shta dalje? kako... pomoc...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26

Post by Qler »

amalka wrote:................................................. :-)


:D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

ucini mi se da je nick aNalka :D pa se zbunih :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops:
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#27

Post by amalka »

Qler wrote:
amalka wrote:................................................. :-)


:D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

ucini mi se da je nick aNalka :D pa se zbunih :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :x Nije, nije!
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#28

Post by daduli_sa »

Qler wrote: :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

ucini mi se da je nick aNalka :D pa se zbunih :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops:
Image
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#29

Post by chinese_water »

ma buraz... zaboravi ti tu baladu... ako vjeruje bas toliko drugaricama ... nek' s njima zivi itd... i ako te zaista voli... nebi se ona pojavljivala po gradu sa lijevim likovima
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#30

Post by anais_nin »

chinese_water wrote:ma buraz... zaboravi ti tu baladu... ako vjeruje bas toliko drugaricama ... nek' s njima zivi itd... i ako te zaista voli... nebi se ona pojavljivala po gradu sa lijevim likovima
zene znaju biti pravo fuj, i kad su naumile da ubjede jaranicu u nesto, vjerovatno su joj slozile dobru detaljnu pricu ono da bi ona ispala budala da ne povjeruje u to :roll: ali fakat ovako sa strane da prica vidjela ga jaranica od jaranice praaaaaaaaaaaavo mirise na laz :roll:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#31

Post by cHupjahalic@ »

Moze biti u pitanju laz ili npr ljubomora? :roll:
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#32

Post by amalka »

Budimo realni, ne znamo sta je. A covjeku ovako samo stvaramo nove sumnje, i patnje, stid nas bilo :x

Ali, sam je trazio :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#33

Post by Pearl »

anais_nin wrote:
chinese_water wrote:ma buraz... zaboravi ti tu baladu... ako vjeruje bas toliko drugaricama ... nek' s njima zivi itd... i ako te zaista voli... nebi se ona pojavljivala po gradu sa lijevim likovima
zene znaju biti pravo fuj, i kad su naumile da ubjede jaranicu u nesto, vjerovatno su joj slozile dobru detaljnu pricu ono da bi ona ispala budala da ne povjeruje u to :roll: ali fakat ovako sa strane da prica vidjela ga jaranica od jaranice praaaaaaaaaaaavo mirise na laz :roll:
ja pravo volim te mahalske duzebriznike... :x :x
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#34

Post by remover »

Ma nidje veze.. bash mi dodje da joj te "jaranice" pofatam i dobro ****** (namlatim) :-)

Danas ja krenu na kaficu.. kad ona s nekakvim likom (znam ga iz vidjenja)... i ja samo prodjem.. kad ona krenula za mnom.. i govori mi, nemoj nishta pomisliti on mi je kao brat.. HAHAHA.. u pm ( a do prije 2 mjeseca ona tog lika nije ni znala niti koji k***) ah joj... ko ce biti pametan od vas cura/zena ili kako vec.....


:( :( :x :x :x
User avatar
pentesileja
Posts: 151
Joined: 14/07/2006 10:40

#35

Post by pentesileja »

vela havle
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#36

Post by Qler »

remover wrote:Ma nidje veze.. bash mi dodje da joj te "jaranice" pofatam i dobro ****** (namlatim) :-)

Danas ja krenu na kaficu.. kad ona s nekakvim likom (znam ga iz vidjenja)... i ja samo prodjem.. kad ona krenula za mnom.. i govori mi, nemoj nishta pomisliti on mi je kao brat.. HAHAHA.. u pm ( a do prije 2 mjeseca ona tog lika nije ni znala niti koji k***) ah joj... ko ce biti pametan od vas cura/zena ili kako vec.....


:( :( :x :x :x
drug ako ces iskreno razjebi ti to... kad su njoj prece jaranice i njihove price i kad vec ima jarana koji joj je "kao brat" iako ga je upoznala prije par dana nista od toga.... fino joj reci svaka ti cast i okreni se... ha ja
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#37

Post by ProS »

prebolices :oops:
i ja sam moro :oops:
donekle :oops:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#38

Post by Meshtar »

Ma malo te vesla djevojka, možda je ispočetka i povjerovala jaranicama, ali sada joj se samo dopala sloboda...tačnije bila bi i s tobom a i samam istovremeno.
Last edited by Meshtar on 13/08/2006 18:24, edited 1 time in total.
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#39

Post by amalka »

Dragi @remover, samo je "remove" iz svog zivota i mirna Bosna :D
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#40

Post by izblajhana »

remover wrote: Danas ja krenu na kaficu.. kad ona s nekakvim likom (znam ga iz vidjenja)... i ja samo prodjem.. kad ona krenula za mnom.. i govori mi, nemoj nishta pomisliti on mi je kao brat.. HAHAHA.. u pm
koliko ona ima godina...tlinaest :shock: a i ti si mi suhveli... :lol:
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#41

Post by delightful »

izblajhana wrote:
remover wrote: Danas ja krenu na kaficu.. kad ona s nekakvim likom (znam ga iz vidjenja)... i ja samo prodjem.. kad ona krenula za mnom.. i govori mi, nemoj nishta pomisliti on mi je kao brat.. HAHAHA.. u pm
koliko ona ima godina...tlinaest :shock: a i ti si mi suhveli... :lol:
Svaka ti je na mjestu, Blondina...... :)
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#42

Post by remover »

Beatrice_22 wrote:@remover, pa eto ako ti jos treba takva zrela, izgleda da te jos voli dok ti se pravda. pa budi sretan dok ti copor srednjoskolki ne smisli jos jedan scenarij.
hehehe... lol.... samo mi josh to treba....

Ne znam shta da vam kazem... al mi je dopizdilo... izludio sam vishe...
monolog
Posts: 186
Joined: 13/09/2005 08:20

#43

Post by monolog »

Gledam ove odgovore...

Cini mi se da sve djevojke, bar inicijalno, preporucuju da nas zbunjeni remover ipak pokusa spasiti tu vezu, tu veliku LJUBAV. :-)

Mi, stoka, smo skloniji odustajanju, rezignaciji pred zavjerom, i savjetujemo (sasvim racionalno) novu avanturu, ne uzimajuci u obzir emocije. :D :D

Djevojke, ma vi ste meni super! :-)
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#44

Post by Harrys »

remover,ima li sta da nam nisi ispricao..Npr.je li ista nacionalnost,religija?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#45

Post by anais_nin »

remover wrote:Ma nidje veze.. bash mi dodje da joj te "jaranice" pofatam i dobro ****** (namlatim) :-)

Danas ja krenu na kaficu.. kad ona s nekakvim likom (znam ga iz vidjenja)... i ja samo prodjem.. kad ona krenula za mnom.. i govori mi, nemoj nishta pomisliti on mi je kao brat.. HAHAHA.. u pm ( a do prije 2 mjeseca ona tog lika nije ni znala niti koji k***) ah joj... ko ce biti pametan od vas cura/zena ili kako vec.....


:( :( :x :x :x
koliko sam ja skontala ti nju sreces u drustvu muskih osoba ne i bilo kakvim kompromitujucim situacijama....kako znas da ona tog lika nije znala prije tebe? pa zapostavila milion nekih ljudi zbog zaljubljenosti i veze jer su joj ti bio bitniji i zanimljiviji, pa sada opet skita po kafama sa starom rajom.... :roll: i ti malkice od ljubomore preuvelicavas te neke situacije...jer posto ste raskinuli ona bi trebala da sjedi kuci i tuguje ili da se krece samo u zenskom drustvu :D

a sto se varanja tice, tj navodnog varanja, dobri prijatelji obicno dobro poznaju osobu kojoj su namjerili zbiberiti pricu...garant su je onako grupno napale, i sada nije to koliko je vjerovatna ta prica ili ne, nego udare na sujatu, onaj fazon, citav grad zna a ti nemas pojma, vjerujes mu ko guska....ako je bio i momenat nesigurnosti u nju pala je ko kruska na tu pricu :roll:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45240
Joined: 29/12/2005 01:20

#46

Post by jeza u ledja »

remover wrote:ispitao sam je to sve.. navodno sam je s nekakvom curom varao (jednom je u zivotu vidio, ne siejcam se ni kad ni gdje, preko rodjaka je upoznao) pa su me tu eto vidjele nekakve njihove jaranica, pa one su opet nekakvim njihovim jaranicama to ispricale i tako sve u krug.. dok prica nije istampana u 100 verzija :) .. ma joj nidje veze je to, al eto....
remover, stani ba malo, znaci znas ko je zenska. Ako je to ta zenska o kojoj se radi, nadji je (pitaj rodjaka ili vec nekako), otidjite na kafu (i smuntaj je :lol: , hehe salim se), ispricaj joj sta i kako, reci da ti je stalo ovo ono i onda fino s njom pred bivsu. E, a ako te to sve nervira (sto je i prirodno) opet ti je dobra prilika da joj pokazes da je pojela govno. Fino uvjeris se da se zajebala i onda je odjebes. :D hehe, sto sam pokvaren, ipak bi naravno ljepse bilo da se pomirite, ali sve, jel, po zelji.
Ali kazem ti, nadji tu zensku i popricaj s njom. Ako ti je bas stalo do bivse onda....nista, samo hocu da kazem da postoji opcija da se to pokusa ispraviti. ;)
Gledaj to i na taj nacin da ce ti se tako i sva druga pitanja odgovoriti. Ako bivsa ni tada ne bude htjela da se miri, znaces da je posrijedi nesto drugo (i bice ti lakse).
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#47

Post by Lace »

pape wrote:
remover wrote: sve bih to bilo lahko... da nema ljubavi... da je ne volim ludo itd.. da ne nabrajam...
Imash kakav savjet, prijedlog.. shta da smotamo :lol: :lol: .. da dodjem sebi ;)
Upomoc....
:) Ma razumijem ja tebe, ali .... kazes da je vidjas po gradu sa drugim likovima!?Kazes, .... plakala ti, .... rekla da te voli, ali nece da se pomiri. Shupljak strogi, ...... :roll:
Dobri moj remover, .... batali to. Prokletinje su one, ... :oops: :zzzz:
Nisi ti to maris`o na vrijeme. :D
I zaboravi na "motanje" i slicna kemijska pomagala, .... digni glavu, ... klepi joj jaranicu i udri brigu na veselje. :)
meni ovo lici na trazenje razloga za prekid...ona ga je trazila...cim je vec vidjas s drugim likovima...kao da joj je u vezi postalo dosadno :-?
suad_pitar
Posts: 10
Joined: 09/09/2004 14:52

#48

Post by suad_pitar »

Ma ako je povjeroval priajteljicama onda si ti glup pravo sto uopste trcis za njom. Nego ti sad sebi nadji neku koja ce njoj srce slomiti i setaj svaku vece po gradu nek skonta kolikoje ona pogrijesila, a skontace ona da je pogrijesila sto je slusala svoje prijeateljice ali onda ce joj bitikasno jer ako si pametan neces dopustiti da pravi budalu od tebe.
BUDI MUSKO I NEMOJ OBARATI GLAVU KAD PODJES PORED NJE, JEDNOSTAVNO SIMIJI SE NAZOR KAD JE SRETNES NEK VIDI DA TI NE PATIS JEDNOSTAVNO HOCE DA JE MOLIS!!!!

PS. ja sam svoju odrobijao :D
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#49

Post by remover »

Hvala svima na prijedlozima i savjetima...
Ne znam josh shta cu u raditi..


Javim vam shta se je desilo, jel bilo pomirenje ili patosiranje :lol: :x
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#50

Post by debela »

ma ne moze to tako. ovakvu temu zavrsiti sa samo tri strane. razocarana sam :lol:
Post Reply