Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase misljenje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Senchy2
Posts: 1
Joined: 04/11/2013 23:05

#1 Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase misljenje

Post by Senchy2 »

Seks na sluzbenom putu.. kada iz firme ide recimo vas 10-15 na odredjenu destinaciju.. Na nekom seminaru, gdje cete imati slobodnog vremena..

Da li je istina da bude zestoke igranke, ili to vise narod voli preuvelicati pod uticajem filmova i cega sve ne :P
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#2 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by fantom slobode »

sherbett wrote:istina je... :skoljka:
Naravno, sta ce drugo raditi. :thumbup: to se ustvari zbog toga i organizuje, da bi se moglo na miru zigu...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by Slo Burner »

Sta ti mislis majke ti cemu seminari sluze

Teambuildingu :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#4 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by fantom slobode »

sherbett wrote:makar, ja sam uvijek bila među ekipom koja je pila :D
to bildanje nasamo, koje su uglavnom prakticirali zauzeti po sobama mi nikad nije bilo privlačno :D
ma ja...imas uvijek ekipu koja pije, drugu ekipu koja se drogira, a trecu koja zigu...u svakom slucaju ti sastanci se ne prave zbog posla...to je samo varka.
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#5 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by gnjev »

Mirno spavaj sexa neće biti

Sent from my ST21i using Tapatalk 4
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#6 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by Kinaski »

Ja kad sam bio na seminaru svi guzili osim mene , zastoooooooo Bozeeeeeeeeeeeee ?
A i ona kurva mi nije htjela dati mater joj jebem , moze bit da sam ruzan ?

Jesam li ruzan ?

:run:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#7 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by ladyblue18 »

Jesi.

:mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56762
Joined: 09/08/2004 16:35

#8 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by madner »

Drogira se na casu :D
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#9 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by gilla »

Senchy2 wrote:Seks na sluzbenom putu.. kada iz firme ide recimo vas 10-15 na odredjenu destinaciju.. Na nekom seminaru, gdje cete imati slobodnog vremena..

Da li je istina da bude zestoke igranke, ili to vise narod voli preuvelicati pod uticajem filmova i cega sve ne :P
Preuvelicava se vjeruj :wink: .
Ima tu flerta i fazona ali rijetko to ode do kraja. Sta god slusali, price 1001 noci, filmske dozivljaje i sl. Zene najcesce povuku kocnicu. Dok mi muskarci razmisljamo donjom glavom.
Govorim o jacim firmama i koliko toliko obrazovanim osobama. Za "nize" rangove ne mogu govoriti.
Necu reci da nema slucajeva ali nije kako se prica. Sjednes na pice neformalno sa osobom, odmah prica garant se "udaraju" sa strane.

I kad se zaribalo ozbiljno nikad nije na dobro izaslo, cesto nastane haos, odnosi zahlade, tracevi, ode sv eu 3 pm.

Dont shit where u eat!!!
moke33-sa
Posts: 120
Joined: 23/06/2013 21:14

#10 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by moke33-sa »

Senchy2 wrote:Seks na sluzbenom putu.. kada iz firme ide recimo vas 10-15 na odredjenu destinaciju.. Na nekom seminaru, gdje cete imati slobodnog vremena..

Da li je istina da bude zestoke igranke, ili to vise narod voli preuvelicati pod uticajem filmova i cega sve ne :P
naravno da ima samo to su vecinom osobe koje su imale nesto i prije tog seminara,rjetki su oni koji se bas tada na tom seminraru "smuvaju"ali budi sigurna da toga ima i da to nisu prazne price. :sax: :run:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by JThomas »

ekvivalent ekskurzije ili izleta za odrasle. pa k'o i tada, neko hoće, a neko neće, neko hajruje a neko ne hajruje...
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#12 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by sema911s »

sve zavisi sa kime ides koga susreces,nece se niko hebat sa nekim koga prvi put vidi u zivotu,., ja evo svakih 9mjeseci idem na seminar u zagreb i mogu ti rec tih 5 dana ja malo da upoznas nekoga tek drugi put smo svi razmjenile neke facebuke,. jer dosta tih ljudi ako saradjujes sa njima em persiras ,postujes, neznas kako ce reagovat na tebe kada te vide,.,

ako kontas sta da maznes prvi put tesko,., mada se moze omac
Keufol
Posts: 11
Joined: 03/11/2013 23:10

#13 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by Keufol »

puno price, malo akcije.

al sam zato cuo da se doktori ponoci tokom dezurstva ne smiruju :D a i sta ces, duga noc, dosadna, valja to vrijeme utrositi sa med. sestrama na bolji nacin :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#14 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by klixoris »

sema911s wrote:sve zavisi sa kime ides koga susreces,nece se niko hebat sa nekim koga prvi put vidi u zivotu,., ja evo svakih 9mjeseci idem na seminar u zagreb i mogu ti rec tih 5 dana ja malo da upoznas nekoga tek drugi put smo svi razmjenile neke facebuke,. jer dosta tih ljudi ako saradjujes sa njima em persiras ,postujes, neznas kako ce reagovat na tebe kada te vide,.,

ako kontas sta da maznes prvi put tesko,., mada se moze omac
Vecina tih parova sto se "druzi" po seminarima se u sustini druzi vec od ranije - na radnom mjestu...
Seminar samo dodje kao gratis hotelska soba za vec uhodane akcije :D
To da se osobe prvi put vide na seminaru i odmah zavrse u krevetu je veeeelika rijetkost ;-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#15 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by MedenoSrce »

majke mi ja kao da zivim u nekom paralelnom univerzumu, znala sam danima biti na putu i cugalo se i radilo ali nikada takvo nesto nisam dozivjela (mislim na pokusaj bilo cega) doduse jesu ove kolege imali obicaj po koju kolegicu malo bezobrazno komentarisati, pa je kao zovu da plese i ti folovi :D doduse jest mi jedne prilike kolegica dosla u sobu pa smo chakulale do svanuca ... sad kad skontam mozda je nesto htjela v :?
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#16 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by klixoris »

EMSBIH wrote:Vidis ti to.... znao sam da sam negdje gresku napravio cim sam se uhvatio privatluka...moram kakvo zaposlenje trazit u firmi...samo moram novu kameru kupit :lol: :lol: :lol: :lol: (moda cekam odgovor) :lol: :lol: :lol: :lol:
Predlazem ti BH Telecom :D Tamo je prava Sodoma & Gomora
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#17 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by hopcup »

klixoris wrote:
EMSBIH wrote:Vidis ti to.... znao sam da sam negdje gresku napravio cim sam se uhvatio privatluka...moram kakvo zaposlenje trazit u firmi...samo moram novu kameru kupit :lol: :lol: :lol: :lol: (moda cekam odgovor) :lol: :lol: :lol: :lol:
Predlazem ti BH Telecom :D Tamo je prava Sodoma & Gomora
highly unlikely - tamo su svi familija :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#18 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by klixoris »

hopcup wrote:
klixoris wrote:
EMSBIH wrote:Vidis ti to.... znao sam da sam negdje gresku napravio cim sam se uhvatio privatluka...moram kakvo zaposlenje trazit u firmi...samo moram novu kameru kupit :lol: :lol: :lol: :lol: (moda cekam odgovor) :lol: :lol: :lol: :lol:
Predlazem ti BH Telecom :D Tamo je prava Sodoma & Gomora
highly unlikely - tamo su svi familija :D
Onda ljudi koji tamo rade jako naginju prema incestu :D
User avatar
janje_
Posts: 2240
Joined: 05/04/2007 14:05

#19 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by janje_ »

Senchy2 wrote:Seks na sluzbenom putu.. kada iz firme ide recimo vas 10-15 na odredjenu destinaciju.. Na nekom seminaru, gdje cete imati slobodnog vremena..

Da li je istina da bude zestoke igranke, ili to vise narod voli preuvelicati pod uticajem filmova i cega sve ne :P
ne pustaj zenu na seminar.. ;)
selmicaa
Posts: 1
Joined: 30/10/2013 15:21

#20 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by selmicaa »

ma, daj... za to ne treba sluzbeni put niti seminar...ko eto, baš ceka sl.put da se zvekne. Radim u velikoj kompaniji (preko 200 uposlenih) i imaju 2-3 slucaja za koje se zna...ali to rade i bez puta i seminara :izet:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#21 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by vjesticanametli »

gilla wrote:
Senchy2 wrote:Seks na sluzbenom putu.. kada iz firme ide recimo vas 10-15 na odredjenu destinaciju.. Na nekom seminaru, gdje cete imati slobodnog vremena..

Da li je istina da bude zestoke igranke, ili to vise narod voli preuvelicati pod uticajem filmova i cega sve ne :P
Preuvelicava se vjeruj :wink: .
Ima tu flerta i fazona ali rijetko to ode do kraja. Sta god slusali, price 1001 noci, filmske dozivljaje i sl. Zene najcesce povuku kocnicu. Dok mi muskarci razmisljamo donjom glavom.
Govorim o jacim firmama i koliko toliko obrazovanim osobama. Za "nize" rangove ne mogu govoriti.
Necu reci da nema slucajeva ali nije kako se prica. Sjednes na pice neformalno sa osobom, odmah prica garant se "udaraju" sa strane.

I kad se zaribalo ozbiljno nikad nije na dobro izaslo, cesto nastane haos, odnosi zahlade, tracevi, ode sv eu 3 pm.

Dont shit where u eat!!!
:thumbup: za boldirano
User avatar
angelo
Posts: 216
Joined: 17/10/2012 10:43
Location: Hrvatistan

#22 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by angelo »

Ti seminari i druženja na službenom putu su najobičniji anakronizam. Danas u doba interneta ljudi mogu izmjenjivati informacije i iskustva i online praktički sa osobama na cijeloj zemaljskoj kugli, zato i postoje videokonferencije. A ovo, da prostite obično bude najobičnija jebachina i dernek. :-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#23 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by MedenoSrce »

to nesto iz vlastitog iskustva, ili ti je pricao drug od druga?
User avatar
angelo
Posts: 216
Joined: 17/10/2012 10:43
Location: Hrvatistan

#24 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by angelo »

Ne. Ali bio sam nazočan. Kad se popije koja čašica vishe stvari se lako izmaknu kontroli.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#25 Re: Seks na sluzbenom putu, seminaru - iskustva i vase mislj

Post by fantom slobode »

angelo wrote:Ti seminari i druženja na službenom putu su najobičniji anakronizam. Danas u doba interneta ljudi mogu izmjenjivati informacije i iskustva i online praktički sa osobama na cijeloj zemaljskoj kugli, zato i postoje videokonferencije. A ovo, da prostite obično bude najobičnija jebachina i dernek. :-)
Jasno kao dan...i jos se za to dobija dnevnica...neko se ebe, neko se drogira, a neko pije...ima i onih koji obilaze i sva ta tri workshop-a. To je ustvari javna tajna. Kakvi muskarci, zene su u tome glavne, tu se prave karijere...problem nastaje kad je zena sef...nema napretka...osim...

Nego evo jedne slike koja u pozadini prikazuje dvoje koji su se voljeli godinama na sluzbenim putovanjima.

Image
zajedno u korak...u svjetlu buducnost...dok ih zivot ne rastavi...
Post Reply