Seks na radnom mjestu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#1 Seks na radnom mjestu

Post by Cookie85 »

Mislim da je vecina nas imala ovakva iskustva: da li na nivou flerta ili prakticnog rada, ova mogucnost je uvijek je prisutna u atmosferi radnog mjesta, da ne kazem da visi u zraku.

Stvar je vrlo jednostavna, kada sa nekim provodimo toliko vremena svakodnevno, normalno je da se uspostavljaju odnosi na razlicitim nivoima - od puke kurtoazije, kancelarijskog caskanja, druzenja za vrijeme i nakon posla, bliskih prijateljstava, pa sve do seksualnog spajanja. Svi mi fantaziramo o svojim kolegama i koleginicama, neki se zadrzavaju na nivou koketerije, a neki se upuste u intimne odnose.

Da li u kucnom ili hotelskom smjestaju, u autu, u zabacenim kancelarijama, ostavama, magacinima, wc-u... ljudi pronalaze razne varijante gde ce da se jebu. Licno ne vidim u tome nista lose, cak mislim da je korisno za firmu jer se umanjuje stres kod radnika :D, a jaca se i timski duh :). Zvanicna politika kompanija, na zalost, vidi stvari drugacije i strogo zabranjuje ovakve kombinacije u radnim prostorijama. Ljudi su s toga prinudjeni da se kriju i pokusavaju da ostanu diskretni u radnom vremenu, sto ne polazi svima za rukom.

Ako bismo otisli dublje u vrste odnosa i tipove partnera: imamo likove koji startuju sve redom i tako reci "skupljaju trofeje", imamo rekreativce koji se drze svog para i ne saraju mnogo okolo. Imamo i one ambiciozne koji preko seksa zele da ostvare licnu korist, napredak u hijerarhiji firme, na primjer. Mozemo dakle ovaj fenomen posmatrati i po vertikali i horizontali radne organizacije.

Eto sad, kakva su vasi stavovi na ovu temu?

Opletite :D :D
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#2 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

jarane radim u firmi sa 98% muškog svijeta


Seksa ima, neko i uživa

Erotika je konstantna....
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#3 Re: Seks na radnom mjestu

Post by arman1 »

Pa sve zavisi koja je djelatnost.
Ako je BH telecom, Elektroprivreda ili neka državna parali institucija to je jako teško izvodivo zbog velike mogučnosti INCESTA.
Ako je kakva fimica novopečenog tajkuna on mlati tajnicu o čemu ona taji, a jebe zaposlene za nikakvu paru.
Ako je kakva NVO oni se j.... sa donatorima, a nikako između sebe.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Tomahawk11 »

pijo_zoljo wrote:jarane radim u firmi sa 98% muškog svijeta


Seksa ima, neko i uživa

Erotika je konstantna....
Šef tebe, njega njegov...vozić :D
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#5 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

Tomahawk11 wrote:
pijo_zoljo wrote:jarane radim u firmi sa 98% muškog svijeta


Seksa ima, neko i uživa

Erotika je konstantna....
Šef tebe, njega njegov...vozić :D
Evo sad imam jednu seksualnu situaciju,
sexa se šef sa kolegom al preko mene.....

ni muzafer mi ne pomaže sa kupanjem
et ti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Tomahawk11 »

pijo_zoljo wrote:
Tomahawk11 wrote:
pijo_zoljo wrote:jarane radim u firmi sa 98% muškog svijeta


Seksa ima, neko i uživa

Erotika je konstantna....
Šef tebe, njega njegov...vozić :D
Evo sad imam jednu seksualnu situaciju,
sexa se šef sa kolegom al preko mene.....

ni muzafer mi ne pomaže sa kupanjem
et ti
Ti tu dođeš poput onog što drži svijeću :?
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#7 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

Tomahawk11 wrote: Ti tu dođeš poput onog što drži svijeću :?
ne
ovde ti ga dođem univerzalni primilac
User avatar
sadmire
Posts: 2382
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#8 Re: Seks na radnom mjestu

Post by sadmire »

Zvuci primamljivo...jos samo da imam kad, gdje i s kim...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Tomahawk11 »

pijo_zoljo wrote:
Tomahawk11 wrote: Ti tu dođeš poput onog što drži svijeću :?
ne
ovde ti ga dođem univerzalni primilac
Au, threesome :skoljka:
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#11 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

Tomahawk11 wrote:
pijo_zoljo wrote:
Tomahawk11 wrote: Ti tu dođeš poput onog što drži svijeću :?
ne
ovde ti ga dođem univerzalni primilac
Au, threesome :skoljka:
samo ja sam žensko u ovom slučaju....
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2017
Joined: 14/06/2017 17:07

#12 Re: Seks na radnom mjestu

Post by MehmedPasaMoric »

Ja mislim da nijedna radnica u drzavnom sektoru (uhljeb) nikada nije imala sex na radnon mjestu, a vjerovatno im je neredovan i van radnog mjesta, sudeci po tome koliko su nadrkane i nervozne. Ove u privatnim firmama su mnogo razdraganije
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#13 Re: Seks na radnom mjestu

Post by gilla »

Ako je bezveze posao sa slabom plaćom, gdje uvijek možeš napustiti, slobodno. Ako je dobar posao, sa dobrom platom, NE.

Držim se ovog drugog jer je riječ o javnom sektoru, sa dobrom platom i kakvom takvom sigurnoscu. Na odmoru sam, pa da napisem koju...

Imao sam jedno iskustvo sa pripravnicom davno i rekao vise nikad. Iako sam sa jednom udatom poslije presao liniju, srecom dobro je zavrsilo.
Ganjalo me njih 6,7 (zamalo nisam sa nekom završio u ozbiljnoj veui) koje bi da se udaju, ili cak su zauzete ali bi nogirale kloceve za koje su se udale ili hodaju sa njima. Da li je riječ o mom izgledu, licnosti, parama, poslu....tesko je zakljuciti.... ali sam ih morao izbjegavati. Da ne duljim, današnje cure/žene itekako gledaju kakva ti je plata, jesi li na budzetu, fondu, zavodu i sl.

Ako mislis da ces recke pucati na radnom mjestu a nisi ozenjen i sl. grdno si se zajebao. Barem sa nasim ljudima i zenama.
Kod nas se tracevi prosire brzinom svjetlosti i gdje ima nesto i gdje nema. Najvise stvari se sazna bez obzira na opreznost. Ljudi nisu od kamena a pogotovo žene. Čim krene prica da si bio sa jednom, drugom....odmah će sve biti daleko opreznije i neće se tako lahko upuštati. O udatim da ne govorim.
Dijelom je lakše ako si oženjen a ona udata. Tada će joj biti lakše se upustiti u aferu, jer je sigurnija da nećeš okolo pričati. Bila 2,3 ovakva slučaja.
Ako si slobodan, uviejk postoji strah da ćeš je poslije ucjenjivati ako neće da ti ponovo da. Tako da je neoženjenim i teže.

Ako je riječ o ozbiljnoj vezi ili braku na radnom mjestu imaj na umu:
- da ćete se stalno vidjati što znači da će brzo postati dosadno. Nekad odvojenost diže privlačnost, treba se nekad i poželiti partnera.
- svaka vaša privatna svađa će se osjetiti i na poslu. također ako razmjenjujete nježnosti na poslu, nekome će zasmetati.
- zaboravi na šale i flert sa drugim kolegicama
- ukoliko prekinete, bit će malo je reći neugodno. Izbjegavanje, tračevi ,priče. A morate se sretati ili raditi skupa. Da ne govorim ako dođe do razvoda. Još ako se ona spetlja sa nekim drugim, a ti to mroaš stalno gledati. Kolege će zauzeti strane, obično njenu. Jer naravno uvijek je kriv muškarac. Kolegice brane kolegicu, a muškarci joj se uvlače
- o ljubomori da ne govorim. Kolegice će biti ljubomorne jer si izabrao nju a kolege će biti ljubomorni jer ti udaraš zgodnu kolegicu a ne oni.
- žene se brzo vežu, tako da ćeš teško dobiti šta želiš i preći na sljedeću bezbolno. Žensko ti može uništiti život.

Da ovoga ima u firmama, ima. Bilo je i kod mene. Ima nekoliko bračnih parova. Bilo je 2,3 drpanja kolegica od strane nadređenih kako bi napredovale. Bilo je davno seksa između nadređenih na slu.putovanjima. Srećom po njih nije bilo uticaja na njihove brakove. Nravno moguće da ima stvari da koje ne znam.

Ima dovoljno žena oko nas da sebi praviš problem na poslu.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#14 Re: Seks na radnom mjestu

Post by dobar osjecaj »

gilla wrote: Da ne duljim, današnje cure/žene itekako gledaju kakva ti je plata, jesi li na budzetu, fondu, zavodu i sl.
Nikada mi neće biti jasno, zašto se toliko ljudi hvata za jednu ovako praznu i nebitnu rečenicu. Svi ljudi su oduvijek gledali platežnu moć svih ljudi oko sebe. Jednako i muškarci i žene. I u prijateljskim i u ljubavnim i u poslovnim i svim drugim odnosima.
Nije mi jasno zašto se to što je toliko svojstveno svima naglašava i izdvaja kao neka osobina isključivo vezana za bilo koju grupu ljudi.
Ne kontam za šta se pokušavate reklamirati kad ukazujete da su neki drugi ljudi takvi kao da i sami niste.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#15 Re: Seks na radnom mjestu

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:
pijo_zoljo wrote:
Tomahawk11 wrote: Ti tu dođeš poput onog što drži svijeću :?
ne
ovde ti ga dođem univerzalni primilac
Au, threesome :skoljka:
meni ovo više zvuči kao xysome :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Tomahawk11 »

Veliš :izet: ga ko stigne :mrgreen:

:oops:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#17 Re: Seks na radnom mjestu

Post by anchor85 »

gilla wrote:...današnje cure/žene itekako gledaju kakva ti je plata, jesi li na budzetu, fondu, zavodu i sl.
Prvo, generalizacija je majka svih zajeba. Drugo, ko vam je kriv kad birate takve. U oba roda. Lijepo, mlado, zgodno, svi se okreću za njom/njim, e ja ću to. I onda ispadne da to hoće pare, poziciju, šta ti ja znam. Ima jaaaaaaaaako puno normalnih cura koje imaju svoje (dobru platu, auto, stan, itd), ali one nisu zanimljive.

Poslije jebanja nema kukanja. Izabrao/la si, deal with it.

U mojoj prvoj i trenutnoj firmi nije bilo toga. I da si htio nisi se imao / nemaš se s kim spetljat. U drugoj firmi je bilo svega. Brakova, veza, afera, ...
Normala je to, samo je belaj ako je veza koja se loše završi. Valja sa tom osobom boravit u istom prostoru poslije.

Bila sam u dužoj vezi sa kolegom, ali sam prije raskida promijenila firmu pa ga nisam morala gledat svaki dan.
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#18 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:
pijo_zoljo wrote: ne
ovde ti ga dođem univerzalni primilac
Au, threesome :skoljka:
meni ovo više zvuči kao xysome :lol: :lol: :lol:
tebi smješno
:(



:D
:lol:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#19 Re: Seks na radnom mjestu

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:Veliš :izet: ga ko stigne :mrgreen:

:oops:
Ma tuga je to. Sex svaki dan, ali bez uživanja. Bila sam u njegovoj koži, nije lako izdržat.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#20 Re: Seks na radnom mjestu

Post by anchor85 »

pijo_zoljo wrote: tebi smješno
:(



:D
:lol:
Ma smijem se od muke, kad se sjetim.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Tomahawk11 »

anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:Veliš :izet: ga ko stigne :mrgreen:

:oops:
Ma tuga je to. Sex svaki dan, ali bez uživanja. Bila sam u njegovoj koži, nije lako izdržat.
Vala baš, pa će biti ko onaj deda partizan kad je objašnjavao unucima...kad su mu stavili izbor: strijeljanje ili :izet: :oops:
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#22 Re: Seks na radnom mjestu

Post by pijo_zoljo »

anchor85 wrote:
pijo_zoljo wrote: tebi smješno
:(



:D
:lol:
Ma smijem se od muke, kad se sjetim.
sad ću ja na godišnji
:D



u septemru
:(
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Henry Chinaski »

anchor85 wrote:
gilla wrote:...današnje cure/žene itekako gledaju kakva ti je plata, jesi li na budzetu, fondu, zavodu i sl.
Prvo, generalizacija je majka svih zajeba. Drugo, ko vam je kriv kad birate takve. U oba roda. Lijepo, mlado, zgodno, svi se okreću za njom/njim, e ja ću to. I onda ispadne da to hoće pare, poziciju, šta ti ja znam. Ima jaaaaaaaaako puno normalnih cura koje imaju svoje (dobru platu, auto, stan, itd), ali one nisu zanimljive.

Poslije jebanja nema kukanja. Izabrao/la si, deal with it.

U mojoj prvoj i trenutnoj firmi nije bilo toga. I da si htio nisi se imao / nemaš se s kim spetljat. U drugoj firmi je bilo svega. Brakova, veza, afera, ...
Normala je to, samo je belaj ako je veza koja se loše završi. Valja sa tom osobom boravit u istom prostoru poslije.

Bila sam u dužoj vezi sa kolegom, ali sam prije raskida promijenila firmu pa ga nisam morala gledat svaki dan.
Nije tema veza.
Ne reče, je li bilo sexa na radnom mjestu ili nije?
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#24 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Cookie85 »


Nisam vidio da ima tema :D Iskreno nisam ni trazio ima li tema :)
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#25 Re: Seks na radnom mjestu

Post by Cookie85 »

pijo_zoljo wrote:jarane radim u firmi sa 98% muškog svijeta


Seksa ima, neko i uživa

Erotika je konstantna....
Ako nista, bar ti nije dosadno na poslu :P :D
Post Reply