Sekciona garazna vrata

Post Reply
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#1 Sekciona garazna vrata

Post by BABOcool »

Ovih dana hocu da kupim sekciona garazn vrata sa motorom i pokusavam odabrati prvau ponudu u moru razlicitih cijena.

Kakva su vasa iskustva? Gdje bi mogao naci kvalitetna vrata za neku normalnu cijenu?
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#2 Re: Sekciona garazna vrata

Post by bug »

www.mikadobh.com
sve zavisi od prostora, mi smo htjeli ta sekciona ali majstori koju su dosli pogledati su rekli da nije moguce zbog visine... tako da smo zavrsili sa rolo vratima koja se motaju sa vanjske strane - potpuno zadovoljni
metar*2 180KM
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#3 Re: Sekciona garazna vrata

Post by BABOcool »

Nisu lose ni ova rolo mada nekako ja imam zelju da to budu sekciona mislim da je visina ok.

Cini mi se da ova firma radi samo rolo :(
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#4 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Danguba »

koji kanton?
ako je TK dam ti preporuku momka koji je meni radio. nema zezanja, materijal I klasa, covjek ozbiljan, zna posao... :D
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#5 Re: Sekciona garazna vrata

Post by BABOcool »

Ja sam u Sarajevu
Armin2013
Posts: 436
Joined: 19/08/2013 15:37

#6 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Armin2013 »

Pozdrav,

Ako ima netko preporuku za firmu koja ugrađuje sekciona garažna vrata, da je dobro a jeftino :zoka: .

Tuzlanski kanton.

lp,
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#7 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Maraschino »

Armin2013 wrote:Pozdrav,

Ako ima netko preporuku za firmu koja ugrađuje sekciona garažna vrata, da je dobro a jeftino :zoka: .

Tuzlanski kanton.

lp,
https://tesshop1.olx.ba/

Evo ti ovaj. Mislim da je povoljan.
Ako ti preporucim onoga ko je meni radio ima da me proklinjes citav zivot. :lol:
Salim se. Meni je drugi radio. Fino je uradio ali je malo poskup u odnosu na ovoga. :wink:
Armin2013
Posts: 436
Joined: 19/08/2013 15:37

#8 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Armin2013 »

Maraschino wrote:
Armin2013 wrote:Pozdrav,

Ako ima netko preporuku za firmu koja ugrađuje sekciona garažna vrata, da je dobro a jeftino :zoka: .

Tuzlanski kanton.

lp,
https://tesshop1.olx.ba/

Evo ti ovaj. Mislim da je povoljan.
Ako ti preporucim onoga ko je meni radio ima da me proklinjes citav zivot. :lol:
Salim se. Meni je drugi radio. Fino je uradio ali je malo poskup u odnosu na ovoga. :wink:
Pozdrav, Hvala na info. Da budem iskren gledo sam ponude od tesshop i negdje je oko 700 KM jeftini (dvoja vrata, 3,10 x 2,20 i 3,10 x 2,4), kod njega dođu 2.000,00 KM a kod recimo euro mimf Brčako oko 2.700,00 KM. Inače kod većine jedna vrata su oko 1.300,00 KM za ove gore dimanzje. Pa kontam da nije lošiji kvalitet. S obzirom da imaš ta vrata, još se omišljam da uzmem sekciona ili limena, preporuka? Jel se kvare sekciona vrata?
lp
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9 Re: Sekciona garazna vrata

Post by mO k3 »

Armin2013 wrote:Pozdrav,

Ako ima netko preporuku za firmu koja ugrađuje sekciona garažna vrata, da je dobro a jeftino :zoka: .

Tuzlanski kanton.

lp,

Translate


Gotovo da ne postoji ništa na svijetu da neko može napraviti malo gore i prodati malo ne bilo jeftinije, i ljudi koji smatraju da cijene sami su zakoniti plijen ljudi.

Nije mudro platiti previše, ali to je još gore da plati premalo. Ako ste platiti previše, gubiš nešto novca, to je sve. Kada premalo platiti, ponekad izgubi sve, jer je stvar koju ste kupili ne može ispuniti svoje namijenjen zadatak.

Zakon poslovnih ravnoteže zabranjuje da se velike vrijednosti za malo novca. Možete prihvatiti najpovoljniji ponuđač, dobro je dodati na rizik koje vam, ništa. A ako to učinite, onda ćete imati dovoljno novca da plati za nešto bolje.

John Ruskin (1819-1900)
Armin2013
Posts: 436
Joined: 19/08/2013 15:37

#10 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Armin2013 »

mO k3 wrote:
Armin2013 wrote:Pozdrav,

Ako ima netko preporuku za firmu koja ugrađuje sekciona garažna vrata, da je dobro a jeftino :zoka: .

Tuzlanski kanton.

lp,

Translate


Gotovo da ne postoji ništa na svijetu da neko može napraviti malo gore i prodati malo ne bilo jeftinije, i ljudi koji smatraju da cijene sami su zakoniti plijen ljudi.

Nije mudro platiti previše, ali to je još gore da plati premalo. Ako ste platiti previše, gubiš nešto novca, to je sve. Kada premalo platiti, ponekad izgubi sve, jer je stvar koju ste kupili ne može ispuniti svoje namijenjen zadatak.

Zakon poslovnih ravnoteže zabranjuje da se velike vrijednosti za malo novca. Možete prihvatiti najpovoljniji ponuđač, dobro je dodati na rizik koje vam, ništa. A ako to učinite, onda ćete imati dovoljno novca da plati za nešto bolje.

John Ruskin (1819-1900)
:thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Maraschino »

Armin2013 wrote:
Maraschino wrote:
https://tesshop1.olx.ba/

Evo ti ovaj. Mislim da je povoljan.
Ako ti preporucim onoga ko je meni radio ima da me proklinjes citav zivot. :lol:
Salim se. Meni je drugi radio. Fino je uradio ali je malo poskup u odnosu na ovoga. :wink:
Pozdrav, Hvala na info. Da budem iskren gledo sam ponude od tesshop i negdje je oko 700 KM jeftini (dvoja vrata, 3,10 x 2,20 i 3,10 x 2,4), kod njega dođu 2.000,00 KM a kod recimo euro mimf Brčako oko 2.700,00 KM. Inače kod većine jedna vrata su oko 1.300,00 KM za ove gore dimanzje. Pa kontam da nije lošiji kvalitet. S obzirom da imaš ta vrata, još se omišljam da uzmem sekciona ili limena, preporuka? Jel se kvare sekciona vrata?
lp
Da, kvalitet materijala je bitan iako mislim da oni svi nabavljaju kod Ordagica ali opet se to sve mora provjeriti.
Debljina i zavrsna obrada panela, debljina i kvalitet vodilica i na kraju motor.
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#12 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Amy82 »

Pozdrav
Preporuka i info o cijenama garaznih vrata sa motorom za garazu u zgradi (Sarajevo)?
Hvala unaprijed
Armin2013
Posts: 436
Joined: 19/08/2013 15:37

#13 Re: Sekciona garazna vrata

Post by Armin2013 »

Amy82 wrote:Pozdrav
Preporuka i info o cijenama garaznih vrata sa motorom za garazu u zgradi (Sarajevo)?
Hvala unaprijed
EURO MIMF Brčko
Post Reply