Senad Lulić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Od sljedece sezone Lulica vidim u ???

Poll ended at 21/07/2011 21:07

Bundesligi
24
35%
Seriji A
34
50%
Spanskoj Primeri
0
No votes
Engleskoj Premier ligi
5
7%
Francuskoj ligi
2
3%
Nekoj drugoj ligi
0
No votes
Ostaje u YB
3
4%
 
Total votes: 68

User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1 Senad Lulić

Post by just principe »

Tema o reprezentativcu BiH i igracu Young Boysa ( nadam se od sljedece sezone u nekom vecem i boljem klubu ). Senad Lulic trenutno nas najbolji igrac, i zasluzuje sasvim sigurno da igra za neki engleski, spanski ili talijanski klub. Zadnje info pokazuju da su za njega zainteresovani Lazio i Werder, sta mislite gdje bi mogao i koja bi mu liga najbolje odgovarala..ova cijena na transfermarktu je smjesna, al eto, ko god dovede Lulica nece se pokajati i visestruko ce mu se isplatiti, jer bilo koji klub da ga dovede dobio je igraca od 20-30 miliona, toliko

http://www.transfermarkt.de/de/senad-lu ... 61449.html




Last edited by just principe on 22/04/2011 21:07, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2 Re: Senad Lulić

Post by Point. »

Ma u Lazio, ta ce ba u Bremenu :D
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3 Re: Senad Lulić

Post by just principe »

Point. wrote:Ma u Lazio, ta ce ba u Bremenu :D
znam da bi ga volio gledati u svom klubu, ali nazalost to su samo spekulacije, ja na talijanskim portalima nisam pronasao tu vijest, ovi nasi je prenijeli odnekle :roll: evo sad i Ibisevica trazi Fiorentina, a prosle godine je i Lazio :roll:
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#4 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

ma u Basel-u........ kao i yapi!!! :D Basel im je odskocna daska, derdiyok, petric, rakitic, kuzmanovic itd itd
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#5 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Priorat wrote:ma u Basel-u........ kao i yapi!!! :D Basel im je odskocna daska, derdiyok, petric, rakitic, kuzmanovic itd itd
U pravu si, samo sto mislim da je on ipak prerasto i Basel, odnosnu svicarsku ligu.

Bas je neki dan zabio Baselu gol voleom iz okreta, danas opet igraju protiv njih ali u Baselu, a ovi prednost od 7 bodova u odnosu na Zürich prosuli na jedan bod, gori im pod nogama...

Bice gutavo...

Mogo bi Lula igrat u svakoj ligi petice, bar po onom sto trenutno pokazuje, a to trenutno traje vec mjesecima!
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#6 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

donidzek wrote:
Priorat wrote:ma u Basel-u........ kao i yapi!!! :D Basel im je odskocna daska, derdiyok, petric, rakitic, kuzmanovic itd itd
U pravu si, samo sto mislim da je on ipak prerasto i Basel, odnosnu svicarsku ligu.

Bas je neki dan zabio Baselu gol voleom iz okreta, danas opet igraju protiv njih ali u Baselu, a ovi prednost od 7 bodova u odnosu na Zürich prosuli na jedan bod, gori im pod nogama...

Bice gutavo...

Mogo bi Lula igrat u svakoj ligi petice, bar po onom sto trenutno pokazuje, a to trenutno traje vec mjesecima!
neznam, nisam tvog misljenaja, lulic je za mene jedan prosjecni igrac...za njega je svicarska liga plafon. moje misljenje.
a sto se tice basela , evo upravo se spremam na tekmu. :D

a to izmedju basela i ciriha, pravo da ti kezem bolje je tako. nije interesantno kad par kola unaprijed znas prvaka, bolje ovako, TO JE FUDBAL... HOP FCBEEEEE :thumbup:
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#7 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Priorat wrote:
donidzek wrote:
Priorat wrote:ma u Basel-u........ kao i yapi!!! :D Basel im je odskocna daska, derdiyok, petric, rakitic, kuzmanovic itd itd
U pravu si, samo sto mislim da je on ipak prerasto i Basel, odnosnu svicarsku ligu.

Bas je neki dan zabio Baselu gol voleom iz okreta, danas opet igraju protiv njih ali u Baselu, a ovi prednost od 7 bodova u odnosu na Zürich prosuli na jedan bod, gori im pod nogama...

Bice gutavo...

Mogo bi Lula igrat u svakoj ligi petice, bar po onom sto trenutno pokazuje, a to trenutno traje vec mjesecima!
neznam, nisam tvog misljenaja, lulic je za mene jedan prosjecni igrac...za njega je svicarska liga plafon. moje misljenje.
a sto se tice basela , evo upravo se spremam na tekmu. :D

a to izmedju basela i ciriha, pravo da ti kezem bolje je tako. nije interesantno kad par kola unaprijed znas prvaka, bolje ovako, TO JE FUDBAL... HOP FCBEEEEE :thumbup:
Na koji ulaz, tj. tribinu, A, C ili D? Na B nisi sigurno... :D
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#8 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

D MK
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#9 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Priorat wrote:D MK
Uuuuu.... tamo su opasni momci :evil:

Dobri su bili u Bernu, masa ih kroz grad isla a ni najmanjeg incidenta nije bilo!

Svaka cast!
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#10 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

donidzek wrote:
Priorat wrote:D MK
Uuuuu.... tamo su opasni momci :evil:

Dobri su bili u Bernu, masa ih kroz grad isla a ni najmanjeg incidenta nije bilo!

Svaka cast!
ja sam autom isao ali znam da nije bilo nista.ustvari nije ni bila namjera da se sta pravi nego jednostavno nece ljudi u kavez da idu. i to je radi toga bilo. nemoze im niko nista!!
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#11 Re: Senad Lulić

Post by just principe »

Lulic u porazu protiv Basela 2-1 zaradio dva zuta za 9 minuta :roll:

Image
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#12 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Al ga zasra Lula :roll:

Nije poceo od pocetka, kao bolestan, poslije ipak uso, igro 15-20 min. i zaradio 2 zuta i napolje :o

Iako je drugi zuti bio mozda preostar jer je igro loptu, ipak je sam kriv.

Basel zasluzeno dobio, Chipperfield je vec odavno legenda kluba, sa 35 god. potpiso novi ugovor i danas zabio go!
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#13 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

just principe wrote:Lulic u porazu protiv Basela 2-1 zaradio dva zuta za 9 minuta :roll:

Image
Sad sam tek vidio, za 9 min. dva zuta! :?

Kazu na TV-u da ga navodno kontaktiraju neke vece ekipe, mozda su mu u klubu rekli, neces ic a on hoce pa uinat zabrlja!

Ne znam...
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#14 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

kao sto gore napisa, prosjecan igrac... nit je sta pomogao nit sta odmogao...samo bezveze dobi dva zuta...FORZA BASILEA!!! :D
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#15 Re: Senad Lulić

Post by jutarnji »

Priorat wrote:kao sto gore napisa, prosjecan igrac...
Prosjecan igrac ne moze pretrcati 15 km u jednoj utakmici. Lulic ce na ljeto u Englesku, najvjerovatnije Arsenal, ko
ne vjeruje mozemo po pare, po zivot, po samar...
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#16 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

jutarnji wrote:
Priorat wrote:kao sto gore napisa, prosjecan igrac...
Prosjecan igrac ne moze pretrcati 15 km u jednoj utakmici. Lulic ce na ljeto u Englesku, najvjerovatnije Arsenal, ko
ne vjeruje mozemo po pare, po zivot, po samar...
iz tvojih usta u Bozije usi!!!
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#17 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Priorat wrote:kao sto gore napisa, prosjecan igrac... nit je sta pomogao nit sta odmogao...samo bezveze dobi dva zuta...FORZA BASILEA!!! :D

Ne znam koliko si puta gledao Lulica, u YB-u ili u repci... Ne znam, rec da je on prosjecan igrac i da mu je svicarska liga plafon, nije stvar ukusa nego neznanja, ili tebi on nije simpatican sto ne igra za babys?

Znam da ga u Svicarskoj i novinari i treneri dosta cijene, za repku je protiv Rumunije pretrco 15 km i to ucinkovito, ne na prazno, sve utakmice sto je odigro za repku i skoro sve za YB odigro je iznadprosjecno, bio je medju tri najbolja ocijenjena igraca skoro svaki put!

Ne radi se nikako o prosjecnom igracu, pogledaj mu statistiku...

Al ga je juce zakakao :D
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#18 Re: Senad Lulić

Post by ratata »

jedno je Young Boys a nesto sasvim drugo neka od liga petice...

kao sto je jedno Wolfsburg a nesto sasvim drugo City :mrgreen:
Last edited by ratata on 24/04/2011 14:53, edited 1 time in total.
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#19 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

donidzek wrote:
Priorat wrote:kao sto gore napisa, prosjecan igrac... nit je sta pomogao nit sta odmogao...samo bezveze dobi dva zuta...FORZA BASILEA!!! :D

Ne znam koliko si puta gledao Lulica, u YB-u ili u repci... Ne znam, rec da je on prosjecan igrac i da mu je svicarska liga plafon, nije stvar ukusa nego neznanja, ili tebi on nije simpatican sto ne igra za babys?

Znam da ga u Svicarskoj i novinari i treneri dosta cijene, za repku je protiv Rumunije pretrco 15 km i to ucinkovito, ne na prazno, sve utakmice sto je odigro za repku i skoro sve za YB odigro je iznadprosjecno, bio je medju tri najbolja ocijenjena igraca skoro svaki put!

Ne radi se nikako o prosjecnom igracu, pogledaj mu statistiku...

Al ga je juce zakakao :D
gledaj , nezelim da se prepirem sa tobom jer sam jednostavno rekao svoje misljenje.da se razumijemo, ja njega volim i cijenim jer je nas ali opet ostajem na zemlji kad treba potvrdit ili reci da je igracina.cuj, igracina? malo prepotentno!! lulica sam gledao vise puta nego ti , mislim neznam kakve ti bombe bacas, pretrcao 15 km, pa sta, po tome igracina? igracine su nesto drugo a ne igrac koji u roku 3 godine promijeni 3 kluba . neznam imamo razlicita misljenja ali naravno ja mu sve naj naj zelim. da jos jednom ponovim daBogda mu bilo onako kako vi zelite a ne onako kako ja mislim da ce biti!! PEACE
donidzek
Posts: 99
Joined: 31/03/2011 12:51

#20 Re: Senad Lulić

Post by donidzek »

Nisam reko da je "igracina", samo da je prerasto svicarsku ligu i ja ne iznosim samo "svoje misljenje", nego misljenje nekih fudbalskih radnika...

Jah, ne prepirem se i nema bombi nikakvih... :D

Samo diskutujem, zato sluzi forum 8-)

Sve OK :dance:
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#21 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

donidzek wrote:Nisam reko da je "igracina", samo da je prerasto svicarsku ligu i ja ne iznosim samo "svoje misljenje", nego misljenje nekih fudbalskih radnika...

Jah, ne prepirem se i nema bombi nikakvih... :D

Samo diskutujem, zato sluzi forum 8-)

Sve OK :dance:

m sve je ok, zivio ti meni :thumbup:
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#22 Re: Senad Lulić

Post by Corola »

ratata wrote:jedno je Young Boys a nesto sasvim drugo neka od liga petice...

kao sto je jedno Wolfsburg a nesto sasvim drugo City :mrgreen:
Odakle je bio Tottenham,Stutgart itd koji su ih lulic i co vec preslusali u Bernu.Tako da...... :dance:
@Priorat,cudo je kako se zna objektivnost marisati po BIH igracima,dok kockasta i prekodinska stampa ili javnost neda nijednu losu na svoje pulene.
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#23 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

Corola wrote:
ratata wrote:jedno je Young Boys a nesto sasvim drugo neka od liga petice...

kao sto je jedno Wolfsburg a nesto sasvim drugo City :mrgreen:
Odakle je bio Totanham,Stutgart itd koji su ih lulic i co vec preslusali u Bernu.Tako da...... :dance:
@Priorat,cudo je kako se zna objektivnost marisati po BIH igracima,dok kockasta i prekodinska stampa ili javnost neda nijednu losu na svoje pulene.

prijatelju, nit ja njega marisem nit u zvijezde kujem nego samo kazem da nije igracina (gledao sam ga minimum 15 puta live do sad) kao sto otvarac teme rece. kazem igrac je dobar , po meni prosjecan jer poznajem svicarsku ligu veoma dobro i zato sam napisao da je za njega sviss liga plafon!! ja sam realan, nema to veze sa kockicama i prekodrincima. pricam jer znam, pratim tu ligu.!! nista vise. i opet ponavljam , daBogda mu se desilo to sto mu vi zelite a ne ono sto ja kazem kako je realno!! Peace
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#24 Re: Senad Lulić

Post by just principe »

pa kakav to moras biti u swiss ligi da bi se prodao, nije valjda ta liga toliko jaka da mu bude vrh. Nisam ga uzivo pratio nikad u YB ali u reprezentaciji jesam i ono sto je pokazao je zadivljujuce i to ne samo meni, vec i brojnim navijacima Bh repke kao i selektoru i strucnom stabu. Trenutno je nas najbolji igrac i ne vidim razlog zasto ne bi mogao igrati u nekoj od liga petica..Pa evo npr. Mensur Mujdza igra u bundesligi, zasto ne bi mogao Lulic, odnosno ako bi, zasto ne bi uspio u nekoj ligi petice. Dovoljno je samo pogledati klipove, iako na njima svak je dobar..

Inace, Lulic izjavio kako ne zna nista o eventualnom interesu Lazia i Werdera ( kao sto sam i mislio, nasi mediji svakog prebacuju :roll:
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#25 Re: Senad Lulić

Post by Priorat »

just principe wrote:pa kakav to moras biti u swiss ligi da bi se prodao, nije valjda ta liga toliko jaka da mu bude vrh. Nisam ga uzivo pratio nikad u YB ali u reprezentaciji jesam i ono sto je pokazao je zadivljujuce i to ne samo meni, vec i brojnim navijacima Bh repke kao i selektoru i strucnom stabu. Trenutno je nas najbolji igrac i ne vidim razlog zasto ne bi mogao igrati u nekoj od liga petica..Pa evo npr. Mensur Mujdza igra u bundesligi, zasto ne bi mogao Lulic, odnosno ako bi, zasto ne bi uspio u nekoj ligi petice. Dovoljno je samo pogledati klipove, iako na njima svak je dobar..

Inace, Lulic izjavio kako ne zna nista o eventualnom interesu Lazia i Werdera ( kao sto sam i mislio, nasi mediji svakog prebacuju :roll:

pa ko je rekao da nemoze? kad je piplica u Buli-ju mogao biti zasto nemoze lulic? jedno je igrac a drugo je igracina!! toliko od mene na ovoj temi!!
Post Reply