Ивайло Богданов Петев

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#101 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

palermo wrote: 24/02/2021 09:11
Mislim, ovo je u principu naprdivanje...al ko zna
ma da tesko je znati...

ono sto bi moglo biti jedino tu problem, ako prihvatimo da Mamić određuje, što je to obratno... on je u dinamo dovodio igrače ili ih tu razvijao, a koji vrijede, gurao ih u reprezentaciju i preko nje dizao cijenu...

ovdje ako nema gdje dovoditi igrače koje će gurati preko reprezentacije, onda može samo u reprezentaciju gurati neke poluigrače da im diže cijenu...

ako bude ovaj prvi slučaj mogli bi imati koristi, al ovaj drugi je problem... i bili ili ne menadžeri razlog, u prošlim utakmicama imali smo ovaj drugi slučaj... sve polugrač do poluigrača...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#102 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Istakao je Mamić da je veliki navijač naše reprezentacije, te da su ga neki ljudi iz Saveza pitali u vezi sa izborom bugarskog stručnjaka.

- Ja sam veliki navijač BiH odmah poslije Hrvatske jer je ovo druga moja država nakon Hrvatske. Pitali su me za Peteva neki ljudi iz Saveza, pitao me Spahić koji je bio javno protiv njegovog imenovanja. Rekao sam šta mislim, i dalje smatram da je Petev odličan trener, da zaslužuje privilegiju voditi bh. reprezentaciju, te da selekcija BiH u njemu ima dobrog selektora, rekao je Mamić

Da li sam ja nešto sudjelovao ili odlučivao? Nisam ništa. Da li imam bilo kakav interes, menadžerski ili neki drugi? Apsolutno ne, samo sam veliki navijač reprezentacije BiH. Da li mi je Ivaylo Petev prijatelj? Da, jeste.

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... res-633197
Oglasio se i Mamic i to danas. Koincidencija.

Treba ovo drzati u fokusu a vjerujem da ce biti poslije svakog losijeg rezultata.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#103 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

u biti sa da je odgovorio samo ono što i može sa da, ostalo ne moze ni reći i da jeste tako...

naši bi sve otprintali
User avatar
luckylaka
Posts: 22457
Joined: 15/01/2010 06:28

#104 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Dzeko,Pjanic,Visca ,Sehic povrijedjeni.Svakog casa ocekujemo povredu Begovica,Kolasinca
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#105 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Treba gurati igrace PL-a, svakako od reprezentacije nema nista. Bolje da bude izlog nasih klubova nego menadzera.
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#107 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Najjače bi bilo da on digne ruke i podnese ostavku.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#108 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Ne trebaju nama ni selektor ni stručni štab. Neka se igrači dogovore sami, kao što i uvijek rade. Ako baš mora radi procedure, ubaciti ponekog njihovog jarana i zdravo.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#110 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Bilo je i za očekivati povratak ovog četalja. Jel nam Vico šef sad ili nije? Mamu im jebem svima komplet od IO do vrha Saveza.
Adobeg
Posts: 751
Joined: 24/02/2020 18:20

#111 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Adobeg »

Svakim danom NS BIH glupim potezima odbija i ovo malo navijaca kome je stalo da je prate,oni su skroz izgubili kompas,ovaj tuta bugarin ce nas srozati do dna fuj. :skoljka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#112 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

A i ta priča bukvalno pred svako okupljanje reprezentacije, valja skupiti klikove valjda.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#113 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Ne vjerujem, jednostavno nisu toliko glupi da pored sve negativne energije jos pozovu deklarisanog cetnika u reprezentaciju.

Pa valjda imaju i ovi nasi reprezentativci nekakav obraz da odbiju dijeliti svlacionicu sa takvim.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#114 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Grean wrote: 05/03/2021 09:31 Ne vjerujem, jednostavno nisu toliko glupi da pored sve negativne energije jos pozovu deklarisanog cetnika u reprezentaciju.

Pa valjda imaju i ovi nasi reprezentativci nekakav obraz da odbiju dijeliti svlacionicu sa takvim.
Kakav bolan obraz, šute svi ko miševi dok ih se zove a kad završe reprezentativnu karijeru onda fol malo razvežu jezik. Sve je goli interes.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#115 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

Grean wrote: 05/03/2021 09:31 Ne vjerujem, jednostavno nisu toliko glupi da pored sve negativne energije jos pozovu deklarisanog cetnika u reprezentaciju.

Pa valjda imaju i ovi nasi reprezentativci nekakav obraz da odbiju dijeliti svlacionicu sa takvim.


Oni su vec sa njim djelili svlacionicu, znali su za tetovazu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#116 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

Romanista 101% wrote: 05/03/2021 17:25
Grean wrote: 05/03/2021 09:31 Ne vjerujem, jednostavno nisu toliko glupi da pored sve negativne energije jos pozovu deklarisanog cetnika u reprezentaciju.

Pa valjda imaju i ovi nasi reprezentativci nekakav obraz da odbiju dijeliti svlacionicu sa takvim.
Oni su vec sa njim djelili svlacionicu, znali su za tetovazu.
Ne mora biti da su vidjeli. On je odigrao jednu utakmicu sa tom tetovazom.

Odbijam da vjerujem da su nam svi igraci pichichi. Bar je jedan bio koji mu je jos ranije prigovorio kad je bila prva tetovaza koja meni i nije toliko smetala, ona prica koju je Vranjes pricao po srbijanskim medijima kako je nekom od saigraca "zacepio usta" (njegova prica) a vjerujem sa ovom drugom drugu rijetko ko sa dva prsta obraza moze prihvatiti njega za saigraca. Pa ne mogu valjda svi do jednog biti trebe, nema sanse.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#117 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

U medijima su se pojavile informacije da će povratnik u reprezentaciju biti štoper Ognjen Vranješ. Da li je to tačno?

"Prvi put to od vas čujem. I ne bih to volio komentarisati. Hajde da kažemo ovako, mislim da svako ko može doprinijeti reprezentaciji dobrodošao. Ali što se tiče Vranješa, nisam nigdje to čitao, prvi put čujem", zbunjeno i nedorečeno je odgovorio selektor.
Vranjesa samo prizivaju mediji i to ovi sarajevski te slihteri bez trunke morala i obraza tipa Memo.

Samo nam dzabe dizu pritisak majke im se prodane...
User avatar
turbofolk
Posts: 3138
Joined: 13/05/2014 09:37

#118 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by turbofolk »

Ivaylo Petev: Cijelim srcem očekujem jednu novu i pobjedničku reprezentaciju BiH
http://www.klix.ba/clanak/210306029

Joj kad otresemo Fince na startu kvalifikacija

:run:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#119 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Nema strucnog staba, a nema ni spiska pozvanih igraca.

Nema sta nema.
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#120 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Izgleda da mu je ‘procurio’ spisak :D
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#121 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

Crvena Tifoza wrote: 08/03/2021 23:06 Izgleda da mu je ‘procurio’ spisak :D
kod nas uvijek levatski

a i ono kad klubovi objave da je igrač dobio poziv prije spiska...

sve amaterski
User avatar
luckylaka
Posts: 22457
Joined: 15/01/2010 06:28

#125 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

jazzer wrote: 09/03/2021 13:18 Civic, Todorovic :lol:
Loncar :-) ..gdje igra da ne trazim
Post Reply