Sherlock Holmes knjige

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
kingsting
Posts: 68
Joined: 08/08/2014 00:46

#1 Sherlock Holmes knjige

Post by kingsting »

Da li neko zna gdje mogu kupiti knjige Arthur Conan Doyla? Pozeljno je Sarajevo.
User avatar
Praetorious
Posts: 1535
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#2 Re: Sherlock Holmes knjige

Post by Praetorious »

Za kupovinu zaista ne znam, te knjige imam od kako znam za sebe. Skenirao sam i stavio na net onaj čuveni serijal knjiga, od kojih mi nedostaje samo "Ubojstvo u dvorcu".
Ako ti privremeno mogu poslužiti PDF izdanja, dok ne potražiš u knjižarama, pogledaj ovdje.
User avatar
makaranka
Posts: 581
Joined: 18/01/2009 13:42
Location: novo sarajevo

#3 Re: Sherlock Holmes knjige

Post by makaranka »

Ja sam kupila jednu na siranu,davno je bilo,bile su dvije barakice sa knjigama pa sam u jednoj nasla. Konzum u onoj kds seriji sad tiska par knjiga dvije su izasle u hr,znam da sve te knjige dolaze kasnije u bh,tako da ce vjerovatno i ove.
milojicabrzi
Posts: 1730
Joined: 18/11/2009 12:43

#4 Re: Sherlock Holmes knjige

Post by milojicabrzi »

Kupio sam svojedobno u inozemstvu, zbirku svih prica na engleskom jeziku, bas mi je ekstra taj "staroengleski" sa kraja 19. stoljeca, jako dobro za razvijanje jezickih vjestina i poznavanja engleskog, a usput sam i veliki ljubitelj slavnog detektiva :)
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#5 Re: Sherlock Holmes knjige

Post by cassius »

Praetorious wrote:Za kupovinu zaista ne znam, te knjige imam od kako znam za sebe. Skenirao sam i stavio na net onaj čuveni serijal knjiga, od kojih mi nedostaje samo "Ubojstvo u dvorcu".
Ako ti privremeno mogu poslužiti PDF izdanja, dok ne potražiš u knjižarama, pogledaj ovdje.
Da li mozes poslat u pm, linkove za skidanej pdf-a knjiga ? :)
Post Reply