Seksualna želja kod muškarca

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#76 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by sheilak »

pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#77 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
Kojeg ... ono - hoću dat' neću dat'? Ma hajde, neka i toga. Da nije toga neke se nikada ne bi udale. :D
User avatar
Leo_alfa
Posts: 2458
Joined: 06/11/2013 18:33
Location: Pale Blue Dot

#78 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Leo_alfa »

sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
Kako smo samo sretni sto se ove dvije stvari podudaraju... :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#79 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by _BataZiv_0809 »

Leo_alfa wrote:
sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
Kako smo samo sretni sto se ove dvije stvari podudaraju... :)
Apsolutno :thumbup:

Inace me je u prirodi i biologiji uvijek fasciniralo to motivisanje jediniki na cinjenje korisnih stvari. Reprodukciju povezati sa najvecim tjelesnim uzitkom je genijalnost :thumbup:


Covjek, sa druge strane radi kontru. Uglavnom fabrikuje dobra koja su privlacna, ali dugorocno stetna :D
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#80 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by palestinka »

sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
:thumbup:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#81 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by palestinka »

Ramzess Veliki wrote:
sheilak wrote:
palestinka wrote: Moguće je da se sve može ovako shvatiti. Nisam tako mislila. Htjela sam reći da je seks divan jedino kada zaista izgubiš glavu za nekim, da je bolje biti sam ako nije tako. Da seks radi seksa ženama manje znači. Da ne treba trčatí za tim, u tim periodima može biti dovoljan osjećaj da se nekome sviđaš. Nisam mislila na manipulacije, izluđivanje, povlačenje i sl. Manipulativno je manipulisati seksom što rade i muškarci i žene.




izluđivanje, lažne signale, pa povlačenje i sl.
Jednostavno živiš, radiš
da, slazem se s tobom ovdje donekle. onda sam te pogresno razumijela.
Ja mislim da ste u krivu. Seks je zdrav i treba se seksati i kad nemaš neku tzv. ozbiljnu vezu. Nedostatak seksa utiče na loše zdravlje, manjak samopouzdanja ... a seks može biti vrlo dobar sa dobrim frendom za te radnje. Svega mi i daleko bolji nego sa peglom sa kojom si u vezi pa ti sve glumata i od svega se stidi ... fol, jel' ... razumijemo se da je sve to vrlo providno. 8-)

Ramo nemoj se odmah iznervirati:-), ali muškarci ne žele biti dobri frendovi za te radnje. Odmah žele ozbiljnu vezu, i uvrijede se ako nije tako i onda neće ništa. A za ozbiljnu vezu,treba više ozbiljnih stvari:-) a licermjerje i lažni moral u seksu, pa strašno. jadno je to.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#82 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Ramzess Veliki »

palestinka wrote:
sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
:thumbup:
Ja upravo tražim osobu koja neće biti manipulatorka.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#83 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Ramzess Veliki »

palestinka wrote: Ramo nemoj se odmah iznervirati:-), ali muškarci ne žele biti dobri frendovi za te radnje. Odmah žele ozbiljnu vezu, i uvrijede se ako nije tako i onda neće ništa. A za ozbiljnu vezu,treba više ozbiljnih stvari:-) a licermjerje i lažni moral u seksu, pa strašno. jadno je to.
Ja baš nisam takav, samnom se lako o svemu dogovoriti samo da mi ne kradeš slobodu ... kod mene je seks nešto sasvim prirodno i poželjno, kao i usavršavanje radi uživanja.
I ... znam u kojem pravcu ide tvoj komentar - ne želim da dominiram, nego da dijelimo radost i razumijevanje. :thumbup:
Mnoge osobe ulaze u vezu iz podsvjesne potrebe da dominacijom nad nekim liječe vlastitu nesigurnost i nedovršenost.
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#84 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by palestinka »

Ramzess Veliki wrote:
palestinka wrote: Ramo nemoj se odmah iznervirati:-), ali muškarci ne žele biti dobri frendovi za te radnje. Odmah žele ozbiljnu vezu, i uvrijede se ako nije tako i onda neće ništa. A za ozbiljnu vezu,treba više ozbiljnih stvari:-) a licermjerje i lažni moral u seksu, pa strašno. jadno je to.
Ja baš nisam takav, samnom se lako o svemu dogovoriti samo da mi ne kradeš slobodu ... kod mene je seks nešto sasvim prirodno i poželjno, kao i usavršavanje radi uživanja.
I ... znam u kojem pravcu ide tvoj komentar - ne želim da dominiram, nego da dijelimo radost i razumijevanje. :thumbup:
Mnoge osobe ulaze u vezu iz podsvjesne potrebe da dominacijom nad nekim liječe vlastitu nesigurnost i nedovršenost.

nemam zamjerki, ni šta oduzeti ni dodati :-D :thumbup:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#85 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by fatamorgana »

palestinka wrote:

Ramo nemoj se odmah iznervirati:-), ali muškarci ne žele biti dobri frendovi za te radnje. Odmah žele ozbiljnu vezu, i uvrijede se ako nije tako i onda neće ništa. A za ozbiljnu vezu,treba više ozbiljnih stvari:-) a licermjerje i lažni moral u seksu, pa strašno. jadno je to.
Živio drug Tito, živjele ozbiljne veze, živio ozbiljan sex, Trst je naš! :sax:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#86 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by fatamorgana »

Ramzess Veliki wrote:
palestinka wrote:
sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
:thumbup:
Ja upravo tražim osobu koja neće biti manipulatorka.
Znam jednu iz Finske koja nije! :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#87 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by fatamorgana »

Leo_alfa wrote:
sheilak wrote:pa ja to uvijek govorim. ;-) ljudi su skloni sexu pridavati i premalo i previse znacaja, prisilno ili ne, no previdjaju da je sex zapravo jedna sasvim prirodna potreba. i nesto jako lijepo. al nit andjeo nit demon. :D


moje slaganje sa palestinkom bilo je oko manipulativnog ponasanja. kod zena.
Kako smo samo sretni sto se ove dvije stvari podudaraju... :)
Ma šta sretni, oduševljeni! :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#88 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Kikibombona »

_BataZiv_0809 wrote:Nije tema o seksualnom umjecu. Ima zena koje misle da je dovoljna njihova pojava u seksi vesu i samostojecim carapicama :per: a ima i onih koje te rastave od seksa trudom i vrijednim radom :per:

Elem tema je, jesu li muski uspjeh direktno ili obrnuto proporcionalan seksualnoj zelji.
Davno sam zakljucio da se djevojke nesto skromnijeg izgleda bolje seksaju od 'savrsenih' ljepotica.

Ima i tu izuzetaka, mada....

Inace, lijenost me kostala ko zna koliko propustenih prilika. Zbog toga mi je vazda jedna bila dovoljna. :( :D

Nikada nisam prevario djevojku. Bio bi to strasan napor za mene. Ko bi sve to organizovao. A i one su bile nekakve da sam uvijek imao utisak da bih se gadno proveo ako bi bio otkriven... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#89 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by _BataZiv_0809 »

Kikibombona wrote:
Davno sam zakljucio da se djevojke nesto skromnijeg izgleda bolje seksaju od 'savrsenih' ljepotica.

Ima i tu izuzetaka, mada....

Inace, lijenost me kostala ko zna koliko propustenih prilika. Zbog toga mi je vazda jedna bila dovoljna. :( :D

Nikada nisam prevario djevojku. Bio bi to strasan napor za mene. Ko bi sve to organizovao. A i one su bile nekakve da sam uvijek imao utisak da bih se gadno proveo ako bi bio otkriven... :D
Kikibombona :thumbup:

Evo sad kad sam skupio solidnog ljubavnog iskustva, mogu reci da je i tu pravilo kao i u svemu u zivotu-a to je da nema pravila. Djevojke su seksualna bica, kao i mi. To je instinkt koji nam je prirodjen i koji nam je evolucijski dodijeljen u svrhu odrzanja vrste.

Medjutim svako ima svoj individualni pristup. Znao sam imati posla sa, naizgled, mirnim djevojkama, koje su se pretvarale u monstrume u krevetu. Isto tako znalo se desavati da naizgled bombe, u spavacoj sobi bivaju na rubu frigidnosti (imao ozbiljnu vezu sa takvom). Sve to zavisi od milion faktora, a ponajvise od ranijih seksualnih/zivotnih iskustava. Mene je npr. veza sa pominjanom, kostala mnogo samopouzdanja i dugo sam se borio sa tim.

Ali generalno (dakle u velikom procentu) bi se moglo reci da se manje atraktivne djevojke vise trude, jer time kompenziraju. Moj dobar drug tvrdi da su bucke najbolje i najzesce :per: stvarno ne bih znao, jer nisam od onih koji smatraju da mu je svugdje bolje nego u gacama. Tako da sam uvijek birao da legnem samo sa onom koja mi se pravo svidja.

Za boldano :lol: vrlo blisko razmisljanje, mada sam znao prevariti (ne varati) djevojke. Vecina nije saznala :D

Od sinoc si u grupi mojih top forumasa :sax: Samo steta (za mene) sto je 80% tvog opusa na Siriji, gdje se ne razumijem ko to koga vise :izet:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#90 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Kikibombona »

_BataZiv_0809 wrote:Moj dobar drug tvrdi da su bucke najbolje i najzesce :per: stvarno ne bih znao, jer nisam od onih koji smatraju da mu je svugdje bolje nego u gacama. Tako da sam uvijek birao da legnem samo sa onom koja mi se pravo svidja.
Mene su u drustvu pogrdno zvali 'princ' radi pretjerane izbirljivosti. :D A i ja sam karikirao, trazio mane svakoj da bih ih zezao, pa oni pjenili na to. :lol: Nisam sad nesto ekstra izbirljiv, svako od nas ima specifican ukus i moze ga privuci osoba koju vecina ne smatra lijepom... Kako godine idu, kriteriji se mijenjaju. Sada itekako biram karakter, pa ako karakter odusevljava, manja sisa se moze tolerisati. :lol:

Jednom sam zaglavio sa djevojkom koja mi je onako odvratna pojavom. Nije toliko losa fizifcki, koliko je odbojna karakterom. I vjerujes da osjecam odvratnost kada se prisjetim, jeza me neka uhvati. :-) Mogao sam bez toga.

A jbg, kada smo smogovci, moramo se slagati. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#91 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by _BataZiv_0809 »

Kikibombona wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Moj dobar drug tvrdi da su bucke najbolje i najzesce :per: stvarno ne bih znao, jer nisam od onih koji smatraju da mu je svugdje bolje nego u gacama. Tako da sam uvijek birao da legnem samo sa onom koja mi se pravo svidja.
Mene su u drustvu pogrdno zvali 'princ' radi pretjerane izbirljivosti. :D A i ja sam karikirao, trazio mane svakoj da bih ih zezao, pa oni pjenili na to. :lol: Nisam sad nesto ekstra izbirljiv, svako od nas ima specifican ukus i moze ga privuci osoba koju vecina ne smatra lijepom... Kako godine idu, kriteriji se mijenjaju. Sada itekako biram karakter, pa ako karakter odusevljava, manja sisa se moze tolerisati. :lol:

Jednom sam zaglavio sa djevojkom koja mi je onako odvratna pojavom. Nije toliko losa fizifcki, koliko je odbojna karakterom. I vjerujes da osjecam odvratnost kada se prisjetim, jeza me neka uhvati. :-) Mogao sam bez toga.

A jbg, kada smo smogovci, moramo se slagati. :D
Stvarno? Koja mahala? :thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#92 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Kikibombona »

_BataZiv_0809 wrote: Stvarno? Koja mahala? :thumbup:
NZ! :D

Ti?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#93 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by _BataZiv_0809 »

Kikibombona wrote:
NZ! :D

Ti?
Nekad zivio tu-zgrada apoteke Boris Kidric :kiss:

Od novembra 1994-Crkvice :sax: :bih:
shae_ba
Posts: 103
Joined: 08/03/2013 15:14

#94 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by shae_ba »

Šta je uzrok tome pa se ta seksualna želja strašno poveća i nagon postane nezasit?
User avatar
Truba
Posts: 81570
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#95 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Truba »

1000 spermića u sekundi se stvara pa ti vidi
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#96 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by Ramzess Veliki »

shae_ba wrote:Šta je uzrok tome pa se ta seksualna želja strašno poveća i nagon postane nezasit?
Prodje dobra riba?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#97 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by triconja »

Jel i kod vas svaki san konvergira nakoj erotici? Svih mi ko da sanjam da sam glavni junak neke knjige :lol:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#98 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by merlin246 »

triconja wrote:Jel i kod vas svaki san konvergira nakoj erotici? Svih mi ko da sanjam da sam glavni junak neke knjige :lol:
Aha, knjige Matematicke jednadzbe 2 :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#99 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by ExNihilo »

triconja wrote:Jel i kod vas svaki san konvergira nakoj erotici? Svih mi ko da sanjam da sam glavni junak neke knjige :lol:
Češće ga od pločice.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#100 Re: Seksualna želja kod muškarca

Post by triconja »

ExNihilo wrote:
triconja wrote:Jel i kod vas svaki san konvergira nakoj erotici? Svih mi ko da sanjam da sam glavni junak neke knjige :lol:
Češće ga od pločice.
Nema to veze sa tim, nego takvi su mi snovi. Bude svakakvih tematika od rata pa nadalje ali jaro ima i erotike nedje ubacene u svaki san :lol:
Post Reply