Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#76 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

ja sam svaku njegovu prijavu čuvao ko oči u glavi godinama jer mu je jednostavno nisam smio predati niti ostaviti u studentskoj službi JE SU NESTAJALE
pogotovo ona slavna za SEMINARSKI ili metodološki rad... dođeš do diplomskog fali ti 8 prijava od 42 ispita :lol:

onda kad si kofol položio ali ti na papirić od toaleta koji imaš kod sebe napiše da moraš još jedno pitanje odgovoriti s potpisom

onda tu slinavu maramicu čuvaš mjesecima kao da je torinsko platno dok ne dođeš opet na ispit

kakav gad

kompleksi
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#77 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

mali_balon wrote: 22/01/2022 16:51 :roll lik vise supljira o nebulozama nego o predmetu....makar je tako 2007 bilo....sve onaj, mislim da se Amer zvao asistent radio......naravno neko zbavio nekih 40ak ptinja koje je je ovaj vrtio to nabubo dobio 6 I nikakve veze ja vise sa metodologijom nisam imao.....a mogo nam je to fino sve objasniti jer predmet je zanimljiv.....ali et...
samo skidam kapu što je podjednako rešetao sva tri naroda ali nije to način

kae dolazi mi student s indeksom kaže žuri na džumu da odgovara ispit
fata me na islamsko milosrđe

onda red predavanja o islamskom milosrđu kako je to pogrešno u ovom kontekstu

wtf ko to mora slušati :roll: kakav mazohizam na kraju svi polože bio ne bio na predavanju
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#78 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by mali_balon »

ma on je vise seoska varalica koja je eto zavrsila fakultet I nesta zna I proljeva paper.....nesta tipa" preko oleoskopa sam primjetio da je tvoja psiha kolosalne kategorije I da je apsolutno razgovarati o simptomima tvoje moraine adaptike" .....I onda se krevelji I gleda te jesil skonto ili nisi
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#79 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

ma da onaj nije zaginuo u prometnoj ne bi meni bio profa
za kasnije generacije ne znam
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#80 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by Truba »

jel se on gdje javno distancirao od zločina svoga buraza?
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#81 Re: Senadin Lavić - liči li vam na profesora?

Post by mali_balon »

Black swan wrote: 22/01/2022 16:57
mali_balon wrote: 22/01/2022 16:51 :roll lik vise supljira o nebulozama nego o predmetu....makar je tako 2007 bilo....sve onaj, mislim da se Amer zvao asistent radio......naravno neko zbavio nekih 40ak ptinja koje je je ovaj vrtio to nabubo dobio 6 I nikakve veze ja vise sa metodologijom nisam imao.....a mogo nam je to fino sve objasniti jer predmet je zanimljiv.....ali et...
samo skidam kapu što je podjednako rešetao sva tri naroda ali nije to način

kae dolazi mi student s indeksom kaže žuri na džumu da odgovara ispit
fata me na islamsko milosrđe

onda red predavanja o islamskom milosrđu kako je to pogrešno u ovom kontekstu

wtf ko to mora slušati :roll: kakav mazohizam na kraju svi polože bio ne bio na predavanju
nama na predavanju zakuha sa vehabijom....a prica tipa ja bio u rovu gdje si ti bio....sta ce ti brada....drugo predavanje like nema, kaze ovaj jedan zajebant, profesore da mi ovo predavanje otkazemo da ne bi letili u zrak, ovaj se krevelji kao staaaa ce on kakav on I musliman
Post Reply