Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1251 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

megaman4 wrote:
agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/komisij ... /180530070

Turkobalijska i arapofilska primitivna mafijaška SDA banda nastavlja da uništava kulturno naslijeđe Bosne i Hercegovine. :twisted: :twisted: :twisted:
Polako, nece ovaj brdjanin koji je sljego sa Bjelasnice moci jos dugo ovako. Sa svima je u zavadi.

Bogu sila nije mila. Memic upravo pokazuje silu ali ce se sve njemu vratiti kao bumerang.

I ona njegova fuksa pocela u opstini silu provoditi.

Dolazi im kraj kao i njihovoj poganoj kriminalnoj SDA.
Ne vrijeđajte ljude sa Bjelašnice.
Senaid Memić nikakve veze nema sa Bjelašnicom. Mislim da tu ti Memići od nekud oko Tuzle došli iza prvog svijetog rata, ili pred prvi svijetski rat.

U biti 95 posto stanovništva Ilidže je od nekud došlo u posljednjih 100 godina.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1252 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

stroga sirovina.....


Image
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#1253 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Tomos »

:lol:
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#1254 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Tomos »

:shock:
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#1255 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Tomos »

,.lll
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#1256 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Tomos »

.... :-D
User avatar
mayab
Posts: 27132
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1258 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mayab »

kaće taj trambaj do rasnice, nije li se pred ote zadnje izbore kleo rahmetom dedinim da će ga napravit za 6 mjeseci
26.1.2018. u 13:26
Senaid Memić obećao tramvaj do Hrasnice ove godine, projekt tek u pripremi
https://www.klix.ba/pretraga?pojam=tramvaj+hrasnica
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#1259 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hafis »

A jebote, jeste me trznuli.
Onako pogledah krajem oka, i učini mi se piše Sead Memić.
Pa velim, zar je i Vajta riknuo, a da nisam ni znao :lol:
A fakat mi je drag, stvarno.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1260 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by putokaz1 »

ŠTA ZNAČI IZBORNA KAMPANJA
SBIH ostala bez Zavidovića
SDP bez Lukavca
SDA bez Srebrenika?
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#1261 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by izvrsni direktor »

Hafis wrote:A jebote, jeste me trznuli.
Onako pogledah krajem oka, i učini mi se piše Sead Memić.
Pa velim, zar je i Vajta riknuo, a da nisam ni znao :lol:
A fakat mi je drag, stvarno.
Ista stvar jbt. Otvorio da procitam sta se Vajti desilo :D
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#1262 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by putokaz1 »

Nisam u Toku
Ali SDA može izgubiti ILIDŽU samo u Snovima
Sanjamo da:NIP-NS-SDP-NBL-NB++++ pobjede na Ilidži
SANJAMo
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4444
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#1263 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by VladaFBiH »

putokaz1 wrote:Nisam u Toku
Ali SDA može izgubiti ILIDŽU samo u Snovima
Sanjamo da:NIP-NS-SDP-NBL-NB++++ pobjede na Ilidži
SANJAMo
jedini koji ima teoretske šanse da uzme poziciju načelnika za Ilidžu i Vogošću je NiP jer tamo uglavnom ne žive lijevo i centralno orijentirani glasači
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#1264 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by high_volume »

S Twittera:

Image
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1265 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Styling »

high_volume wrote:S Twittera:

Image
Vidjeh ovo na sabahu jutros i ostadoh bez teksta. Za ovog lika vazi ona "i dno dna ima podrum". Sto je najgore, sve ce proci kao da se nista nije ni desilo.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1266 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JThomas »

pa šta će biti, ko ga podržava podržava ga zbog tog mentaliteta, a ne usprkos njemu. jes' mu rek'o, čovjek iz naroda, jebe ne vadi...
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#1267 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by The BEN10 »

high_volume wrote:S Twittera:

Image
Kolega s posla provjerio sa prijateljem - kaže da je Memić baš ovo rekao.

Znači, nevjerovatno. :roll: :twisted:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1268 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

cuj nevjerovatno........pa nije prvi put da ta karikatura od insana daje neprimjerene komentare.......ali opet...narod zna :D :D :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1269 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Seljacina ostaje seljacina......a mi smo stoka sto nsm ovakva bagra kapu kroji

Foto: Arhiv

Memić: Budala živi gdje mora, a pametan gdje mu je dobro

GRAĐANI OGORČENI Načelnik Ilidže negira da je tokom javne rasprave rekao: „Šta će ti doktor, k'o da ne znaš kako se djeca prave“

Memić za „Avaz“: Neki pametnjakovići neće da se žene, nego hoće potpomognutu ženidbuNa društvenim mrežama pojavili se šokantni detalji javne rasprave u Hrasnici o biomedicinski potpomognutoj oplodnji

 prije 2 sata > prije 1 sat

 F. K. / Avaz.ba

Nakon što su se na društvenim mrežama pojavili šokantni detalji javne rasprave u Hrasnici, tokom koje je načelnik Ilidže imao „njemu svojstven šou“, „Avaz“ je kontaktirao Senaida Memića. 

Naime, kako je navedeno na jednoj Facebook grupi, jedan od građana Hrasnice na skupu je „iznio svoje nezadovoljstvo time što je budžetom za 2020. godinu predviđeno samo 30.000 KM za medicinski potpomognutu oplodnju, a za kvaziboračka udruženja 600.000 KM“.

Na njegovu primjedbu reagirao je, kako navode, Memić opaskom: „Šta će ti doktor, k'o da ne znaš kako se djeca prave?“ Građanin je potom navodno rekao da zna kako se djeca prave i da ima već dvoje djece, ali da želi i treće dijete s "novom suprugom, međutim, imaju problem“. Na to mu je Memić sugerirao da zamijeni suprugu.

- Javite se našoj pres-službi, dobit ćete sve što treba. A, što se tiče potpomognute oplodnje, mi to podržavamo, odvojili smo pare, a što neki pametnjakovići neće da se žene, nego hoće potpomognutu ženidbu, to je njihov problem. Nek' se uče malo biologiji - kazao nam je Memić.

Na pitanje je li zaista sugerirao građaninu da mijenja suprugu, Memić je kazao:

- To je njihov problem, demokratija je, mogu raditi šta hoće. Ako mu ne valja, nek' mijenja. Budala živi gdje mora, a pametan čovjek gdje mu je dobro. Šta mene briga ko će s kim živjeti, nek' se žene i udaju, nek' rađaju djecu!

Nakon što je dao izjavu „Avazu“ povodom detalja s javne rasprave, iz pres-službe Općine Ilidža uputili su saopćenje za javnost, kao što nam je to načelnik Senaid Memić i najavio. Kako su naveli, povodom širenja neistinitih vijesti po društvenim mrežama da je načelnik općine Ilidža, prof. dr. Senaid Memić na održanoj javnoj raspravi u Hrasnici 6. novembra podrugljivo govorio o medicinski potpomognutoj oplodnji, oglasio se i načelnik i izjavio sljedeće:

- Osjećam potrebu da prije svega kao čovjek, suprug, otac, djed, pa općinski načelnik, profesor doktor, reagiram na gnusne i zlonamjerne vijesti, a koje kažu da sam na održanoj javnoj raspravi o nacrtu budžeta u Hrasnici podrugljivo govorio o medicinski potpomognutoj oplodnji.

Naime, kad se na takvom javnom skupu javi čovjek, koji je određena politička opcija i koji apsolutno nema nikakvog dodira s aktuelnom temom, medicinski potpomognutoj oplodnji, o kojoj ja kao načelnik i Vijeće imamo vrlo jasan i poznat stav, a to je podržavanje svih načina i programa koji se tiču podizanja nataliteta kao gorućeg problema našeg društva, samo je odgovor na provokaciju, a nije nikako moj stav.

Svakako da odgovor na provokaciju ljudi koje poznajem lično mora bit adekvatan takvoj provokaciji, koja je upućena prema meni, a što nije mišljenje, ni konstruktivan prijedlog kojim bi se pomoglo da naša lokalna zajednica adekvatno prilagodi budžet građanima za 2020. godinu.

Podvlačim moj odgovor na takvu drsku, unaprijed ciljanu provokaciju usmjerenu da diskreditira mene kao čovjeka od te političke opcije na javnoj raspravi je samo odgovor na provokaciju.

Općina Ilidža već godinama potpomaže svaki vid medicinske potrebe naših građana, od medicinske potpomognute oplodnje, teških bolesti, ali i pomoći za socijalno ugrožene stanovnike.

Samo u 2019. godini planirano je i realizirano za te namjene više od 670.000 KM. Također, Općina Ilidža stimulira natalitet i putem jednokratnih novčanih pomoći za svako novorođeno dijete i za te namjene je osigurao 100.000 KM. Te brojke u odnosu na ostatak budžeta nisu zanemarive i to govori o mom stavu i mišljenju o navedenoj temi.

Svjestan sam da se radi o vijestima koje se prenose paušalno i u potpunosti oslikavaju samo onaj kontekst koji odgovara određenoj političkoj opciji, ali osjećao sam potrebu da se očitujem. Ja ću bez obzira na sve, kao i do sada, nastaviti da pomažem da svako osjeti čar roditeljstva, a na ovakve provokacije odgovarat ću na najbolji način koji znam, a to je da ću svoj posao nastaviti obavljati časno, odgovorno i pošteno – navodi se u saopćenju.

Preuzmite aplikacije Dnevnog avaza za Android i iOS.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1270 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

neotesano primitivno govedo u rangu neotesanog primitivnog krmeta iz Predsjedništva BiH

:run:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1271 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

E pa uzoriti djede i profesore-doktore kvantne biologije, kako voliš laskati sebi, ovaj demant je pisala druga osoba, i to uz vjerovatno dosta ispravki na vaše retoričko- vokabularne (ne)sposobnosti.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1272 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

Nije mu prvi put. Djevojka ne dobije stipendiju, kaže nek ide razvijati pite, nek se uda, i slične krkanske doskočice koje su interesantne i smiješne gledaocima zadruga, članovima samo pravih boračkih udruženja i pravovjernim patriotama.
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1273 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by BHCluster »

high_volume wrote:S Twittera:

Image
#imbecil
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#1274 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jefff »

:lol:
User avatar
dulekrele
Posts: 3838
Joined: 10/04/2014 18:25

#1275 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by dulekrele »

:D I bosnjaci svoju konjinu za trku imaju kao i srbi.
Post Reply