sex kao sredstvo napretka u karijeri

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#51 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by fatamorgana »

muha_sa wrote:
fatamorgana wrote:
Ommadawn wrote:Poznajem jednu koja je putem pičke došla prvo do zaposlenja da bi postepeno napredovala u karijeri. Funkcionisalo je to dobro, nju je taslačio svako ko nije na autobus žurio. Ali kako sve ima svoje granice i kraj - dođe do zamjene šefa odjela. Tog je bio glas kao čuvenog svaštojeba i frajera - njemu se i međed u šumi sklanjao. Munjevitom brzinom od visoke pozicije sa vlastitom kancelarijom došla je do kuhanja kafa i raznošenja pošte. S obzirom da je taj šef bio naš kućni prijatelj, pri pitanju šta se to desilo sa ?X?X on sa blagim osmjehom reče "a mora neko i raditi. A ja bolju tucam kad sam slobodan. A više sam slobodan kad ne moram ostajati duže na poslu i ispravljati nečije greške".

Dakle, možeš koliko hoćeš ali ne možeš dokle hoćeš.
Tužna priča, :(
+1

sjeba mi ovako lijep dan :(
Život piše romane a ljudi čitaju stripove! :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#52 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by JThomas »

stvarno da se čovjek zapita gdje ide ovaj svijet i gdje su nestale prave vrijednosti...
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#53 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Matzan »

Ommadawn wrote:Poznajem jednu koja je putem pičke došla prvo do zaposlenja da bi postepeno napredovala u karijeri. Funkcionisalo je to dobro, nju je taslačio svako ko nije na autobus žurio. Ali kako sve ima svoje granice i kraj - dođe do zamjene šefa odjela. Tog je bio glas kao čuvenog svaštojeba i frajera - njemu se i međed u šumi sklanjao. Munjevitom brzinom od visoke pozicije sa vlastitom kancelarijom došla je do kuhanja kafa i raznošenja pošte. S obzirom da je taj šef bio naš kućni prijatelj, pri pitanju šta se to desilo sa ?X?X on sa blagim osmjehom reče "a mora neko i raditi. A ja bolju tucam kad sam slobodan. A više sam slobodan kad ne moram ostajati duže na poslu i ispravljati nečije greške".

Dakle, možeš koliko hoćeš ali ne možeš dokle hoćeš.

A jel' bila bosanska ili espresso?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#54 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by _BataZiv_0809 »

Ommadawn wrote:Poznajem jednu koja je putem pičke došla prvo do zaposlenja da bi postepeno napredovala u karijeri. Funkcionisalo je to dobro, nju je taslačio svako ko nije na autobus žurio. Ali kako sve ima svoje granice i kraj - dođe do zamjene šefa odjela. Tog je bio glas kao čuvenog svaštojeba i frajera - njemu se i međed u šumi sklanjao. Munjevitom brzinom od visoke pozicije sa vlastitom kancelarijom došla je do kuhanja kafa i raznošenja pošte. S obzirom da je taj šef bio naš kućni prijatelj, pri pitanju šta se to desilo sa ?X?X on sa blagim osmjehom reče "a mora neko i raditi. A ja bolju tucam kad sam slobodan. A više sam slobodan kad ne moram ostajati duže na poslu i ispravljati nečije greške".

Dakle, možeš koliko hoćeš ali ne možeš dokle hoćeš.

Ah ta Šve'cka. Zima, ali standard, jebiga :lol:


P.S. Omadavn-šala :kiss: :sax: :janpi:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#55 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ommadawn »

Matzan wrote:
Ommadawn wrote:Poznajem jednu koja je putem pičke došla prvo do zaposlenja da bi postepeno napredovala u karijeri. Funkcionisalo je to dobro, nju je taslačio svako ko nije na autobus žurio. Ali kako sve ima svoje granice i kraj - dođe do zamjene šefa odjela. Tog je bio glas kao čuvenog svaštojeba i frajera - njemu se i međed u šumi sklanjao. Munjevitom brzinom od visoke pozicije sa vlastitom kancelarijom došla je do kuhanja kafa i raznošenja pošte. S obzirom da je taj šef bio naš kućni prijatelj, pri pitanju šta se to desilo sa ?X?X on sa blagim osmjehom reče "a mora neko i raditi. A ja bolju tucam kad sam slobodan. A više sam slobodan kad ne moram ostajati duže na poslu i ispravljati nečije greške".

Dakle, možeš koliko hoćeš ali ne možeš dokle hoćeš.

A jel' bila bosanska ili espresso?
Bosanska. Bilo u Bosni. Ne znam koje preduzeće je u pitanju. A i on umro. Strefilo ga srce kad mu je sin od brata ubijen.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#56 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ommadawn »

_BataZiv_0809 wrote:
Ommadawn wrote:Poznajem jednu koja je putem pičke došla prvo do zaposlenja da bi postepeno napredovala u karijeri. Funkcionisalo je to dobro, nju je taslačio svako ko nije na autobus žurio. Ali kako sve ima svoje granice i kraj - dođe do zamjene šefa odjela. Tog je bio glas kao čuvenog svaštojeba i frajera - njemu se i međed u šumi sklanjao. Munjevitom brzinom od visoke pozicije sa vlastitom kancelarijom došla je do kuhanja kafa i raznošenja pošte. S obzirom da je taj šef bio naš kućni prijatelj, pri pitanju šta se to desilo sa ?X?X on sa blagim osmjehom reče "a mora neko i raditi. A ja bolju tucam kad sam slobodan. A više sam slobodan kad ne moram ostajati duže na poslu i ispravljati nečije greške".

Dakle, možeš koliko hoćeš ali ne možeš dokle hoćeš.

Ah ta Šve'cka. Zima, ali standard, jebiga :lol:


P.S. Omadavn-šala :kiss: :sax: :janpi:
A po pitanju Švecke - kod mene na poslu bila jedna zajedno sa jednim od dvojice gazdi. Treba, inače iz jedne od zemalja bivšeg SSSR-a se ponašala kao da je sve njeno i da se sav rad prema njoj mora prilagoditi. Jednom meni stala na žulj, ja je po bosanski poslao u pičku materinu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#57 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by dezurni_ucenik »

Ljubisa Samardzic u Boljem Zivotu :

"Druskane, muzevi prolaze, sefovi ostaju".
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#58 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by JThomas »

danas su i jedni i drugi od danas do sutra.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#59 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Šveđanin »

Bogami najveci zenski manipulatori koje sam sreo na poslu a da su zenskog roda su daleko od ljepote. Maksimalno prosjek, a obicno ispod prosjeka. U mom okruzenju primjetim da je sa lijepim zenama lakse raditi. Najvise traceva, ogovaranja, podapinjanja noge u poslu sam cuo i vidio od zena, koje su objektivno, ako krenemo od jedne do druge.. poprilicno.. neatraktivne, da ne kazem ruzne. Moguce da su to i neki ljudski kompleksi.
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#60 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by heat »

kada bi se svi ratatatira, ne bi ratova bilo :D
make love dje stignete :lol:
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#61 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ljakan »

ilkbahar wrote:Naslov sve govori, da li ste i da li biste iskoristili nemoralnu ponudu koja bi vam osigurala napredak u karijeri. Pitanje vazi kako za muskarce tako i za zene.
Naime, imam par poznanica, prosjecne inteligencije, SSS, ali prilicno atraktivnih, koje su za par godina uspjele ostvariti zavidnu karijeru i uz to poboljsati enormno svoje imovinsko stanje, zavrsiti rekordno davno zapocete studije i da ne nabrajam. Kako?
Da me kakva dobra direktorica i slicna uvali za neku platu od 1000km i na vise, rado bih joj i ja uvalio pa da bude 1-1
A na ovo pitanje si sam sebi odgovorio kako.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#62 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ramzess Veliki »

ilkbahar wrote:Naslov sve govori, da li ste i da li biste iskoristili nemoralnu ponudu koja bi vam osigurala napredak u karijeri. Pitanje vazi kako za muskarce tako i za zene.
Naime, imam par poznanica, prosjecne inteligencije, SSS, ali prilicno atraktivnih, koje su za par godina uspjele ostvariti zavidnu karijeru i uz to poboljsati enormno svoje imovinsko stanje, zavrsiti rekordno davno zapocete studije i da ne nabrajam. Kako?
Da, više puta pa makar mi odbili od plate. :evil:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#63 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by heat »

ilkbahar wrote:Naslov sve govori, da li ste i da li biste iskoristili nemoralnu ponudu koja bi vam osigurala napredak u karijeri. Pitanje vazi kako za muskarce tako i za zene.
Naime, imam par poznanica, prosjecne inteligencije, SSS, ali prilicno atraktivnih, koje su za par godina uspjele ostvariti zavidnu karijeru i uz to poboljsati enormno svoje imovinsko stanje, zavrsiti rekordno davno zapocete studije i da ne nabrajam. Kako?
zavisi od posljedica kakve su, negativne ili pozitivne :wink:

a zasto su te poznanice prosjecne inteligencije ? jer imaju SSS ? :lol: :lol:
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#64 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by ilkbahar »

heat wrote:
ilkbahar wrote:Naslov sve govori, da li ste i da li biste iskoristili nemoralnu ponudu koja bi vam osigurala napredak u karijeri. Pitanje vazi kako za muskarce tako i za zene.
Naime, imam par poznanica, prosjecne inteligencije, SSS, ali prilicno atraktivnih, koje su za par godina uspjele ostvariti zavidnu karijeru i uz to poboljsati enormno svoje imovinsko stanje, zavrsiti rekordno davno zapocete studije i da ne nabrajam. Kako?
zavisi od posljedica kakve su, negativne ili pozitivne :wink:

a zasto su te poznanice prosjecne inteligencije ? jer imaju SSS ? :lol: :lol:

samo sam navela njihove reference, SSS a rade na pozicijama za VSS i hajd ni to ne bi bio problem ako neko ima potrebno iskustvo i znanje iako je SSS pa moze obavljati te poslove, ali one znaci veze nemaju, uz to nemaju ni zelje ni volje da znaju, al sjede na tim pozicijama.
Od kafe kuharice do sekretarice generalnog u rekordnom roku... :skoljka:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#65 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by SaraFina »

Meni osobno nije jasno da u danasnje vrijeme ljudi imaju potrebu miješati posao i zadovoljstvo. Bilo kakve preljubničke veze ili seksualne usluge koje su povezane sa napretkom nekvalificiranih i nepodobnih u karijeri su totalno izlišne ....

Razumijem da se od recimo zgodne sekretarice moze "napredovati " do lične asistentice sefu, ali ugrozavati poslove zbog seksualnih afera i nekvalificirane zeske osobe postavljati po odgovornim poslovnim pozicijama, čisto je ludilo. Bilo da se radi o privatnoj tvrtki ili tvrtki gdje muškarac obnaša neku od bitnih duznosti.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#66 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by madner »

Eto sada ce neko skontati razliku izmedju kvalifikovane i nekvalifokovane plavuse. :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#67 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by nightvision »

madner wrote:Eto sada ce neko skontati razliku izmedju kvalifikovane i nekvalifokovane plavuse. :D
Razlika je u pushenju. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#68 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ramzess Veliki »

nightvision wrote:
madner wrote:Eto sada ce neko skontati razliku izmedju kvalifikovane i nekvalifokovane plavuse. :D
Razlika je u pushenju. :lol: :lol: :lol:
Heheh, tačno ... :D Puna ih moja firma, sve na nekim pozicijama, nemaju blage veze ni o čemu pa moram i njihov posao da korigujem ... a drugi trpaju ... :twisted:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#69 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by nightvision »

madner wrote:Eto sada ce neko skontati razliku izmedju kvalifikovane i nekvalifokovane plavuse. :D
E da, zaboravih reci, kvalifikovana ima vece sise i silikone mjesto diplome.. :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#70 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Tito_i_Partija »

Šveđanin wrote:Bogami najveci zenski manipulatori koje sam sreo na poslu a da su zenskog roda su daleko od ljepote. Maksimalno prosjek, a obicno ispod prosjeka. U mom okruzenju primjetim da je sa lijepim zenama lakse raditi. Najvise traceva, ogovaranja, podapinjanja noge u poslu sam cuo i vidio od zena, koje su objektivno, ako krenemo od jedne do druge.. poprilicno.. neatraktivne, da ne kazem ruzne. Moguce da su to i neki ljudski kompleksi.
Pa jebiga, one malo ruznije se puno bolje taslace nego one sto su prelijepe. Bar po mom iskustvu. Ako ne mozes imat' ljepotu, moras nac' kompenzaciju u vjestini. :wink:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#71 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Truba »

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#72 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Tito_i_Partija »

Black swan wrote:http://www.avaz.ba/clanak/181183/sok-no ... -se-drugom


i misice plaču zar ne :mrgreen:
Jebiga, moze mu se, ali to je sve amaterski. Ima ona prica gdje je frajer im'o dvije familije 18 godina, dvoje djece s jednom, a troje s drugom. :D

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/ ... years.html
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#73 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Truba »

ja mislim da je to moguce samo kiod specificnih poslova
i malo manje inteligentnih ljudi
ili ih nije briga
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#74 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by vesela_sveska »

JThomas wrote:stvarno da se čovjek zapita gdje ide ovaj svijet i gdje su nestale prave vrijednosti...
nazalost,sve ih je manje i manje ;-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#75 Re: sex kao sredstvo napretka u karijeri

Post by Ramzess Veliki »

Mene isto jebu bezdušno na poslu ... ali nema pomaka u karijeri. Da prijavim firmu radi polne diskriminacije? :shock:
Post Reply