Ивайло Богданов Петев

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
jazzer
Posts: 7207
Joined: 20/12/2004 14:44

#76 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by jazzer »

Vec vidim da ce se, nakon 3 utakmice kvalifikacija, poceti sa racunicom ''ako mi pobjedimo Francusku sa 3 gola razlike a Finska
dobije Ukrajini sa 4.. nakon toga mi Finsku pobjedimo kuci i u gostima a Ukrajincima uzmemo bod u Kijevuu..mozemo na SP''.

A ova bugarska pogan ce nam pricati kako danas svi igraju fudbal i kako je Kazahstan znacajno napredovao posljednjih godina. I traziti
jos jedan mandat jer je siguran da ce nas odvesti na slijedece EP.
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#77 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Grean wrote: 27/01/2021 16:31 Sta kaze bugarski strucnjak, da ih je doslo' 10.000 na proteste zabrinuo bih se :lol: Pa nece ti 10.000 doci na utakmcu a kamo li na proteste.
Ma da je bilo 10 hiljada, rekao bi "da ih je došlo 50.000 na proteste zabrinuo bih se". :oops:

Ništa se od ovog ne bi desilo da je izabran npr. Barbarez ili Musemić ili Kodro. Ne bi bilo protesta, ne bi bilo spominjanje ljudi iz saveza, ne bi se napadao Vico, itd.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#78 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Altsa »

Ne vjerujem da je bugarin ista gori od Decembarskog. Kako je izabran to je vec za pljuvanje.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#79 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

jazzer wrote: 27/01/2021 16:57 Vec vidim da ce se, nakon 3 utakmice kvalifikacija, poceti sa racunicom ''ako mi pobjedimo Francusku sa 3 gola razlike a Finska
dobije Ukrajini sa 4.. nakon toga mi Finsku pobjedimo kuci i u gostima a Ukrajincima uzmemo bod u Kijevuu..mozemo na SP''.

A ova bugarska pogan ce nam pricati kako danas svi igraju fudbal i kako je Kazahstan znacajno napredovao posljednjih godina. I traziti
jos jedan mandat jer je siguran da ce nas odvesti na slijedece EP.
A Misimovic ce da se ogradjuje od izbora :mrgreen: nisam ja majke mi nego Vico :oops:
ajdamo
Posts: 1047
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#80 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by ajdamo »

Mislim da je Petev tek danas shvatio u kakav nered je došao, malo mi ga je žao bilo gledati na današnjoj press konferenciji.

Sad će biti trakavica oko izbora pomoćnika...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#82 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Na press konferenciji jedno od pitanja novinara bilo je i to da li je zadovoljan izborom Kostarike kao protivnika za prijateljski meč 27. marta, iako je ta utakmica dogovorena dok Zmajevi nisu imali selektora.

"Kontaktirali su me za prijateljsku utakmicu protiv Kostarike", rekao je nekoliko puta Petev i tako potvrdio da se selektor ustvari znao i prije sjednice Izvršnog odbora N/FSBiH na kojoj je izglasan.

Na taj način obmanuta je bh. fudbalska javnost, ali i drugi kandidati za selektora, a u prvom redu Sergej Barbarez, legendarni kapiten reprezentacije BiH.

http://bhfudbal.ba/post/2917/petev-(ne) ... nog-odbora
Nije topla voda ali eto zanimljivo
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#83 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Ivaylo Petev imenovan je na mjesto selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Bugarski trener je tako nakon nekoliko mjeseci "predizborne" kampanje postavljen za nasljednika Dušana Bajevića.

Ono što je pitanje koje je ostalo neriješeno je imenovanje stručnog štaba, koji bi uskoro trebao biti kompletiran, a posebno je interesantno pitanje trenera golmana našeg državnog tima. Goran Brašnić je u prethodnom mandatu obavljao ovu funkciju, a kao kandidati za njegovog zamjenika pominju se dva imena. Adi Adilović je od pominjanja imena Peteva figurirao kao najozbiljniji kandidat za to mjesto.

Kako smo saznali, jedna od opcija je i Mirsad Dedić, koji je, prema neslužbenim informacijama, obavio razgovor sa novim selektorom, pa ostaje da se vidi ko će na kraju biti imenovan na tu poziciju.

Dedić je dugogodišnji golman Sarajeva i Slobode, a dugo vremena je nastupao i za državni tim. U dresu sa državnim grbom upisao je 27 nastupa.
User avatar
N.N.
Posts: 3020
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#84 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Zamisli Adilovic trener golmana..haahhaah
Jebem li mu tatu Šekija :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#85 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

I takav poluamater da uči Begovića i Šehića nešto.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#86 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Kaze preferira 4231, do sad jedino pozitivno sa Bugarinom ako nakon ovog izbora ista ima smisla.

Vala nam onaj 433 koji je uveo Prosinecki a nastavio i Princ sa Neretve nije odgovarao.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#87 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

Jel finaliziran stručni štab? Uskoro će i spisak, a ne vidjeh ko su pomoćnici...
User avatar
Didier
Posts: 2202
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#88 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Didier »

Dabogda sve zijanili po 10:0.

Stoka.
User avatar
luckylaka
Posts: 22485
Joined: 15/01/2010 06:28

#90 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Logovan wrote: 22/02/2021 21:34 Još nema stručnog štaba. :roll: :pisnuo: Cirkus.

https://sportsport.ba/fudbal/armin-gigovic-bih/391820
:thumbup:
Za sada su svi odbili kojima je ponudjena ta pozicija osim nekog Adilovica(ko je taj)
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#91 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

luckylaka wrote: 22/02/2021 21:39 Za sada su svi odbili kojima je ponudjena ta pozicija osim nekog Adilovica(ko je taj)
Trener golmana u FK Sarajevo.
User avatar
luckylaka
Posts: 22485
Joined: 15/01/2010 06:28

#92 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Logovan wrote: 22/02/2021 21:41
luckylaka wrote: 22/02/2021 21:39 Za sada su svi odbili kojima je ponudjena ta pozicija osim nekog Adilovica(ko je taj)
Trener golmana u FK Sarajevo.
Je li on to sad trener golmanima u reprezentaciji
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#93 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Kristijan Lovrić i Aleksandar Jovičić nogometaši su zbog kojih je selektor Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev prije tri dana u Zagrebu gledao utakmicu Lokomotive i Gorice.
Ako je ikad postojala sumnja :oops: :twisted:









Eee, ja sam bas vatale. Nikad nisam vjerovao u teorije zavjere, tipa namjestio ga Mamic da koristi reprezentaciju kao izlog i ovaj prvo sto napravi ide gledati Lokomotivu, "Dinamovu" farmu talenata i Goricu.
palermo
Posts: 22346
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#94 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by palermo »

Grean wrote: 23/02/2021 21:51
Kristijan Lovrić i Aleksandar Jovičić nogometaši su zbog kojih je selektor Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev prije tri dana u Zagrebu gledao utakmicu Lokomotive i Gorice.
Ako je ikad postojala sumnja :oops: :twisted:









Eee, ja sam bas vatale. Nikad nisam vjerovao u teorije zavjere, tipa namjestio ga Mamic da koristi reprezentaciju kao izlog i ovaj prvo sto napravi ide gledati Lokomotivu, "Dinamovu" farmu talenata i Goricu.
Ispravite me ako grijesim, al jel ovaj Lovric majbolji strijjelac HNL sa 14 golova. To uopste nije lose.
Ono sto hocu reci da ja uopste ne sumnjam da je Maminjo u ovo upetljan...al Maminjo je uspjesan covjek i ne vjerujem da mu je u interesu da reprezentacija lose igra. A vjerujem i da bi zahvaljujuci maminju i neki hrvat koji inace ne bi za nas igrao ovaj put igrati..

Vidjecemo
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#95 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

palermo wrote: 23/02/2021 22:04 Ispravite me ako grijesim, al jel ovaj Lovric majbolji strijjelac HNL sa 14 golova. To uopste nije lose.
Ono sto hocu reci da ja uopste ne sumnjam da je Maminjo u ovo upetljan...al Maminjo je uspjesan covjek i ne vjerujem da mu je u interesu da reprezentacija lose igra. A vjerujem i da bi zahvaljujuci maminju i neki hrvat koji inace ne bi za nas igrao ovaj put igrati..

Vidjecemo
Ne znam sta da mislim.

Slusam Ibisevica neku noc i neko poput njega prica da je jedan od uzroka pada sto je bio prevelik promet igraca sto je posljedica menadzerskog lobija.

Ako jedan Ibisevic to kaze za velicine kakave su Prosinecki i Bajevic (nije tesko pogoditi na kog se odnosi) sta onda ocekivati od nekog Ilijeva (evo jos mu ni ime, prezime nisam zapamtio kakva je velicina).

Sto se tice onih koji ne bi inace zaigrali za nas, kad god jedan takav odustane ja se obradujem. Jedan manje i jedno mjesto vise za one koji nemaju rezervnu...
palermo
Posts: 22346
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#96 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by palermo »

Grean wrote: 23/02/2021 22:30
palermo wrote: 23/02/2021 22:04 Ispravite me ako grijesim, al jel ovaj Lovric majbolji strijjelac HNL sa 14 golova. To uopste nije lose.
Ono sto hocu reci da ja uopste ne sumnjam da je Maminjo u ovo upetljan...al Maminjo je uspjesan covjek i ne vjerujem da mu je u interesu da reprezentacija lose igra. A vjerujem i da bi zahvaljujuci maminju i neki hrvat koji inace ne bi za nas igrao ovaj put igrati..

Vidjecemo
Ne znam sta da mislim.

Slusam Ibisevica neku noc i neko poput njega prica da je jedan od uzroka pada sto je bio prevelik promet igraca sto je posljedica menadzerskog lobija.

Ako jedan Ibisevic to kaze za velicine kakave su Prosinecki i Bajevic (nije tesko pogoditi na kog se odnosi) sta onda ocekivati od nekog Ilijeva (evo jos mu ni ime, prezime nisam zapamtio kakva je velicina).

Sto se tice onih koji ne bi inace zaigrali za nas, kad god jedan takav odustane ja se obradujem. Jedan manje i jedno mjesto vise za one koji nemaju rezervnu...
Ma znas kako, i ciro je bio docekan svakako pa ke rezultat sve promijenio.
Mene licno najvise interesuje rezultat....u sportu on je sve.....sa rezultatom dolazi i atmosfera,navijaci...sve...

Dakle, ako maminjo moze doprinijeti rezultatu....dobro dosao .....a znamo da maminjo ne voli neuspjehe :D
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#97 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

to isto kad u Medelinu ako moze pridonijeti razvoju sredine dobro dosao...

ako je nesto na bazi kriminala rezultat ako i dođe on je kratkotrajan i prividan, a onda sve ide u vraga poslije
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#98 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by tcz »

Grean wrote: 23/02/2021 22:30
palermo wrote: 23/02/2021 22:04 Ispravite me ako grijesim, al jel ovaj Lovric majbolji strijjelac HNL sa 14 golova. To uopste nije lose.
Ono sto hocu reci da ja uopste ne sumnjam da je Maminjo u ovo upetljan...al Maminjo je uspjesan covjek i ne vjerujem da mu je u interesu da reprezentacija lose igra. A vjerujem i da bi zahvaljujuci maminju i neki hrvat koji inace ne bi za nas igrao ovaj put igrati..

Vidjecemo
Ne znam sta da mislim.

Slusam Ibisevica neku noc i neko poput njega prica da je jedan od uzroka pada sto je bio prevelik promet igraca sto je posljedica menadzerskog lobija.

Ako jedan Ibisevic to kaze za velicine kakave su Prosinecki i Bajevic (nije tesko pogoditi na kog se odnosi) sta onda ocekivati od nekog Ilijeva (evo jos mu ni ime, prezime nisam zapamtio kakva je velicina).

Sto se tice onih koji ne bi inace zaigrali za nas, kad god jedan takav odustane ja se obradujem. Jedan manje i jedno mjesto vise za one koji nemaju rezervnu...
Dzeko, Demirovic, Prevljak i Kodro ne vidim potrebu za napdacem sem ako nije u nekom top timu.

Ibisevic je tacno rekao ono sto svak normalan vidi.
palermo
Posts: 22346
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#99 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by palermo »

Officer Crabtree wrote: 24/02/2021 05:59 to isto kad u Medelinu ako moze pridonijeti razvoju sredine dobro dosao...

ako je nesto na bazi kriminala rezultat ako i dođe on je kratkotrajan i prividan, a onda sve ide u vraga poslije
Pa sad, meni je ociro da ce se oko reprezentacije vrtiti menadzerski talovi, i da to nece stati, barem dotle dok ne budemo imali kakvu takvu drzavu. A ako je vec tako onda bolje da ae oko nje vrte uspjesni menadzeri kao sto je maminjo a ne.neki polusvijet kojinije dalje odmakao od pazarica.. Maminjo zna osnovni postulat sporta, igraca prodaje rezultat i uspjeh.....prema tome, vjerujem da je on zainteresovan za supjeh reprezentacije.
A sad o kratkotrajnosti, jebi ga i zivot je kratak...jedan rwzultat koji bi digao na noge naciju bi bila velika stvar. Mislim, uspjesi su uvijek kratkotrajna i prolazna stvar...cak i kad se navikknea na njih, onda aamo podizea ljestvicu.
Mislim, ovo je u principu naprdivanje...al ko zna
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#100 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Dead Man Walking »

Ovaj Lovric je krilo, i to ekstra dobro krilo! Pa i ako je neki tal u pitanju nek barem imamo neke koristi jer ovakav igrac nam bas treba.
Post Reply