Sirija

Locked
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#47026 Re: Sirija

Post by Opetja033 »

Otvori blog pa odredjuj ko ce ti odgovarati a ko ne. Ako ti se ne svidja onda ti prosetaj. Vrlo jednostavno. Jesam li bio jasan? :)
User avatar
DuckZz
Posts: 3089
Joined: 07/05/2012 18:12

#47027 Re: Sirija

Post by DuckZz »

Vrlo dobar snimak, možemo ga nazvati mini dokumentarac, pod nazivom "Vanguard Victory 2"
Kamere prate grupu iz Ahrar Shama i njihov napad na grad Idlib.
Grafika, kvaliteta, intervju, svega pomalo, za razliku od videa ISIL-a, ovaj vjerovatno neće biti uklonjen jer nije za +18 uopšte


Image
Image
Image
Image
Image

na glupe komentare dajem još gluplje odgovore
sarajevoxxxx
Posts: 26430
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#47028 Re: Sirija

Post by sarajevoxxxx »

Veliki rezimski plakat u centru Damaska "prikljucite se vojsci".

Reklamnom kampanjom protiv pobunjenika
:-)

https://m.facebook.com/?_rdr#!/Syrian.R ... &source=48
User avatar
Herr Flick
Posts: 8962
Joined: 02/04/2012 13:00

#47029 Re: Sirija

Post by Herr Flick »

DuckZz wrote:Vrlo dobar snimak, možemo ga nazvati mini dokumentarac, pod nazivom "Vanguard Victory 2"
Kamere prate grupu iz Ahrar Shama i njihov napad na grad Idlib.
Grafika, kvaliteta, intervju, svega pomalo, za razliku od videa ISIL-a, ovaj vjerovatno neće biti uklonjen jer nije za +18 uopšte


Image
Image
Image
Image
Image

na glupe komentare dajem još gluplje odgovore

KLASICNI TERORISTI,NISTA DRUGO :) :)
User avatar
bvcx
Posts: 628
Joined: 20/09/2014 01:56

#47030 Re: Sirija

Post by bvcx »

obična propaganda...
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#47031 Re: Sirija

Post by budza »

treba basar da vlada dok mu deca ne narastu. kada oni narastu, treba njima vlast ostaviti i tako jos 250 generacija asad.
sirija i sirijci bez njih ne mogu da zive. ziveo asad. zivela sirija.
:D
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#47032 Re: Sirija

Post by Gojeni H »

Co0l wrote:Ihvanije su dosle na vlast vise od godinu dana nakon pocetka rata u Siriji.Uz veliku podrsku Irana i zabrinutost Izraela,
Tacno. Primarno sigurnosnog aspekta radi. Ali, mnogi takodje (ne)namjerno zaboravljaju pricu o jeftinom Mubarakovom gasu koji je isao Izraelu, i istragu povedenu povodom ovih saznanja ... istrage dolaskom Sisija na vlast naravno vise nema.
SAD su i dalje najmocnije na svjetskoj sceni kao i prije rata,
:thumbup:
Turska danas puno jaca na svakom planu nego prije 4 godine
Inflacija, unutrasnja politika i nezadovoljstvo, znacajno usporen ekonomski rast, pokusaj davanja vecih ovlastenja predsjedniku, pogorsanje stanja sa skoro svim susjednim zemljama, ...
Erdogan u zadnjih 3-4 godine vodi kontraproduktivnu politiku.
a Saudi su i dalje neprikosnoveni u S.Arabiji.


Da, ali ... ISIS im se pojavio unutar zemlje i vrsi samubilacke napade. Moze li KSA zastiti svoje gradjane je pitanje na koje kuca Saud mora odgovoriti inace rizikuje mijesanje drugog velikog igraca u Zaljevu - Irana.
Rat sa Hutijima se pokazao kao potpuni fijasko. Hutiji nemaju apetita, a ni vojne snage da uzmu dijelove KSA, ali se KSA pokazala kao totalno nesposobna i neodlucna. Izlet novog ministra odbrane, kojim je mislio da utisa zle glasove koji su dovodili u pitanje njegovu kompetentnost zbog mladosti i nedostatka iskustva, nece se pokazati samo kao vojna nesposobnost, vec bi istog mogao kostati mnogo vise, a posljedicno izazvati mnogo ozbiljnija previranja u porodici.
S druge strane ono sto se zvala Sirija prije proljeca 2011.-te danas ne postoji.
Tacno.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11551
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#47033 Re: Sirija

Post by japin_mutapi »

Herr Flick wrote:
DuckZz wrote:Vrlo dobar snimak, možemo ga nazvati mini dokumentarac, pod nazivom "Vanguard Victory 2"
Kamere prate grupu iz Ahrar Shama i njihov napad na grad Idlib.
Grafika, kvaliteta, intervju, svega pomalo, za razliku od videa ISIL-a, ovaj vjerovatno neće biti uklonjen jer nije za +18 uopšte


Image
Image
Image
Image
Image

na glupe komentare dajem još gluplje odgovore

KLASICNI TERORISTI,NISTA DRUGO :) :)
hahahaha :lol: :lol:
fenomenalno
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#47034 Re: Sirija

Post by Avetinho »

animals wrote:
sarajevoxxxx wrote:
Challenger__ wrote:
Ne, nije to bitno. Bitno je da oni koji su zapalili Siriju i zemlju gurnuli u pakao, plate za to. To je vrlo bitno. I biva tako...
Nisi svjestan sta pises.Prokletstvo je nasilje I razaranje.Smjena predsjednika je nesto najnormalnije.

Bez Asada ce Sirija biti ko i Irak..zemlja ludila i bezakonja..
:shock:

Na kojoj ti planeti zivis?
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#47035 Re: Sirija

Post by walter kurtz »

Image
User avatar
Herr Flick
Posts: 8962
Joined: 02/04/2012 13:00

#47036 Re: Sirija

Post by Herr Flick »

budza wrote:treba basar da vlada dok mu deca ne narastu. kada oni narastu, treba njima vlast ostaviti i tako jos 250 generacija asad.
sirija i sirijci bez njih ne mogu da zive. ziveo asad. zivela sirija.
:D
Ta praksa vec postoji u zaljevskim režimima i to dosta,dosta duze vremena od familije Assad.. 8) 8)
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#47037 Re: Sirija

Post by walter kurtz »

Image
dok je Teherana familija ce vladati Damaskom
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#47038 Re: Sirija

Post by asurbanipal »

Opetja033 wrote: Demokratija i slobodno trziste su uzviseni ciljevi pred kojima ce preostale sile mraka na nasoj divnoj planeti kad-tad pasti. Ne zato jer to neko sa strane namece, vec zato sto to zeli i ka tome tezi potlaceni narodi pod jarmom diktatora bez ikakvog legitimiteta.

Demokratija i slobodno tržište su obična ubleha. To najbolje osjetimo mi na našim leđima. Naravno, može se "bolje" proći jedino ako postaneš Bakirova ili Voždova podrepna muha.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#47039 Re: Sirija

Post by asurbanipal »

Challenger__ wrote:Uostalom, ne pada mi na pamet da se raspravljam. Ne mrzim Erdoana, ne mislim da je najgori od sve djece, a zamjeram mu samo Siriju. Toliko od mene.
I Libiju ;-)
RepublikanskaGarda
Posts: 1595
Joined: 01/05/2015 21:17

#47040 Re: Sirija

Post by RepublikanskaGarda »

Nusra teroristi love po allepu demokratske teroriste jer se ne žele boriti protiv isis terorista, u svakom slučaju win-win situacija :D :D
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#47041 Re: Sirija

Post by Klavikula »

budza wrote:treba basar da vlada dok mu deca ne narastu. kada oni narastu, treba njima vlast ostaviti i tako jos 250 generacija asad.
sirija i sirijci bez njih ne mogu da zive. ziveo asad. zivela sirija.
:D
treba assada pustiti da vlada dok se ne nadje bolja opcija. sadasnja klupa za rezervne igrace je ocigledno nekoliko klasa ispod. rasprodat je i kupiti bolje igrace pa mozda assada i skinu.
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#47042 Re: Sirija

Post by budza »

zanima me zasto niko ne pise od 40ak katolickih boraca-hrvata koji ratuju na strani rezima?
zasto oni nisu teroristi, a ovi na strani opozicije jesu?
zasto vlada hrvatske ne donese neki zakon o kaznjavanju svojih drzavljana za boravak na stranim ratistima (ima ih i u ukrajini i u dzibutiju) kao sto je to bosna (i mislim kosovo) donela pod pritiskom ambasadora?
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#47043 Re: Sirija

Post by budza »

Klavikula wrote:
budza wrote:treba basar da vlada dok mu deca ne narastu. kada oni narastu, treba njima vlast ostaviti i tako jos 250 generacija asad.
sirija i sirijci bez njih ne mogu da zive. ziveo asad. zivela sirija.
:D
treba assada pustiti da vlada dok se ne nadje bolja opcija. sadasnja klupa za rezervne igrace je ocigledno nekoliko klasa ispod. rasprodat je i kupiti bolje igrace pa mozda assada i skinu.

asadovi nikada nisu vladali. oni su ubijali.
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#47044 Re: Sirija

Post by budza »

zanima me zasto niko ne pise od 40ak katolickih boraca-hrvata koji ratuju na strani rezima?
zasto oni nisu teroristi, a ovi na strani opozicije jesu?
zasto vlada hrvatske ne donese neki zakon o kaznjavanju svojih drzavljana za boravak na stranim ratistima (ima ih i u ukrajini i u dzibutiju) kao sto je to bosna (i mislim kosovo) donela pod pritiskom ambasadora?
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#47045 Re: Sirija

Post by Klavikula »

budza wrote:
Klavikula wrote:
budza wrote:treba basar da vlada dok mu deca ne narastu. kada oni narastu, treba njima vlast ostaviti i tako jos 250 generacija asad.
sirija i sirijci bez njih ne mogu da zive. ziveo asad. zivela sirija.
:D
treba assada pustiti da vlada dok se ne nadje bolja opcija. sadasnja klupa za rezervne igrace je ocigledno nekoliko klasa ispod. rasprodat je i kupiti bolje igrace pa mozda assada i skinu.

asadovi nikada nisu vladali. oni su ubijali.
jah jah. ovi sto ga trebaju zamijeniti su ko melem. na ranu da ih metnes.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#47046 Re: Sirija

Post by walter kurtz »

Svaki dan u zoru brko ih stotinjak odradi, ali opet napadaju kakva je to bolest ne kontam mesa izgleda ne fali :shock:
User avatar
madner
Posts: 56818
Joined: 09/08/2004 16:35

#47047 Re: Sirija

Post by madner »

Sjo budza o cemu ti brines, ko covjek uzmes kartu u jednom smjeru, sta te briga za povratak.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#47048 Re: Sirija

Post by walter kurtz »

madner wrote:Sjo budza o cemu ti brines, ko covjek uzmes kartu u jednom smjeru, sta te briga za povratak.
Kalifa svakako rekao ko ne dodje p...a
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#47049 Re: Sirija

Post by insomnia78 »

walter kurtz wrote:Svaki dan u zoru brko ih stotinjak odradi, ali opet napadaju kakva je to bolest ne kontam mesa izgleda ne fali :shock:
Vi stvarno jos vjerujete u te djecije price o brkama, bradama, lavovima i tigrovima? :lol:
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#47050 Re: Sirija

Post by budza »

madner wrote:Sjo budza o cemu ti brines, ko covjek uzmes kartu u jednom smjeru, sta te briga za povratak.

u tom haosu samo podrzavam pad asada.
iskreno mi se ne dopada nijedna anti asad formacija.
svi ratuju za sire interese cionista.
Locked