Šefik Džaferović - All about

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#26 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

Smrcak15 wrote:Ljudi moji jeste li vi skrenuli sa pameti, kakav ba Dzaferovic protiv jedne gromade kao sto je Mirsad Hadzikadic
Image

Imati sansu da biras hadzikadica i nekoga iz SDA ili bilo koje stranke u BiH je stvarno smijesno sporediti, pa ti isti politicari se usudju sebi plate povecavati a smanjivati penzije i otezavati narodu zivot da masvno raja odlazi iz BiH i onda da se glasa za ove uhljupe...ljudi pamet u glavu urazumite se, a ako izaberete iste pa vas nastave jahati kao i do sad nemoj te oinda kukat na situaciju , dodje ti "sam pao sam se ubio"
Svi odlaze iz BiH samo Mirsad dolazi. Ma hajte, molim vas. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65965
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by _BataZiv_0809 »

It_is_a_Leclerc wrote:Nema se tu šta pričati. Od komunističkog aparatčika i sudije okružnog suda Zenica u Socijalističkog Republici BiH preko AID-ovog agenta do bošnjačkog patriote. Čovjek za svaki sistem, svakog šefa, svaku fotelju.
Objektivno, u realnom sektoru bi za dva dana umro od gladi. Nesposoban da proizvede marku, bez grbače naroda, vječni funkcioner, podatan i namjestan.

Dakle, idealan kandidat SDA.
:thumbup:

Plus "zanimljiva" ratna uloga :wink:
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#28 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by SimkeA »

Zanimljiva po cemu? Kaj je tada delao?
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

_BataZiv_0809 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nema se tu šta pričati. Od komunističkog aparatčika i sudije okružnog suda Zenica u Socijalističkog Republici BiH preko AID-ovog agenta do bošnjačkog patriote. Čovjek za svaki sistem, svakog šefa, svaku fotelju.
Objektivno, u realnom sektoru bi za dva dana umro od gladi. Nesposoban da proizvede marku, bez grbače naroda, vječni funkcioner, podatan i namjestan.

Dakle, idealan kandidat SDA.
:thumbup:

Plus "zanimljiva" ratna uloga :wink:
Aha. Treba ga razapeti ko jareću kožicu. Doduše, aidovac je to stari. Ali ko ga šiša.
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#30 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by neon-x »

Novak20 wrote:
Ti si pametan koliko i onih 2.000 koliko će glasati za Mirsada. Bez ljutnje. :D
Pa sigurno najdobronamjerniji dio populacije koliko god ih glasalo. U svakom slucaju daleko racionalniji za razliku od mase ostrascenih koji ce glasati ideoloski i emocijama za Dzaferovica i Becirovica ili jos gore zato sto zele zadrzati svoje uhljebljenje ili se nadaju istom.

Objektivno oba kandidata bi umrla od gladi u realnom sektoru. Nijedan nikad makli dalje od prostorija stranke i drzavnih institucija niti sta uradili vrijedno paznje. Obojica profesionalni politicari koji su radili sve kako treba po pravilima sluzbe da bi iako limitiranog kapaciteta jednog dana dogurali do predsjednika. Olaksavajuca okolnost za Becirovica je sto se znao uvlaciti narodu a ovaj drugi samo nadredjenima.
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#31 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

neon-x wrote:
Novak20 wrote:
Ti si pametan koliko i onih 2.000 koliko će glasati za Mirsada. Bez ljutnje. :D
Pa sigurno najdobronamjerniji dio populacije koliko god ih glasalo. U svakom slucaju daleko racionalniji za razliku od mase ostrascenih koji ce glasati ideoloski i emocijama za Dzaferovica i Becirovica ili jos gore zato sto zele zadrzati svoje uhljebljenje ili se nadaju istom.

Objektivno oba kandidata bi umrla od gladi u realnom sektoru. Nijedan nikad makli dalje od prostorija stranke i drzavnih institucija niti sta uradili vrijedno paznje. Obojica profesionalni politicari koji su radili sve kako treba po pravilima sluzbe da bi iako limitiranog kapaciteta jednog dana dogurali do predsjednika. Olaksavajuca okolnost za Becirovica je sto se znao uvlaciti narodu a ovaj drugi samo nadredjenima.
Hajde ba, Mirsad je tu po pozivu i to je priznao. Samo što nije rekao po čijem pozivu, SDA ???? Reis ????
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#32 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Novak20 wrote:
Hajde ba, Mirsad je tu po pozivu i to je priznao. Samo što nije rekao po čijem pozivu, SDA ???? Reis ????
Gdje je to rekao? Pokaži mi da odmah razmišljam o promjeni mišljenja.
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#33 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by neon-x »

BarbaDue wrote:
Novak20 wrote:
Hajde ba, Mirsad je tu po pozivu i to je priznao. Samo što nije rekao po čijem pozivu, SDA ???? Reis ????
Gdje je to rekao? Pokaži mi da odmah razmišljam o promjeni mišljenja.
Rekao je negdje u intervjuu da ga je nagovorio da se kandiduje neki njegov dobar prijatelj iz Sarajeva. Ma pusti ove sto su se prepali za svoje kandidate iako ce Mirsad dobiti samo 2000 glasova.
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#34 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote:
Novak20 wrote:
Hajde ba, Mirsad je tu po pozivu i to je priznao. Samo što nije rekao po čijem pozivu, SDA ???? Reis ????
Gdje je to rekao? Pokaži mi da odmah razmišljam o promjeni mišljenja.
Već godinama radim na projektima kojima je cilj strateški i dugoročni razvoj BiH, uključujući osnivanje Savjetodavnog vijeća za BiH i Bosanskohercegovačko-američke akademije nauka i umjetnosti. Cilj Vijeća je da širi istinu o BiH u američkom kongresu. Cilj Akademije je da pomogne razvoj kapaciteta BiH u njenom nastojanju da se pridruži naprednim zemljama Evrope. Zbog uspješnosti tih projekata, prijatelji iz BiH su insistirali da se kandidujem, jer su ovo kritični izbori za budućnost naše domovine.
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... bih-348476
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#35 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

neon-x wrote:
BarbaDue wrote:
Novak20 wrote:
Hajde ba, Mirsad je tu po pozivu i to je priznao. Samo što nije rekao po čijem pozivu, SDA ???? Reis ????
Gdje je to rekao? Pokaži mi da odmah razmišljam o promjeni mišljenja.
Rekao je negdje u intervjuu da ga je nagovorio da se kandiduje neki njegov dobar prijatelj iz Sarajeva. Ma pusti ove sto su se prepali za svoje kandidate iako ce Mirsad dobiti samo 2000 glasova.
Taj njegov dobar prijatelj sigurno nije niko iz sda,sdp-a,hdz-a i snsd-a! Ljudi koji nam decenijama jebu mamu maminu!!!!
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#36 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote:
neon-x wrote:
BarbaDue wrote: Gdje je to rekao? Pokaži mi da odmah razmišljam o promjeni mišljenja.
Rekao je negdje u intervjuu da ga je nagovorio da se kandiduje neki njegov dobar prijatelj iz Sarajeva. Ma pusti ove sto su se prepali za svoje kandidate iako ce Mirsad dobiti samo 2000 glasova.
Taj njegov dobar prijatelj sigurno nije niko iz sda,sdp-a,hdz-a i snsd-a! Ljudi koji nam decenijama jebu mamu maminu!!!!
A SDA nas spašava od njih ? :D Nego šta kažeš, nije Mirsad rekao da su ga zvali prijatelji iz BiH ????
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#37 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by zrakomlat »

It_is_a_Leclerc wrote:Nema se tu šta pričati. Od komunističkog aparatčika i sudije okružnog suda Zenica u Socijalističkog Republici BiH preko AID-ovog agenta do bošnjačkog patriote. Čovjek za svaki sistem, svakog šefa, svaku fotelju.
Objektivno, u realnom sektoru bi za dva dana umro od gladi. Nesposoban da proizvede marku, bez grbače naroda, vječni funkcioner, podatan i namjestan.

Dakle, idealan kandidat SDA.
Bravo
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#38 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

sadie_forever wrote:ja glasam za njega :bih: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

Ne sumnjam.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#39 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Novak20 wrote:
A SDA nas spašava od njih ? :D Nego šta kažeš, nije Mirsad rekao da su ga zvali prijatelji iz BiH ????
U kontekstu onih koji su ga pozvali spomenuo si sda i reisa, a ne vidjeh takvo priznanje. Prema tome, još malo šuplje, jel tako... :mrgreen:
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#40 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote:
Novak20 wrote:
A SDA nas spašava od njih ? :D Nego šta kažeš, nije Mirsad rekao da su ga zvali prijatelji iz BiH ????
U kontekstu onih koji su ga pozvali spomenuo si sda i reisa, a ne vidjeh takvo priznanje. Prema tome, još malo šuplje, jel tako... :mrgreen:
Jesi li mu ti prijatelj zbog kojeg bi stavio na led život u SAD ???

Vjeruj u šta hoćeš, ne branim. Po meni je ovo ublehaš koji spašava SDA i njihov nerad u protekle četiri godine.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Novak20 wrote:
BarbaDue wrote:
Novak20 wrote:
A SDA nas spašava od njih ? :D Nego šta kažeš, nije Mirsad rekao da su ga zvali prijatelji iz BiH ????
U kontekstu onih koji su ga pozvali spomenuo si sda i reisa, a ne vidjeh takvo priznanje. Prema tome, još malo šuplje, jel tako... :mrgreen:
Jesi li mu ti prijatelj zbog kojeg bi stavio na led život u SAD ???

Vjeruj u šta hoćeš, ne branim. Po meni je ovo ublehaš koji spašava SDA i njihov nerad u protekle četiri godine.
Legendo, ako misliš da ga je vrbovala desnica da zajebe ljevicu varaš se. Do sada sa glasom uvijek bio bliži desnici ili centru a ove godine ne bi ni glasao da se nije pojavio neko poput Mirsada. Eto pa se ti sad dobro zamisli :mrgreen:
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#42 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote: Legendo, ako misliš da ga je vrbovala desnica da zajebe ljevicu varaš se. Do sada sa glasom uvijek bio bliži desnici ili centru a ove godine ne bi ni glasao da se nije pojavio neko poput Mirsada. Eto pa se ti sad dobro zamisli :mrgreen:
Šta se ja imam misliti ???

Odbijaju mi godinama preko 500 KM za PIO/MIO a kad ja, ako Bog da, dođem u penziju pojaviće se Mirsad ili ala Mirsad da kaže "Para neJma."

Koliko je Mirsad uplatio poreza, doprinosa u BiH ???? I sad on neka marka za Predsjedništvo. Ma hajte, molim vas.

Barba, ne ljuti se ali si me razočarao skroz. :run:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#43 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Bez ljutnje, samo tražim i očekujem promjene.

Znači bukvalno PRO-MJE-NE!
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#44 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote:Bez ljutnje, samo tražim i očekujem promjene.

Znači bukvalno PRO-MJE-NE!
Sa Šefikom ???

:lol: :lol: :lol:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#45 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Ako može ikako bez š.dž. Denis je dobar takođe, al sam se mnogo puta opekao na sdpovce pa pušem i na njega.
Novak20
Posts: 13947
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#46 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Novak20 »

BarbaDue wrote:Ako može ikako bez š.dž. Denis je dobar takođe, al sam se mnogo puta opekao na sdpovce pa pušem i na njega.
Ako ćemo pravo, do sada bošnjački član Predsjedništva nikada nije bio SDP. Zašto ne promijeniti SDA ? Ne može biti gore od uvlačenja u Erdoganovu guzicu.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#47 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by BarbaDue »

Novak20 wrote:
BarbaDue wrote:Ako može ikako bez š.dž. Denis je dobar takođe, al sam se mnogo puta opekao na sdpovce pa pušem i na njega.
Ako ćemo pravo, do sada bošnjački član Predsjedništva nikada nije bio SDP. Zašto ne promijeniti SDA ? Ne može biti gore od uvlačenja u Erdoganovu guzicu.
Jebo Erdogana, to je vanjska politika. Mene interesuje Dždp, penzioneri, nemilosrdno izrabljivanje radne snage, držanje uhljeba po kancelarijskim buđacima...I sl.

To nam niko od ovih današnjih neće preko noći promjeniti. Možda neki pojedinac iz dosadašnjih tabora bi i htio, ali qrko, ne da centrala :wink:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#48 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by sadie_forever »

Novak20 wrote:
BarbaDue wrote:Ako može ikako bez š.dž. Denis je dobar takođe, al sam se mnogo puta opekao na sdpovce pa pušem i na njega.
Ako ćemo pravo, do sada bošnjački član Predsjedništva nikada nije bio SDP. Zašto ne promijeniti SDA ? Ne može biti gore od uvlačenja u Erdoganovu guzicu.
zasto smatras da su te populisticke teme glavne?
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#49 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by Cherry-Cherry »

Novak20 wrote:
sadie_forever wrote:ja glasam za njega :bih: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

Ne sumnjam.
:mrgreen:
A za koga će svekrva da glasa? :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5593
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#50 Re: Šefik Džaferović - All about

Post by azurna_obala »

U 2018. godini glasati za SDA je zaista primjer zaostalosti :mrgreen:

Pogotovo za nekoga ko se zove Šefik :run:
Locked