Serije od kojih ste odustali

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#476 Re: Serije od kojih ste odustali

Post by yoda82 »

dječak sa šibicama wrote: 06/07/2023 14:33 Imao sam druga koji nije slusao lagane note, nije htio nikada poslusati pjesmu Crvene Jabuke ili Tuti fruti benda, on se lozio samo na teske teme, Muharema Serbezovskog i Arsena Dedica.

Zvali smo ga i ljubavni pacenik.

Sta hocu reci, seriju gledam kao razonodu, ne da dumam neke duboke poruke u 5 ili 6 sezona, ako je policija, narkotici, bande tema serije, onda ocekujem policijske potjere, spletke mafijaske, ubistva, zatvor, bjekstva, skripu guma, nemam nista protiv dublje analize likova dapace, ali mani me dubokoumnog preseravanja. Ako to zelim gledati, upalicu neki Orlov greben, neku romantiku iz 18 vijeka priobalne Engleske, nesto takvo.

U svakom slucaju, Zica je dobra nekome, nekome manje dobra, problem je samo sto fanovi pokusavaju uvjeriti ostale da je preprepredobra. Nije svakome, pomirite se sa tim.
Meni Breaking bad nije nešto posebno.

Mislim dobra je serija, ali daleko od toga da je najbolja (bar meni). Čak mi nije ni među 10. Da ima 2-3 sezone po 5-6 epizoda, bila bi top. Ovako praviše razvučena. Tu je npr. True Detective odradio odličan posao. 8 epizoda i svaka sezona za sebe.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#477 Re: Serije od kojih ste odustali

Post by kakavdanakneiskustvu »

Upload
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2545
Joined: 16/06/2014 20:33

#478 Re: Serije od kojih ste odustali

Post by Dosadno mii »

Lost

Ne mogu 5. sezonu nikako da zavrsim
Trebali su zavrsiti sa 4-tom sezonom
Post Reply