nas, znam neke, pa nisu teroristi, neki jesu, pa su kosti ostavili u Siriji, Iraku. Extra pametan potez budala, da su bar ubili 30 cetnika pa da kazem svaka vam cast, a ne bracu muslimane.
Iskljucivo sam na strani SAA zbog sekularne Sirije i sto su svi u rovu zajedno. Suniti, siiti, alaviti, druzi, krscani...a na drugoj strani 95% cisto vjerske formacije koje se medjusobno pobise a svi su suniti. Evo da kazemo da famozna FSA postoji u tih 5%. A i oni su razjedinjeni i nisu pod istom komandom, nego svaka njihova formacija u Siriji svoju politiku vodi.

Asad ko Asad, nista, babo ga instalirao, bio protiv njega, al kad sam vidio alternativu, vjerske fanatike koji bi mene prvog roknuli jer nisam mumin kako su oni zamislili...e jbg.
Uostalom SAA pokazuje milost, zelene buseve i odose, da je obrnuto vidjeli bi masovne egzekucije, urednu snimljene kao po Alepu, Kindi bolnici i raznim bazama koje su teroristi zauzeli.

PS. Cekajuci Razgrad raspisah se, cekam samo zbog Sarica da vidim hoce li se vuci po terenu kao kad za nas igra.
ne moze to tako, ok ne valjaju vehabije i prateca agenda i onda je sve dozvoljeno da se to sprijeci, po meni je to neshvatljivo razmisljanje, a jeli ikad uopste blo prilike da sirijski narod odluci sta zeli?
asad je gori od vehabija egzaktno dokazivo, dok su vehabije ipak samo teoretski gore iskljucujuci isis.
Last edited by The 51st State on 23/03/2018 17:46, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109672 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Zbog asada i asadovog babe.mubaraka.sadama.saudijske familije i imas bliski istok kakav imas.
I mula iz irana.naravmo.
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#109673 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Young Erotica wrote:Ne znam sta očekujete, da ih gadjaju cvećem. Normalni će ćutati a ovi isfrustrirani mali miševi ce maltretirati ljude, svakako i tome će doći kraj ovo su tek prvi dani a znamo da medjusobno poverenje nije na zavidnom nivou.
Mislis da je kraj kad udku u sva ova mjesta? BI je to..
Eno isilovci nastavili gdje su stali prije hilafeta u iraku .zaskede.otmice ubistva. :-)
User avatar
habanero68
Posts: 555
Joined: 01/11/2016 18:06

#109674 Re: Sirija vol. 2

Post by habanero68 »

Odoše na ekskurziju. :D

User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#109675 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger_ »

Vidjeli smo da ogromna većina naroda istočne Gute prelazi na vladinu stranu dok se operacije ne završe. Samo manji dio ljudi ide za Idlib. Ogromna većina ostaje a masa njih sedmicama iskazuju provladin sentiment. Sa druge strane stižu vijesti da gore naselja koja se napuštaju. Evo, danas gore dijelovi Džobara. Otkud znamo da ta vatra neće progutati neke od lojalista?

Militanti i ekstremisti idu jednom stazom a narod sasvim drugom.


U takvoj situaciji svaku, ali svaku tvrdnju treba dobro provjeriti.
Locked